Pakt z niedźwiedziami

Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 27 kwi 2018, o 08:10

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.Pakt z niedźwiedziowatymi
Niedźwiedzie - miśki, misiaczki, pandy wszelkiego typu stworzenia, których brzuch jest krągły, sierść jest gładka i puchata, uszy małe i niepasujące do zwalistego cielska. Te nieporadne stworzenia cenią sobie wewnętrzny spokój i harmonię z naturą. Specjalizują się głównie w zielarstwie - każdy jeden dom charakteryzuje się tym, że otacza go ogród najróżniejszych ziół. Przez lata niedźwiedzie w tym społeczeństwie stały się mistrzami w ich rozróżnianiu, uprawie, a także komponowaniu lekarstw. Niektórzy jednak poszli w zupełnie innym kierunku - dążyli do zgody z naturą, do opanowania jej siły i kreowania rzeczywistości za jej pomocą. Nie dało by się tego uzyskać bez pożywienia, stąd oczywistym powodem było rolnictwo, ale i... rybołówstwo.
Wszystko jednak miało swój początek, a było nim małe plemię pand, które osiedliło się w tym początkowo nieprzyjaznym miejscu. Zapuściło tutaj korzenie, rozpoczęło godne i spokojne życie. Do czasu? Wręcz przeciwnie, bowiem nikt nie miał zamiaru zajmować terenu wysoko w górach, gdzie miejsca jest mało, zwierząt tym bardziej, a złóż tyle, co kot napłakał. W ich historii natomiast zapisał się inny moment - moment wielkiego zjednoczenia. Doszło do niego, gdy jeden ze stacjonujących strażników biało-czarnych misiów zauważył błąkające się, nieco większe, pokryte brunatną sierścią stworzenia. Były jednocześnie bardzo podobne, a jednak coś je odróżniało, bowiem pewne osobniki były nawet dwukrotnie większe, niż najwyższe z pand! Te jednak bliższe były pandziemu społeczeństwu, gdyż ich sierść była całkowicie biała, tak jak śnieg pokrywające niektóre szczyty ich obecnego domu. Niedźwiedzie grizzly, a wraz z nimi niedobitki niedźwiedzi polarnych, utraciły swój dom, błąkały się wówczas tak, jak pandy tuż przed osiedleniem się na górach. W społeczeństwie doszło do rozłamu, sielskie życie mogło zakończyć się w jednej chwili. Nie znano bowiem zwyczajów i kultury innych niedźwiedzi.
Po wielu perturbacjach przedstawiciele wszystkich trzech rodów doszli do jednego wniosku - każdy z nich może się od reszty czegoś nauczyć. Pandy bowiem potrafiły uleczyć każdą ranę, lecz nie sprawdzały się w walce. Grizzly były wielkie, silne, rybołówstwo było ich chlebem powszednim, a żywioły natury słuchały się ich niczym dziecko trzymane za rękę. Niedźwiedzie polarne z kolei specjalizowały się w walce bezpośredniej. Były brutalne jednak nie z natury - to warunki w jakich się znajdowały, nieprzyjazne okolice zmusiły ich do stania się prawdziwymi maszynami do zabijania. To właśnie przez jeden z takich konfliktów zostało ich tak niewiele i tak ciężko było im żyć w społeczeństwie.
Od tego czasu minęło jednak bardzo wiele wiosen, niedźwiadki żyły nadal swoim życiem, lecz tym razem silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie prowadziły wojen, nigdy im na tym nie zależało. Z pokolenia na pokolenie przekazywano, że warto być przygotowanym na wszystko, lecz walka nie może być powodem do działania. Pokojowe rozwiązania powinny stanowić prym wszystkich niedźwiedzi. Na cześć wielkiego zjednoczenia wybudowano w centrum wioski pomnik ówczesnych liderów, którzy doszli do porozumienia. Stoją oni na dwóch łapach, każdy z wyciągnięta ręką w stronę dwóch pozostałych.


Kuma no sanmyakuObrazek
Trzymające się na uboczu niedźwiadki dobrze wiedziały gdzie się osadzić. Nie można bowiem wyróżnić jednej, konkretnej wioski. Ich siedziby rozciągnięte są na paśmie górskim, które to dopiero później zostało ochrzczone od zamieszkujących tam dosyć nietypowych istot. Niestety z tego powodu ciężko też wskazać jaki rejon świata wybrały sobie na zamieszkanie - samo istnienie tak ogromnych szczytów mogłoby budzić przecież pytania okolicznych mieszkańców - co takiego się tam kryje? Shinobi przecież nie raz pokonywali większe trudności na swej drodze, umiejętności potrzebne do pionowej wspinaczki miały nawet co niektóre dzieciaki. Możliwe więc, że tam gdzie niedźwiedzie łapki drepczą codziennie, tam ludzka noga jeszcze nigdy nie zawitała. Jeżeli jednak ktoś pokusiłby się o wskazanie takiego miejsca, najpewniej byłyby to okolice Głębokich Odnóg. Te - zwłaszcza na granicy z Sabishi są bardzo niedostępne dla ludzkiej nogi - silne zmiany temperatury, ciśnienia nie są najlepsze dla tak kruchej istoty, jaką jest człowiek. Może to dlatego jeszcze nikt tam nie dotarł?
Wszechobecna mgła utrudnia widoczność, pomiędzy szczytami rozciągnięto więc linki - są one zazwyczaj strzeżone i niedźwiadki przykładają do nich szczególną uwagę. Raz zerwana dostarcza bowiem wiele problemów, stąd też nierzadko można zobaczyć drugą, zapasową umiejscowioną trochę niżej na wzgórzu. W ich kulturze ważne są także kapliczki, które można spotkać na każdym kroku. Nie są poświęcone konkretnemu bóstwu, wierzą w wszechobecny rytm, porządek, a także w pracę. Stąd też na każdej z nich widoczna jest wyrzeźbiona ręcznie figurka przedstawiająca jedna z tych wartości. Najciekawsze wydaje się być kapliczka poświęcona lenistwu. Niedźwiedzie bowiem uważają, że wszędzie trzeba zachować umiar. Jest czas na pracę, na obowiązki, ale i na odpoczynek.
Widok na całość, gdy mgła się nieco przerzedzi często zapiera dech w piersiach. Wszędobylskie źródła zasłonięte gdzieniegdzie przez niską roślinność, w którego całość wplecione są małe domki z ogródkami. Życie toczy się tam powoli, każdy z niedźwiadków unika stresu jak tylko może, nikt nie jest przyzwyczajony do biegu prócz tych, którzy schodzą na niższe poziomy, by zdobyć nieco bardziej konkretnego pożywienia. Domki są niskie, parterowe, zawierają tylko to co potrzeba - rozwinięta mata, stoliczek, czasami szafka i przywiązane do sufitu suszące się ziółka.
Przywołańce

Imię
Momo
Ranga
E

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 2% | C+: Niezauważalny

Wygląd Momo jest jednym z młodszych członków społeczeństwa niedźwiedzi - wzrostem sięga mniej więcej do kolana. Jak na rasową pandę przystało ma idealną formę kuli, przez co ci bardziej złośliwi mogliby powiedzieć że jest szerszy niż wyższy co jest nawet chyba zgodne z prawdą. Jego duże, niebieskie oczy wypatrują nieznanego mu świata, wszystko jest nowe, ciekawskie, więc często widać jak się "zawiesza" na czymś, czego wcześniej nie widział. Krótkie nóżki i łapki tak charakterystyczne dla tej rasy niedźwiedzi powodują, że wygląda na nieporadnego. Jego sierść jest dosyć długa, przez co wydaje się strasznie puchaty. Zazwyczaj jest zadbana, sam Momo dba o nią i pielęgnuje. Na jego głowie często można zauważyć przewieszony zielony szalik upleciony starannie przez cóż... powiedzmy że jeden z miśków będących elementem tego paktu nie bardzo chce się do tego przyznać.

Charakter Niedźwiadek jest kwintesencją dziecka w najczystszej tego słowa postaci. Powiadają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła - w takim razie Momo już dawno smaży się w piekle i przydziela inne demony do brudnej roboty sam zasiadając na tronie czarnego pana. Ciekawi go wszystko i nie ma się czemu tu dziwić - cały otaczający go świat jest po prostu nowy, nieznany, kryje w sobie tajemnice na wyciągnięcie łapki! Stąd też ciężko mu się skupić na jednej rzeczy, zawsze coś rozproszy uwagę nierozważnego niedźwiadka. Ot motylek pokaże swe barwne skrzydła, a to nowe zwierze pojawi się na horyzoncie! Nie poznał niebezpieczeństwa, jest bardzo ufny wobec każdego co może doprowadzić do kłopotów. Jako shinobi najlepiej sprawowałby się w postaci przycisku do papieru. Poważnie, wysłanie go na "misję" mogłoby doprowadzić do tego, że przeciwnik padnie ze śmiechu, lub zostanie rozbrojony słodkością małej pandy. Trochę wstydzi się nieznajomych, lecz po prostu najpierw musi się zaaklimatyzować, poobserwować nową postać, by potem zachowywać się zupełnie normalnie.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • "Bojowy" zielony szaliczek

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Imię
Take (Bambus)
Ranga
D

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 36% | C: 30% | B: 24% | A: 18% | S: 12% | S+: 6%

Wygląd Dosyć mały miś, bo mierzący tylko 60 centymetrów wzrostu, chociaż należy do gatunku pand wielkich. Cechą charakterystyczną jest oczywiście biała głowa, a także czarne uszy i obwódki dookoła oczu. To dzięki nim jego gestykulacja jest tak pełna, energiczna i słodka zarazem. Zwierzęta te były także chyba żartem matki natury, która nie mogła się zdecydować jaki do końca ma do nich plan. Może dlatego też u tej małej pandy widać sierść zabarwioną nieco jaśniej, która przypomina coś na kształt spodni? A do tego na plecach wyróżniający się biała kulka, którą sam Take dumnie zwie swoim ogonem. Zazwyczaj towarzyszy mu jeszcze kawałek listka, najczęściej bambusa, trzymany w mordce, lub łapkach.

Charakter Panda zaczepno-obronna. Ja zaczepiam, ty mnie broń - tak Take można opisać w dość dużym skrócie. Jest niesamowitą gadułą, wszędzie go pełno, zawsze chce udowodnić swoją wartość, tylko że w trakcie prawdziwej potyczki jest strachliwy i jako pierwszy się chowa. Nie jest stworzony do walki, za to jest genialnym towarzyszem i pomocnikiem. Jego ulubioną rzeczą jest bambus - to właśnie od tej ulubionej rzeczy rodzice dali mu takie, a nie inne imię. Jest ulubieńcem Kuroia, co jest trochę dziwne, gdyż stanowi całkowite jego przeciwieństwo. Jedno ich jednak łączy - nie lubią kłamstw.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • brak

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


//1 technika C TAI zamiast 2D czy jednej A...


Imię
Chinmoku (Cisza)
Ranga
D

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
D: 36% | C: 30% | B: 24% | A: 18% | S: 12% | S+: 6%

Wygląd Lekko otyły, lub też puchaty jak sam lubi mówić o sobie misiek, przewyższający wzrostem wielu ludzi. Mierzy on bowiem 2m, co nie jest wielkim wyczynem jak na grizzly, do których to należy. Brunatna sierść o charakterystycznych, białawych końcówkach jest często nieco zabrudzona. Sam misiek nie przywiązuje do niej wielkiej wagi, nie dba, by lśniła swym blaskiem, co innego jeżeli chodzi o "ozdoby jego stroju". Jako jeden z nielicznych dba, by jego ubiór był nienaganny, by wszystko było na swoim miejscu. Ornamenty, przywiązane do rąk kości, poroże przywieszone na plecach, czy przyczepione gdzieniegdzie pióra. Wszystko to wieńczy bródka spięta własnoręcznie uplecionym sznurkiem. Mimo dużych gabarytów jego cała "osoba" emanuje spokojem, co w połączeniu z niskim, basowym głosem tworzy idealnego towarzysza podróży.

Charakter Widząc Grizzly znikaj czym prędzej, gdyż te miśki nie znoszą wrogów na swym terenie. Można się więc mocno zdziwić widząc pośrodku lasu utrzymującego się na tylnych nogach sporego niedźwiedzia, który z rozbrajającym uśmiechem na twarzy zaproponuje herbatę i opowieść przy zapalonym ognisku. Nic tak nie wprawia go w nastrój jak połączenie tych kilku małych elementów, które stanowią idealnie spasowaną jedność. Sam w sobie jest ostoją spokoju, nie jest skory do walki, jednak nie pozwoli skrzywdzić swoich leśnych przyjaciół. Wyjątkiem są ryby, które stanowią główny element jego jadłospisu prócz miodku oczywiście! Wychodzi z założenia, że lepiej, gdy jemu dzieje się krzywda, niż terenom leśnym i ich mieszkańcom. Trzyma zwykle się na uboczu, bywa nieufny wobec ludzi i drapieżników. Zastanowi się osiem razy, nim podejmie decyzję, przez co zazwyczaj mało mówi. Do czasu, gdy nie znajdzie rozmówcy, z którym to jest na podobnym poziomie energetycznym. Uwielbia historie, uwielbia je opowiadać i słuchać, to jeden ze sposobów którym można go udobruchać i zyskać jego przyjaźń.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • brak

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Shōtarō
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Nie za wysoki, bo mierzący ledwo półtora metra niedźwiedź z rasy pand. Stanowczo różni się od swojego młodszego brata Take - przed wszystkim przez bardziej nastroszone, mniej zadbane futro, wyraźnie zarysowane pazury, a także i zębiska. Mało kiedy ich używa, zwykle nie rozstaje się ze nałożonym na plecy łukiem i kołczanem. Jego broń jest jednak zawsze w najlepszym porządku, to jego amulet, jego broń i narzędzie przetrwania. Jak przystało na pandę ma on dosyć spory brzuszek, ale nie jest gruby, ot fizjonomia tych specyficznych zwierząt. Swoim wyglądem może budzić niepokój u postronnych - Shōtarō wygląda bowiem jakby miał wiecznie zmarszczone brwi, a wystające z dolnej szczęki kły nie są zbytnio zachęcające. To wszystko w połączeniu ze źdźbłem trawy często "memlonym" przez niego w ustach może sprawiać mylne pierwsze wrażenie. Puchate, wyróżniające się uszka są bowiem jego słabym punktem - raz pomiziane nie będzie możliwe zaznać spokoju na dłużej niż kilka chwil.

Charakter Shōtarō jest dosyć zamknięty w sobie. Zawsze był tym starszym bratem, zawsze musiał bardziej uważać i mieć go na względzie. Często przez to bywa protekcjonalny, niby nie patrzy, ale zawsze kątem oka widzi co się dzieje u innych niedźwiedzi, a zwłaszcza u swojego brata. Jego niski głos przyjemnie wybrzmiewa, chociaż z racji charakteru miśka często zdarza mu się coś chlapnąć, a później twardo obstawiać przy swoim. Nie lubi się mylić, przez co nigdy też nie chce się przyznawać do swoich błędów. Uparty? To mało powiedziane - tylko twardy argument sprawia, że Shōtarō spuści głowę i burknie coś przypominającego chociaż trochę "przepraszam". Na pierwszym miejscu stawia honor, który ustąpić może tylko jednej rzeczy - braciom. Tylko dla nich może złamać swoje zasady i zrobić coś wbrew sobie. Mimo swego młodego wieku ma aspirację być liderem, jednak bycie tak upartym mocno zagraża jego pozycji.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • Długi łuk
  • Kołczan + strzały [30/30]

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Bepo
Ranga
C

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
C: 50% | B: 40% | A: 30% | S: 20% | S+: 10%

Wygląd Dosyć wysoki niedźwiedź, bowiem mierzący trochę ponad dwa metry, który z pewnością nie jest chucherkiem. Mocno odstaje od pokojowego wyglądu pand - ostre rysy, często ściągnięte brwi i długie, naostrzone pazury - grizzly pełną parą. Cechą charakterystyczną jest jaśniejsza sierść na pyszczku i brzuchu, ot tak się zabawiła z nim natura, co poradzić. Jego sierść jest zazwyczaj zaniedbana, nastroszona, pełna liści, krzaków czy innego badziewia, co akurat utknęło i nie było czasu czy też cierpliwości to powyciągać. Dziwną odmianą jest za to krótki ogonek, który jest nieodłączną częścią niedźwiedzi, a wygląda tak infantylnie, że nie sposób tego przegapić.

Charakter Bepo jest niczym rzeka. W jednym miejscu spokojna, leniwa, by zaraz zamienić się w rwący potok zbierający ze sobą wały ziemi. Łatwo go zirytować, nie potrzeba wiele, by to zrobić. W jednej chwili potrafi zmienić swoje zachowanie o 180 stopni. Niegdyś było to problematyczne, stąd zamiłowanie to chakry i jej wykorzystania. Bepo bowiem odnalazł w tym swój sens, w medytacji, wyczuwaniu naturalnego rytmu otaczającego go życia. Często można go spotkać, jak siedzi ze skrzyżowanymi nogami z zamkniętymi oczyma i oddycha próbując zignorować wszystko to, co go po prostu irytuje. Doskonale sobie zdaje sprawę, że życie nie jest proste, że istnieje zarówno Yin i Yang, że bez bieli nie ma czerni i odwrotnie. Mówi krótko, zwięźle, na temat. Nie lubi rozwodzić się nad prostymi rzeczami, woli ciszę, niż zgiełk. W tym się kompletnie nie odnajduje, przyprawia go o ból głowy. Trochę jak stetryczały dziad, który jednak nie jest dziadem. Nie warto go jednak irytować, jego gabaryty sprawiają, że bywa niebezpieczny, że ciężko go powstrzymać.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • brak

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.Imię
Mamoru (Obrońca)
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Już na pierwszy rzut oka widać, że Mamoru jest starszy od swoich pobratymców. Ile ma lat? Ciężko powiedzieć, bo nie ma jednoznacznego przelicznika lat ludzkich na pandzie, a niedźwiedzie nie przykładają do tego dużej wagi. Jest dosyć wysoki, bo ma koło metra osiemdziesiąt, za to wyróżnia go jedna, zasadnicza cecha - brak brzuszka. Od razu widać, że osobnik ten pracował nie tylko nad umysłem, lecz także i nad ciałem. Pod czarnym, lekko zdobionym kimonem noszonym głównie z racji piastowanej pozycji w radzie niedźwiedzi, widoczne są umięśnione ręce i klatka. O ile ludzie zwykle chwalą się taką budową, tak Mamoru zwykł się tego wstydzić i często narzekać na swój "zaniedbany" wygląd. Mimo swojego dosyć poważnego wyglądu zdradzają go oczy, przez które widać pandę o wielkim sercu. Każdy w społeczeństwie niedźwiedzi darzy go szacunkiem, gdyż posiada on ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie popadł przez to w samozachwyt tylko wręcz przeciwnie - czuje się zobowiązany być jeszcze lepszym.

Charakter Mamoru jest dosyć specyficzny, gdyż zawsze pozostaje w defensywie. Uważa śmierć za coś obrzydliwego i opłakuje każdą istotę, którą to dotknie. To właśnie sprawiło, że nigdy nie atakuje pierwszy i zawsze stosuje samoobronę. Nie jest naiwny, wie jak wygląda świat i wie że nie zawsze da się zbawić wszystkich. Jest idealnym partnerem do rozmowy, chociaż często przesadza i rozgaduje się tak bardzo, że często go powstrzymać. Można go nazwać prawdziwą gadułą z jednym tylko wyjątkiem - jest nieśmiały. Boi się czegoś nowego, spotkanie nieznajomego wprawia go w zakłopotanie mimo swego wieku i pozycji, która przecież zobowiązuje do kontaktu petentami. Lubi towarzystwo niedźwiedzi, to chyba cecha dla wszystkich pand, że "swoich" traktuje całkowicie inaczej. Jego pasją jest zaparzanie herbaty i sporządzanie ziół, co może robić godzinami bez wytchnienia eksperymentując i testując coraz to nowe mieszanki.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • brak

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Imię
Yama (Góra)
Ranga
B

Koszt
Przyzwanie na 5 tur
B: 56% | A: 42% | S: 28% | S+: 14%

Wygląd Jeden z niewielu niedźwiedzi polarnych, jakie można spotkać w całym społeczeństwie miśków. Wyróżnia się na pierwszy rzut oka - wysoki, bo mierzący ponad dwa metry, o ciele budzącym podziw. To chodzący kolos, można powiedzieć że najbliżej mu do gladiatora. Spokojny, opanowany pysk poznaczony bliznami skrzyżowanymi w wielu miejscach. Przez to zdarza się, że jego sierść jest niczym wygolona. Wielokrotne rany po prostu uniemożliwiły wyrośnięcie nowej. Jej biel już dawno straciła blask, obecnie jest bardziej szara, przykurzona. Nie rozstaje się ze swoją zbroja chroniącą większość jego ciała, a także łańcuchami owiniętymi wokół dłoni. Przywykł do walki, to całe jego życie. Zwykle mruży oczy, co raczej dziwne, gdyż w naturalnych warunkach powinien być przyzwyczajony do dużej ilości blasku pochodzącego od światła odbitego od śniegu. Ot taka jego natura, tak mu wygodniej. Kolos nie jest może najwyższym niedźwiedziem, bowiem istnieje wiele większych od niego, a także silniejszych, lecz jako jedyny oznaczony jest przez tyle blizn. Emanuje także siłą - nie tylko fizyczną, co widać na pierwszy rzut oka. Także jego psychika jest niezwykle silna, stabilna.

Charakter Sam siebie uznaje za wyrzutka, pochodzi bowiem z ostatnich "prawdziwych" niedźwiedzi polarnych, które żyły z walki. Każdy ma do niego jednak szacunek nie tylko z racji tego czego doświadczył, ale i zdolności jakie reprezentuje. Nie będzie towarzyszem podróży, nie czuje się dobrze w tej roli. Uważa, że jego towarzystwo to konieczność, gdyż zawsze przyda się czasem para rąk do pomocy. Nie mówi, co nie oznacza, że jest niemy. Po prostu nie lubi swojego głosu. Jedyne okazje, gdy można go usłyszeć to komendy i uwagi podczas walki. Wybrzmiewa przyjemnie, wibruje nisko, basowo. Stąd też imię, które mu nadano. Można odnieść wrażenie, że gdy tylko wybrzmiewa jego głos pobliski szczyt przesunie się z szacunku, by ustąpić tak szlachetnym dźwiękom. Nie wiadomo bowiem jak naprawdę nazywa się ów niedźwiedź. Tą tajemnicę zna tylko lider całej społeczności. Nigdy też nie odpoczywa, zawsze jest czymś zajęty - zbieraniem drewna, polowaniem. Nie lubi siedzieć bezczynnie, marnować czasu nie tylko swojego, ale i innych.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Umiejętności
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

DZIEDZINY I STYLE WALKI
TECHNIKI

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WYPOSAŻENIE

  • Rękawice łańcuchowe 2 szt.

Link do paktu
Pakt z niedźwiedziami - klik!
Zdjęcie rozliczeń PH
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Ostatnio edytowano 22 gru 2018, o 19:53 przez Kuroi Kuma, łącznie edytowano 7 razy
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 17 wrz 2018, o 19:16

Gotowe :D
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 18 wrz 2018, o 08:15

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 22 wrz 2018, o 18:15

Poprawki wrzucone ;)
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 25 wrz 2018, o 09:46

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 15 paź 2018, o 22:27

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 16 paź 2018, o 07:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 9 gru 2018, o 00:37

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 9 gru 2018, o 15:18

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 22 gru 2018, o 12:38

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 22 gru 2018, o 19:54

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Yukirin » 22 gru 2018, o 22:43

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Ocir » 22 gru 2018, o 23:12

Pakt zaakceptowany.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3453
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Kuroi Kuma » 2 sie 2020, o 13:50

Dodaję summona do mędrca ;)
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Kuroi Kuma
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 21:52
Wiek postaci: 38
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Wielki wachlarz
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG/Discord: Michu#5925

Re: Pakt z niedźwiedziami

Postprzez Yukirin » 20 sie 2020, o 12:01

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek
Avatar użytkownika

Yukirin
Administrator
 
Posty: 4345
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:23
Wiek postaci: 0
Ranga: Królowa
GG/Discord: Yukirin#7705
Multikonta: Asaka

Następna strona

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość