Zlecenia

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zlecenia

Postprzez Lodomir » 30 lis 2016, o 02:04

Zlecenia

Obrazek


Witajcie w temacie będącym odwrotnością zgłoszeń po misje! O co chodzi? Ano o to, że w tym miejscu każdy MG może zamieścić swój post o misji (albo ich serii) którą zaplanował. Następnie znajduje się gracz zainteresowany owym zleceniem, zaklepuje dany pomysł i już.
Pomysłowi MG! Zamiast czekać, aż ktoś napisze w zgłoszeniach i płakać, że Narubi już prowadzi misję... Stwórzcie misję która samym wstępem aktywuje oczy Uchiha, kobiety Hozuki poczują wilgoć a... Nieważne, niżej wszystko jest opisane.

Opis formularza ze zleceniami
Ranga: Domyślnie ranga misji. Możemy tworzyć zgłoszenia na takie misje, do jakich mamy przydział.
Ilość poszukiwanych graczy: Tutaj wpisujemy ilu graczy chcemy mieć na misji. Niektóre mogą być solo, a niektóre drużynowe - wedle pomysłu MG.

Seria misji: Niektórzy MG prowadzą całą serię misji odnośnie jednego wątku, który sobie wymyślili. Jeżeli jesteś takim MG, to zaznacz, że misja jest z serii, a najlepiej jakbyś całej serii nadał pewien tytuł. Jeżeli misja nie jest z serii, to należy to zaznaczyć.

Wprowadzenie: Tutaj opisujemy na czym misja miałaby polegać, ale w taki sposób, aby zbytnio nie zdradzała celów. Jeżeli jednak jest to oficjalne zlecenie fabularnie wystosowane przez zleceniodawce, to możemy wpisać odpowiednią treść np. Poszukuję dwójki młodych ninja do pomocy w budowie łodzi.

Miejsce akcji: Wpisujemy prowincję, w której misja ZACZĘŁABY się, aby gracz mógł przemyśleć fabularny powód znalezienia się w tym miejscu.

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie może być standardowe jak do zwyczajnej misji lub za zgodą administracji lub moderatora fabularnego - może ono być zmienione. Przed wystosowaniem zgłoszenia z misją należy obgadać tę sprawę z odpowiednią osobą.

Dodatkowe: Miejsce na pewne uwagi i dodatkowe informacje jakie chcielibyśmy przekazać. Dla przykładu - wymagania wobec postaci graczy lub samych graczy. Co to mogłoby być? Że chcemy odpisy raz na 36h albo że postać musi mieć odpowiednią naturę chakry, albo cokolwiek innego.


Wzór:
Kod: Zaznacz cały
[justify][quote][color=#BF8000][b]Ranga:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Seria misji:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Wprowadzenie:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Miejsce akcji:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Wynagrodzenie:[/b][/color]
[color=#BF8000][b]Dodatkowe:[/b][/color][/quote][/justify]
Obrazek
Lodomir patrzy i nie wierzy
Avatar użytkownika

Lodomir
Support
 
Posty: 1627
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 00:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Miś uszatek
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG/Discord: Michu#5925
Multikonta: Kuroi Kuma

Re: Zlecenia

Postprzez Ichirou » 22 sie 2017, o 23:06

Obrazek
Mitsukejima
Prowadzący: Ichirou

Ranga: B/A/S - do wyboru.

Seria misji: Możliwe rozbicie na 2, może 3 misje.

Wprowadzenie: Na niewielkiej wysepce - Mitsukejimie - znajdującej się dość blisko kontynentu w ciągu zaledwie jednej nocy dokonano przewrotu władzy. Przywódca rebelii ogłosił niezależność wyspy i zerwanie dotychczasowego zwierzchnictwa prowincji. Ze względu na nieduży potencjał gospodarczy Mitsukejimy i nieduże siły okupantów odbicie wyspy i przywrócenie na niej porządku nie powinno stanowić problemu. Problemem jest jednak to, że rebelii przewodzi bratanek Daimyō. Chociaż należy stłumić bunt, to jednak lord feudalny absolutnie zabronił eliminacji swojego krewnego. W związku z tym podjęto decyzję na bardziej skryte działanie o charakterze sabotażu i zaszkodzenie rebeliantom w taki sposób, by doprowadzić ich do kapitulacji.

Miejsce akcji: Jedna z prowincji z dostępem do morza. Nie podawałem konkretnej, żeby zostawić choć trochę swobody w wyborze lokacji. Najlepiej żeby uczestnik należał do klanu lub szczepu zamieszkującego właśnie jedną z przymorskich prowincji. Inna opcja to stacjonowanie w Ryuzaku i otrzymanie zadania od władz miasta.

Wynagrodzenie: Standardowe.

Dodatkowe: Jeżeli chodzi o tempo misji, to nie chcę przesadzić z szacunkiem, więc niech bazą będzie ten jeden dzień plus jakaś tam szansa na więcej. No, zobaczymy. Samo zlecenie nie musi być zrealizowane teraz, bo pisze je bardziej na przyszłość. Zamierzam zresztą dodać wkrótce jeszcze kilka takich, a nie będę w stanie prowadzić wszystkiego na raz. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

REZERWACJA: SHIKARUI I ASAKA
Ostatnio edytowano 8 gru 2018, o 11:46 przez Ichirou, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika

Ichirou
 
Posty: 3244
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 18:25
Lokalizacja: Atsui
Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Re: Zlecenia

Postprzez Youmu Nanatsuki » 10 gru 2018, o 09:40

Aktualnie nieaktualne! Zarezerwowane dla Arisy Terumi. :>

Prowadzący: Mua, czyli Youmu Nanatsuki ❤

Ranga: Zaczynamy od D.

Seria misji: Tak. Rangi zadań zależne od wydarzeń na misji, ale standardowy scenariusz zakłada D -> C -> B. Alternatywny to D -> C -> D -> B. Możliwe, że potoczy się to jeszcze inaczej. Po każdej misji można zrezygnować z dalszej, jednak wykonanie serii postaram się nagrodzić jakoś specjalnie. Niczego nie obiecuję. Nie obiecuję też dalszych misji, bo uprawnień nie mam, ale mam nadzieję, że je zdobędę w trakcie. :>

Wprowadzenie: Na tablicach i w karczmach wisiały proste, starannie napisane ogłoszenia. Odręczne pismo było tym, które z pewnością należało do osoby zamożnej, którą stać na lekcje kaligrafii. Przepiękne znaki tworzyły lakoniczną treść.

Klan Moriyama wynajmie!

Klan Moriyama wynajmie śmiałka chętnego do poszukiwań zaginionego Shouhei'a Moriyama. Więcej informacji w siedzibie klanu.

Nagroda przewidziana.


Równie wiele ogłoszeń leżało w błocie czy było podarte. Nie było tajemnicą, że klan Moriyama ma swoje lata świetności za sobą, a teraz jest jedynie wymierającą rodziną. Wiele osób nie wierzyło w nagrodę i takie szepty mógł usłyszeć każdy, kto jakkolwiek zainteresował się ogłoszeniem. To skutecznie zniechęcało potencjalnych "detektywów". Ogłoszenia zdawały się wisieć już przynajmniej kilka dni.

Miejsce akcji: Gdziekolwiek poza skrajnymi krainami jak skute lodem Hyuo lub pustynie. Najlepiej, aby było to Teiz albo Daishi.

Wynagrodzenie: Standardowe + spróbuję wywalczyć bonusy.

Dodatkowe: Z góry zaznaczam, że ostatnią misję rangi B można wykonać bez walki. Wymagać to będzie za to najpewniej wykonania poprzednich misji z serii lub dobrego wczucia w sytuację. Trud może polegać na wymagającym przeciwniku lub na ruszeniu głową i odpowiednich działaniach. To zależy od chętnego. Chciałabym też zaznaczyć, że ślepe podążanie za wskazówkami może nie być najlepszym rozwiązaniem. Co do postaci, to najlepiej sprawdziłaby się tutaj empatyczna lub przynajmniej pozornie empatyczna. Krwawi poszukiwacze fortuny raczej nie mieliby nawet powodu do podjęcia się zlecenia.

Odpisy: Gwarantuję 1 na 48h, ale przewiduję, że będzie to 1 na 24h, a w razie możliwości częściej. Zależy od sił, czasu i gracza, bo nie ukrywam, że fajne posty napędzają mnie do szybszego pisania.
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Theme
Avatar użytkownika

Youmu Nanatsuki
 
Posty: 401
Dołączył(a): 10 lis 2018, o 21:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Link do KP: viewtopic.php?p=103822#p103822
Multikonta: Airen Akamori

Re: Zlecenia

Postprzez Byakuren » 4 lip 2019, o 20:53

Prowadzący: Byakuren

Ranga: D+D->C

Seria misji: Można to nazwać serią. Mam pomysł na dwie równolegle
prowadzone misje rangi D dla dwóch graczy, po czym jedną misję C wspólną dla obu.

Wprowadzenie: Wiedział, że coś jest nie tak już w chwili, w której postawił stopę na pokładzie. Zbutwiała ze starości deska zajęczała pod jego ciężarem. Nie miał bladego pojęcia, skąd przyszło mu do głowy to określenie. Nigdy dotychczas żadna deska na jakimkolwiek pokładzie, po jakim stąpał, nie jęczała. Teraz jednak, czując zimną kroplę potu spływającą pomiędzy łopatkami, to słowo w pełni oddawało jego emocje. Napięte do granic wytrzymałości nerwy dawały jasny i czytelny sygnał do odwrotu. Sygnał, który świadomie, jak przez całe życie, ignorował.
Czuł, że coś jest tu bardzo nie w porządku, a mimo to przełożył drugą nogę przez burtę i przeniósł na nią ciężar całego ciała. W odpowiedzi na to druga klepka... no cóż, zajęczała. Rozejrzał się, a z każdym pokonanym stopniem pola widzenia jego oczy coraz bardziej się rozszerzały. Takielunek, choć w opłakanym stanie, był gotowy do wyjścia w morza. Żagle, wiszące smętnie, całe w strzępach, zdawały się czekać na powiew wiatru. Nie brakowało niczego, jak skonstatował, wszystko było na swoim miejscu. Gotowe do wyjścia w rejs. No, niemal wszystko. Brakowało najważniejszego – załogi.

Miejsce akcji: Dowolne. Dosłownie. Zależne od tego, skąd gracz zgłosi wolę wzięcia udziału w przygodzie.

Wynagrodzenie: Raczej standardowe, tak myślę.

Dodatkowe: Będzie to stricte fabularna przygoda oparta na logicznych działaniach wynikających z nielogicznych przesłanek. Gracze prowadzący postacie lubiące walczyć bądź najpierw atakować, a potem zadawać pytania, na pewno się tu nie odnajdą. Prosiłbym również, by zgłaszały się osoby, którym nieobce są długie, rozbudowane posty, jako że chciałbym z tej przygody stworzyć swego rodzaju opowiadanie. :)
Byakuren
 

Re: Zlecenia

Postprzez Tsukune » 4 lip 2019, o 21:06  Prowadzący: Tsukune [chociaż po ustaleniu ze mną może prowadzić każdy]

  Ranga: Zależna od uprawnień. Co do ilości osób to najlepiej aby to była 1 osoba.
  Jednak jak ktoś chciałby prowadzić misję [patrz prowadzący] dla kilku osób to nie ma ku temu problemu.

  Seria misji: Dowolna. Innymi słowy zleży to od biorącego udział. Chcesz mieć tylko jedną misję? Proszę bardzo. Chciałbyś jakąś ciekawą serię? Śmiało może być seria. Wszystko jest do ustalenia.

  Wprowadzenie: W niedalekiej odległości od Muru Granicznego znajduje się budynek. Wyglądający na podniszczony i bardzo stary. Można powiedzieć "zrujnowany" jakby nikt już tam od wielu lat nie mieszkał. Lecz tak nie jest. W tym budynku żyje jedna osoba. Jest nim mężczyzna? W sumie trudno jest stwierdzić tak na pierwsze spojrzenie jaką owa persona posiada płeć. Spowodowane jest to ubiorem które zasłania całe ciało wliczając to twarz osłoniętą dziwną maska z długim nosem. Znany jest jako "Kigi*" a przynajmniej tak się przedstawia. Krążą plotki że osoby które do niego przychodzą nigdy więcej nie chcą go widzieć. Zaś inni przychodzą do niego regularnie. Czemu? Cóż niektórzy twierdzą że dzięki niemu zaczynają naprawdę kochać ten świat. Co to może znaczyć? Niestety nie da się tego wyjaśnić. W końcu to są tylko plotki. Jednak każdy mówi to samo "wnętrze wygląda jakby żył tam szalony...nie...szalony to za mało powiedziane. Obłąkany lekarz" podobno ma tam kawałki ludzi. Część umieszczona w słojach. Inne wiszące lub po prostu stojące sobie w kącie ukazujące różne "warstwy" człowieka. Ile właściwie ma lat? Tego nie wiadomo. Od samego Lidera organizacji Shinsengumi 新選組 dostał pozwolenie na wychodzenie poza mur i przynoszenie różnych rzeczy po kontroli i wyjaśnieniu do czego mu są potrzebne. Przeważnie nie ma wielkich problemów przy tym gdyż są mu potrzebne do tworzenia i usprawniania leków dla shinobi. Podobno to za jego zasługi dla Shinsengumi i leczeniu jej członków. Ile w tym prawdy nikt nie wie. Gdy wychodzi bywało że nie widziano go kilka dni by następnie jak "duch" pojawić się przy murze z tobołkiem pełnym różnych dziwnych rzeczy...bądź wielkim worem niesionym na plecach. Co tam ma? Wielu twierdzi że zwłoki do eksperymentów. Inni zaś uważają że są tam jakieś większe zwierzęta które mu są potrzebne do eksperymentów. Jednak nadal nie wiadomo po co. Bardzo często potrzebuje osób. Mogą to być zwykli ludzie chcący zarobić albo shinobi do testowania stworzonych przez niego lekarstw. W końcu kto się lepiej nada jak zdrowy silny shinobi?. Nigdy nie jest sprecyzowane co będzie testowane. Jednak z plotek są to jakieś leki które mają wspomagać shinobi. Krążą również plotki że posiadał wielu uczniów który pobierali u niego nauki. Podobno wielu nie wróciło z za muru bądź od niego odeszło. A co dalej się z nimi działo nikt nie wie.

  *Kigi znaczy Strach
  Miejsce akcji: Prowincja Sogen. [przeważnie okolice muru]

  Wynagrodzenie: Standardowe. Możliwe drobne boosty postaci. Jak długie nie wiadomo. Oczywiście poza dobrymi rzeczami mogą przytrafić się również i te złe.

  Dodatkowe: Minimum 1 post dziennie. Jeżeli nie będę miał pomysłu bądź weny na misję z tego zlecenia po prostu się nie pojawią. Nic na siłę nie będę pisał.


Oczywiście pozwalam sobie na ewentualne rozbudowywanie "wprowadzenia" by dodać większą historię owego zleceniodawcy.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 5 wrz 2019, o 20:40 przez Tsukune, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Tsukune
 
Posty: 2375
Dołączył(a): 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 28
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem . Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, katana przy pasie [z 5cm ostrza], pasek z biczem, laska
Link do KP: http://www.shinobi-war.xaa.pl/viewtopic ... 4864#p4864

Re: Zlecenia

Postprzez Youmu Nanatsuki » 7 sie 2019, o 18:06

//Zarezerwowane dla Shi ❤ Do odwołania.


Prowadzący: Youmu Nanatsuki ❤

Ranga: C

Seria misji: W zależności od chęci gracza może być to seria misji D -> C. I w zależności od jego poczynań może też być po C kolejna misja, chociażby D albo nawet kilka D.

Wprowadzenie: Pośród różnorakich ogłoszeń znajdujących się na tablicy, jest jedno, które zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy, chociaż wcale nie jest zdobione symbolami, nie ma wytłuszczonej nagrody czy jaskrawej pieczęci któregokolwiek z klanów - tych ninja lub nie. Jest to zwyczajny kawałek zwoju, wyrwany, poszarpany, na którym czarnym atramentem niezdarnie i krzywo napisano krótką, niejasną wiadomość, jakby ktoś, kto ją pisał był przynajmniej u schyłku swego życia i ostatnimi siłami kreślił znaki.

Chciałabym czyjejś pomocy. Ktoś mnie krzywdzi. Nie mam noży.

I to tyle. Żadnych informacji kontaktowych, żadnych wskazówek.

Miejsce akcji: Zaczniemy od tablicy ogłoszeń, gdzie trzeba się dowiedzieć czegoś więcej na temat zlecenia. Prowincja nie ma znaczenia tak długo, jak nie są to Lazurowe Wybrzeża lub Samotne Wydmy.

Wynagrodzenie: Standardowe + może trochę informacji mniej/bardziej cennych.

Dodatkowe: Aby nie było zbyt tajemniczo, to powiem, że misja związana jest z pomocą pewnej kobiecie, ze szpitalem i medykiem.

Odpisy: Chyba lwia część forum wie, że mnie sporo ostatnio nie ma, dlatego też nie będę ukrywała, że misja jest bardziej dla mnie wykorzystaniem weny, niż sposobem na zarobienie szybkich PH. Z tego też powodu odpisy mogę zagwarantować raz na 48h i raczej nie częściej. Wszystkie swoje nieobecności (lub przekroczenie czasu 48h od odpisu gracza) w razie czego będę usprawiedliwiać wiadomością na PW.
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Theme
Avatar użytkownika

Youmu Nanatsuki
 
Posty: 401
Dołączył(a): 10 lis 2018, o 21:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Link do KP: viewtopic.php?p=103822#p103822
Multikonta: Airen Akamori

Re: Zlecenia

Postprzez Hayami Akodo » 16 lis 2019, o 21:42


Podstawowe informacje:ZAREZERWOWANE: YUREI, ALE MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ. <jaszczureł>


Prowadząca: Hayami Akodo

Ranga: Chętnie poprowadzę misje rangi D i C.

Seria misji: Seria misji zapewne będzie składać się z trzech misji, jednej rangi D tytułem wprowadzenia i dwóch C. Wszystko jest jednak do ustalenia i jeżeli ktoś będzie zainteresowany jakoś bardziej tym zleceniem, to może się zawsze dogadać <jaszczureł>

Miejsce akcji: Do ustalenia, aczkolwiek preferowałabym rozgrywkę na Yinzin. Może to jednak się dziać tak naprawdę wszędzie.

Ile osób: A to już zależy - jeżeli zgłosi się jedna osoba, to nie będzie problemu, jeżeli cały team postanowi zaszaleć pod skrzydłami Strusia, to też nie ma problemu, mogę się dostosować; nie wpłynie to znacząco na zamysł misji.


O co chodzi?:


Obrazek


Fabuła Above the hunched sky of Yinzin
Living matter flew,
I have never seen greener grass,
Than when you were here.W ostatnich latach coraz szerzej szepcze się o tajemniczym pożarze, do którego miało dojść w opuszczonej posiadłości niedaleko Watarimono, stolicy samurajów. Nikt nie zabrał się dotąd za tą sprawę, choć plotki krążące wśród mieszkańców są coraz to dziwniejsze: płomiennowłosy mężczyzna o niezwykłych oczach, którego widziano w okolicy na krótko przed pożarem, zniknięcie poprzednich właścicieli spalonej posiadłości, trup znaleziony w gruzach i spalony aż do kości oraz skrawki czerwonej sukienki, odkryte w jedynym ocalałym budynku gospodarczym. Tajemniczości całej sprawie dodaje fakt, że po pożarze nieznajomego mężczyzny nie udało się odnaleźć...
Jak zakończyła się ta historia? Jak zginęła osoba, której ciało odnaleziono na miejscu? Czy rzeczywiście rację mają plotkarze, szepczący sobie, że to kara od bogów za postępującą rozwiązłość i grzeszność ludzi? A może prawda jest inna?


Once upon a time a rose loved fire.Wynagrodzenie: Przewiduję wynagrodzenie standardowe + przedmioty bądź informacje, wszystko zależy od wyborów gracza lub graczy.Dodatkowe:


 • Skoro wróciłam do większej aktywności, to przewiduję więcej postów. Zaznaczam jednak, że miewam dni, kiedy właściwie nie mam siły lub weny, a nie zamierzam pisać niczego na siłę, tak by poziom był równy i żeby to miało sens - proszę to łaskawie wziąć pod uwagę. Dziękuję! o/
 • Osoby zainteresowane podjęciem się zlecenia zapraszam na priv w celu ustalenia szczegółów. Niektórzy znają mój numer gg, na discordzie jestem jako @Hayami (Struś).
 • Można dołączyć w trakcie, ale raczej wolałabym, żeby drużyna zebrała się przed wyruszeniem. <delfineł>
 • Gwarantuję dobrą zabawę, ciekawą fabułę, liczne wybory i trudne dramaty!
Obrazek


“Though my body may decay on the isle of Ezo
My spirit guards my lord in the east.”głos Hayamiego | PH i bank


W OBECNEJ CHWILI NIE PROWADZĘ ŻADNYCH MISJI. NIE PODEJMUJĘ SIĘ TEŻ PROWADZENIA GAZETKI ZE WZGLĘDU NA BRAK CZASU, ZACHĘCAM JEDNAK DO PODSYŁANIA MATERIAŁU NA GG, PW BĄDŹ NA DISCORDA.
Avatar użytkownika

Hayami Akodo
 
Posty: 1121
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 22
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4011

Re: Zlecenia

Postprzez Uchiha Masako » 27 sty 2020, o 23:44

Prowadzący: Uchiha Masako

Ranga: D->D->C lub D->C->B

Seria misji: Tak

Wprowadzenie: Coś niepokojącego dzieje się w Karmazynowych Szczytach. Pośród prostej ludności zaczynają krążyć coraz częściej plotki o tym, że kapliczki poświęcone Tenjinowi rozsiane pośród gór zostają zdewastowane, najczęściej spalone niemal do gołej ziemi. Kapłani są zaniepokojeni, podobnie jak mieszkańcy - niestety póki co nie wygląda na to, żeby ktokolwiek spośród władz miał zamiar zająć się problemem. Shinobi, który zgłosi się do tej misji będzie musiał przemierzyć górskie ostępy i odnaleźć źródło problemu.

Miejsce akcji: Karmazynowe Szczyty. Pierwszy post jest tutaj, po zgłoszeniu mogę jednak misję spokojnie przenieść do którejś z pozostałych prowincji (aczkolwiek Daishi by najlepiej pasowało) oraz edytować tak, by pasował on bardziej do konkretnej postaci, która podejmie się zlecenia.

Wynagrodzenie: Standard. Możliwe też dogadanie ewentualnych przedmiotów.

Dodatkowe: Odpisy ode mnie powinny pojawiać się minimum 1 na dzień. Powinna być też opcja dogadania się ze mną na serię odpisów, o ile ktoś byłby aktywny w godzinach 22:00-1:00.

EDIT: Zlecenie podjęte i realizowane przez Katakuri.
Głos

Prowadzone misje:

 1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Avatar użytkownika

Uchiha Masako
 
Posty: 620
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7198
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Zlecenia

Postprzez Jun » 1 mar 2020, o 13:06

Ranga: C
Seria misji: Możliwe, że będzie z tego Seria C->C->B
Wprowadzenie:Każdy z nas lubi zjeść, każdy ma swoje ulubione potrawy. Prawdopodobnie, nawet jeżeli nie jesteś wielkim fanem jedzenia, to znasz jedną, lub dwie knajpy w swojej okolicy i przynajmniej dwa dania które tam serwują. Jakiś czas temu, otwarła się w okolicy nowa, serwująca coś dla każdego, jakby idealnie wpasowująca się w twój, jak i tutejszej społeczności gust. Nie miałeś, bądź miałaś okazji jeszcze odwiedzić tego miejsca, lecz wszelkie informacje odnośnie jakości smaku pozostają jak najlepsze, każdy wychodzi ze środka zadowolony, to mogli powiedzieć zwyczajni przechodnie ale też i znajomi, przyjaciele. Czy sprawdzisz co rzeczywiście oferuje lokal " Subarashī tabemono " i czy przyłożysz dłoń do jego utrzymania się na rynku?
Miejsce akcji: Gdziekolwiek - choć najlepiej nie na wyspach - Preferowalnie SHIGASHi/Okolice
Wynagrodzenie: To co się nam uda ugrać z tymi czerwonymi.
Dodatkowe: Nie chcę też mówić zbyt wiele by nie dawać spoilerów.

Odpisy mogę dawać zwykle 1, możliwe, że 2 dziennie. Czas pokaże.


Wolne
Ostatnio edytowano 22 kwi 2020, o 10:00 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 1 raz


Spoiler: pokaż
Prowadzone Misje:
Kichiro - D
Avatar użytkownika

Jun
 
Posty: 554
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 01:14
Lokalizacja: ???
Wiek postaci: 21
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=8606
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname

Re: Zlecenia

Postprzez Takashi » 6 wrz 2020, o 20:32

Ranga: Najlepiej D -> C -> C, albo dwie C
Seria misji: No tak
Wprowadzenie: Trwa sprzeczka o ziemie uprawne znajdujące się między dwoma sąsiadującymi ze sobą wioskami. Do tej pory wszystko przebiegało bez problemów i ziemie podzielone były na pół, jednak po zaginięciu władcy jednej z wiosek i objęciu władzy przez pewnego człowieka - warunki się zmieniły. Nastały czasy wojny, brutalnych działań i brudnych sztuczek, które miały na celu zaszkodzenie jednej z osad, celem były wspomniane wcześniej tereny rolnicze. Akcja rozgrywa się w lokalnym środowisku i konieczne będzie natknięcie się na osoby, które będą poruszały kwestie sporu.
Miejsce akcji: Bez znaczenia, dostosuję się, a tego typu akcję można przeprowadzić gdziekolwiek
Wynagrodzenie: Standardowe
Dodatkowe: Jeden post na evencie co dwa dni mi nie wystarczy, potrzebuję zająć się też czymś innym. Tempo nie będzie zatrważające, ale minimum mogę obiecać na pewno - jeden post dziennie. Myślę, że z reguły będzie to więcej odpisów, ale asekuracyjnie ograniczam się do tej obietnicy. Jak ktoś jest zainteresowany, zapraszam na PW, albo na Discorda.
Mowa | Krzyk | Myśl | Szept

~ Voice ~

♫ Theme ♫

Punkty Historii || Bank
Avatar użytkownika

Takashi
 
Posty: 292
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 15:02
Lokalizacja: Warszawa
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: wysoki na około 176 cm młodzieniec | czarne włosy spięte w kucyk | srebrne kolczyki w uszach | często widziany z grymasem na twarzy | ubrany w ciemne spodnie, koszulkę z siatki i krótką, szarą, kurteczkę, a na to kamizelka shinobi
Widoczny ekwipunek: kabura na prawym udzie | kabura na lewym udzie | torba nad prawym pośladkiem | torba nad lewym pośladkiem | kamizelka shinobi
Link do KP: viewtopic.php?p=112398#p112398
GG/Discord: Takaś#4124


Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość