Tora no Seiji

Tora no Seiji

Postprzez Natsume » 22 mar 2017, o 02:09

  1. Pakt ze zwierzętami: Śnieżne tygrysy
  2. Link do paktu: viewtopic.php?f=48&t=1262
  3. Przywołaniec do kontrolowania Senjutsu: Tygrysi Mędrzec, Hyogami
  4. Charakter Przywołańca: Hyogami znany jest ze swojego bardzo serdecznego i przyjaznego charakteru, podbarwionego również bardzo głębokim doświadczeniem i znajomością wielu arkanów otaczającego go świata. Wykazuje się on niezwykłą cierpliwością i chęcią pomocy, wręcz emanuje aurą spokoju. Nie oznacza to jednak, że zawsze jet on śmiertelnie poważny - wręcz przeciwnie, nawet między swymi pobratymcami (którzy niezmiernie go szanują) znany jest jako... cóż, ciężko to nazwać inaczej jak "śmieszek". Lubi sprawiać psikusy i czasami podsuwa innym błędne podpowiedzi, by sprawdzić ich czujność... no, i dla samego żartu. Nigdy jednak nie jest to nic co mogłoby zagrozić zdrowiu celowi żartu, a on sam zawsze zachowuje całą konieczną powagę, gdy omawia coś co takowej wymaga.
  5. Wygląd Przywołańca: Hyogami jest niewielkim pod względem rozmiarów ciała tygrysem, cieszącym się znakomitym zdrowiem mimo dość podeszłego wieku. Pomimo faktu, że jest on w stanie bez najmniejszego problemu chodzić na dwóch łapach i normalnie składać pieczęcie przednimi kończynami, to zazwyczaj po prostu preferuje biegać tak, jak na tygrysa wypada - na czterech łapach. To, co znacząco wyróżnia Hyogamiego od reszty swoich pobratymców, jest jego bardzo specyficzne futro: większość z niego jest śnieżnobiała i wręcz nienaturalnie biała, lecz największym dziwem są jego pasy, barwy... szkarłatnoczerwonej. Jak sam twierdzi, jest to spowodowane jego bliskim kontaktem z chakrą Senjutsu. Nad jego łopatkami znajdują się dwie kępki dłuższego futra, przypominające nieco skrzydła (na wszelki wypadek: takowymi nie są). Często nosi ze sobą długi łuk, a do tylnej nogi przywiązuje kołczan ze strzałami.
  6. Miejsce treningu: Świątynia Hyogamiego jest miejscem dość oddalonym od siedziby śnieżnych tygrysów na Hyogashimie. Ukryta w dużej, poprzecinanej lodowymi stalaktytami jaskini, prowadzi do niej kilkanaście naturalnych, kamiennych mostów prowadzących nad dużą rozpadliną w lodowcu. Wewnątrz groty znajduje się ogromna sala, oświetlana przez kilka otworów w powale, w której znajduje się niewielka chatka zamieszkana przez podstarzałego tygrysa, Hyokamiego, duchowego przywódcy całego Rodu, jak również duża, okrągła platforma umieszczona na powierzchni - co zaskakujące - niezamarzającej wody. Podobno woda ta jest nasączona ogromną ilością chakry, dzięki czemu nie pokrywa się ona lodem. Dodatkowo, ciecz ta jest w stanie wysysać chakrę natury, więc w razie problemów z treningami, wystarczy się zanurzyć. Cała sala dodatkowo jest wypełniona różnymi lodowymi figurami tygrysów - jak się okazuje, każda ta figura to jeden shinobi, któremu nie udało się przejść treningu...

Niedoskonały Tryb Mędrca

Wygląd Pod wpływem chakry natury ciało użytkownika zyskuje częściowe cechy tygrysów. Część ciała, zwłaszcza przedramiona, górna część twarzy i łydki pokrywają się białym futrem z nielicznymi, popielatymi pasami. Szczęka shinobi nieco się poszerza, a zęby stają się typowo tygrysie - z długimi kłami i ostro zakończonymi siekaczami. Oczy zyskują jadowicie żółtą barwę, do tego źrenica zaczyna się zwężać w pionową kreskę pod wpływem światła. Włosy znacząco zyskują na długości (po wykorzystaniu chakry senjutsu wracają do normalnej długości) i stają się białe z czarnymi pasmami. Palce użytkownika stają się nieco smuklejsze, a paznokcie zaostrzają się i nieznacznie zakrzywiają, na kształt tygrysich pazurów. Dodatkowo z okolic pasa wyrasta mu ogon, którym może swobodnie poruszać (oczywiście nie spełnia żadnej faktycznej roli, a po dezaktywacji SM rzecz jasna znika). Muskulatura użytkownika dość znacząco zyskuje na objętości, a całe ciało nieco się przechyla do przodu, jak gdyby w celu umożliwienia użytkownikowi biegania jak tygrys na czterech kończynach (co zresztą jest możliwe).

Właściwości Przez czas trwania Trybu Mędrca, użytkownik zyskuje duże wzmocnienie fizyczne, poprawiając jego siłę, wytrzymałość na zmęczenie i obrażenia, szybkość i sprawność ruchów oraz czas reakcji na bodźce. Dodatkowo chakra senjutsu zwiększa jego pokłady energii duchowej o połowę.

Bonusy
+50% chakry

Statystyki
Siła
+50

Wytrzymałość
+40

Szybkość
+50

Percepcja
+40

Wymagania
3500 PH, KC B, stały kontakt fizyczny z Hyogamim


Doskonały Tryb Mędrca

Wygląd Pod względem wyglądu, Perfekcyjny Sennin Modo wprowadza dość niewiele zmian względem normalnego wyglądu shinobi. Muskulatura użytkownika zdaje się nieznacznie wzrosnąć (lecz tylko odrobinę), skóra staje się nieco bledsza niż standardowo, a na powiekach i pod łukami brwiowymi pojawia się lekkie, białe futro. Włosy mędrca również stają się białe (o ile już nie były) i odrobinę się wydłużają przy każdej aktywacji. Oczy użytkownika zyskują kocich cech - stają się jadowicie żółte, a źrenica pod wpływem światła staje się pionowa.

Właściwości Użytkownik Doskonałego Trybu Mędrca zyskuje pod wpływem Senjutsu znaczące wzmocnienie zarówno fizyczne, jak i duchowe; rośnie jego siła, szybkość i wytrzymałość, a dzięki nieznacznie wyostrzonym zmysłom - również percepcja. Chakra natury zwiększa jego maksymalne pokłady energii duchowej o 100%. Dodatkowo użytkownik zyskuje bliski kontakt z otoczeniem, dając mu umiejętności sensoryczne na odległość kilometra.

Bonusy
+100% chakry, Sensor 1km

Statystyki
Siła
+80

Wytrzymałość
+70

Szybkość
+70

Percepcja
+60

Wymagania
5000 PH, KC A, posiadanie Niedoskonałego Trybu Mędrca
Ostatnio edytowano 15 cze 2017, o 16:20 przez Natsume, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 25
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Tora no Seiji

Postprzez Defrevin » 27 maja 2017, o 18:43

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2083
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 22:31
Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta:

Re: Tora no Seiji

Postprzez Ocir » 28 maja 2017, o 18:28

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 2962
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou


Powrót do Umiejętności wspomagające

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość