Targowisko

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: Targowisko

Postprzez Hiroki » 15 wrz 2019, o 16:32

29/30
„Zemsta"
Yoshimitsu - C

Toshio przełknął ślinę, a następnie zrobił krok w tył. Spojrzał na Yoshimitsu, delikatnie się wzdrygając. Cóż... Strach potrafił paraliżować, ale miał też drugą, nieco bardziej przydatną cechę. Mobilizował. Produkował adrenalinę, która pobudzała do działania. Dzieciak nie zamierzał zbyt długo stać w bezruchu. Otrząsnął się, a następnie podszedł do Mitsu, spoglądając na wakizishi wbite w jego bok.

- Musimy zatamować krwawienie, bo zostawimy za dużo śladów. Co z ciałem? - powiedział, a następnie nie zastanawiając się złapał za jeden kunai tnąć koszulę martwego chłopaka. Plecy nie były zbyt mocno poplamione krwią, toteż kawałek materiału zdawał się być raczej czysty. - Stój, obwiąże Cie parę razy, żebyś nie stracił zbyt dużo krwi. Staraj się nie ruszać ostrza, aż dotrzemy na miejsce!

Jak powiedział tak zrobił. Pasy materiału przewiązał ze sobą, a następnie szybko obwiązał materiałowe pasy wokół rany. Chłopak działał szybko i niechlujnie, ale lepsze to niż nic. Zaraz po tym, przeskanował okolicę i najszybszą, a zarazem namniej uczęszczaną drogą ruszyli w kierunku restauracji. Starali się omijać ludzi, niestety - wbrew założeniu paru przechodniów nie miało problemu z zobaczeniem zakrwawionego Kaguyi. Dotarli wreszcie do restauracji, przed którą nie było prawie nikogo. Musieli czym prędzej zejść do piwnicy, jednak jak zrobić to na tyle szybko i na tyle po cichu, by ludzie wewnątrz nie zwrócili nań uwagi? Może lepszym pomysłem było pozostanie na zewnątrz? Sekundy mijały, a Yoshimitsu musiał coś wymyślić.
Słownik

Postacie
1) Aburame Eiji
2) Sora
3) Inuzuka Akira
4) Toshio
5) Nagano

Mapa

Yoshimitsu ma wbite wakizishi w lewy bok, około 6 - 9 centymetrów. O ile zdecyduje się wyciągnąć ostrze, krwawienie znacznie wzrośnie. Jego ruchy są delikatnie rzecz ujmując "ograniczone"


Hiroki
 

Poprzednia strona

Powrót do Osada Ryuzaku no Taki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość