Posiadłość Yumichików

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na północ od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzie graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzę w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.

Re: Posiadłość Yumichików

Postprzez Yami » 15 cze 2019, o 13:44

I wszystko rozbiło się o książkę kucharską. Człowiek tak lamentował o swój zajazd, o zyski, o to go jak pobili i stracił wszystko i ostatecznie prosi o odzyskanie książki kucharskiej? Co ci ludzie mają w głowach? Gdyby był dobrym kucharzem to powinien pamiętać o wszystkich przepisach. Co jak co ale jeśli robi się coś latami to chyba powinno mieć się to i owo w głowie. Tak więc albo nie chce aby książka tam została albo jego pobicie mogło mieć inną kwestię - próba wykradnięcia przepisów prosperującego zajazdu. Widząc, że jej zdobycie nie jest możliwe postanowił odejść i tak trafił tutaj, gdzie widząc możliwość ponownego sukcesu wciąż go szukał. Trochę to naciągane...
Westchnąłem.
- Dobra, jak poczujesz się an siłach to przejdziemy się w jedno miejsce i zobaczymy co tam miła Pani powie.
Chciałem pozbyć się tego typa w taki sposób aby brat nie truł mi dupę o moralności i empatii.

z/t -> Zamtuz "Pod Włosami Kinko"

Yami
Szarak

Wiek postaci: 19
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Shigashi no Kibu