Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ocir » 30 wrz 2016, o 18:54

Nowy nabór na Moderatora/ów WT zakończony?
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi i propozycje, bardzo doceniam. Po dłuższych zastanowieniach i przeglądnięciu listy dostępnych modów, postanowiłem NA RAZIE wybrać jednego tylko moda, czyli Kazumi. Co do innych... będziemy o was pamiętać, więc spokojnie. Post ulegnie aktualizacji w chwili podjęcia wyboru odnośnie drugiego moda (jeśli takowy będzie potrzebny) : )

#Aktualizacja (03.10) Do grona modów dołącza również Shintaro! Gratki i powodzenia!

Ocir
Administrator

Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Shintaro » 2 paź 2016, o 10:48

W takim razie czekam na swoje stanowisko. XD
Shintaro

Postprzez Haru » 6 lis 2016, o 23:19

Tak na przyszłość, jakbyście szukali jeszcze kogoś na stanowisko moderatora WT&Kuźni to jestem jak najbardziej chętny. Już kiedyś byłem takim moderatorem lecz zrezygnowałem na miano kogoś bardziej doświadczonego, jak i z samego końca mojej gry :) Pozdrawiam

P.S Miałem nick Kirito :v
Haru

Postprzez Venus » 21 lis 2016, o 13:47

Witamy na pokładzie!
Do grona Administracji i Moderacji dołączyła kolejna osoba. Bardzo serdecznie witam w naszych skromnych progach Kazumi vel Kamiru, który będzie pomagał w działach Kuźni oraz Własnych Technik. Jako Moderator Techniczno-Ogólny ma również za zadanie utrzymanie porządku w dziale z Pomysłami, a w razie potrzeby, gdyby Kan bądź Venus byli nieobecni (czyt. na urlopie), do jego obowiązków należeć będzie również Sprawdzanie Kart Postaci oraz Akceptacja Misji.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus

Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Postprzez Natsu » 14 lut 2017, o 22:14

Witamy na pokładzie!
Do wykrywania wszelakich raków został powołany nowy członek załogi modelatorskiej zarówno w kuźni jak i w własnych technikach. Możecie go znać z pełnienia różnych funkcji na innych forach i wtedy zapewne wiecie jak warte jest jego doświadczenie w tych kwestiach. Kto nie zna ten może teraz w tych działach go zaznać. Tak mam na myśli ten nowy pomarańczowy nick w opisach działów. Nie przedłużając Chuichi serdecznie Ciebie witamy w naszej ekipie modelatorskiej forum i życzymy wielu sukcesów.

Natsu
Moderator

GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Postprzez Natsu » 22 mar 2017, o 00:45

Zmiana w składzie administracji

Po dość długim czasie współpracy, postanowiliśmy wypuścić z szeregów administracji ExodięvelMuraia Pełnił on funkcję Administratora Technicznego przez niemal rok i miał duży wpływ na to, jak mechanika forum wygląda obecnie. Chcieliśmy przy tym bardzo podziękować za cały wkład włożony w rozwój forum, niezliczone poprawki i modyfikacje, sporo pomysłów na rozszerzenie forum, i życzymy jak najdłuższej i owocnej gry razem z nami. :)
Tym samym chcemy również ogłosić zmiany w składzie, i dołączenie do nas nowego członka obdarzonej edgy kolorkami Administracji. Shinji aka Avarice zostaje mianowany nowym Administratorem Technicznym, zaś na pozycję jego moderatora wskakuje Chuichi aka Shitsuji. Gratulujemy awansów i życzymy owocnej współpracy!

Natsu
Moderator

Postprzez Natsu » 11 maja 2017, o 22:35

Zmiany w składzie administracji

Doberek wszystkim.
Na początek chciałbym podziękować każdemu za to co zrobił czy robi dla forum i za możliwość współpracy przez tak długi czas jako Head Administrator, ale nadszedł czas na zmiany. Wraz z dniem dzisiejszym ogłaszam swoją rezygnację z tego stanowiska i jest to ostatnia ode mnie wiadomość wraz z zmianami jakie się z tym wiążą. Jest parę smutnych, ale też i weselszych, forum jako pbf zamierza dalej się rozwijać prężnie, a jestem przekonany, że może się utrzymać. Najpierw zacznę od tych paru smutniejszych wiadomości, aby przejść do trochę weselszych.

RayvelYoichi - pełnił on funkcję moderatora fabularnego i chciałbym mu podziękować za wszelaką pracę jaką włożył w forum, bo wielokrotnie może niewidocznie, ale ciężko harował czytając fabułę, wbijając na nią czy prowadząc event i fabułę z liderami. Odszedł na emeryturę, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci, dla mnie osobiście jako mój dobry przyjaciel z którym nie zamierzam zrywać kontaktu.
NatsuvelNatsume - rezygnuje z funkcji administratora fabularnego, ale zostanie jako support, który będzie dalej prowadził eventy i główną fabułę. Tym samym przejmuje też prowadzenie aktualnego eventu.
VenusvelNikusui - przejmie wolne stanowisko na administratorze fabularnym wraz z obowiązkami poza globalnymi wydarzeniami.
DefrevinvelShigeru - wraca do składu administracji ponownie na stanowisko head admina. Po ponad rocznej przerwie jest gotowy w takiej sytuacji podjąć się tego wyzwania ponownie więc życzmy mu powodzenia i wspierajmy.
To jest moja ostatnia wiadomość z konta Kana, które tymczasowo uda się na spoczynek aż ktoś je przejmie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, było całkiem zabawnie, a w sumie o to chodzi w tej grze PBF prawda? Tak więc właśnie tym się zajmijmy. Miło mi było. Do zobaczenia na sb, ale już tylko z konta Hikariego.
Kan.

Natsu
Moderator

Postprzez Ocir » 12 maja 2017, o 12:03

Rekrutacja nie została ogłoszona, a dział nie służy do spamu. Otrzymujecie po warnie (Meido i Midori), a posty usuwam.

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Defrevin » 21 maja 2017, o 16:37

Nabór na stanowisko Moderatora Fabularnego

Tak jak wskazuje temat, szukamy osoby która dołączy do naszego składu i obejmie pozycję Moderatora Fabularnego. Osoba na tym stanowisku znajdować się będzie bezpośrednio pod Administratorem Fabularnym i będzie miała za zadanie wspierać Venus w zakresie jej obowiązków, a w trakcie nieobecności, również zastępować. Kompletny szereg czynności związanych z tym stanowiskiem, znajduje się w temacie Składu Administracji, który ostatnio został nieco zedytowany i poszerzony o funkcję Supportów Forum.

Zastrzegamy, że przy wyborze kandydata kierować się będziemy własnymi kryteriami, oceniając również to jaką jest osobą i czy nam się będzie dobrze współpracowało. Nie chcemy wiązać się z kimś z kim będą ciągłe kłótnie ;) Aby nieco więcej rzucić światła na swoją kandydaturę, proszę o napisanie kilku słów o sobie wraz z doświadczeniem, ilością czasu jaką możecie poświęcić na forum. Jeżeli chcecie, zgłoszenie możecie również ukryć w [uhide].

Powodzenia,
Defrevin
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

GG: 0
Multikonta:

Postprzez Meido » 21 maja 2017, o 18:01

Na początek dla rozluźnienia atmosfery dam piękną, nagą panią (spoiler: +18).
Spoiler: pokaż
Przepraszam za taki dziwny początek tego postu, ale wiem, że ludzie się ze mnie śmieją na Discordach,
CB i innych takich rzeczach (co trochę boli, ale nic z tym zrobić nie mogę), więc wolę, żeby się ze mnie śmiali w stylu "Ale dureń. Dał nagie zdjęcie w TAKIM temacie" niż "Ale dureń. Zamieścił swoje zgłoszenie".

Chciałbym powiedzieć, że nie jestem osobą konfliktową. Kilku osobom na forum strasznie zalazłem za skórę (i oni zaleźli mi),
ale generalnie staram się unikać konfliktów (dodałem niektóre osoby do "Listy Wrogów" i nie widzę od nich wiadomości. No,
ale mogę powiedzieć, że Venus mnie chyba trochę lubi, a ja bardzo lubię ją. Ciebie, Shig, także strasznie lubię i być może Ty mnie także. Z Avą utrzymuję kontakt od czasu kiedy razem graliśmy na innym forum. Nie mogę powiedzieć, że to jakaś super przyjaźń, ale generalnie nic do niego nie mam. Innych członków administracji nie znam, bowiem nie utrzymujemy kontaktu. Z graczami to różnie bywa jak już wspomniałem, chociaż generalnie staram się być grzeczny, by zasłużyć na multikonto.

Jeśli zaś chodzi o doświadczenie. Miałem pewien epizod, kiedy to prowadziłem przez tydzień forum z Avą (i innymi). No, byłem administratorem. Forum po tygodniu zostało zamknięte. Ciekawe dlaczego? Oprócz tego na bieżąco śledzę eventy (pominąłem tylko ścieżkę Natsu w evencie, w którym zginęła moja Iwaru - wojna Uchiha z kimś tam). Bitwę o Atsui czytałem całą. Event Kana, w którym biorę udział oczywiście także. Jeśli zaś chodzi o misje. To tak. Mam zakaz prowadzenia misji, ale na własne życzenie. Natsu pozwolił mi prowadzić misje, ściągając ze mnie uprzednio nałożony zakaz. Prowadziłem misję i gracz postanowił zmienić prowadzącego. Niby nie odpisywałem, ale tak na prawdę nie było opóźnienia (bo miałem odpisywać co 24h). Strasznie przykro mi się zrobiło i poprosiłem Natsume o przywrócenie tego zakazu. Cała historia ... A inne doświadczenie? No nie mam, ale zawsze mogę zdobyć, chyba ...

No i czas. Generalnie to na forum wbijam rano i wieczorem. Moja aktywność jaka jest taka jest i chyba potraficie jakoś to ocenić. No i strasznie się nudzę niekiedy, zwłaszcza czekając na posty w evencie. Gwarantuję podobną (a nawet większą) aktywność co Venus.

I na koniec dodam jeszcze jedną rzecz: Wiem, że nie jestem zbyt odpowiednią osobą na to stanowisko i mam strasznie dużo wad, które mnie wykluczają z grona kandydatów. Wiem też, że są osoby (poniżej dam listę), które moim zdaniem dużo bardziej nadają się na to stanowisko i z którymi nie czuję się na siłach, by konkurować. Jednak, jeśli by okazałoby się, że nikt inny się nie zgłosi (albo zgłoszą się osoby Waszym zdaniem jeszcze mniej, o ile to możliwe, kompetentne niż ja), to jak to mówią ... "tonący brzytwy się chwyta". Ja będę dla Was taką właśnie brzytwą, o którą pokaleczycie sobie szacowne ręce, ale być może utrzymacie się na powierzchni (cóż, przypomina to trochę historię Avarice'a) ... Ale, by nie przedłużać ...

Nominuję następujące osoby (kolejność nie jest przypadkowa, jeśli wiecie o co chodzi):
  1. Takeshi - ma przydział misjowy do A, a jego misje naprawdę trzymają poziom. Miałem szczęście uczestniczyć w jednej takiej.
  2. Tensa - wiem, że da radę. A poza tym lubię Tensę. Może kiedyś wyskoczymy na piwo, hm?
  3. Ichirou, Ryūji - dość długi staż gry i prawdopodobnie dość dobry "ogar" fabuły i spraw forumowych.
  4. Masaru, Hoshigaki Seiki, Ayato - to samo co wyżej, ale jednak tamci (przepraszam za szczerość) chyba trochę bardziej się nadają.
  5. Maji Meguri - nominacja za jej posty na evencie i odgrywanie postaci. Naprawdę ciekawej postaci! Chciałbym fabułę z Meguri.
  6. Reika - głównie za staż i być może "ogar", ale niezbyt się lubimy, więc dlatego najniższa pozycja na tej liście. Jednnak ja respektuję Reikę jako "dobrego gracza", który w jakimś stopniu zasługuje na ten "stołek".

No i na koniec tego krótkiego posta chciałbym wszystkim graczom, Szanownej Administracji życzyć miłego dnia :).
Meido

Postprzez Yoshimitsu » 22 maja 2017, o 13:17

Zgłaszam się. W sumie tego no... nie ma co pisać nic specjalnego, każdy zna złego Yoshiego (nawet rym wyszedł). Wracam w tym tygodniu do gry i tak :D
Yoshimitsu

Postprzez Midori » 22 maja 2017, o 14:14

Miedo dodaj mnie do hide

Co do fabulara. Zgłosił bym się bo chciał bym tworzyć fajne koncepty sytuacji na forum. Jak dobrze wiemy Ray nie robił za wiele >:V wiec i ja bym dał radę. Tylko czytanie all troche trudne <trzeba?>, ale uważam, że same koncepty sytuacji mógł bym podpowiadać jak i nadzorować czy coś w świecie naszego forum mogło by się znaleźć. Jeśli wymagane jest wiele wiecej to nie wiem.
Midori

Postprzez Murai » 30 maja 2017, o 20:49

A się zgłoszę, co mi tam :3

A czemu ja? Duża ilość wolnego czasu, umiejętność czytania ze zrozumieniem, ogarnięcie ogólne, wiem jak sędziować walki, prowadzę całkiem niezłe misje więc i prowadzenie NPC to nie będzie problem. No i kogoś kto już był jako admin nie trzeba szkolić do roboty. No i mam strasznie długi staż na forum, trochę odciążę Venus bo fabular to ciężka robota jest ^^
ObrazekObrazekObrazek

Murai posiada zasoby chakry znacznie wykraczające poza zwykłych ludzi, dla sensorów jest więc doskonale widoczny i wyróżniający się

Murai

Wiek postaci: 26
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion. Dwa duże szwy wychodzące od kącików ust przez całe policzki. Zazwyczaj obojętny wyraz twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz, czarna koszulka bez rękawów i długie, luźne spodnie. Za pas wetknięte dwie tonfy zawiązane bandażami, przy lewym boku torba.
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Postprzez Venus » 31 maja 2017, o 14:00

Wybór Moderatora Fabularnego

Po dość długim czasie oczekiwania i możliwości zgłoszeń, nabór zostaje zamknięty. Tym samym mogę ogłosić, że po przemyśleniu kandydatur, jednomyślnie nowym Moderatorem Fabularnym zostaje Murai vel Exodia. Mocna, dobra kandydatura, wszechstronność i obeznanie w temacie oraz dobre relacje z całą ekipą administracyjną nie pozostawiały wiele wątpliwości. Oczywiście gratuluję i mam nadzieję na owocną i miłą współpracę.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus

Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Postprzez Defrevin » 19 cze 2017, o 19:55

Nabór na moderację WT & Kuźnia

Tak jak w nagłówku, poszukujemy osobę/osoby, do wsparcia naszej moderacji technicznej i obecnych moderatorów w ocenie zarówno przedmiotów w Kuźni jak i Własnych Technik. Interesuje nas u kandydatów dotychczasowe doświadczenie (a więc czy jakieś jest), a także ilość czasu jaką potencjalny kandydat może poświęcić. Jak idzie zauważyć, powstał tam spory kocioł i przyda się trochę świeżej krwi do przemieszania tego co tam już jest :)
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

GG: 0
Multikonta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Seiyama (Osada Rodu Kōseki)