"Park" w centrum osady

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: "Park" w centrum osady

Postprzez Fumetsu » 18 lip 2019, o 13:56

No to starzec się musiał napoić, a ja w międzyczasie rozmyślałem co za tą ostatnią robotą się kryje, nawet nie miałem bladego pojecia o tym, że zleci mi podawanie książek, ale według innego człowieka napewno było by to oczywiste, aby pomóc staremu dziadkowi posegregować, czy tez podawać mu książki, aby je ułożyć, żeby znajdowały się w odpowiednim miejscu, a nie rzucone na ziemi będą czekać, aż ktoś sobie o nich przypomni. Zatem zabrałem się do działania po kolei książka za książka, latała mi po rękach, ponieważ z prawej ręki szła do lewej, a z lewej do dziadka, który układał sobie je na półkach. To miała być ostatnia robota, którą na dziś wykonam, więc w sumie można było się do niej przyłożyć i wykonać ją tak jak powinna być zrobiona.
Poprowadzone Misje:
[D] - Podejrzana Przesyłka! - Maname
[D] - Kradzież! - Fuji

[D] - Zaginione Zwierzę? - Izanagi
[D] - Niech żyje sztuka - Gundan OCENA GRACZA 7-8/10
[D] - Morskie opowieści - Tenshin- OCENA GRACZA 8/10
Misje Prowadzone Aktualnie:

Rezerwacja:
[C] - Byakuren

PRZYGARNĘ OSOBĘ NA MISJE RANGI D-C
Avatar użytkownika

Fumetsu
 
Posty: 108
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 17:18
Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=2749&p=35227#p35227
GG: 0
Multikonta:

Re: "Park" w centrum osady

Postprzez Meijin » 18 lip 2019, o 17:23

Dzięki twojej pomocy układanie ksiąg, papierów czy map poszło wyjątkowo szybko. Nawet nie zauważyliście kiedy, a już jedna walizka została opróżniona. Starzec zrobił sobie chwilę przerwy, jego stare kości musiały odpocząć nim będzie gotów do dalszej pracy. Po kilku minutach spędzonych na siedzeniu w milczeniu, mężczyzna wrócił do pracy. I tak sobie współpracowaliście, aż Fumetsu uświadomił sobie, że nie ma już nic do podawania.
Uśmiechnięty starzec powiedział. -Dziękuję ci za pomoc. Nie myśl, że ci się nie odwdzięczę. Poczekaj tutaj, zaraz przyniosę ci zapłatę. Po czym mężczyzna poszedł w stronę kuchni i tam pogrzebał w szafkach. Po chwili wrócił z sakiewką i podał ci ją mówiąc. -Mam nadzieję, że to wystarczy za fatygę. Dziękuję ci za pomoc i pamiętaj, zawsze możesz mnie odwiedzić.
Po tym wszystkim Fumetsu nie zostało nic innego jak pójść w swoją stronę


koniec misji
Meijin
 

Re: "Park" w centrum osady

Postprzez Seinaru » 8 paź 2019, o 22:17

Jego pobyt w Ryuzaku można było śmiało nazwać urlopem. Planowany kilkudniowy postój rozciągnął się sporo ponad miarę, a sam Seinaru czuł się tutaj tym razem o wiele lepiej niż podczas pierwszej wizyty w tym ogromnym mieście. Kogo on wtedy ratował? Jakaś dziewczyna... Hana? Cana? Chyba Cana, powoli wyrzucił ją z pamięci jak nieistotny epizod w życiu. Samuraj widział w swojej karierze już tyle bólu i cierpienia, że te sceny z ludzką krzywdą nakładały się jedna na drugą i przenikały, mącąc niektóre opowieści.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


zt.
Avatar użytkownika

Seinaru
Złoty Pracuś
 
Posty: 1539
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:55
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Shinku Ame w ręku lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Osada Ryuzaku no Taki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość