Zgłoszenia do Księgi Bingo

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zgłoszenia do Księgi Bingo

Postprzez Defrevin » 10 sie 2017, o 20:05

Obrazek

Zgłoszenia do Księgi Bingo

Księga Bingo jest specjalnym, tajnym dokumentem służącym do katalogowania poszukiwanych przestępców, pochodzących z różnych części świata. Aby znaleźć się w tej księdze - muszą zaistnieć istotne przesłanki do umieszczenia. Przykładem może być popełniona zbrodnia względem ludności cywilnej jakiejś prowincji, kradzież informacji, morderstwo członka klanu bądź działania na szkodę prowincji znajdującej się pod jurysdykcją jakiegoś Rodu.

Każda taka sytuacja, a wiec świadkowie bądź dowody przestępstwa, powinny zostać przedstawione najwyższej władzy prowincji, który też na podstawie własnego osądu, wystawia list gończy za danym delikwentem. W zależności od relacji między przywódcami różnych prowincji, a także skali zbrodni, list gończy może się pojawić w jednej krainie, albo w różnych regionach - wiele zależy tu od siły politycznej oraz niuansów popełnionej zbrodni.

Aby temat utrzymać w porządku, należy stosować poniższy wzór, który będzie indywidualnie oceniany przez administrację i na podstawie informacji w formularzu zawartych - uzupełniane informacje w Księdze Bingo poszczególnych krain.


Wzór zgłoszenia:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000][b]Imię i nazwisko poszukiwanego:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Wygląd poszukiwanego:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Zdolności poszukiwanego:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Charakterystyka zbrodni[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Przewidziana nagroda:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Link do odbytej rozmowy z Liderem:[/b][/color]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość