Księga Bingo

Kraj kupiecki położony na wschód od Prastarego Lasu. Graniczy z prowincjami Midori, Sogen i Kaigan. Ryuzaku no Taki jest znane ze swojego bogactwa i szeroko zakreślonych wpływów - związane jest to z dobrym położeniem i łatwym dostępem do morza, czym nie może się pochwalić Shigashi no Kibu. Kraj ten ma bardzo żyzne gleby i przyjazny klimat, co korzystnie wpływa na jego stan. Na terytoriach tej prowincji, wśród nielicznych pagórków, można też znaleźć główną świątynię Wyznawców Jashina.

Księga Bingo

Postprzez Defrevin » 10 sie 2017, o 20:17

Obrazek

Poszukiwani zbrodniarze:


Obrazek
Imię i nazwisko poszukiwanego: Shiga
Wygląd poszukiwanego: Oczy brunatne wpadające w szkarłat, płowo-srebrne, bardzo jasne włosy, krótko przycięte. Wysoki, ponad 180 centymetrów wzrostu, umięśniony. W razie wątpliwości sprawdzać zamieszczony portret poszukiwanego.
Zdolności poszukiwanego: Natura chakry: katon. Wyznawca Jashina. Poderżnięcie gardła nie zabija go. Rany szybko się leczą, w pewnym momencie jednak regeneracja została opóźniona.
Charakterystyka zbrodni Zbiorowy mord w karczmie "Pod uwędzonym dzikiem", zamordowanie strażników miasta
Przewidziana nagroda: 2000 ryo


Obrazek
Imię i nazwisko poszukiwanego: Mizumi Kaguya
Wygląd poszukiwanego: Przeciętny wzrost, waga, jak i sylwetka. Zielone oczy, długie czarne włosy, blada karnacja. Brak cech charakterystycznych.
Zdolności poszukiwanego: Posługuje się krótkimi kościanymi ostrzami, bunshinami oraz podstawowymi ninjutsu najniżej rangi.
Charakterystyka zbrodni: Zamordowanie jednego shinobiego oraz dwóch strażników w Ryuzaku no Taki, podszywanie się pod inne osoby, groźby, udawanie ofiary, a ostatecznie ucieczka.
Przewidziana nagroda: 1500 ryo


Obrazek
Imię i nazwisko poszukiwanego: Yuji "Dio" Saga
Wygląd i cechy poszukiwanego: Wzrost około dwóch metrów. Bardzo umięśniony, o szerokiej posturze. Blondyn o krótkich włosach, długie na około 25cm. Czerwone oczy. Mówi o sobie w trzeciej osobie. Lubi wybuchy.
Zdolności poszukiwanego: Techniki Doton
Charakterystyka zbrodni Udzielanie dobrowolnej pomocy wyznawcom Antykreatora
Przewidziana nagroda: 5 000 Ryo


Obrazek
Imię i nazwisko poszukiwanego: Mishima Jin
Wygląd poszukiwanego: Średni wzrost, chudy i umięśniony. Całkowicie czarne włosy, krótkie i sterczące. Zielone oczy. Na dłoniach posiada dwa dodatkowe otwory gębowe.
Zdolności poszukiwanego: Właściwe Szczepowi Dohito
Charakterystyka zbrodni Zaginiony
Przewidziana nagroda: 2 000 RyoTemat będzie uzupełniany na podstawie formularza zgłoszeń.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Powrót do Ryuzaku no Taki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość