"Park" w centrum osady

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: "Park" w centrum osady

Postprzez Fumetsu » 18 lip 2019, o 13:56

No to starzec się musiał napoić, a ja w międzyczasie rozmyślałem co za tą ostatnią robotą się kryje, nawet nie miałem bladego pojecia o tym, że zleci mi podawanie książek, ale według innego człowieka napewno było by to oczywiste, aby pomóc staremu dziadkowi posegregować, czy tez podawać mu książki, aby je ułożyć, żeby znajdowały się w odpowiednim miejscu, a nie rzucone na ziemi będą czekać, aż ktoś sobie o nich przypomni. Zatem zabrałem się do działania po kolei książka za książka, latała mi po rękach, ponieważ z prawej ręki szła do lewej, a z lewej do dziadka, który układał sobie je na półkach. To miała być ostatnia robota, którą na dziś wykonam, więc w sumie można było się do niej przyłożyć i wykonać ją tak jak powinna być zrobiona.
Poprowadzone Misje:
[D] - Podejrzana Przesyłka! - Maname
[D] - Kradzież! - Fuji

[D] - Zaginione Zwierzę? - Izanagi
[D] - Niech żyje sztuka - Gundan OCENA GRACZA 7-8/10
[D] - Morskie opowieści - Tenshin- OCENA GRACZA 8/10
Misje Prowadzone Aktualnie:

Rezerwacja:
[C] - Byakuren

PRZYGARNĘ OSOBĘ NA MISJE RANGI D-C

Fumetsu

Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?t=6409
GG: 0
Multikonta:

Re: "Park" w centrum osady

Postprzez Meijin » 18 lip 2019, o 17:23

Dzięki twojej pomocy układanie ksiąg, papierów czy map poszło wyjątkowo szybko. Nawet nie zauważyliście kiedy, a już jedna walizka została opróżniona. Starzec zrobił sobie chwilę przerwy, jego stare kości musiały odpocząć nim będzie gotów do dalszej pracy. Po kilku minutach spędzonych na siedzeniu w milczeniu, mężczyzna wrócił do pracy. I tak sobie współpracowaliście, aż Fumetsu uświadomił sobie, że nie ma już nic do podawania.
Uśmiechnięty starzec powiedział. -Dziękuję ci za pomoc. Nie myśl, że ci się nie odwdzięczę. Poczekaj tutaj, zaraz przyniosę ci zapłatę. Po czym mężczyzna poszedł w stronę kuchni i tam pogrzebał w szafkach. Po chwili wrócił z sakiewką i podał ci ją mówiąc. -Mam nadzieję, że to wystarczy za fatygę. Dziękuję ci za pomoc i pamiętaj, zawsze możesz mnie odwiedzić.
Po tym wszystkim Fumetsu nie zostało nic innego jak pójść w swoją stronę

koniec misji
Meijin

Poprzednia strona

Powrót do Osada Ryuzaku no Taki