Ubrania

Tutaj znajduje się aktualna lista przedmiotów dostępnych w sklepach na całym świecie. Wliczają się do tego stroje, broń i wyposażenie ogólne.

Ubrania

Postprzez Ocir » 4 lut 2018, o 19:15

Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3484
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Torby

Postprzez Ocir » 4 lut 2018, o 19:16


Nazwa
Kabura na broń

Typ
Torba

Objętość
35

Pojemność
Kabura może pomieścić przedmioty do 25 cm długości. Wejdzie 30 objętości.

Opis Zwyczajny materiałowy pokrowiec, w którym każdy Ninja może schować niewielką ilość broni (zazwyczaj jest to kunai bądź shuriken). Najczęściej umiejscawia się ją na udzie, przypinając specjalnymi pasami tak, by się nie zsunęła. Z tego miejsca posiadamy wygodny, szybki dostęp do broni, która zazwyczaj służy nam do bezpośredniego starcia. Nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić jej "docelową" lokalizację, a także nadać inne zastosowanie.

Cena
20 Ryō za sztukę
Góra


Nazwa
Torba

Typ
Torba

Objętość
95

Pojemność
Torba może pomieścić przedmioty do 25 cm długości. Wejdzie 80 objętości.

Opis Mocno rozbudowana wersja kabury na broń, którą każdy Ninja powinien posiadać. Można w niej zmieścić o wiele więcej przedmiotów, lecz wbrew pozorom wcale nie jest wiele droższa od swojej poprzedniczki. Torba znajduje się zwykle na pośladkach przypięta do pasa, aby łatwo można było dosięgnąć broni, a przy tym w żaden sposób nie ograniczała naszego zakresu ruchowego.

Cena
100 Ryō za sztukę
Góra


Nazwa
Duża torba

Typ
Torba

Objętość
170

Pojemność
Duża torba może pomieścić przedmioty do 40 cm długości. Wejdzie 150 objętości.

Opis Torba którą zazwyczaj noszą iryonini do przenoszenia medykamentów, trucizn bądź antidotów. Posiada ona odpowiednie przegrody ułatwiające grupowanie i nawigacje po jej wnętrzu. Można ją jednak wykorzystać do przenoszenia standardowego ekwipunku ninja w którego skład wchodzą shirukeny, kunaie i wiele innych przedmiotów. Ze względu na swoje rozmiary jest bardziej nieporęczna od standardowej. Dodatkowo nie ma możliwości noszenia dwóch takich toreb.

Cena
150 Ryō za sztukę
Góra


Nazwa
Plecak

Typ
Torba

Objętość
350

Pojemność
Torba może pomieścić przedmioty do 70 cm długości. Wejdzie 300 objętości.

Opis Największy możliwy przenośny schowek, który pomieści w sobie zdecydowanie więcej przedmiotów niż kabura na broń czy torba. Właśnie dlatego warto posiadać ten przedmiot, jeśli nie zna się sztuki pieczętowania, a wykorzystywanie sprzętu w dużej ilości jest czymś powszechnym dla danej osoby. Przedmiot ten charakteryzuje się niską ceną jak na swoją pojemność, jednakże przypłaca to trudnym dostępem do ekwipunku podczas walki, z racji braku wygodnej alternatywy niż noszenie go na plecach.

Cena
250 Ryō za sztukę
Góra
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3484
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Ubrania

Postprzez Ocir » 4 lut 2018, o 19:19


Nazwa
Bandaże

Typ
Dodatek, ubranie

Objętość
0,5 dla 1 metra

Opis Płat, bądź wstęga gazy czy płótna stosowanego do mocowania opatrunków i nie tylko. W świecie ninja możemy nim również owinąć broń. Czasami potrzebne są one do wykonywania technik, jednak zazwyczaj korzystają z nich Medyczni Ninja, chociażby do zakrycia rany zmniejszając krwawienie i ograniczając ryzyko wdania się zakażenia. Szczególnie przydatne, jeśli nie mamy czasu na leczenie, bądź kogoś pod ręką kto mógłby nam owe usługi medyczne zaoferować. Jeśli chodzi o ilości potrzebnych bandaży, to przykładowo na rękę razem z dłonią przypada 10 metrów bandaża. Analogicznie dla nogi będzie to około 15 metrów. Daje to ogólnikowy pogląd na to, jaka ilość będzie nam potrzebna.

Cena
10 Ryō za 1 metr
Góra


Nazwa
Ochraniacz na czoło

Typ
Ubranie

Objętość
8

Opis Ochraniacz wykonany jest z metalu umocowanego na materiale. Domyślne miejsce, dla którego został zaprojektowany, stanowi czoło, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by umocować go na ramieniu czy szyi, co bardziej uparci mogą go nawet przyczepić do paska. Metalowa blaszka nie przedstawia nic, jednakże dla wymagających, możliwy jest wybór koloru materiału, który podaje się przy zakupie w sklepie.

Cena
75 Ryō za sztukę
Góra


Nazwa
Rękawiczki

Typ
Ubranie

Objętość
6 para

Opis Zwykłe skórzane, bądź materiałowe rękawiczki, które okrywają ręce. Różne wzory, np. bez palców czy z blaszką. Do wyboru, do koloru. Wbrew pozorom, rękawiczki wcale nie utrudniają składania pieczęci, czy korzystania z broni lub Taijutsu. Ich najlepszą cechą jest ochrona przed zimnem, a także głównie z myślą o kobiecej części forum, przed bolesnymi otarciami czy odciskami, które mogą oszpecić na jakiś czas nasze delikatne dłonie.

Cena
Zwykłe
50 Ryō od pary
Z blaszkami
100 Ryō od pary
Góra


Nazwa
Płaszcz

Typ
Ubranie

Objętość
20

Opis Okrycie wierzchnie zapewniające ochronę przed warunkami atmosferycznymi, pokroju palącego słońca czy ulewnych deszczy. Zapewnia też dyskrecję i niewyróżnianie się z tłumu, zwłaszcza po nakryciu głowy kapturem. Stworzony jest z lekkich materiałów i nie krępuje ruchów noszącego w żaden sposób. Nie ma żadnych kieszonek czy innych udziwnień, jest to najzwyklejszy płaszcz z kapturem, w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Charakteryzuje się także całkiem przyzwoitą wytrzymałością, nie zapewni to jednak ochrony przed ostrzem czy ogniem. Wisienkę na torcie stanowi odporność na wodę. Z nim przemoknięcie raczej nam nie grozi.

Cena
100 Ryō
Góra


Nazwa
Kamizelka shinobi

Typ
Ubranie

Objętość
150

Pojemność
Każda z sześciu kieszonek posiada 15 punktów pojemności

Opis Podstawowy "mundur" shinobi. Chociaż noszenie go nie jest obowiązkowe w żadnym rodzie ani szczepie, to wielu ninja decyduje się na prosta i wygodną kamizelkę, która co prawda zapewnia marną ochronę i nie pełni roli pancerza, lecz jest za to bardzo funkcjonalna i trwała. Jest zapinana od przodu, a na klatce piersiowej po obu stronach znajdują się po 3 niewielkie kieszonki. Sprzedawane kamizelki są dostosowywane do potrzeb klienta - mogą być sprzedawane w dowolnym kolorze oraz ozdobione wybranymi emblematami na życzenie zamawiającego.

Wymagania
Założenie
Brak
Pełna sprawność
brak

Cena
500 Ryō
Góra


Nazwa
Zbroja

Typ
Ubranie

Objętość
400

Opis Jest to podobna do samurajskiej, zbroja Ninja ochraniająca całe ciało. Pokrywa ona jednak jedynie najbardziej narażone części ciała, ale wynagradza to pełną swobodą ruchów. Wykonana została z metalowych płyt, połączonych przy pomocy sznurków. Zapobiega ona cięciom, a także nie pozwala na przebicie się shurikenom czy kunai. Słabość stanowią natomiast owe łączenia. Przecięcie takowego sznurka może odsłonić fragment ciała oponenta wystawiając go na nasz atak. Mimo, że założona zbroja nie utrudnia w żadnym stopniu poruszania, to dla mniej wyćwiczonych osób, może stanowić spowalniający balast, co objawia się zwłaszcza podczas biegu. Ci, którzy posiadają nieco więcej krzepy, nie tylko owego balastu nie odczują, ale i będą w stanie wykonywać skomplikowane akrobacje korzystając z ochrony, którą zapewnia. Zbroje dostępne są w różnych kolorach (przy zakupie i w opisie karty postaci należy podać jaki).

Wymagania
Założenie
Brak
Pełna sprawność
50 wytrzymałości

Dodatkowe W przypadku nieosiągnięcia pełnej sprawności, nasza szybkość spada o taką samą wartość, jaka brakuje nam w atrybucie wytrzymałości, oprócz tego szybciej się męczymy. Jeśli posiadamy statystyki wymagane do pełnej sprawności, przestajemy odczuwać jakiekolwiek ujemne modyfikatory, a sam pancerz stanowi dla naszego ciała odpowiednik zwykłej koszuli, nie przeszkadzając absolutnie w niczym, a przy tym zapewniając ochronę.

Cena
3500 Ryō
Góra
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3484
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou


Powrót do Wyposażenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość