Wejście do wioski

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na północ od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzie graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzę w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.

Re: Wejście do wioski

Postprzez Osamu » 2 lip 2017, o 20:55

Misja 2 rangi D dla Yoshito
1/15

Yoshito w końcu dotarł do bram miasta. Bardzo chciał znaleźć swojego wybawcę. Niestety wskazówka od kucharza z budki ramen, że Testu najprawdopodobniej mieszka w zachodniej dzielnicy miasta nie wiele mu dała. Chłopak postanowił zapytać się strażnika bramy miasta, czy może zna owego Testu. Niestety jak mógł się spodziewać raczej żadnej odpowiedzi nie usłyszy. Przecież pytanie się nieznajomego człowieka o nieznajomego jest bezsensu. Ale jednak jednak jednen z straży osady odezwał się do Kaguya.
- Powiedziałeś psa? Mhmm... Kto może mieć psa... Mówisz, że jakiś Testu? Nie wiem, co kombinujesz, ale chyba mogę ci pomóc. Pewnie jesteś tu nowy, a ja jestem strażnikiem bram miasta, to poważne zadanie! Nie będę ci szukał jakiegoś psa, może widziałem. Właściwie widzę dużo psów. Nie wiem nic więcej, mogę ci tylko powiedzieć, że sporo mieszkańców wioski wychodzi ze swoimi pupilami pobawić się koło Kryształowego Jeziora. Może tam masz swoją zgubę.
Strażnik odwrócił się od chłopca i wrócił do swojej jakże ważnej i odpowiedzialnej pracy.

Osamu

Postprzez Yoshito » 3 lip 2017, o 14:16

Yoshito po dosyć długiej ale przyjemnej podróży dotarł do wejścia do miasta . Obrał sobie za cel by jednak odnależć gościa który uratował go w lesie .Wskazówka opwiedziana mu przez kucharza jak skończyła się jego praca. Postanowił spytać się strażnika tej bramy czy kojarzy jego przyjaciela . Niestety ku jego przypuszczeniach spytanie nieznajomego o nieznajomego było troche głupie z jego strony.Jednak po dłuższej chwili strażnik powiedział mu bardzo pomocną i interesującom wskazówke co do psa i tetsu powiedział mu że nie może mu pomuc bo gdy jest strażnikiem to ma bardzo poważne obowiązki ale powiedział mu gdzie często wychodzą właściciele z ich psami miejsce znajdowało się obok koła kryształowego Jeziora.Chłopak oczywiście podziękował strażnikowi za pomoc w poszukiwaniach i po chwili strażnik wrócił do swojego zawodu . Yoshito oczywiście nie myśląc zbyt wiele postanowił udać się na wskazane przez strażnika miejsce .
Yoshito

Postprzez Osamu » 4 lip 2017, o 13:08

Osamu

Poprzednia strona

Powrót do Shigashi no Kibu