Aktualizacja relacji między osadami

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Aktualizacja relacji między osadami

Postprzez Defrevin » 24 lis 2015, o 20:52

Obrazek

Aktualizacja relacji


Misje podejmowane przez graczy na Shinobi War w zależności od ich specyfiki mogą znacząco przyczyniać się do zmian politycznych w regionie. Wszystko zależy od charakteru czynności jakie gracz podejmie w stosunku do władz prowincji i członków poszczególnych klanów. W zależności od tego może to się odbić zarówno pozytywnie jak i negatywnie na relacjach pomiędzy graczem a prowincją lub między prowincjami.
W związku z powyższym, prosimy by osoby których misje mogły wpłynąć negatywnie lub pozytywnie na relacje pomiędzy poszczególnymi prowincjami, wypełniły i wkleiły w poniższym temacie podanie wraz z opisem i propozycją konsekwencji jakie mógłby mieć działania gracza na dany region.


Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Nick osoby prowadzącej misje:[/color]
[color=#BF8000]Osoby biorące udział w misji:[/color]
[color=#BF8000]Ranga misji:[/color]
[color=#BF8000]Krótkie streszczenie misji:[/color]
[color=#BF8000]Wpływ misji na region:[/color]
[color=#BF8000]Wpływ na gracza:[/color]
[color=#BF8000]Link do zdarzenia:[/color]
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika

Defrevin
Założyciel Forum
 
Posty: 2121
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:31
Wiek postaci: 0

Re: Aktualizacja relacji między osadami

Postprzez Shigeru » 2 sty 2016, o 16:02

Nick osoby prowadzącej misje: Shirokaze
Osoby biorące udział w misji: Shigeru
Ranga misji: C
Krótkie streszczenie misji: Shigeru dowiedział się od ojca, że ktoś niszczy ogrodzenia pól uprawnych w wyniku czego, dzikie zwierzęta niszczyły i tak skromne zbiory rolników. Shigeru powiadomił rodziców, że się tym zajmie i w między czasie poszukiwań Reiki, natrafił na kobietę, która mu ponownie opowiedziała o tych samych problemach. Shigeru chcąc jej pomóc zgodził się wyjaśnić to i doprowadzić do zakończenia tych aktów wandalizmu. Dość szybko okazało się, że za niszczeniem ogrodzeń stoi spora grupa rozbójników na czele których... stał Uchiha. Shigeru okiełznał temperament czerwonokiego i po jego pokonaniu doprowadza go nieprzytomnego przed oblicze Przywódcy Rodu Senju, który okazuje w zamian Shigeru swój szacunek. W ramach tego incydentu śmierć poniosła duża grupa rolników, którzy postanowili wspomóc Shigeru w walce z Uchihą i jego bandą zwyrodnialców...
Wpływ misji na region: Pogorszenie relacji na lini Shinrin - Sogen, więziony w lochach przedstawiciel/banita z rodu Uchiha?
Wpływ na gracza: Shigeru utwierdza się co do historycznych przesłanek które negatywnie rzutują na relację pomiędzy Senju, a Uchiha z racji winy tych drugich.
Link do zdarzenia: Pola Uprawne oraz Siedziba Władcy
Link do zaakceptowanej misji: Click
Shigeru
 

Re: Aktualizacja relacji między osadami

Postprzez Kana Yuki » 29 cze 2019, o 15:23

Nick osoby prowadzącej misje: Harumi
Osoby biorące udział w misji: Toshiro & Misae
Ranga misji: C
Krótkie streszczenie misji: Toshiro wraz z Misae podejmują się zlecenia od Zarządcy Lasu w Ryuzaku no Taki. Przedmiotem problemu są podpalenia w lesie i przewalane drzewa. W toku misji okazuje się, iż bynajmniej nie jest to wynik dziecinnych wybryków, a sekty ku czci Kitsune.
Wpływ misji na region: Zakończenie działalności sekty ku czci Kitsune, a tym samym zaniechanie kolejnych podpaleń. Zacieśnienie więzi między Sabishi, a Ryuzaku no Taki (doniesienie o nielegalnym imporcie Lisów Pustynnych).
Wpływ na gracza: Żaden. Ewentualnie to, że Toshiro widzi coraz większe profity z pomocy względem władzy.
Link do zdarzenia: viewtopic.php?p=115231#p115231 ~10/45
viewtopic.php?p=115465#p115465 ~21/45
viewtopic.php?p=116425#p116425 ~45/45
Kana Yuki
 


Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości