Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Defrevin » 1 maja 2015, o 17:30

Ogłoszenia!
W porządku, od czego by tu zacząć? Mamy wam do ogłoszenia trzy rzeczy o dość sporej wadze... cholera, nigdy się nie znałem na pisaniu ogłoszeń. Dobra, przejdę po prostu od razu do konkretów.

Ogłoszenia parafialne na dzień 1 V:

• Pierwsza wiadomość jest niestety z tych smutnych - po długiej współpracy i wielu wieczorach spędzonych w grupie administracyjnej, musimy ze smutkiem ogłosić, że Ray - znany również wielu z wam jako Yoichi - zrzekł się dnia dzisiejszego z pozycji Administratora. Zrobił dla nas bardzo wiele i w wielu aspektach dzięki niemu forum wygląda teraz tak, jak wygląda, lecz jak sam zapowiedział - jak tylko forum ruszy z kopyta, pragnął zrzec się z pozycji, a nam nie pozostaje nic innego, jak uszanować jego decyzję. Obiecał przy tym, że nie zamierza zaprzestawać rozgrywki na Shinobi-War. Dzięki, stary, naprawdę cholernie nam pomogłeś. You will be missed! Powodzenia w rozgrywce! ;)

• Druga wiadomość jest związana z tą pierwszą, lecz jest za to znacznie radośniejsza - pragniemy oznajmić, że na miejsce Raya w gronie Administracji wskakuje nasza dotychczasowa Moderatorka Globalna - Itami, znana jednak bardziej pod nickiem Tamiko. Ona również zrobiła bardzo wiele dla forum, a jako że na pozycji Moda sprawdziła się śpiewająco, załatwiając bardzo wiele spraw zarówno mechanicznych, jak i pomagając w reaktywacji SW, uznaliśmy że zdecydowanie zasłużyła na miejsce pośród Szkarłatnych. Gratulacje, Tami! Owocnej współpracy życzymy! :D

• Trzecia wiadomość jest już z tych bardziej skierowanych do was. W związku z odejściem Yoichiego z naszego grona, jak również ze zwykłego zapotrzebowania na pomoc i chęci zaangażowania również was w życie forum i jego balansowanie, pragniemy ogłosić rekrutację na Moderatorów Kuźni i Własnych Technik. Osoby o tym tytule otrzymają wgląd w przedmioty i autorskie techniki, zaś ich głos również będzie się liczył do otrzymania akcepta danego przedmiotu/jutsu. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się pod tym ogłoszeniem, podając swoją kandydaturę, dlaczego to wy macie zostać Moderatorami, a my w gronie Administracji dokonamy wyboru i niedługo ogłosimy wyniki. Powodzenia! :D
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Kakizashi » 1 maja 2015, o 17:36

Zgłaszam się na moda WT - rok doświadczenia, solidna znajomość technik i uniwersum, niełatwo mnie zagiąć a kanarki nie mają u mnie racji bytu. :>
Kakizashi

Postprzez Kaien » 1 maja 2015, o 17:37

Zgłaszam się. Wieloletni staż na pbfach, admin wielu różnych for, admin jednego z największych aktualnie przeżywajacego reaktywacje. No i doświadczenie względem PRu z graczami. I wiedza o uni. naruto
Ostatnio edytowano 1 maja 2015, o 20:50 przez Kaien, łącznie edytowano 1 raz
Kaien

Postprzez Teien » 1 maja 2015, o 17:38

Także ten no... Nikt nie chce mojej pomocy od startu forum, jestem niczym były odtrącony zgniły czerwony xD Zgłaszam się, czemu ja? Znacie mnie wszyscy prócz Natsu, więc tyle mogę powiedzieć xD
Teien

Postprzez Soh » 1 maja 2015, o 17:38

Chętnie pomogę w działach wraz ze swoim kilkuletnim doświadczeniem. Czemu ja? Może dlatego, że konsekwentnie będę odrzucał wszystko, co przejść nie powinno~
Soh

Postprzez Kamiru » 1 maja 2015, o 20:37

Chcę. Muszę. Taki jestem. Sprawdzanie raz na 24, ostatecznie 48h bo różnie może być czasem, choć wątpię.
Doświadczenie? Jasne, że mam. Modowanie na DS'ie przez blisko... Rok z hakiem.
Kamiru

Postprzez Totsuo » 1 maja 2015, o 20:52

Chcę pomagać w rozwoju forum, jak i dbać o sam porządek ;)
Totsuo

Postprzez Yugito Uchiha » 2 maja 2015, o 05:51

Zgłaszam swoją kandydaturę. Mam jako takie doświadczenie w byciu moderatorem, lecz było to bardziej w zakresie fabuły forum. Chętnie spróbuję czegoś nowego. Znam dobrze uniwersum Naruto i czaję mniej więcej jak działa fizyka tego świata. Poza tym mam łeb na karku i nie będę przepuszczał technik, które na to nie zasługują. Podobnie w kuźni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie. :)
Yugito Uchiha

Postprzez Murai » 2 maja 2015, o 21:16

Zgłoszę się na moda WT albo Kuźni. Przez długi czas byłem modem w WT na innym PBF, mam więc doświadczenie z rakami, balansem i ich nieprzepuszczaniem. I mam bogatą wiedzę o uniwersum.
ObrazekObrazekObrazek

Murai
Stalowy Charakter

Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Szwy na ciele, zielone tęczówki i czarne białka, czarne włosy do ramion
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz, czarna koszulka bez rękawów i długie, luźne spodnie. Za pas wetknięte dwie tonfy zawiązane bandażami, przy lewym boku torba.
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?p=389#p389
GG: 45935453
Multikonta: Exodia

Postprzez Defrevin » 3 maja 2015, o 16:52

Dziękuje za zgłoszenia. Jeszcze dziś postaram się poinformować o wyborze.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 3 maja 2015, o 21:28

Hmm.. do WT postanowiliśmy wybrać osoby, stawiając oprócz doświadczenia, także na wiek. Zobaczymy jak się będzie współpracowało ze studentami ;) - Kakizashi oraz Kaien przyjęci.

Do Kuźni z kolei bierzemy kolejne, dwie inne osoby. Wybór padł na Kamiru oraz Murai, których miałem okazję nieco poznać, a cieszą się wśród innych również dobrą opinią moderatorów.

Cała czwórka zostaje przyjęta na okres próbny. Jeżeli nie będziemy zadowoleni ze współpracy, w ich miejsca wskoczą kolejne chętne osoby. Dziękuje za zgłoszenia!

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 6 lip 2015, o 22:13

Nabór na moderatora WT

Witam serdecznie w tą jakże parną noc.
Przyszły upały, wykruszyli nam się stewardzi tematu WT, stąd przeprowadzam kolejny nabór na funkcję moderatora tego tematu. Czy przyjmiemy jedną osobę, czy dwie, to się jeszcze okaże.

Krótko i na temat. Proszę by kandydaci odezwali się tutaj pod moim postem i treściwie opowiedzieli jakie mają doświadczenie. Wybierzemy najlepszą naszym zdaniem kandydaturę, także więc proszę się postarać ;)

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez Kaien » 6 lip 2015, o 22:16

Chciałbym wspomnieć, jeśli można, że ludzie z mniejszym doświadczeniem w zakresie oceniania technik mogą liczyć na moje wsparcie na początku, gdyż już się w to troche wgryzlem :)
Kaien

Postprzez Sekki » 6 lip 2015, o 22:18

Chętnie spróbuję swoich sił, tworzyłem multum WT i poprawiałem je wielokrotnie. Nigdy nie byłem modem, no ale od czegoś trzeba zacząć.
Sekki

Postprzez Teien » 8 lip 2015, o 12:35

Tak, że tego... Poza wcześniejszym chyba dodać mogę, iż chyba epicko wychodzi mi poprawianie kanonu, więc może i WT będzie dobre <ninja>
Teien

Następna strona

Powrót do Shiroi-iwa (Osada Rodu Hyūga)