Szlak transportowy

Shigashi no Kibu jest krajem kupieckim na południe od Samotnych Wydm. Południowa granica kraju styka się z Sabishi i Atsui, zaś północna - z Soso i Kyuzo. Na zachodzi graniczy z Głębokimi Odnogami, a na wschodzie z krainą Yusetsu. Choć krajem w teorii zarządza gildia kupiecka, tak naprawdę główną władzą w Shigashi no Kibu stanowią trzy rodziny Yakuzy. A co najciekawsze, pomimo sporów zarządzają państwem w bardzo sprawny i względnie sprawiedliwy sposób, dzięki czemu Shigashi mogło się bardzo sprawnie rozwinąć.

Re: Szlak transportowy

Postprzez Takeshi » 14 wrz 2017, o 10:26

Rybolud skierował się więc na szlak transportowy, z tego miejsca najszybciej mógł dotrzeć na miejsce. Wiedział gdzie jest mur, gdy w końcu zdał sobie sprawę z tego, gdzie się znajduje. Musiał więc działać szybko, musiał biec jak popieprzony. Miał tylko nadzieję, że zdąży na czas i nie spóźni się na tak ogromną imprezkę. Rybokage musiał ratować biednych ludzi, którzy zdani byli na barbarzyński lud, który prawdopodobnie rozbije mur w drobny mak. Może znajdzie się ten gość, którego ostatnio spotkał? Taka pomoc byłaby nieoceniona... W każdym jednak razie czas gonił, więc Takeshi spieszył się ile sił w nogach, by tylko dotrzeć na miejsce.

Skąd:Shigashi
Dokąd: Sogen
Czas podróży: 1:30
Czas przybycia: 12:56
Środek transportu: Nóżki
W kwestii kuźni/wt zapraszam też na GG :)
PH Bank
Misje 0/4
Avatar użytkownika

Takeshi
Najlepszy Game Master
 
Posty: 898
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 10:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Szalony Doko
Krótki wygląd: Ostre, rekinie zębiska
Dwa metry wzrostu
Krótkie, czarne włosy
Widoczny ekwipunek: Zbroja - obrazek w KP
Przy każdym z boków widnieje miecz
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=2788
GG: 5488733
Multikonta: Sznycel

Re: Szlak transportowy

Postprzez Ichirou » 14 wrz 2017, o 19:32

Prawdopodobnie nie miał już pojedynków przed sobą, więc tym razem nie musiał tak oszczędnie dysponować zasobami. Poza tym, chciał w miarę prędko wrócić do Atsui i złożyć odpowiednie informacje. Skorzystał więc z pustynnej platformy, na której usiadł, by później wzbić się w powietrze i w dobrym tempie udać się w drogę powrotną.
Podczas podróży starał się przejrzeć rejestr porwanych osób jak i sporządzić dość szczegółowe notatki na temat przebiegu jego poczynań. Kryjówka przy rzece, na granicy Kyuzo okazała się bowiem ślepym zaułkiem. Tyle że na środku tego zaułka leżał właśnie ten dziennik, który mógł się okazać kluczem do dorwania tych skurwysynów.
Asahi był zły, rozgoryczony i pełen odrazy do porywaczy. Nie chodziło bowiem tutaj o żądania okupu, lecz handel ludźmi lub makabryczne badania i eksperymenty. Zapewne w dużej mierze sprawę wziął do siebie ze względu na wmieszanie w nią innych Sabaku. Do tego dochodziła też gorycz i złość za dotychczasowe niepowodzenia. Sabaku nie chciał pozostawiać niezamkniętej sprawy.


Skąd: Shigashi
Dokąd: Atsui
Czas podróży: 30min
Czas przybycia: 21:02
Środek transportu: chmurka
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Lata
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 17:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Poprzednia strona

Powrót do Shigashi no Kibu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron