Ukryta zatoka

Prowincja o znacznej powierzchni otoczona niedużymi wysepkami umiejscowiona na morzu na zachód od Prastarego Lasu. Kantai zamieszkiwany jest przez Ród Hōzuki oraz dwa zniewolone przez niego szczepy, Szczep Hoshigaki i Szczep Shabondama. Ze względu na swoje umiejscowienie na Kantai rozwijany jest w szczególności przemysł wodny, a także rybołówstwo. Ze względu na wysoką wilgotność powietrza przy równocześnie niewysokiej temperaturze zaobserwować można na wyspach praktycznie cały czas występującą mgłę, które skutecznie zakrywa pole widzenia na większą odległość.

Re: Ukryta zatoka

Postprzez Motoko » 30 lis 2017, o 21:14

Obrazek


Kto raz od pięści nie zginął, zginie od szczęki! #25


Sytuacja nad wyraz niespodziewana i niepożądana, bo przecież zdawało się, że wzrok płatał figle, kompletnie nie dając wypocząć umysłowi, który pracował na wysokich obrotach, żeby tylko nie dać się pokonać. Tym razem stawka była wysoka, bo chodziło o życie Hoshigakiego, który pomimo wszystkich swoich eskapad i szaleńczych, kanibalistycznych ciągot, tym razem naprawdę wyczuwał zagrożenie. Bardzo możliwe, że to właśnie przez stres związany z zamknięciem, czy też innymi czynnikami, które mogły wpłynąć na jego percepcję, nie zauważył, że w istocie wcześniej wypuszczony strumień wodny tak naprawdę nie spotkał się z ciałem przeciwnika. Szerokość tegoż pola mogła dać wrażenie jakby tamten oberwał i poniosło go prosto na kraty, jednakże nikt tego nie mógł zobaczyć, bo tamten po prostu się wtopił w wodę i to w sensie dosłownym! Właśnie tego Seiki nie zdążył zarejestrować i kto wie, czy nie był to zgubny moment, który będzie pamiętał do końca życia, o ile takowe jeszcze będzie posiadał, przecież los zdawał się być tak przewrotny.
Wewnętrzne myśli bohatera zdawały się pieczętować jego dalszą wędrówkę, która przecież niekoniecznie musiała się kończyć, czyżby nie on ciachał swoimi ostrymi zębiskami każdego napotkanego człowieka, nie dając mu szans na jakiekolwiek przeżycie? Czy to właśnie nie za jego sprawą wiele matek, córek, sióstr, braci, ojców, dziadków, etc. straciło kogoś istotnego względem siebie? Może to właśnie był ten moment zapłaty?
W momencie włożenia rąk do mazi, którą tworzył przeciwnik Seikiego, tafla zafalowała, chcąc przy tym jak najszybciej uciec od jego dłoni, jednakże technika, którą ten zastosował momentalnie stworzyła wir, który zatrzymał również jego przeciwnika-maź. Utrzymując się w jego ręku i dziwacznie wirując w środku, nagle jakby odskoczył, materializując się w postać człekokształtną. Jego mina wcale nie był zadowolona, zaś sam Hoshigaki mógł zobaczyć nie tylko mroczki, ale również poczuć nieprzyjemny dreszcz, który raczej nie zwiastował nic dobrego, choć kto wie? Przecież los bywał tak przewrotny!
Szeroki grymas, który był podobizną uśmiechu pojawił się na twarzy drugiego wojownika, który nie czekając na jakikolwiek innych ruch ze strony swojego rywala, momentalnie złapał go obiema rękoma za gardło, starając się go udusić.
Avatar użytkownika

Motoko
Najlepszy Kobiecy Charakterek
 
Posty: 456
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 23:54
Wiek postaci: 0
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Look at that av. Jedynie brak łuku, bo jeszcze bieda. ;v
Widoczny ekwipunek: Przy pasie, po prawej stronie czerwona saya, a w niej schowana Tachi, obok ciemnobrązowa saya, zaś w niej Wakizashi.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3619
GG: 0
Multikonta: -

Poprzednia strona

Powrót do Kantai

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość