Pakt z kotami~

Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 28 lip 2015, o 13:38

Obrazek

Koty

Nie sposób jednoznacznie opisać całego gatunku, jako że jego przedstawiciele to w dużej mierze indywidualiści, chadzający własnymi ścieżkami. Choć według wielu są one samotnymi istotami, to mimo wszystko zdołały utworzyć społeczność, w której praktycznie każdy osobnik może znaleźć swoje miejsce. Z pewnością są dumną i inteligentną rasą, której nie brakuje ciekawości i psotliwości. Wspólnym mianownikiem dla niemal całej grupy jest lenistwo. Preferują wygodny tryb życia, większość czasu spędzając na błogim wypoczynku, a w drugiej kolejności na rozrywce. Istne leserstwo w połączeniu z zabawą w najróżniejszych formach sprawia wrażenie pewnego rodzaju beztroskiej sielanki. Nie jest to wcale mylne wrażenie, czas tam płynie naprawdę przyjemnie.
Choć kocie społeczeństwo jest nieco hermetyczne, wyodrębnione i niedostępne dla reszty świata, to jednak wiele kotów wykazuje się zainteresowaniem tym, co dzieje się na zewnątrz. Przypatrują się ludzkiemu społeczeństwu, od którego zresztą wiele zapożyczyli w budowaniu swojej cywilizacji. Ograniczają się jednak do obserwacji, nie ingerują w cudze sprawy i nie mieszają się w problemy innych ras. Wolą oszczędzić sobie kłopotów i zająć się sobą. Nastawienie do ludzi czy innych gatunków mimo wszystko pozostaje kwestią indywidualną. Można znaleźć wiele kotów wrogo nastawionych do innych ras, ale jest również liczne grono otwartych na wszelakie kontakty z innymi.
Co prawda wyróżniają się niesfornością i figlarnością, ale udało im się stworzyć przyzwoicie zorganizowaną wspólnotę. Wymagało to wielu lat pracy, jednak udało im się nakreślić ogólną hierarchię oraz ład, której wszyscy w miarę się trzymają. Czasem powstają zgrzyty, może nawet siłowe spory, ale gdy powstaje zbyt duży chaos, zawsze wkracza najpotężniejszy z potężnych, Ugurummo, który potrafi bardzo szybko zapanować nad burzą. Na szczęście jego interwencje nie są zbyt często potrzebne.
W ciągu wielu lat, ta początkowa dzika grupa nabrała ogłady, ale też i znacznej różnorodności. Znajdą się tutaj osobnicy wpisujący się w typ agresywnych drapieżników, ale jest również znaczne grono, które w dużej mierze upodobniło się do ludzi. Ba, całkiem spory procent potrafi poruszać się na tylnych kończynach, co przez niektórych uznawane jest za oznakę ucywilizowania. Na pionowej postawie się nie skończyło bowiem część bardziej wychowanych (a przynajmniej w ich mniemaniu) kotów nosi ubrania. Kocie społeczeństwo można więc z pewnością nazwać barwnym.
Koty, szczególnie przez wzgląd na stanowiących większość, przedstawicieli mniejszych rozmiarów, mogą wydawać się niegroźnymi istotami. Jest to jednak jak najbardziej mylna ocena. Nie można zapominać, że są drapieżnikami i w razie zagrożenia potrafią pokazać pazur oraz swoją zaciętość, nawet jeśli wyglądają łagodnie. Cechują się bardzo dobrze rozwiniętymi zmysłami, wzrokiem, słuchem jak i węchem. Mogą poszczycić się również sprawnością fizyczną, ich refleks oraz zwinność stoi na imponującym poziomie. Mogą być więc groźnymi wrogami lub cennymi sojusznikami.


Neko no Tani

Obrazek

Niewielka w skali kontynentu, ale niezwykle malownicza kraina, która znajduje się na południowym zachodzie Tajemniczego Lasu. Lokalizacji ani istnienie tego miejsca nie jest jednak powszechnie znane, wiedzą o nim jedynie pojedyncze jednostki. Jak sama nazwa wskazuje, jest to dolina, która otoczona jest zewsząd wzgórzami, skutecznie odcinającymi ją od świata zewnętrznego. Niezmiernie trudno jest się tu dostać i tylko znając właściwą drogę można pokonać liczne kręte ścieżki, gęstwiny i wąwozy. Gra jest jednak warta świeczki, bowiem nagrodą dla szczęśliwca jest wkroczenie do kociego raju, bo tak z pewnością można nazwać tę lokację. Ten niesamowicie barwny, lekko pofałdowany teren poprzecinany jest licznymi rzeczkami i wodospadami. Roślinność jest tutaj bardzo kolorowa i obfita. Miejsce jest pełne życia i wygląda, jakby było wyrwane prosto z bajki.

Obrazek
Wielbiące wygodę koty przystosowały tę malutką krainę do własnych potrzeb, jednak nie naruszając przy tym jej naturalnego piętra. Zbudowały majestatyczną osadę, która swoją kolorystyką oraz zabudową świetnie wkomponowywała się w krajobraz. Architektura w dużej mierze jest wzorowana na tej tradycyjnej u ludzi, jednakże nie brak tu też fantazji i kociego polotu. Stolica jest pełna życia i różnorodności, stanowi swego rodzaju centrum wypoczynku oraz wszelakiego rodzaju rozrywek, w tym tych zapożyczonych od ludzi. Osada jest położona na wzgórzu i właśnie względem pułapu wysokości można dokonać podziału jej mieszkańców. Na obrzeżach lub w ogóle poza obrębami stolicy żyją koty, które są najbardziej wierne zwierzęcemu pochodzeniu i są najmniej ucywilizowane. W centrum znajdują się natomiast te bardziej wychowane, natomiast najwyższe obszary stolicy są zamieszkane przez koty, które można określić mianem szlachetnie urodzonych lub o wysokiej randze społecznej. Nie ma jednak jednoznacznie nakreślonych klas i tak naprawdę nie licząc wyjątków, wszystkie koty są w stanie dogadać się między sobą, nawet te najinteligentniejsze i dostojnie ubrane z najzwyczajniejszymi dachowcami.
Choć Kocia Dolina to dość hermetyczne, odcięte od świata miejsce, to jednak jest całkiem przyjazna. Większość mieszkańców jest otwarta na wszelakich gości, o ile ci potrafią się dostosować i właściwie zachowywać. Rzadko kiedy bywają tutaj przybysze innej rasy, stąd też ich obecność może wiązać się z dużym zainteresowaniem całej społeczności.
Obrazek


Imię
Kuro
Ranga
E

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 6% | C: 5% | B: 4% | A: 3% | S: 2% | S+: 1%

Wygląd Otwarty na świat, stosunkowo młody kocurek, który przepada za towarzystwem zarówno przedstawicieli swej rasy jak i ludzi. Choć sprawia wrażenie absolutnie przeciętnego, jest całkiem sprytny i pojętny, a przede wszystkim ciekawski. Musi jednak jakoś sobie radzić, szczególnie że w żadnym wypadku nie można go nazwać silnym. Jest wręcz przeciwnie, więc stroni od wszelakich konfliktów i w razie problemów najchętniej wybiera klasyczną ucieczkę. Jak to bywa u większości jego pobratymców, nadkłada błogie leniuchowanie lub oddawanie się różnorakim rozrywkom nad strofowaniem się poważnymi sprawami. Ogólnie rzecz biorąc, mimo wątpliwej wartości bojowej, Kuro jest bardzo dobrym, pociesznym sojusznikiem. Ciekawość, drobna figlarność i lgnięcie do świata ludzi czyni go świetnym kompanem dnia codziennego.

Charakter Pierwszy z reprezentatywnej dziesiątki jest najmniejszych rozmiarów kotem, który swoim wyglądem przypomina najzwyczajniejszego dachowca, jakich jest niesamowicie wiele. Posiada jedną, jedyną cechę, która wyróżnia go spośród pozostałych, a jest to para różnokolorowych oczu. Jedno z nich jest barwy żółtej, natomiast drugie błękitnej. Tymi nietypowymi ślepiami z wielką uwagą oraz zainteresowaniem obserwuje otoczenie. Ma krótką, kruczoczarnego koloru sierść, którą w wolnych chwilach starannie przylizuje. Gabarytami wpisuje się w absolutną przeciętność wśród typowych kotów domowych, jest wysoki w kłębie na około 30cm, a długi na 45cm. Porusza się całkiem zwinnie, lubi kręcić ogonem i stroić różne, często figlarne miny. Może i wygląda dość pospolicie, ale wydaje się budzić sympatię.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Fuku
Ranga
D

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 36% | C: 30% | B: 24% | A: 18% | S: 12% | S+: 6%

Wygląd To własnie ten pulchny kocur z przedstawionego grona z pewnością posiada największy współczynnik stosunku wagi do swych rozmiarów. Kiedy ma pełny brzuch, przypomina raczej włochatą kulkę niż kota. Uroku nie dodaje mu również jego białe, utrzymane w znacznym nieładzie, długie futro, które wiecznie jest pokręcone, a czasem i brudne. To właśnie ono ukazuje niechlujną naturę łakomczucha. Fuku nie sprawia wrażenia zbyt przyjaznego. Wręcz przeciwnie, najczęściej jest nadąsany i obdarowuje wszystkich pochmurnym spojrzeniem. Jedynie jedzenie go uszczęśliwia. Porusza się bardzo ospale i z wielką niechęcią. Ożywia się, kiedy jest rozzłoszczony. Wtedy stroszy swoje białe futro i staje na tylnych łapach, by wyglądać groźniej.

Charakter Jeden z największych głodomorów oraz leniuchów, który najchętniej podzieliłby dobę po równo na jedzenie i sen. Nie dba praktycznie o nic, nawet o stan swojego futra. Wielki bałaganiarz, który w ogóle nie kwapi się, by posprzątać po sobie. Może nie jest aspołeczny, ale mało dba o relacje z innymi. Te bowiem wymagają pewnej energii, a Fuku wydaje się znajdować w ciągłym trybie znikomego poboru mocy. Jest trochę mało rozgarnięty i ma tendencje do zapominania. Prezentuje większa aktywność jedynie wtedy, kiedy się zezłości. A to zdarza się mimo wszystko całkiem często, ponieważ jest impulsywny. Dopiero w gniewie ukazuje swoje drugie oblicze, znacznie bardziej zawzięte i agresywne. Najlepszym sposobem na zdobycie jego przychylności jest po prostu przekupienie go jedzeniem.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Yuko
Ranga
D

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 36% | C: 30% | B: 24% | A: 18% | S: 12% | S+: 6%

Wygląd Już samą aparacyzją ukazuje swoje szlachetne urodzenie. Yuko to kotka o rozmiarach typowych dla zwykłego kota domowego, długa na około pół metra, wysoka w kłębie na niewiele ponad trzydzieści centymetrów. Jej beżowa sierść jest zawsze starannie ułożona, gładka i przyjemna w dotyku. Na szyi nosi złoty amulet, dokładnie takiego samego koloru jak jej piękne ślepia. Porusza się z nienaganną gracją i lekkością, często zadziera nosek.

Charakter Typowa kocia księżniczka, o dużym mniemaniu o sobie i sporej zmienności nastroju. Zazwyczaj wysoko zadziera nosa, odnosi się do innych z wyższością. Mimo wszystko zachowuje elegancję i swego rodzaju wdzięk. Jako jedna z nielicznych kotów zna się na sztuce medycznej, co nie oznacza, że bardzo chętnie niesie pomoc innym. Wręcz przeciwnie, swoje wsparcie uznaje za łaskę, za którą inni powinni być jej wdzięczni. Mimo wszystko nie odmówi innym w potrzebie, ale rzadko uczyni to bez kręcenia nosem. Raczej stroni od udziału w konflikcie siłowym, uczestniczy w starciu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Czasem miewa humory i czasem strzela fochy. Mimo wielu wad i nie zawsze przyjemnemu charakterkowi, ubóstwiana jest przez większość kotów. Jednym z jej największych zwolenników jest sam Kuro.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Kyo
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Najmłodszy z prezentowanej grupy kot, który swoją aparycją całkiem dobrze wyróżnia się z tłumu. Tak jak niektórzy, porusza się na dwóch tylnych łapach i w pozycji pionowej jego wysokość wynosi około jednego metra. Jego futro jest całkiem zadbane, ładne i różnokolorowe. Dominuje jasnobeżowy odcień, jednakże pojawiają się białe plamki, jak chociażby ta na twarzy, a na dodatek posiada brązowy pasek sierści, zaczynający się na czole i przebiegający przez cały grzbiet. Kyo nosi również ubranie, w którego skład wchodzą: ciemna koszulka oraz spodnie, szeroki, fioletowy pas, czerwony szal na szyi oraz sporych rozmiarów rękawice. Wszystko to daje dość zabawne wrażenie, szczególnie jeśli doda się jeszcze przystosowany do jego rozmiarów tasak, z którym praktycznie nigdy się nie rozdaje. Owe narzędzie sprawdza równie dobrze w walce jak i kuchni. Wygląda młodo i równie podobnie się zachowuje, wydaje się być pełen pozytywnej energii.

Charakter Cechuje się młodzieńczą werwą i niemal nieograniczonymi chęciami do działania. Zawsze jest optymistycznej myśli, czym stara się zrażać wszystkich pozostałych. Bardzo ambitny oraz uparty, a przy tym niezwykle odważny. Dąży do realizacji swojego marzenia, jakim jest zostanie najsilniejszym, kocim wojownikiem. Co prawda wciąż przed nim niesamowicie długa droga do spełnienia tego celu, ale wcale go to nie zraża. Może i na obecny moment nie prezentuje wybitnych umiejętności bojowych, to jednak i tak jest dobrym i poczciwym sojusznikiem. Zawsze chętny do pomocy, nie tylko na polu walki, ale również w kuchni. Gotowanie jest bowiem jego drugą pasją, w której równie dobrze się sprawdza.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Kinoyoru
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Śliczna, dojrzała kotka, wyróżniająca się spośród pobratymców wyjątkowo długą, zadbaną sierścią w kolorze bardzo jasnego brązu. Wysokością w kłębie sięga mniej więcej ud przeciętnemu człowiekowi. Świat rejestruje życzliwym spojrzeniem różnokolorowych oczu - jedno jest niebieskie, natomiast drugie złote. Porusza się z nieprzesadzoną dostojnością i raczej nie ma w zwyczaju dokonywać gwałtownych ruchów.

Charakter Kinoyoru jest szanowana przez całą kocią społeczność z racji na swoją niemałą inteligencję roztropność, ale też i przystępne usposobienie. Cechuje się przede wszystkim łagodnością, cierpliwością i spokojem; irytacja lub złość to w jej przypadku naprawdę bardzo rzadkie zjawiska. Nie zadziera przy tym nosa, a wręcz przeciwnie - jest w stanie znieść humorki i wybryki innych kotów ze stoickim opanowaniem. Nie bez powodu w kocich kręgach mawia się "jak trwoga to do Kinoyoru" ponieważ ta kotka zawsze służy pomocą i radą dla innych.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Matsumichi
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Jeżeli ktokolwiek szuka w kocim świecie wzoru szyku i elegancji, powinien spojrzeć właśnie na niego. Arystokrata z prawdziwego zdarzenia, którego drugim imieniem powinna być klasa. Mierzy prawie dwa metry wysokości, porusza się na dwóch łapach dystyngowanym krokiem i zawsze prezentuje dumną postawę. Ubrany w zielony surdut ze spiczastym kołnierzem i jasne spodnie, wyznacza trendy mody. Może poszczycić się czarującym, szarmanckim uśmiechem i starannie wyczesaną, szarą sierścią. Zazwyczaj nosi przy sobie dwie szable, którymi świetnie włada.

Charakter Matsumichi jest jedyny w swoim rodzaju i to od niego powinni uczyć się inni. Nie tylko wyglądem, ale również swoim zachowaniem przedstawia elegancję na najwyższym poziomie. Zawsze zachowuje nienaganną kulturę, ogładę oraz spokój. Nikt nigdy nie widział go choćby wzburzonego. Co istotne, w żadnym wypadku nie jest zadufany w sobie, a wręcz odwrotnie. Otwarty do praktycznie każdej osoby, o ile ta potrafi poprawnie się zachować. Ceni dobre towarzystwo, sztukę, piękno w każdej postaci oraz wszelkie rozrywki. Jest bardzo dobrym i lojalnym kompanem, o ile nie współpracuje z kimś o prostackim, gburowatym usposobieniu. Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, lubuje się w sztuce szermierki. Prawdopodobnie cieszy się największą popularnością ze wszystkich kotów. Jest obiektem westchnień każdej żeńskiej przedstawicielki kociej społeczności.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Shou
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Shou mimo młodego wieku jest kotem o stosunkowo dużych rozmiarach, mierzy bowiem w kłębie dwa metry wysokości, a jego długość wynosi nieco ponad trzy metry. Wynika to zapewne z faktu pokrewieństwa z samym Bakuru, największego olbrzyma swej rasy. Kolejną rzeczą wyróżniającą Shou spośród pozostałych są dwa nieduże rogi na jego głowie. Ma wielkie, żółte ślepia, jego futro jest koloru czarnego nie licząc tej na brzuchu i łapach, która jest biała. Sprawia trochę wrażenie dziecka, które zostało umieszczone w wielkim ciele, przez co zachowuje się niezgrabnie i czasem nawet zapomina o swoich gabarytach. Tak to jest, gdy się rośnie za szybko.

Charakter Wielkość tego kota jest absolutnie myląca, bowiem jest on jednym z młodszych przedstawicieli kotów, a na dodatek prezentuje dość dziecinne usposobienie. Choć może wyglądać odrobinę demonicznie, to ma przyjazne nastawienie do innych. Jest wesoły i otwarty na towarzystwo, bardzo lubi zabawę i wszelkie pieszczoty. W jego przypadku można zauważyć jednak pewien problem. Czasem może się wydawać, że nie zdaje on sobie sprawy ze swoich znaczących gabarytów lub niemałej siły. Zachowując się jakby był małym kociątkiem, tak naprawdę może wyrządzić komuś krzywdę, nawet jeśli ma absolutnie przyjazne zamiary. Z tego powodu prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, na przykład próbując przejść przez drzwi, w których się nie mieści. Mimo wszystko jest naprawdę przydatnym, skorym do pomocy kompanem. W razie potrzeby potrafi również pokazać pazur i zaciekle bronić swego, co jedynie potwierdza jego pokrewieństwo z Bakuru.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Seigo
Ranga
A

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
A: 51% | S: 34% | S+: 17%

Wygląd Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wprost idealną, atletyczną muskulaturę, która powinna być wzorem do naśladowań dla pozostałych. Imponująca budowa ciała w połączeniu ze srogim, groźnym spojrzeniem budzi respektu niemalże każdej osoby. Osobnik ten mierzy około trzech metrów wysokości, pewnie i dumnie porusza się przy pomocy pary tylnych łap, choć rzadko, gdy zajdzie potrzeba, potrafi zejść do czworonożnej postawy. Jego krótka sierść jest czarna jak noc, a łapy ma wyposażone w duże i solidne, niebezpieczne pazury, za pomocą których może w mgnieniu oka rozszarpać wroga na strzępy. Nosi na sobie ciemnozielone spodnie, stalowy napierśnik oraz karwasze, co jedynie upewnia w przekonaniu, że jest wojownikiem.

Charakter Wygląda na surową jednostkę i ogólnie rzecz biorąc, właśnie taki jest. Cechuje się żelazną dyscypliną i determinacją, idealnie wpasowuje się w typ żołnierza. Zazwyczaj bardzo rzeczowy i skupiony na zadaniu, a także zdolny do poświęceń. Nie przepada za nieposłuszeństwem lub tchórzostwem, ceni dobrą walkę i ciągle szuka nowych wyzwań. Dzięki swoim świetnym umiejętnościom oraz doświadczeniu w boju, stanowi nieocenione wsparcie. Bardzo dobry kompan, sprawdzający się w zadaniach wszelakiego rodzaju. Zwykle skoncentrowany na istotnych sprawach, choć w rzadko zdarzających się chwilach rozluźnienia, tak jak każdy, lubi dobrze zjeść i wypić. Chyba nie ma nikogo w kociej społeczności, kto nie darzyłby go szacunkiem.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Taizo
Ranga
A

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
A: 51% | S: 34% | S+: 17%

Wygląd Jeden z najstarszych osobników spośród prezentowanej dziesiątki. Jego wiek mogą udowodnić chociażby liczne blizny, które pokrywają całe jego masywne ciało, przykryte jasnobrązowym futrem. Szczególnie charakterystyczną jest ta przechodząca przez jego prawe oko, która jest pamiątką po starciu z samym Ugurummo, mającym miejsce wiele lat temu. Znaczne gabaryty, duże kły i szpony, a także surowe spojrzenie z pewnością dodają mu groźnego wyglądu. Jest jednym z największych kotów, ustępując pod tym względem jedynie tym z najwyższej rangi. Nosi złotą, nabitą ćwiekami obroże oraz złote obręcze na wszystkich czterech łapach.

Charakter Prawdziwy weteran o wielkim stażu, posiadający reputację bezwzględnego. Swoją złą sławę zdobył za czasów młodości, kiedy to był jednym z najbardziej brutalnych i bezlitosnych kotów, który nie akceptował sprzeciwu. Wszystkie spory rozstrzygał drogą siłową, a w tym aspekcie niemalże nikt mu nie dorównywał. Posiadał wielkie ambicje, pragnął zdobyć władzę i żelazną łapą sprawować rządy nad kocią społecznością. Nie osiągnął jednak swoich celów, przegrał konfrontację z Ugurummo i został zmuszony do podkulenia ogona. Jeszcze przez wiele lat czuł gorycz i złość, ale w końcu pogodził się z porażką. Z jego dawnej buty i nieustępliwości pozostało już niewiele. Teraz bardziej przypomina podstarzałego, zgorzkniałego starca, który nie jest skory do przewrotnych szaleństw. Wciąż jednak darzony jest respektem i w razie potrzeby potrafi pokazać pazur, przed którym wszyscy z obawą stroszą futro.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Bakuru
Ranga
S

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
S: 25% | S+: 20%

Wygląd Najkrócej rzecz ujmując, jest to monstrualnych rozmiarów, czarna bestia. Z pewnością największy kot z całej rasy, który swoimi gabarytami jest wprost stworzony do demolki. Dorównuje swoją wielkością ogoniastym demonom. Potężne, masywne cielsko oraz wielkie pazury oraz kły idealnie sprawdzają się w destrukcji wszystkiego. Dodając do tego jeszcze złowrogie, czerwone ślepia, otrzymujemy stworzenie, przed którym nawet najodważniejsi czują lęk. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego.

Charakter Swoim zachowaniem idealnie pasuje do wyglądu. Najczęściej posępny, niezadowolony i nieprzyjaźnie nastawiony. Zwykle pozostaje z dala od wszelkiego towarzystwa, śpi lub po prostu odpoczywa w swojej wielkiej jaskini na uboczu, nie angażując się za nadto w życie kociej społeczności. Wtedy sprawia wrażenie ospałego, niezainteresowanego światem zewnętrznym. Wystarczy jednak jeden bodziec, by Bakuru w ciągu ułamka sekundy wybuchnął przeogromnym gniewem i niepohamowaną złością. Wtedy jest w stanie zniszczyć praktycznie wszystko na swojej drodze, ukazując skłonności do siania destrukcji. Nie ma w zwyczaju odnosić się z większym szacunkiem do innych istot, nie licząc tych, które zaskarbiły sobie jego uznanie. Nie lubi, gdy nadużywa się jego siły z błahych powodów, ale z drugiej strony nie odmówi uczestnictwa w poważnym konflikcie, będącym świetną okazją do dania upustu swojej porywistej naturze.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imię
Ugurummo
Ranga
S

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
S: 25% | S+: 20%

Wygląd Najstarszy z całej gromady, ogromny, majestatyczny kot. Lider z krwi i kości. Swoimi gabarytami góruje wśród większości swych pobratymców, a jego ciało pokryte jest długim, srebrnym futrem. Drugi co do rozmiarów, zaraz po samym Bakuru. W jego spojrzeniu błękitnych oczu dostrzec można nie tylko siłę, ale także mądrość. Porusza się dumnie, najczęściej na czterech łapach, które wyposażone są w potężne pazury. Bez problemu jednak potrafi przemieszać się za pomocą dwóch kończyn. Imponujące wrażenia wzmaga dodatkowo jego donośny głos, budzący respekt u każdego przedstawiciela kociej rasy, bez żadnego wyjątku.

Charakter Urodzony przywódca, który w sposób stanowczy zarządza swoją społecznością. Może zostać mylnie oceniony za odrobinę apodyktycznego, jednakże nie wynika to z jego bezwzględności, lecz chęci trzymania w ryzach całej kociej rasy. Niepodzielnie rządzi swoją społecznością od wielu lat, ale potrafi również wysłuchać opinii innych, oczywiście o ile ci zasługują na szacunek i zachowują się odpowiednio. Choć jest prawdopodobnie najpotężniejszym ze wszystkich, to nie opiera swej władzy wyłącznie na sile. Wykazuje się bowiem wielką roztropnością i wbrew pozorom spokojem, co w połączeniu z doświadczeniem czyni z niego świetnego lidera, z którego zdaniem liczy się każdy kot. Na ogół jest zatem opanowany i bardzo konkretny. W boju jest świetny strategiem i przywódcą, ale również nieugiętą jednostką, która samotnie potrafi rozstrzygać losy starcia.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Imiona
Asa | Yūgure
Ranga
Mędrcy

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
do ustalenia

Wygląd Rodzeństwo, które stanowi niemalże nierozłączny duet. Nie wyróżniają się rozmiarem, bo w tej kwestii odpowiadają gabarytom najzwyklejszych kotów. Ubrane są w tradycyjne stroje, które przypominają te noszone przez ludzi, co w połączeniu z dość dumną, ale nieprzesadzoną postawą sprawia, że już na pierwszy rzut oka można ocenić ich status jako wysoki. Sierść obu kotów jest beżowego koloru, choć Yūgure ma jeszcze brązowe elementy - łapy, pyszczek i ogon, który w porównaniu do tego u siostry jest znacznie bardziej obfity w futro.

Charakter W swej lokalnej społeczności na pozór nie grają pierwszoplanowej roli, ale to tylko dlatego, że preferują spokój. Tak naprawdę, to są one potomkami założyciela osady w Neko no Tani i to właśnie im powierzone jest wiele sekretów kociej rasy. Dojrzałość, rozsądek, opanowanie - tym właśnie cechują się Asa i Yūgure. Co dziwne, jako rodzeństwo nie zdarza im się kłócić, a wręcz przeciwnie - rozumieją się bez słów i często uzupełniają swoje wypowiedzi. Zazwyczaj trzymają się na uboczu, spędzając czas na medytacji i kontemplacji nad sprawami, o których większość ich pobratymców nie ma w ogóle pojęcia.
Umiejętność
Zbieranie chakry natury
Obrazek


Nazwa
Yūga

Zasięg
Bezpośredni

Specjalizacja
Finezja i zwinność

Opis Charakterystyczny, zwierzęcy styl walki, który zna praktycznie każdy przedstawiciel tego gatunku. Bazuje on na wrodzonym instynkcie oraz na cechach, którymi wyróżniają się koty, a więc nadzwyczajnej zwinności oraz szybkości. Dominują tutaj przede wszystkim manewry wykorzystujące imponującą sprawność, czasem akrobacje, błyskawiczne i celne ataki, głównie za sprawą naturalnej broni kotów - ostrych pazurów.

Właściwości Yūga zapewnia większą mobilność, poprawia ofensywę oraz uniki. Zwiększa przede wszystkim celność ataków, które najczęściej wyprowadzane są w słabsze punkty przeciwnika. Jako odpowiednik Goken umożliwia naukę technik z tejże szkoły, o ile sylwetka danego kota umożliwia wykonanie konkretnej techniki.Nazwa
Chikara

Zasięg
Bezpośredni

Specjalizacja
Siła i tężyzna fizyczna

Opis Styl walki wykształcony u przedstawicieli gatunku posiadających większe gabaryty. Wykorzystuje on znaczną masę ciała w celu siania większego zniszczenia. Ofensywa jest z pewnością brutalniejsza. Choć wciąż pazury są najskuteczniejszym narzędzie do walki, to możliwe są również ataki ciałem, za sprawą których można obalić, przygwoździć wroga czy demolować elementy otoczenia.

Właściwości Chikara zapewnia większą tężyznę i poprawia ofensywę. Zwiększa przede wszystkim siłę ataków, które nawet pojedynczo potrafią wyrządzić niemałe szkody. Jako odpowiednik Rakanken umożliwia naukę technik z tejże szkoły, o ile sylwetka danego kota umożliwia wykonanie konkretnej techniki.

Ostatnio edytowano 10 cze 2018, o 12:40 przez Ichirou, łącznie edytowano 85 razy
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~ [w budowie, na ukończeniu]

Postprzez Ichirou » 5 mar 2016, o 13:36

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Yukirin » 6 mar 2016, o 14:55

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4393
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 6 mar 2016, o 14:57

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Natsu » 15 mar 2016, o 11:42

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2315
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 15 mar 2016, o 16:41

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ocir » 25 mar 2016, o 11:16

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3484
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 25 mar 2016, o 13:17

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Sanders » 27 mar 2016, o 23:34

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:55
Wiek postaci: 0
Multikonta: Yami

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 2 kwi 2016, o 18:11

Wszyscy zaakceptowali, więc czy coś jeszcze? Chciałbym w najbliższym czasie ruszyć na wyprawę, jeśli to możliwe.
Czekam na błogosławieństwo na drogę.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 19 mar 2017, o 13:06

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Sanders » 20 mar 2017, o 13:10

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:55
Wiek postaci: 0
Multikonta: Yami

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 16 gru 2017, o 20:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Sanders » 9 lut 2018, o 11:57

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Sanders
Moderator
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 22:55
Wiek postaci: 0
Multikonta: Yami

Re: Pakt z kotami~

Postprzez Ichirou » 9 lut 2018, o 18:36

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3300
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG/Discord: Ichi#9163

Następna strona

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość