Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Głębokie odnogi są nazwą odpowiadającą górskim szczytom, których groty nieprzerwanie biegną w dół mieszając się z kolejnymi korytarzami tworząc w ten sposób sieć niezbadanych odnóg. Miejsce to często jest wykorzystywane przez wszelakiej maści ludzi jako kryjówki, gdyż niemal z całą pewnością stwierdzić można, że znalezienie osoby w takim miejscu jest niezwykle trudne. Z drugiej jednak strony, zapuszczając się w takie głębie nigdy nie wiadomo co można napotkać a i o zgubienie się nie jest wcale trudno.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ryou » 17 sty 2019, o 16:35

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ryou

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6855&p=108004#p108004
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Nagara » 19 sty 2019, o 13:01

Stanowisko: Moderator fabularny
Doświadczenie: Dość duże, w ciągu 10 lat miałem możliwość pisania na różnych forach i też dzierżenie różnych funkcji.
Coś od siebie: Kiedyś Gierek zapytał się ludzi czy mu pomogą, dlatego ja się ponownie zapytam "Pomożecie"? No, to możecie mnie przyjąć na moda. Może jestem osobą kontrowersyjną, ale jak ma przyjść co do czego to potrafię się zmobilizować.
Nagara

Postprzez Shoku » 20 sty 2019, o 22:14

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT

Dobry wieczór. Bez zbędnego gadania: ponownie otwieramy rekrutację na moderatora działu Własnych Technik. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie według wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator WT
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia naboru nierozstrzygniętego. Zapraszamy do współpracy.
Obrazek

Shoku
Moderator

GG: 7756396
Multikonta: Jun'ichi

Postprzez Nagara » 20 sty 2019, o 22:53

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Ponownie jak wcześniej - 10 lat doświadczenia.
Coś od siebie: Bo w tym o to miejscu toczy się dość dużo raka, który trzeba powolutku wyplenić. I dlatego chciałbym zostać nim ja.
Nagara

Postprzez Inoyū » 20 sty 2019, o 23:19

Obrazek
PH BANK arciki głosik pyk

Obrazek

· 鹿 ·

Inoyū
Miss Forum

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
Link do KP: viewtopic.php?p=85248#p85248
GG: 6685228
Multikonta: nope

Postprzez Ayatsuri Juranu » 21 sty 2019, o 00:40

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: To samo na różnych forach
Coś od siebie: Aktywność, dużo czasu spędzanego na forum, szukanie bazy i porównanie do M&A. No i Boruto to rak.
Ayatsuri Juranu

Postprzez Ame » 21 sty 2019, o 20:28

Obrazek

Ame

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4737&p=70902#p70902
GG: 65041008
Multikonta:

Postprzez Yukirin » 22 sty 2019, o 07:44

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Tym razem (nie)szczęśliwcami dołączającymi do naszej ekipy są Inoyū oraz Ame. Bardzo dziękujemy za odzew w tej rekrutacji i zapraszamy ponownie, gdy przy okazji kolejnej rotacji znowu zwolnią się miejsca. Wybranym nowym modom gratuluję i życzę owocnej współpracy.

Tym samym chciałbym poinformować, że ze względu na brak czasu w życiu prywatnym, z aktywności pozafabularnych musiał zrezygnować nasz ekspert od bukijutsu - Kakita Asagi. Dalej oczywiście będzie się z nami bawił jako samuraj, ale póki co z moda WT zdecydował się zrezygnować.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Multikonta: Asaka

Postprzez Defrevin » 26 lut 2019, o 17:58

Rezygnacja z funkcji H@
Prawdziwa emeryturka

Przechodząc od razu do sedna sprawy, chciałem poinformować naszą społeczność forumową, że sytuacja życiowa zmusza mnie do całkowitej rezygnacji ze sprawowania funkcji H@. W ostatnich miesiącac, kompletnie nie jestem w stanie w ogóle odkopać się z codziennych obowiązków na tyle, by móc przysiąść na forum i być na bieżąco z tym co się u nas dzieje. O sprawach ważnych, w tym i konfliktach, dowiadywałem się zazwyczaj przez drugie osoby, a nie o to przecież w tym wszystkim chodzi... Dlatego was przepraszam.

Po zasięgnięciu opinii i zgody pozostałych osób ze składu Administracji, postanowiłem wskazać TwoFace, naszego Administratora Ogólnego jako osobę, która zastąpi mnie na stanowisku H@. To on będzie miał decydujące zdanie w kwestiach dzielących administrację, a także obowiążek rozwiązywania sytuacji kryzysowych. W kwestii hostingowych, na razie będę jeszcze pomagał, na tyle na ile to będzie potrzebne.

Wiem, że u części osób TwoFace ma niezbyt dobrą opinię, ale wynika to z faktu, że nie stroni on od podejmowania niepopularnych opinii, często stojących nie po planach graczy. Wszystko to jednak robione jest nie ze złośliwości, tylko w chęci ciągłego poprawiania tego co można, przy trzymaniu się ram na których opieramy uniwersum. Dlatego w swoim imieniu proszę o kredyt zaufania i danie czasu na wykazanie się, ufam że TwoFace spełni nasze oczekiwania.

Pozdrawiam i życzę jak najlepiej,
Def
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Yukirin » 28 lut 2019, o 23:35

Nowy Moderator Fabularny

Krótkie ogłoszonko, ale jakże pozytywne. Chciałbym poinformować, że do składu Moderatorów dołączył Natsume, który zajął wolne stanowisko Moderatora Fabularnego. Standardowo już chyba, nowy/stary nick to Natsu, a my bardzo cieszymy się na owocną współpracę. :)
Obrazek

Yukirin
Administrator

Postprzez Ocir » 19 mar 2019, o 22:46

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Z przykrością informujemy, że z Rafiki vel Akarui zrezygnował z funkcji moderatora technicznego z powodu niemożności zagwarantowania aktywności na takim poziomie, jakim wymagało od tego stanowisko moderatora. Serdecznie dziękujemy mu za dotychczasowy wkład w rozwój forum i życzymy powodzenie w dalszej grze.

Oczywistym następstwem tej decyzji jest otwarcie rekrutacji na wolne stanowisko. W dużym skrócie, do obowiązków moderatora technicznego należeć będzie aktualizowanie i poprawianie mechanicznych aspektów gry na forum oraz opiekowanie się działem pomysłów. Dokładniejszy opis funkcji znajduje się w spisie składu administracji.
Żeby nie przedłużać, zapraszamy chętnych do zgłoszenia się zgodnie z poniższym formularzem. Rekrutacja będzie trwać do czasu pojawienia się satysfakcjonujących zgłoszeń.

FORMULARZ:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator Techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja", czyli motywacyjny w skróconej formie

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Hitsukejin Shiga » 20 mar 2019, o 15:21

Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Hitsukejin Shiga
Antybohater

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
Multikonta:

Postprzez Jun'ichi » 21 mar 2019, o 12:18

Chętnie poprowadzę misję (D / C / B)
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) Shin - C
2) -
3) -
4) -

Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Jun'ichi
Ciapciak

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Postprzez Ocir » 25 mar 2019, o 22:16

Nowy moderator techniczny

Informujemy, że w wyniku ostatniego naboru nowym moderatorem technicznym zostaje Jun'ichi, który swoje funkcje będzie wypełniał pod nickiem Shoku. Mimo awansu będzie wciąż udzielał się w dziale WT, gdzie jego głos będzie traktowany tak, jak do tej pory, czyli na równi z pozostałymi moderatorami działu.
Dziękujemy za zgłoszenia, a Jun'ichiemu życzymy powodzenia i owocnej pracy na rzecz forum.

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Yukirin » 27 mar 2019, o 10:52

Zmiana w składzie moderatorów WT

W wyniku problemów brakowoczasowych Inoyū zrezygnowała z funkcji moda WT. Bardzo dziękujemy za wkład w rozwój forum i gdyby kiedyś sytuacja się zmieniła, to drzwi do działu pozostają otwarte.
Z racji tego że natura nie znosi pustki, miejsce Inojki zgodził się zająć Keizo, co też dzieje się z dniem dzisiejszym z jednoczesnymi najlepszymi życzeniami owocnej współpracy.
Obrazek

Yukirin
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Głębokie Odnogi