Sklep z wyposażeniem

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: Sklep z wyposażeniem

Postprzez Toshiro » 10 kwi 2019, o 01:26

Toshiro powędrował od razu w kierunku dzielnicy targowej, w której miał nadzieję znaleźć jakiś sklep z wyposażeniem. Miał przy sobie sporą ilość gotówki, dlatego wolał nie kusić losu i od razu ją wydać.
Krótka chwila i już znalazł się w sklepie. Rozejrzał się po kupie żelastwa zastanawiając się co powinien wybrać. Po tym jak ostatnim razem trenował go Shikarui, wypadałoby wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, nieprawdaż? Walka w zwarciu nie była jego mocną stroną, jednak mógł się nieco wspomóc używając broni. Szybko udało mu się wypatrzyć broń, która odpowiadała by gabarytom tamtej, którą ćwiczył razem z Sanadą. Wziął do ręki dwa miecze, a następnie je zważył w ręce. Wykonał kilka machnięć, aby upewnić się, że dobrze leżą mu w dłoniach, a leżały perfekcyjnie. Już nie mógł się wręcz doczekać, aż będzie miał okazję użyć ich w akcji.
- Dzień dobry, po ile te miecze? - zagadnął tutejszego
- Ah, witam pana! 1200 za sztukę. - powiedział nieco mężczyzna w średnim wieku lustrując wzrokiem nowoprzybyłego. Dało się słyszeć w jego głosie nutkę zdziwienia i czegoś w rodzaju zamyślenia, czy też dużego skupienia.
- Jasne, w takim razie jeszcze się rozejrzę i wezmę kilka rzeczy... - oznajmił, a następnie jak powiedział, tak zrobił przystępując do oględzin wystawionego towaru. W tym samym czasie mężczyzna przyglądał się bacznie młodzieńcowi zastanawiają się skąd go kojarzy, ponieważ wydawał mu się strasznie znajomy. W tym czasie Nishiyama zajmował się całkowicie sobą i skupił się na poszukiwaniu dóbr, które mógłby przygarnąć. W pewnym momencie wpadł na jakiś pomysł wpatrując się w zbroje, które oferował tutejszy sklep, były one na prawdę imponujące, ale czegoś im brakowało.
- Przyjmujecie również zamówienia? - zagadnął znosząc wszystko w jedno miejsce.
-Oczywiście, z racji na położenie naszego zakładu jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie wszystko, z każdego tworzywa jakie tylko sobie wymyślisz.- odparł mężczyzna, a po chwili zastanowienia Toshiro postanowił złożyć swoje zamówienie. Będzie to droga sprawa, aczkolwiek wiedział, że będzie warto.
Po ustaleniu szczegółów poprosił jeszcze, aby jego zamówienie zostało wysłane do Daishi, mężczyzna spojrzał na niego niepewnie i zapytał o jego godność. Gdy się przedstawił bardzo się zdziwił. Okazało się, że był jakimś dalekim krewnym jego rodziców. Czarnowłosy nie mógł wyjść ze zdumienia, że spotkał kogoś takiego na swojej drodze i to akurat w takim momencie. Mężczyzna, który prowadził sklep stwierdził, że taka okazja zdarza się bardzo rzadko, więc da mu zniżkę na wszystko co kupił. Okazało się, że znał jego przykrą historię, a także dostawał wiadomości o tym jak radziła sobie jego rodzina, aż do śmierci rodziców Toshiro, którzy zapewne nie chwalili się na lewo i prawo swoimi "kontaktami".
Chłopak przyjął kondolencje i najlepsze życzenia, a także prośbę, aby raz na jakiś czas odzywać się do "wujaszka". Nishiyama zabrał swoje zakupy, a następnie szybko zorganizował swój ekwipunek. Następnie raz jeszcze dziękując wyruszył pozwiedzać nieco miasto, w którym się znalazł.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

z.t.

Toshiro

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Ubiór: https://i.imgur.com/aTEcS3d.jpg
Widoczny ekwipunek: 2 wakizashi przy lewym boku, duża torba na dole pleców
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=105025#p105025
GG: 48271599
Multikonta: DC:Harikken#4936

Postprzez Yoshimitsu » 16 sie 2019, o 14:36

Yoshimitsu odprowadził swoją małą koleżankę do domu, całe szczęście nie musiał przyjąć gniewu matki za pijane dziecko. Tyle ratunku, udał się na rynek miasta Ryuzaku i dość szybko udało mu się znaleźć sklep z wyposażeniem, którego ostatnio mu troszkę brakowało.
Otworzył drzwi lokalu i wszedł, miejsce nie różniło się prawie niczym od sklepu Ayatsurich ale jednak... Pustynia ma wszystko lepsze. Lepsi shinobi, lepszy sprzęt i lepsze miejsce do życia. Smutne ale prawdziwe i każdy człowiek powinien się z tym pogodzić. Kiwnął głową na powitanie w kierunku sprzedawcy. Chwilę zajęło mu przygotowanie zamówienia ale kiedy skończył to osoba zza lady miała co robić.
Poprosił o kilka drobnostek, które przydadzą mu się na misjach i walkach. -Pospiesz się. Wydał prostą komendę w kierunku obsługującego go mężczyzny. -Dziękuje. Skinął głową drugi raz tym razem na pożegnanie.

"Gi­niesz bez skut­ku, bo żyjesz bez przyczyny."

"Jaki jest wasz wybór? Umrzeć? Czy ugiąć Karku?"

Yoshimitsu

Ranga: Pazur
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6242
GG: 66391319
Multikonta: -

Postprzez Rika Kari Matsubari » 24 sie 2019, o 21:53

Błąkając się po mieście zahaczyła o sklep. Po jednej z ostatnich misji, w której wcielała się w rolę spadkobierczyni Misae, brakowało jej pigułki żywnościowej. Wiedziała jak wielką rolę podczas misji może odegrać ta mała kulka. Weszła więc do sklepu z wyposażeniem i poprosiła o swoje. Nie było jej ulubionego sprzedawcy, a za ladą stał jakiś nowy. Nie miała szczególnej ochoty z nim gadać. On z nią chyba też. Dlatego wydała suche polecenie-prośbę, a ten przyniósł jej to co chciała. Najważniejsze, że hajs się zgadzał. Rika wyjęła ze swojej torebki nieco ryo i pozostawiła na ladzie, zabierając swoje zakupy.
-Do widzenia.

z/t -> [url'http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=61&t=525&start=195]Karczma "Pod Uwędzonym Dzikiem"[/url]

Rika Kari Matsubari

Wiek postaci: 14
Ranga: Akolitka
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5085
GG: 65637578
Multikonta: Zan

Postprzez Yoshimitsu » 19 wrz 2019, o 13:07

Kaguya dostał kilka dni wolnego od wszelkich zleceń ze względu na rany, które odniósł podczas batalii ze zdradzieckim Hozukim. Postanowił wykorzystać to na kilka treningów i wizytę w sklepie z wyposażeniem. Zdarzyło mu się już tutaj być więc nie musiał znów błądzić po targowisku. Dotarł na miejsce, otworzył drzwi dość delikatnie i wykonał lekki ukłon w kierunku właściciela sklepu. -Mam coś specjalnego dla Ciebie. Zwrócił się spokojnie do jedynego obecnego człowieka w sklepie.
-Wykonasz dla mnie miecz. Wyciągnął najdłuższą kość jaką dał radę i wręczył ją mężczyźnie. -Wytrzymała jak żelazo i dużo lżejsza. Grawer na środku ostrza ma być następujący "かぐやの無関心". Będę wpadał co jakiś czas na poprawki. Mężczyzna skinął głową na znak zgody i zostawił Yoshiego z informacją, że za kilka godzin miecz będzie gotowy. Białowłosy zajął krzesło za ladą w oczekiwaniu na swoją własność i w miarę możliwości pomagał klientom jeśli tacy by się tutaj pojawili.
Kilka godzin później, miecz razem z kaburą trafił w ręce Kaguya. Yoshimitsu bo tak nazywał się ten miecz był dość dziwnym przedmiotem w rękach kogoś z klanu kościanych bo w końcu broń mogli tworzyć z własnego ciała ale zabierało to trochę czasu. Kabura trafiła na odcinek lędźwiowy, a miecz rękojeść skierowaną miał do prawej dłoni.
"Gi­niesz bez skut­ku, bo żyjesz bez przyczyny."

"Jaki jest wasz wybór? Umrzeć? Czy ugiąć Karku?"

Yoshimitsu

Ranga: Pazur
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6242
GG: 66391319
Multikonta: -

Postprzez Kimiko » 26 wrz 2019, o 21:57

Idąc po głównej ulicy wpadłam na sklep z wyposażeniem, to chyba dobry pomysł, żeby kupić potrzebne mi wyposażenie, w końcu chcę rozpocząć moją karierę a świat jest niebezpieczny, więc warto się w coś wyposażyć.
- Dzień Dobry! Czy mogę poprosić o parę przedmiotów? - powiedziałam Panu, który obsługiwał ten sklep. Wyglądał na sympatycznego, chociaż jego mina oscylowała między powagą a uśmiechem w moim stronę.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Po wykonaniu zakupów podziękowałam grzecznie, uśmiechnęłam się w stronę sprzedawcy i wyszłam na główną ulicę - w końcu trzeba coś ze sobą zrobić.
Chętnie poprowadzę misję rangi D. Oferuję fabułę pod "klienta" ;)

Kimiko

Wiek postaci: 15
Ranga: Wyrzutek D
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7718
GG: 0
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Osada Ryuzaku no Taki