Zmiany Gospodarcze

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zmiany Gospodarcze

Postprzez Exodia » 24 lis 2017, o 15:47

Obrazek

Wpływ gospodarczy działań graczy:

Uważasz że zrobiłeś coś naprawdę ważnego co miałoby wpływ na gospodarkę danej prowincji? Zniszczyłeś kilkanaście kopalń żelaza w Kantai albo podpaliłeś hektary pól w Sogen? Wyrżnąłeś w pień dziesiątki kupców na trakcie? W takim razie ten temat jest właśnie dla ciebie! Tutaj gracze zgłaszają swoje akcje i misje, których efektem miałoby być pogorszenie/polepszenie sytuacji gospodarczej danej prowincji. Nie ważne czy mowa o rolnictwie, przemyśle wydobywczym czy opartym na eksporcie/imporcie. Zgłoś się i przyczyń się do światowego chaosu, przy okazji otrzymaj nieco negatywnej sławy!

Wzór zgłoszenia:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Nick osoby prowadzącej misje:[/color]
[color=#BF8000]Osoby biorące udział w misji:[/color]
[color=#BF8000]Ranga/rangi misji:[/color]
[color=#BF8000]Krótkie streszczenie misji:[/color]
[color=#BF8000]Wpływ misji na region:[/color]
[color=#BF8000]Stosunek prowincji/mieszkańców do gracza:[/color]
[color=#BF8000]Link/ki do zdarzenia:[/color]


Mile widziane jest wrzucanie kilku misji w jednym zgłoszeniu.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Zmiany Gospodarcze

Postprzez Natsume » 22 lis 2018, o 00:24

Nick osoby prowadzącej misje: Shikarui
Osoby biorące udział w misji: Natsume
Ranga/rangi misji: B
Krótkie streszczenie misji: Po otrzymaniu podstawowych raportów na temat sytuacji w Cesarstwie, Natsume zdecydował się popłynąć do Ryuzaku no Taki z misją handlową - w celu ustalenia nowego szlaku handlowego. Po rozmowie z Takasu Tsuyo i jego pomocnikiem, w którym to dialogu ustalono ilości i ceny towarów, Natsume został zaproszony najpierw na oficjalne spotkanie Rady Rajców (gdzie miał przekonać radnych do pomysłu utworzenia szlaku), a następnie - na ucztę świętującą wprowadzenie tego w życie. Gdy tylko uczta się zakończyła, Natsume powrócił do Hanamury.
Wpływ misji na region: W zamian za tran, stal kantaiską i futra, Cesarstwo ma otrzymywać dostawy drewna, żywności i pieniądze.
Stosunek prowincji/mieszkańców do gracza: Stosunki między Cesarstwem i Ryuzaku no Taki uległy poprawie dzięki porozumieniu Natsumego i Takasu Tsuyo, zaś między ludźmi popularność zyskała niesuboordynantka-Gwardzistka z Kantai, która mimo braku rozkazów zaczęła pomagać chorym w szpitalu.
Link/ki do zdarzenia: rozmowa z Takasu w porcie, pośród ludzi, dokładne ustalenia w siedzibie władzy, rozmowa z Radą
Avatar użytkownika

Natsume
Pisarz Lata
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 00:22
Wiek postaci: 29
Ranga: Nukenin S
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG/Discord: 6078035 / Exevanis#4988
Multikonta: Natsu, Chōjiro

Re: Zmiany Gospodarcze

Postprzez Yamanaka Inoshi » 18 lip 2019, o 15:00

Nick osoby prowadzącej misje: Yamanaka Inoshi
Osoby biorące udział w misji: Ayatsuri Juranu
Ranga/rangi misji: 3x C
Krótkie streszczenie misji:

Spoiler: pokaż
Juranu został wysłany by rozwiązać problem kradzieży drogocennych kamieni wydobytych w kopalni z oddalonej wioski Ashre. Wioska ta miewa również problemy z dostawami wody ponieważ w jej pobliżu nie ma żadnej oazy lub pobliskiego miejsca skąd można ją pobierać. W trakcie swojego śledztwa schodzi do kopalni sprawdzić ślady odnośnie robotników którzy brali udział w kradzieży. Dowiaduje się jednak, że w samej kopalni stało się coś dziwnego. W trakcie swojej eksploracji natrafia na nową odnogę, wyrwę w ścianie stworzoną nie ludzkimi rękami. Na miejscu okazało się, że znajduje się tam jakiś zbiornik wodny. Co dziwne w środku żył ogromna pijawka wraz ze swoimi mniejszymi pobratymcami. Ayatsuri oczyścił odnogę z pijawek za co został rozsławiony w osadzie. Wystawiono mu dodatkową rekomendacje do Seiko, zarządcy osady.

Dalsze śledztwo pozwoliło mu zlokalizować potencjalne miejsca w które udali się zbiegli robotnicy, była to oaza na dalekiej północy oraz bliżej nieokreślone miejsce na południu które okazało się być malutkim źródełkiem otoczonym z każdej strony stertą wielkich głazów wyraźnie nie pasujących do tego co zwykle znajduje się na pustyni. Odnalazł najemnika-renegata który poszukiwał uciekinierów oraz ich skradzionego skarbu. Większość z nich zginęła w trakcie konfrontacji które odbyły się przed przybyciem Juranu. Chłopak rozprawił się z mężczyzną który nie miał dobrych zamiarów co do wioski oraz samych kamieni. Ostatecznie ostatni ze złodziei został wypuszczony wolno a shinobi powrócił ze zgubą do wioski. Po wszystkim otrzymał rekomendację od Wasuko oraz Seiko zarówno za odnalezienie kamieni, pozbycie się najemnika renegata, rozwiązanie sprawy zaginionego robotnika w kopalni jak i pokonanie gigantycznej pijawki i mniejszych osobników tego gatunku, oraz za stosunkowo przypadkowe rozwiązanie problemów wioski z dostawami wody bowiem pod ich kopalnią znajdował się zbiornik wodny, lokalizacji dokładnego źródła tej wody jednak nie udało się jeszcze określić.

Wpływ misji na region: Nowe źródło wody odkryte w Ashre w dłuższej perspektywie czasu doprowadza do osłabienia wartości wody w tym regionie, głównie za sprawą zmniejszonego jej eksportu na zachód z osady klanu Ayatsuri.
Stosunek prowincji/mieszkańców do gracza: Pozytywny
Link/ki do zdarzenia:
Rozliczenie za Part I - Dotarcie do Osady i rozpoczęcie śledztwa w sprawie kamieni
Rozliczenie za Part II - Przeprowadzenie rozpoznania w kopalni i odnalezienie wody.
Rozliczenie za Part III - Odnalezienie kamieni oraz dorwanie zarówno złodziei jak i najemnika-renegata. Rekomendacja od zlecających.
Prowadzone misje:
- D - Patrol I
- C - Stary Relikt
- C - Sprawa Honoru

Rezerwacje:
Yasuo -
Naoki -

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
 
Posty: 3451
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 23:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname


Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość