Dodatki

Tutaj znajduje się aktualna lista przedmiotów dostępnych w sklepach na całym świecie. Wliczają się do tego stroje, broń i wyposażenie ogólne.

Dodatki

Postprzez Exodia » 22 lut 2015, o 08:32

Obrazek

Nazwa: Dzwoneczek
Typ: Przedmiot podstawowy, instrument muzyczny
Objętość: 0,5
Waga Fūin: 1
Opis: Mały, okrągły dzwoneczek, który łatwo można przymocować do linki lub kunaia, dzięki czemu można go zastosować do wykonania odpowiednich technik, zmontowania alarmu lub mozna nim po prostu wygrywać proste melodie.
Cena: 5 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Karteczki
Typ: Przedmiot podstawowy, artykuł piśmienniczy
Objętość: 1
Waga Fūin: 1
Opis: Zestaw dziesięciu karteczek na którch można notować dowolne informacje jeżeli posiadamy coś, czym mozna pisać. Zwykły papier, nie jest wodoodporny.
Cena: 1 Ryō za 10 karteczek


Obrazek

Nazwa: Ołówek
Typ: Przedmiot podstawowy, artykuł piśmienniczy
Objętość: 1
Waga Fūin: 2
Opis: Ołówek - ciężko o nim powiedzieć coś więcej, każdy raczej wie jak działa i do czego służy. Można nim sporządzić notatkę na zwykłym papierze. Napisy są dość trwałe, nie zamazują się od samego kartkowania zeszytu, nawet wielokrotnego.
Cena: 5 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Notes
Typ: Przedmiot podstawowy, artykuł piśmienniczy
Objętość: 3
Waga Fūin: 4
Opis: Notes, zeszyt, kajet, skoroszyt - po prostu zestaw kartek złączonych ze sobą solidnie, dzięki czemu wszystkie myśli przelane na papier są w jednym miejscu.
Cena: 10 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Pilnik
Typ: Przedmiot podstawowy
Objętość: 0,5
Waga Fūin: 1
Opis: Pilnik to niewielkie narzędzie wykonane z wysokiej jakości materiału, służące do przecinania metalowych elementów, np. kajdan. Łatwo go ukryć, a nawet zaszyć choćby w rękawie czy kołnierzu.
Cena: 20 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Glina
Typ: Dodatek
Objętość: Glina musi być noszona w specjalnej torbie
Waga Fūin: 10 za "porcję"
Opis: Biała glina używana do tworzenia misek, czarek czy nawet wytworów artystycznych. Należy przechowywać ją w torbach chroniących przed wyschnięciem oraz wilgocią. Wśród shinobi jako jedyni do celów bojowych wykorzystują ją członkowie klanu Dohito, wtłaczając w nią wybuchową chakrę podczas modelowania.
Cena: 50 Ryō za "porcję" (1 kg)


Obrazek

Nazwa: Torba na glinę
Typ: Schowek
Objętość: Torbę należy umieścić na swoim ciele, najlepiej na pośladku lub przy pasie
Pojemność: Torba na glinę może pomieścić łącznie 5 "porcji" gliny
Waga Fūin: 20
Opis: Jest to specjalna torba stworzona z materiału który chroni swoją zawartość przed działaniem na niego powietrza i wilgoci. Można w niej przechować maksymalnie 5 kg gliny.
Cena: 100 Ryō


Obrazek

Nazwa: Dmuchawka do baniek
Typ: Broń, dodatek
Objętość: 10
Waga Fūin: 10
Opis: Przyrząd ten wykorzystuje Szczep Shabondama. Jest to metalowa, "pogięta" rurka którą, ze względu na jej budowę pozwala na wykonywanie całkiem sporych baniek. Z racji materiału z którego jest zbudowana można nią zablokować nawet atak kunai'em.
Cena: 100 Ryō


Obrazek
Nazwa: Bojowa pigułka żywnościowa
Typ: Medykament
Objętość: 0,5
Waga Fūin: 1
Opis: Specjalny medykament będący wynalazkiem ostatnich lat. Ta mała pigułka wykorzystywana jest przez Shinobich tylko w kryzysowych sytuacjach, gdyż poważnie nadwyręża i eksploatuje cały organizm. Zażycie jednej bojowej pigułki powoduje gwałtowne zregenerowanie chakry, a także niweluje zmęczenie, trudy walki napawając użytkownika nowymi siłami. Zażywanie bojowych pigułek żywnościowych obarczone jest jednak poważnym ryzykiem, gdyż druga porcja tego medykamentu poważnie uszkadza organizm ogałacając go z cennych wartości odżywczych, tym samym pozbawiając użytkownika przytomności, a nawet powodując niewydolność i w konsekwencji śmierć postaci.
Bonus: +40% chakry, odnowienie witalności
Cena: 500 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Pigułka ze skrzepniętą krwią
Typ: Medykament
Objętość: 0,5
Waga Fūin: 1
Opis: Shinobi każdego dnia ryzykują swoje życie, dlatego utrata krwi jest u nich chlebem powszednim. Dlatego pigułka ta używana jest gdy Ci w wyniku ran stracili jej zbyt dużo. Warto jednak wiedzieć, że lek ten nie hamuje rozwoju ran, ani upływu krwi. Może tylko dodać tej zbawiennej cieczy i troszkę zatamować rany.
Cena: 300 Ryō za sztukę
Nazwa: Lusterko
Typ: Przedmiot podstawowy
Objętość: 1
Waga Fūin: 3
Opis: Zwykłe, uniwersalne lusterko które swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Od pomocy przy poprawianiu wyglądu, po niektóre techniki szpiegowskie.
Cena: 50 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Gurda
Typ: Schowek
Objętość: Przedmiot należy nosić na plecach.
Pojemność: W gurdzie mieści się odpowiednia ilość piasku do wykonywania odpowiednich technik klanowych. Niestety, nie dla tych pokroju Ryūsa Bakuryū. Jeśli chodzi o ciecze, jest tam miejsce na ok. 15 litrów.
Waga Fūin: 50
Opis: Pojemne, ceramiczne naczynie noszone zazwyczaj na plecach. Można ją napełnić wszystkim, od wody poprzez piasek i trucizny, a na owadach skończywszy.
Do poprawnego wykorzystania tej broni potrzeba mieć: 40 siły
Cena: 150 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Pojemnik z formaliną
Typ: Dodatek
Objętość: 3
Waga Fūin: 5
Opis: Jest to słoik, wypełniony przeźroczystą, dziwną substancją, która dzięki swym właściwością bakteriobójczym stosowana jest do konserwacji i przechowywania preparatów biologicznych. Dzięki temu wiemy iż dana część ciała nie zgnije po kilku dniach.
Cena: 200 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Zestaw medyczny
Typ: Dodatek
Objętość: 15
Waga Fūin: 30
Opis: Jest to zestaw zawierający wszystkie narzędzia medyczne, które pozwalają nawet na bardzo poważne zabiegi. Choć narzędzia te są wielokrotnego użytku należy je wymieniać co jakiś czas. Można przedłużyć także ich trwałość dbając o nie, lecz i tak po jakimś czasie z możliwości stępienia bądź zakażenia będą do wymiany.
Cena: 300 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Strzykawka
Typ: Dodatek
Objętość: 2
Waga Fūin: 3
Opis: Jest to zwykła strzykawka w której mogą być przechowywane najróżniejsze płyny. Najczęściej przechowywane są tam medykamenty czy trucizny. Z racji swojej budowy idealnie sprawuje się na polu walki.
Cena: 10 Ryō za sztukę


Obrazek

Nazwa: Zwój
Typ: Dodatek
Pojemność: Pojemność zwojów opisana jest w dziale z technikami pieczętującymi.
Objętość: 1(mały) | 5 (średni) | Duży zwój można nosić jedynie na plecach, maksymalnie 2 sztuki naraz.
Waga Fūin: 5 | 15 | 30
Opis: Jest to zwinięty w rolkę papier na którym możemy zamieścić co nam się tylko podoba. Potrzebny również do pieczętowania w nim np. broni różnego rodzaju. Wyróżniamy 3 rodzaje zwojów: mały, średni i duży
Cena: 50 Ryō za mały zwój, 200 Ryō za średni zwój, 500 Ryō za duży zwój
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 972
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Dodatki

Postprzez Koala » 18 sie 2016, o 19:01

Obrazek
Nazwa: Statyw alchemiczny
Typ: Dodatek
Objętość: Obiekt stacjonarny, nie do noszenia przy sobie.
Waga Fūin: 50/70
Ninpō Dokotsukuru
Opis: Specjalna aparatura złożona z sieci szklanych naczyń, podkładek pod ogień, moździeży i innych przyrządów niezbędnych do prawidłowego i zgodnego ze sztuką przyrządzania trucizn i leków. Przyrządy są stosunkowo delikatne, zbyt gwałtowna obsługa może więc powodować zniszczenie sprzętu, co podczas pracy może być bardzo niebezpieczne. Dostępne są 2 modele statywu, różniące się ilością sprzętu, jego skomplikowaniem, doświadczeniem potrzebnym do jego prawidłowej obsługi i poziomem trucizn możliwym do uważenia.
Cena: 500/750 Ryō (Podstawowy/Zaawansowany)


Obrazek
Nazwa: Zestaw ziół
Typ: Dodatek
Objętość: 1
Waga Fūin: 2
Ninpō Dokotsukuru
Opis: Zestaw ziół opracowany na potrzeby adeptów sztuki Dokotsukuru na każdym poziomie zaawansowania. Składniki z każdego zestawu są idealnie dobrane w taki sposób, by z ich kombinacji móc uzyskać większość możliwych efektów. Zioła zachowują świeżość na długo, jednak przechowywane w nieodpowiednich warunkach tracą na jakości, co bezpośrednio przekłada się na produkty z nich stworzone. Poziom zestawu odpowiada poziomowi substancji, którą chcemy wykonać. Tak więc z Zestawu Ziół Wybitnego można zrobić wyłącznie Truciznę/Lek Wybitną.
Cena: 75/100/150/200/300 Ryō za sztukę


Obrazek
Nazwa: Zestaw nasion
Typ: Dodatek
Objętość: 2
Waga Fūin: 2
Ninpō Dokotsukuru
Opis: Specjalna paczka nasion przygotowana przez czołowych ekspertów w dziedzinie Dokotsukuru. Zasianie ich pozwala na zebranie plonów po upływie 6 miesięcy (czasu na forum) w zaciszu swojego domowego ogródka bądź w doniczkach, których plony wystarczą na zestaw ziół. Po wydaniu plonów i zebraniu ich nasiona obrodzą raz jeszcze za kolejne pół roku, po czym obumrą. Określone zestawy wydadzą odpowiednie do swoich poziomów plony. Z Zestawu Nasion Umiarkowanego można uzyskać Zestaw Ziół Umiarkowanych, itd.
Cena: 50/75/100/125/150 Ryō za sztukę


Obrazek
Nazwa: Pusta bombka
Typ: Broń miotana
Objętość: 1/4 (pusta/wypełniona)
Waga Fūin: 1/4 (pusta/wypełniona)
Ninpō Shurikenjutsu
Opis: Przezroczysta kapsuła stworzona z delikatnego tworzywa. Na tyle wytrzymała by nie rozpaść się w kieszeni, na tyle delikatna by przy mocniejszym uderzeniu rozpaść się na kawałeczki. Specjaliści od trucizn mogą wypełnić ją rozmaitymi toksynami ze szczególnym uwzględnieniem tych zmieniających się w dym w kontakcie z powietrzem, a następnie rzucić w niespodziewającego się niczego przeciwnika. Zabójcza broń w odpowiednich rękach.
Cena: 25 Ryō za sztukę
Moderator fabularny ♥
Kliknij w razie potrzeby.
Obrazek
Avatar użytkownika

Koala
Moderator
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Shi ♥
GG: 12504223
Multikonta: Semidare


Powrót do Wyposażenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość