Opuszczone domostwo

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: Opuszczone domostwo

Postprzez Hyūga Hiroshi » 30 lip 2018, o 17:57

Hiroshi po rozdzieleniu się z pozostałymi ludźmi z drużyny wyszedł z wioski, by trochę potrenować. Po drodze zagadał jakiegoś chłopaka - z wyglądu przypominał farmera, którego podpytał o ustronne miejsce i czy by ten mu nie zechciał pomóc w treningu. Farmer o dziwo się zgodził i razem z Hyugą dotarli w pobliże opuszczonego domostwa. Tutaj miał rozpocząć się trening jutsu Kyakubu Satsu, którego zwój Hiroshi wypożyczył z biblioteki. Jutsu pochodzące z Genjutsu, miało za zadanie krępować przeciwnika. Po złożeniu dwóch pieczęci, a następnie po wysłaniu odpowiedniej ilości niebieskiej energii do chłopaka, ten miał zobaczyć iluzję, która miała spowodować, że wydaje mu się, że jest wciągany pod ziemię. Pierwsza próba okazała się fiaskiem, jednak już kolejna była o wiele lepsza. W końcu ofierze wydawało się, że zapadają się jej nogi w piach - czyli tak właśnie jak miało to wyglądać. Farmer opisywał to coś na kształt ruchomych piasków, lecz nie był w stanie z tego wyjść za pomocą siły. Jako nieshinobi miał dodatkowe problemy, więc Hyuga musiał mu pomagać się wydostać za pomocą Kai. Po pierwszej takim treningu mogli zaraz przejść do kolejnego, lecz tym razem trening miał dotyczyć czegoś innego.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Kyakubu Satsu

Pieczęci
Tygrys -> Baran

Zasięg
25 metrów

Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%

Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań

Opis Jutsu pochodzące w Genjutsu z szuflady "krępującej przeciwnika". Złożenie dwóch pieczęci, a następnie wysłanie odpowiedniej ilości niebieskiej energii do oponenta skutkować będzie iluzją, która wciąga naszą ofiarę pod ziemię. Dokładniej to zapadają się jej nogi w piach! Coś na kształt ruchomych piasków, lecz nie jesteśmy w stanie z tego wyjść za pomocą zwykłej siły fizycznej i innych naturalnych sztuczek. Technika wydająca się ciężka do pokonania ale stopień zaawansowanie nie jest wymagający, więc niestety wyjście z niej jest równie proste jak złapanie.
Hyūga Hiroshi
 

Re: Opuszczone domostwo

Postprzez Hyūga Hiroshi » 30 lip 2018, o 18:04

Hiroshi tym razem miał za zadanie lepiej opanować swoją kontrolę czakry. Po treningu nie chciał się tak bardzo obciążać, więc pozwolił swojemu towarzyszowi się oddalić na jakieś trzy godzinki, a następnie miał tutaj wrócić w celu dalszej pomocy. Młodziak był zachwycony, że może pomagać shinobiemu, więc stawiał opory, aż w końcu stwierdził, że i tak zostanie, choć Brązowowłosy mówił mu, że tym razem nie będzie to nic nadzwyczajnego. W końcu Hyuga usadowił się na jakimś w miarę miekkim miejscu po turecku, złączył stopy i skupił się nad medytacją. Starał się wczuć w przepływ czakry przez jego ciało, sprawdzać dokładnie jak ona płynie, jak szybko i próbować na to wpływać. Następnie z pomocą byakugana obserwował ten sam przepływ u swojego towarzysza, porównując go ze swoim. Kolejnym ćwiczeniem miał zamiar użyć podstawowych technik rangi E, które w głównej mierze polegały na kontroli czakry. Podszedł do muru i powolnym krokiem wszedł na niego, stając poziomo. Utrzymywał się w ten sposób przez pewien czas, w dodatku starając się w dalszym ciągu kontrolować cały przepływ energii. Później znów wrócił do medytacji i wyciszenia, a na sam koniec popróbował kolejnych technik rangi E.
Hyūga Hiroshi
 

Re: Opuszczone domostwo

Postprzez Hyūga Hiroshi » 30 lip 2018, o 18:13

Następnym treningiem jaki miał odbyć Hiroshi było trenowanie jutsu rangi C z zakresu genjutsu o nazwie Kori Shinchu no Jutsu. Miało ono raczej dywersyjny zakres działania, gdyż polegało na zmęczeniu przeciwnika za pomocą stworzenia tak zwanego błędnego koła. Po rzuceniu tego jutsu przeciwnik zaczyna podróżować w kółko i nie zdaje sobie z tego sprawy. W ten sposób można go bardzo prosto zmęczyć bez wdawania się z nim w konfrontacje. Hiroshi po wykonaniu trzech pieczęci wystrzelił wiązkę czakry w stronę swojego pomocnika i nakazał mu chodzenie w dane punkty. Z początku jak zwykle iluzja nie była doskonała, gdyż chłopak dostrzegał różnice lub bezbłędnie trafiał tam gdzie miał trafiać. Dopiero po paru próbach zaczęło mu się udawać i farmer gubił się w paru miejscach i zmieniała mu się trasa. Aczkolwiek dopiero pod wieczór udało się tak go złapać, że ten chodził cały czas w kółko, choć myślał, że cały czas idzie w odpowiednim kierunku. W ten sposób mogli kończyć już swój trening, bo oboje byli już wyczerpani. W razie czego wiedział gdzie go szukać i mógł liczyć na jego pomoc. Po tym wszystkim oboje wrócili do wioski by się zdrzemnąć i coś zjeść, a także się czegoś napić by odzyskać siły. Po takim treningu chłopak miał zamiar zrobić sobie przynajmniej tydzień przerwy.

Spoiler: pokaż

Nazwa
Kori Shinchu no Jutsu

Pieczęci
Tygrys → Wąż → Baran

Zasięg
40 metrów

Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%

Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań

Opis Jedna z pożyteczniejszych technik genjutsu, która pozwala zmęczyć przeciwnika. Otóż jutsu polega na stworzeniu tzw. "błędnego koła". Przeciwnik w trakcie podróży wpada w naszą iluzję i nie zdaje sobie sprawy z tego, że wciąż podróżuje w kółko, mijając te same krajobrazy. Dzięki temu możemy zmęczyć przeciwnika nie wdając się z nim w konfrontacje.
Hyūga Hiroshi
 

Poprzednia strona

Powrót do Osada Ryuzaku no Taki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość