Nieużywany plac

Re: Nieużywany plac

Postprzez Gundan » 15 mar 2020, o 22:03

Znaczącym problemem gdy jest się gdzieś pierwszy raz jest ciekawość. Ta właśnie mnie nieco załatwiła, otóż gdy stałem i czekałem na chwilę w której mógłbym stanąć w szranki z Yoshimitsu'sanem coś mignęło mi na granicy mojego pola widzenia.
Przez chwilę chciałem olać temat skoro zaraz miała być mała naparzanka. Niestety starszy kolega przechodził z treningu do kolejnego treningu. Więc chyba nikogo nie powinien zdziwić fakt, że postanowiłem się upewnić czym było tamto mignięcie.
Zacząłem iść w tamtym kierunku, gdy raptem okazało się, że nie wiem gdzie właściwie jestem. Ogólnie nie był by to problem skoro byłem w nowym miejscu gdyby jednak nie fakt, że nie wiem też jak wrócić. Definitywnie zgubiłem się.
Krążyłem dłuższy czas jak dziecko we mgle próbując skojarzyć jakoś drogę powrotną do kolegów z mafii ale nic z tego. Chyba, że nie mogłem ich znaleźć ponieważ Ci po prostu poszli sobie dalej beze mnie.
- No cholera by to... Muszę wracać do miasta. Ehhh i na co mi było to oddalanie się od nich. Nie wierzę. - mamrotałem do siebie pod nosem idąc gdzieś przed siebie. Gdzie? W moim przekonaniu do domu, a w rzeczywistości...kij wie.
Z/t

Gundan

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: KP
Widoczny ekwipunek: KP
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7222

Poprzednia strona

Powrót do Ningyō-shi (Osada Rodu Ayatsuri)