Brama

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.

Re: Brama

Postprzez Toshiki Oden » 20 maja 2020, o 18:39

Podszedłem bliżej do złodzieja i widząc że zgodził się on aby zakopać topór wojenny uśmiechnąłem się do niego. No, może nie zalicza się to do najlepszych sposobów na robienie nowych znajomości, jednak w tym wypadku wygląda na to że mi się udało.
- Cóż, doceniam komplement, jakoś trzeba sobie radzić. Najważniejsze że wszystko jakoś się ułożyło, prawda? No to w takim razie, pozwól że się przedstawię, jestem Toshiki Oden. - powiedziałam wyciągając dłoń aby przywitać się ze złodziejem - No to jak już się poznaliśmy to może oprowadzisz mnie trochę po okolicy? I powiedz mi może jeszcze czy są jakieś rzeczy które absolutnie trzeba wiedzieć żeby przetrwać w tym mieście? - zapytałem się jeszcze dodatkowo.

Toshiki Oden

Wiek postaci: 17
Ranga: Wyrzutek D
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8288&p=137383#p137383
Multikonta: Tamaki Hyūga

Postprzez Yosuke » 20 maja 2020, o 20:46

Harikido
Toshiki Oden
Misja rangi D
22/22

Całość tego nieco dziwnego zdarzania, zdawała się zakończyć całkiem... Dobrze? Być może jest to odpowiednie słowo, bo przecież tych dwóch, przed chwilą jeszcze nieznajomych, zdawało się ze sobą zakumplować. Wyglądało na to, że przypadkowe spotkania, pościg oraz krótki pojedynek pozwolił zawiązać swoisty pakt. Każdy z nich mógłby sobie spokojnie radzić w tym nieprzyjemnym świecie, próbując osiągnąć swoje cele. Zdecydowanie prostsze będzie jednak współpracowanie, aby zdobywanie konkretnych ważnych etapów było coraz łatwiejsze. Póki co trzeba było poprzestać na rzeczach prostych, a więc sprawdzeniu jakie łupy mogli między sobą rozdzielić. Sakiewka była całkiem ciężka, toteż nic dziwnego, że spokojnie mogli oni się tym podzielić. Sprawiedliwie i po równo! Oddalili się również nieco od ewentualnych problemów, co prawda zanim okradziony zorientował się, że ktoś mu buchnął sakiewkę, powiadomił straże i cały ten ciąg przyczynowo-skutkowy nastąpił, to Toshiki oraz Harikido byli już całkowicie poza kręgiem podejrzanych. Nie żeby szczególnie się tym przejmowali, ale zapewne łatwiej się podróżuje po mieście, gdy nie ściga cię cała zgraja żadnych sprawiedliwości strażników.

KONIEC

Yosuke

Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7967
Multikonta: Daisuke

Postprzez Harikido » 26 maja 2020, o 14:01

Ten niedorozwinięty amator iluzji i złudzeń najwidoczniej sam znajduje się w jakimś genjutsu. Czymże bowiem, jeśli nie iluzją i złudzeniem, jest jego przekonanie, że teraz będziemy się kumplować i będę marnował dla niego swój czas oprowadzając go po mieście, a ponadto dawał wskazówki odnośnie przeżycia tutaj, co tylko odsłoni moje słabsze punkty? Odpowiedź jest prosta, ten cwaniaczek jest idiotą i nie ogarnia swoim rozumem rzeczywistości.
- Nie wiem co niby według ciebie się ułożyło. Przez twoje pozerstwo straciłem sporo pieniędzy i zakłóciłeś moją czystą i bezpieczną akcję. Nie wiem więc dlaczego pomimo tego, myślisz, że będę ci świadczył jakiekolwiek przysługi. Z tego co do tej pory widziałem, to masz zbyt duże parcie na szkło i jesteś zbyt chaotyczny. Nie zamierzam więc specjalnie marnować na ciebie swojego cennego czasu. - odpowiadam chłodno Toshikiemu z zimnym wyrazem twarzy.

Harikido

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=138034#p138034
Multikonta: Harisham

Postprzez Toshiki Oden » 2 cze 2020, o 09:49

Wysłuchałem zaintrygowany słów chłopaka po czym podrapałem się po głowie w zamyśleniu.
- No może rzeczywiście, nie tyle się ułożyło co bardziej miałem na myśli fakt że obyło się bez dodatkowych komplikacji. No nie licząc naszej drobnej potyczki, no ale to już pomijam. I nie powiedziałbym że chcę abyś wyświadczył mi przysługę, po prostu zrozum że właśnie tutaj przybyłem, nie mam wiele do stracenia i szukam jakiegoś punktu zaczepienia w tym mieście. A co do, jak to ująłeś, mojego parcia na szkło to uznaj całe to zajście bardziej jako niewinną rozrywkę. - odpowiedziałem wzruszając ramionami. - To może z racji że przeszkodziłem ci w twojej akcji to pozwól mi teraz jakoś zadośćuczynić i wspólnie możemy coś zrobić? We dwójkę napewno będziemy mogli pokusić się o jakiś bardziej soczysty cel niż jakaś sakiewka nierozgarniętego przechodnia. Co ty na to? - zaproponowałem chłopakowi.

Toshiki Oden

Postprzez Akaruidesu Yoake » 2 cze 2020, o 21:23

"Powrót do gry"
Misja rangi C dla Jun’ichi
Kolejka 15. z 15
Koniec

Droga po nietypowym spotkaniu przebiegała spokojnie. Jakkolwiek okolice granicy były dość pustawe, co pozwoliło na tę niezbyt zuchwałą napaść na ich wóz, to w miarę zbliżania się do kupieckiego miasta ponownie pojawiły się patrole, jednak tym razem już bez towarzystwa psów. Czasem byli to zwykli zbrojni żołnierze, czasem shinobi. Niektórzy pozdrawiali Ebisu skinieniem głowy, a inni patrzyli spode łba. Nikt jednak nie niepokoił ich więcej, dotarli więc w końcu do bram Shigashi no Kibu.

- No więc to koniec naszej drogi. Uważaj na siebie w mieście. – Odpiął od pasa pobrzękującą sakiewkę, którą przekazał chłopakowi. Najwyraźniej miał odmierzoną nagrodę i nie ma co się dziwić – w końcu Ebisu sprawiał wrażenie takiego kupca, który wszystko woli mieć przygotowane. - Jakbyś szukał zajęcia, to będziesz musiał o nas popytać. Ale to pewnie my znajdziemy wtedy ciebie. – Te słowa mogły być bez znaczenia, ale w tym miejscu oznaczało to jedno – mafia. A Jun’ichi nawet nie wiedział która. I raczej się nie dowie, biorąc pod uwagę znowu ten przeklęty, pewny siebie uśmiech kupca.

To był koniec tej podróży u boku członka Yoshidy. Hyuuga był teraz wolny w nowym miejscu, z którego mógł mieć już nieciekawe wspomnienia z rodziną Akiyama. Teraz jednak, jeśli ich odnajdzie, może mieć wsparcie w postaci konkurencyjnej grupy, ale jak tu się nie nadziać na jakieś mroczne porachunki?
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457

Akaruidesu Yoake

Wiek postaci: 16
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Wakizashi przy pasie, po lewej stronie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7711

Postprzez Jun'ichi » 7 cze 2020, o 22:34

Droga do Shigashi była dla Juna dość nerwowa. Z jednej strony nie chciał by ktoś jeszcze zakłócał ich spokój, z drugiej czekał na to, chciał jeszcze walczyć, sprawdzać swoją siłę. Niemal całą drogę do wioski lustrował swoim białym okiem, jednak nie trafił na nic podejrzanego, a to mogło oznaczać że ich przybycie do osady będzie odnotowane dopiero na miejscu. Ptak który uciekł z pola walki, zapewne miał poinformować kogoś o tym, że przedarliśmy się dalej niż zakładali. Jun nie brał pod uwagę tego, że zaskoczą go ponownie, wiedział że musi dostrzec zagrożenie wcześniej, od tego też mogła zależeć jego przyszłość w Shigashi, do którego chciał się dostać.

Kiedy na horyzoncie pojawiła się brama osady, Jun uważnie zbadał ja Byakuganem, przyjrzał się strażnikom oraz otoczeniu, gdzie mógł czekać na nich jakiś szpieg. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego chłopak korzystał z tego jak wolno się poruszają i strzał każda podejrzaną osobę. Wreszcie jednak musiał przyznać sam przed sobą, że teren wydaje się czysty, zaś sama osada względnie bezpieczna.
W to nie wątpię. Następnym razem chętnie podjąłbym się czegoś bardziej... Aktywnego. Zobaczymy jak sprawują się Wasi szpiedzy, jeśli są wystarczająco dobrzy, jeszcze się spotkamy, Ebisu. - po tych słowach kaleką zabrał swoje rzeczy i złapał sakiewkę z pieniędzmi, którą symbolicznie zważył dłonią i schował za pazuchę. Po tym odwrócił się już w drugą stronę i ruszył w stronę centrum osady gdzie planował znaleźć lokum.

Zt
Chętnie poprowadzę misję dowolnej rangi lub wyprawy
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) - Kōga - D -> wzrosło do rangi C
2) -
3) -
4) -

Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Refereeing lvl 100

Jun'ichi

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Postprzez Harikido » 24 cze 2020, o 12:42

Wydaje mi się, że jeśli się odpowiednio dobrze przytemperuje tego imbecyla, to może stać się w końcu użyteczny. Potrafi myśleć, tylko jak jakiś kompletny idiota, ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Możliwe, że za jakiś czas może nawet zasłuży, aby wcielić go do Rodziny. Póki co jednak chłopaczek za bardzo kozaczy i po prostu prosi się o zapoznanie jego brzucha z ostrzem noża. Dobrze by jednak było upewnić się, czy naprawdę ma taki potencjał, o jaki go posądzam. W końcu głupio byłoby zabić go, w momencie, gdy może mi przynieść jeszcze sporo korzyści.
- No dobra, pozwolę ci udowodnić swoją użyteczność. Spotkajmy się tutaj za godzinę. Dobrze ci radzę, nie wracaj z pustymi rękami.

Harikido

Postprzez Toshiki Oden » 18 lip 2020, o 18:35

Chłopak którego poznałem dzięki zrządzeniu losu okazał się dać mi szansę co uznałem za ciekawy obrót spraw. Wiedziałem że nie mam właściwie nic do stracenia, więc zdecydowałem się przystać na jego propozycję.
- Zgoda. Nie masz się co gorączkować, myślę że jakoś się dobrze dogadamy i pokażę ci że nie pożałujesz tej decyzji. - powiedziałem uśmiechając się pod nosem i już miałem się odwrócić i ruszyć w drogę kiedy w mojej głowie wyklarował się pewien ciekawy pomysł. - A wiesz co? Mam nawet lepszy pomysł. Co powiesz na takie małe zawody? Widzimy się tutaj za godzinę i zobaczymy czyje łupy okażą się większe, co ty na to? - zapytałem się a mój uśmiech jedynie się poszerzył.

Toshiki Oden

Postprzez Harikido » 24 lip 2020, o 11:43

Ha, ten gnojek chce rywalizacji? Proszę bardzo. Bardzo chętnie zmiażdżę go i pogrożę. W końcu taki ledwie człowiek i prawie że zwierze nie może mieć ze mną szans. Pewnie pokonam go z zamkniętymi oczami i po tej porażce popłacze się ze smutku i w końcu przestanie cwaniakować. Na dobrą sprawę, to zgnojenie go dobrze mu zrobi. Pozna swoje miejsce wśród plebsu i nie będzie już niepotrzebnie marzył o wznoszeniu się na wyżyny społeczeństwa, gdzie ewidentnie nie należy. Im wcześniej się tego dowie i sobie to uświadomi tym lepiej. W końcu ktoś inny, kto będzie mu to chciał uświadomić może nie być tak łaskawy jak ja.
- Niech będzie. Nie zdziw się tylko jeśli przegrasz. Nie próbuj też mnie śledzić, aby podglądać, jak zarabiam pieniądze. - odpowiadam odchodząc.

z/t

Harikido

Postprzez Toshiki Oden » 28 lip 2020, o 07:34

Uśmiechnąłem się pod nosem słysząc słowa chłopaka, który oddalił się w głąb miasta. A więc niech rozpocznie się rywalizacja! Odprowadziłem go wzrokiem po czym szybko rozejrzałem się po najbliższym otoczeniu. Niby mogłem wymyślić jakieś lepsze miejsce na zdobycie łupów, jednak po co zmieniać coś co i tak już raz wypaliło? Zdecydowanym krokiem ruszyłem w stronę jednej z głównych uliczek aby na spokojnie rozejrzeć się za jakimś przyjezdnym kupcem, który sprawiałby wrażenie nieco zagubionego ale przede wszystkim wyglądającego na takiego, którego sakiewka jest ciężka i nie odczuje od jeżeli zniknęłoby z niej trochę ryo. Jeżeli znalazłem cel, który odpowiadałby moim wymaganiom to niby mimochodem staram się ruszyć w jego kierunku aby złapać go w bardziej odosobnionym miejscu.

Toshiki Oden

Postprzez Harisham » 30 lip 2020, o 17:03

Toshiki Oden Misja D
1/15

Z miejsca w którym stałeś mogłeś obserwować zarówno bramę wjazdową do miasta, jak i ulice położone nieco głębiej w zabudowaniu miejskim. Przy bramie było raczej spokojnie. Strażnicy skrupulatnie sprawdzali wszystkie osoby wjeżdżające do miasta, przez co ci dostawali się za mury miejskie w powolnym, regularnym tempie. Zwykle podczas inspekcji dopytywali się też strażników o drogę, w związku z czym, gdy już odprawę mieli za sobą, pewnie zmierzali w miejsce swojej destynacji, nie zatrzymując się, ani nie wahając. Z kolei w głębi miasta panował klasyczny, zwyczajny ruch. Sporo ludzi spokojnie zmierzało w sobie tylko znane miejsca, niektórzy stali i podobnie jak ty, obserwowali innych, a żebracy i wszędobylskie małe obszarpane i pobrudzone dzieci okupowały rynsztoki. Twoją uwagę zwrócił dostojnie ubrany mężczyzna w zaawansowanym średnim wieku, który, gdy został zaczepiony przez żebraka z głębokim i donośnym westchnieniem, zawzięcie grzebiąc w swojej okazałej sakiewce, rzucił w końcu w błoto przed żebrakiem sporą monetę. Zanim upadała, dostrzegłeś bijący od niej błysk srebra. Nie byłeś też pewien, ale odnosiłeś wrażenie, że w sakiewce dostrzegałeś błyszczące złote przedmioty.
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie

Harisham

Link do KP: viewtopic.php?p=130785#p130785
Multikonta: Harikido

Postprzez Toshiki Oden » 2 sie 2020, o 17:47

Widząc mężczyznę od razu pojawił się w mojej głowie sprytny pomysł. Skocznym krokiem podszedłem do mojego celu i skłoniłem się tuż przed nim.
- Ohhh! Witam dostojnego pana! Czy życzyłby sobie mości pan zobaczyć może jakąś magiczną sztuczkę? - zapytałem się i zrobiłem charakterystyczny gest palcami - A może miałby pan ochotę abym dla pana zatańczył? - zapytałem się wykonując niezdarny piruet. - Czy może chciałby pan usłyszeć jakiś dowcip? Może sprośny dowcip? Proszę tylko o jakąś możliwość zarobku od dostojnego pana. Nie starczy mi i moim małym siostrzyczkom na jedzenie a takie małe dzieciaki żrą na potęgę! - powiedziałem błagalnym tonem.

Toshiki Oden

Postprzez Harisham » 6 sie 2020, o 13:36

Toshiki Oden Misja D
3/15

Na widok złota i srebra nie mogłeś przejść obok obojętnie. W końcu jeśli ktoś jest na tyle bogaty, aby dzielić się swoimi pieniędzmi z byle żebrakiem, to z pewnością będzie w stanie podzielić się również z tobą. Szybko podbiegłeś więc do bogatego mężczyzny i zaoferowałeś swoje usługi. Pakiet owych usług był zaiste szeroki, jakkolwiek nie udało ci się udowodnić przed mężczyzną swoich umiejętności, które potrzebowałbyś mieć, aby owe usługi zapewnić. Piruet był niezdarny, żadnym słowem natomiast nie wywołałeś uśmiechu. Wręcz przeciwnie, twarz mężczyzny przybrała zirytowany wyraz.
- Spadaj chłopcze, niczego od ciebie nie chce. Jak chcesz pieniędzy i nie masz co jeść, to podziel się z tamtym swoim kolegą. Ja już dzisiaj dobry uczynek mam za sobą.
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie

Harisham

Link do KP: viewtopic.php?p=130785#p130785
Multikonta: Harikido