Wynagrodzenie za misje

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Harisham » 17 kwi 2020, o 12:05

Nick prowadzącego: Harisham
Nick biorącego/biorących udział: Hoshigaki Toshiko
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji: Toshiko chcąc przyspieszyć zamówienie kolejnego drinka, postanawia pomóc przy wnoszeniu beczek.
Link do misji: link
Ilość postów: 15/15
Wynagrodzenie dla MG: co łaska
Wynagrodzenie dla gracza: co łaska
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie

Harisham

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=130785#p130785
Multikonta: Harikido

Postprzez Minoru » 17 kwi 2020, o 16:44

Nick prowadzącego: Minoru
Nick biorącego/biorących udział: Kiseki
Streszczenie misji: Kiseki poproszony przez karczmarza z "Pod rozpiętymi skrzydłami" rusza do malutkiej rolniczej wioski, by uratować Toshiro, kuzyna karczmarza. Toshiro zadawał się z grupą oprychów, którzy wysadzili odnogę rzeki zaopatrującą miejscowość w wodę. Kiseki w ramach wykupienia więźnia, używa swego suitonu by odblokować zablokowaną rzekę.
Link do misji: Click i Click
Ilość postów: 17/15
Wynagrodzenie dla gracza:PH standard + jakiś tam bonus. Ryo brak, ponieważ gracz zrzekł się wynagrodzenia pieniężnego + wdzięczny karczmarz zobowiązał się karmić Kisekiego za darmo (więc jakaś reputacja lokalna?)

Minoru

Wiek postaci: 24
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: - 2 Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 Katany przewieszone przez plecy
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=114808#p114808

Postprzez Ichirou » 17 kwi 2020, o 17:32

Nick prowadzącego: Ichirou
Nick biorącego/biorących udział: Shikatsu, Inoyu
Rodzaj misji: Wojenna C
Streszczenie misji: Bohaterki zostały ściągnięte do przygranicznego posterunku. Na miejscu zostały przydzielone do niedużej grupy, która wraz z wieloma innymi miała stać się częścią ambitnie skoordynowanego planu licznych ataków partyzanckich wymierzonych na oddziały Aburame. Celem czteroosobowej grupy, w której znalazły się dziewczyny, był atak na magazyny wroga. O określonym czasie wyruszyły na leśną przeprawę. Po drodze natknęły się na nieduży zwiad Aburame na granicy, z którym sobie poradziły, by później dotrzeć do właściwego obozu chronionego przez grupkę shinobi. Na tym jednak skończyła się przygoda, ponieważ dusze bohaterek opuściły dotychczasowe wcielenia i trafiły do nowych, bardziej opalonych ciał.
Link do misji: 1, 2
Ilość postów: 23/45
Wynagrodzenie dla MG: częściowy standard za wojenną
Wynagrodzenie dla gracza: no chyba brak

Ichirou
Mister Zimy

Wiek postaci: 30
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320

Postprzez Jun'ichi » 17 kwi 2020, o 18:07

Nick prowadzącego: Jun'ichi
Nick biorącego/biorących udział: Mai (Kaguya)
Rodzaj misji: C
Streszczenie misji: Chłopak spacerując po osadzie, natrafił na nietypową sytuację. Pewien nieznajomy biegnąc przez uliczki, wpadł na niego w wielkim strachu, zaś kiedy uciekł, pojawiła się jego matka. Kobieta zasugerowała, że zapłaci młodemu Kaguya za sprowadzenie jej syna, który jak się okazało, wdał się w towarzystwo jednej z mafii.
Po krótkim pościgu, Mai dopadł nieznajomego i jak się okazało, był on wykorzystywany przez jednego z członków mafii do leczenia swoich ran. Chłopak bowiem posiadał zdolność leczenia poprzez ugryzienie jego ciała (UN), dlatego też był niezwykle cennym nabytkiem dla każdego, kto chciał osiągnąć coś więcej w szeregach Rodziny.
Niestety misja niedokończona z powodu kasacji konta gracza.
Link do misji:
początek
koniec
Ilość postów: 17 / 30
9 - Jun
8 - Mai
Wynagrodzenie dla MG: ?
Wynagrodzenie dla gracza: gracz usunięty - brak wynagrodzenia
Chętnie poprowadzę misję dowolnej rangi lub wyprawy
Aktualnie prowadzę:

Spoiler: pokaż
1) - Kōga - D -> wzrosło do rangi C
2) -
3) -
4) -

Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Refereeing lvl 100

Jun'ichi

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Postprzez Yamanaka Inoshi » 19 kwi 2020, o 13:00

Nick prowadzącego: Yami
Nick biorącego/biorących udział: Inoshi
Rodzaj misji: B
Streszczenie misji:

Do uszu Inoshi dotarły informacje odnośnie organizacji grup które miałyby na celu badanie tajemniczej jaskini, której lokalizacja miała związek z dawnym posterunkiem wojskowym. Ostatecznie po zebraniu niewielkiego zespołu ruszyła wraz z nimi do celu. Na miejscu po ominięciu pułapek okazało się, że Kult wierzący w wielkiego węża wabi tam swoje ofiary na obiad - dla ogromnej bestii. Kwestia kultu została rozwiązana za sprawą wspólnych sił grupy gdzie to Inoshi stoczyła walkę z gigantycznym gadem. Koniec końców okazało się, że kult był czymś więcej niż tylko sposobem na zarobek. Ci którzy przetrwali z kultu zostali aresztowani i dostarczeni przed Yamanakowy sąd.

Link do misji:
Dom Inoshi ->Ryokan 7 Kotów ->Brama Saimin ->Głębia Lasu-/
Ilość postów: 51
Wynagrodzenie dla MG: Złotą statuetkę Orochiego
Wynagrodzenie dla gracza:
Standard + wynagrodzenie w postaci komponentów do przedmiotu z kuźni + może jakiś prowincjowy 1?
Prowadzone misje:
- D - Patrol I
- C - Stary Relikt
- C - Sprawa Honoru

Rezerwacje:
Yasuo -
Naoki -

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Zamrożone:

Yamanaka Inoshi
Postać porzucona

Wiek postaci: 18
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Postprzez Tetsuo Morimashi » 19 kwi 2020, o 13:09

Nick prowadzącego: Kyoushi
Nick biorącego/biorących udział: Tetsuo Morimashi
Rodzaj misji: Ranga D
Streszczenie misji:
Spokojny odpoczynek Tetsuo na jednej z plaż zostaje przerwany przez żart pewnego młodzieńca, który szybko ulatnia się przed odpowiedzialnością, a jego poszukiwania przeradzają się w misję ratunkową, której celem jest ratowanie żartownisia topiącego się w jednej z jaskiń, co na szczęście kończy się sukcesem.
Link do misji: TU
Wynagrodzenie dla MG: 10 PH, 250 ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, bez pieniążków

Streszczenie misji:
Zmęczony Tetsuo zasypia na jednej z piaszczystych plaż, a krótka drzemka przeciąga się aż do zachodu słońca, kiedy to białowłosy po przebudzeniu ze zdumieniem dostrzega na piasku rozbitą łódkę oraz nieprzytomną kobietę. Dokonuje wszelkich starań, aby pomóc poszkodowanej, a po odzyskaniu przez nią przytomności - zaprowadza ją na własnych plecach do szpitala.
Link do misji: Najpierw TU, a potem TU
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, 250 ryo

Rodzaj misji: Ranga D
Streszczenie misji:
Po poprzedniej misji, kiedy kobieta rozbiła się i trafiła do szpitala, białowłosy postanowił pomóc jej w odzyskaniu/naprawie łodzi. Dlatego gdy dziewczyna tylko poczuła się lepiej, Tetsuo zabrał ją na posiłek, a następnie samotnie wyruszył na poszukiwanie szkutnika, który podjąłby się naprawy uszkodzonej łajby. Na szczęście udało mu się znaleźć kompetentną osobę, a tym samym kobieta mogła z uśmiechem w końcu powrócić do domu.
Link do misji: Początek środek koniec
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, 225 ryo
Ostatnio edytowano 23 kwi 2020, o 16:25 przez Tetsuo Morimashi, łącznie edytowano 2 razy

Tetsuo Morimashi

Wiek postaci: 21
Krótki wygląd: Średniej długości szaro-białe włosy, wzrost powyżej 190cm, charakterystyczne malunki na twarzy
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8359
GG/Discord: 51055281/Tetsuo#9356
Multikonta: -

Postprzez Naoki » 19 kwi 2020, o 18:26

Nick prowadzącego: Yami
Nick biorącego/biorących udział: Naoki, Jun'ichi
Rodzaj misji:C
Streszczenie misji: Naoki razem z Jun'ichi mieli zdobyć informacje na temat narkotyki rozprowadzanego w Daishi.
Link do starego rozliczenia: viewtopic.php?p=134266#p134266
Link do misji:
- Dom Naokiego
- Siedziba władzy
- Przedmieścia
- Główne Ulice
- Siedziba Straży
Ilość postów: 33/30
Wynagrodzenie dla MG: ponowne rozliczenie
Wynagrodzenie dla gracza: ponowne rozliczenie
Obrazek

Naoki

Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
Link do KP: viewtopic.php?p=108086#p108086

Postprzez Yami » 19 kwi 2020, o 21:23

Nick prowadzącego:Yami
Nick biorącego/biorących udział:Rika Kari Matsubari
Rodzaj misji:C
Streszczenie misji:Rika szukając swoich korzeni dotarła na wybrzeża Antai. Szukając informacji dla własnej uciechy zabiła jednego z majtków. Jedna z osób widziała całe zajście dlatego miasto powstało w poszukiwaniu małej samotnej dziewczynki.
Link do misji: viewtopic.php?f=93&t=8188
Ilość postów:7/30 (gracz przestał odpisywać)
Wynagrodzenie dla MG:jak uznacie
Wynagrodzenie dla gracza:jak uznacie

Yami
Szarak

Wiek postaci: 21
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Postprzez Hanuman » 20 kwi 2020, o 04:11

Yosuke i Toshiki - akcept. Oszczędny standardzik. +2 PH Yosuke, +1PH Toshiki

Ichiro/Isei + Manam - Ichiro może wrzucić rozliczenie jeśli wróci do aktywności. Tobie z uwagi na porzucenie misji nie przysługuje wynagrodzenie, możesz to wrzucić jako część zwykłej fabuły do oceny.

Yosuke + Harikido - bardzo dobrze się czytało, świetny wycinek z codziennego życia Shigashi. +4 PH dla obu.

Reszta in progress.

Hanuman
Moderator

Wiek postaci: 0
Multikonta: Uchiha Masako

Postprzez Tohaku » 20 kwi 2020, o 19:30

Nick prowadzącego: Tohaku
Nick biorącego udział: Kimiko
Streszczenie misji: Niedokończona misja, w której główna bohaterka trafia do płonących slumsów. Ostatni post dziewiątego marca. Dwudziestego trzeciego marca dostałem informację, żeby poczekać jeszcze trochę. Graczka była niedawno na forum, ale nie odpisała na moje PW ani w misji, więc mimo wszystko chętnie przygarnę te parę PH. Ostatnim razem Mus kazał poczekać do 20.04, to poczekałem. :vLink: click!
Ilość postów: 3/15
Wynagrodzenie dla gracza: –––

Nick prowadzącego: Tohaku
Nick biorącego udział: Atari Sanada
Streszczenie misji: Wspomnienia Sanady, gdy przesiaduje sobie na beczce, zostają zakłócony przez gwar, którego źródłem okazuje się pobliska świątynia. Ktoś zdemolował posąg Amaterasu, a ciemnowłosa, korzystając z zamieszania, postanawia się wślizgnąć do środka i na własną rękę rozpocząć śledztwo. Za zniszczoną boginią dostrzega niecodzienny, świeży tunel, gdzie zauważa białe światło pochodni. Pech chciał, że niefortunny upadek alarmuje białowłosego mężczyznę i zaczyna on uciekać. Rybaczka czym prędzej rusza w pościg, który zostaje przerwany przez dwa białe pociski wystrzelone w jej kierunku. Udaje się uniknąć bezpośredniego zderzenia, ale jeden z nich rani ją dotkliwie w ramię, co pozwala podejrzanemu zbiec. Zaalarmowana straż profilaktycznie aresztuje Sanadę, która potulnie oddaje się w ich ręce, decydując się nie biec za rzeczywistym wandalem. | Dodam, że to próbna C, ale walki jako tako nie było, więc rozumiem, że mam drugą próbę?Link: click!
Ilość postów: 19/30
Wynagrodzenie dla gracza: PH jak za nieudaną misję, bez pieniędzy; tym samym wnoszę o bonusik za pozostanie wierną charakterowi postaci
Obrazek

Tohaku
Postać porzucona

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Kędzierzawy młodzieniec o ciemnych włosach z cienką maseczką na twarzy.
Widoczny ekwipunek: Czarne, skórzane rękawice na dłoniach. Dwie kabury przy prawym udzie, obok siebie. Torba na lewym pośladku.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8075
GG/Discord: Pralkarz#9998
Multikonta: Sentakki

Postprzez Yamado Kai » 21 kwi 2020, o 14:42

Nick biorącego/biorących udział: Yamado Kai
Streszczenie misji: Podczas przebywania w sklepie i kończenia zakupów wpadł do niego mężczyzna proszący o pomoc w odnalezieniu swojego psa. Po chwili zastanowienia ruszyłem w poszukiwania. Tropy na samym początku nie były jasne, a ludzie którzy mnie mijali niezbyt zwracali uwagę na to co pałęta się pod ich nogami. Udało mi się jednak zlokalizować ślady psiaka, które prowadziły za tył budynku. Niestety następnie udałem się złym tropem, natychmiast wróciłem do rozwidlenia i udałem sie w drugim kierunku. Tam napotkałem jakiegoś osiłka który szarpał się z psem trzymając go za smycz. Jednak bez konieczności walki udało mi się odebrać psiaka i spokojnym krokiem zaprowadzić go do jego właściciela który czekał w sklepie.
Link do misji:proszę
Wynagrodzenie dla MG: 10 PH, 250 Ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, 250 Ryo

Nick biorącego/biorących udział: Yamado Kai
Streszczenie misji: Po znalezieniu psa udałem się na mały spacer, w oczy rzucił mi sie budynek wyglądający na szpital. Udało mi się poprzez recepcjonistę dostać do gabinetu lekarskiego jako medyk by pomóc rannym osoba. Wprowadzony zostałem do osobnego pomieszczenia gdzie pod nadzorem kobiety miałem pomóc pierwszemu pacjentowi. Okazało się że miał zwichnięty bark, szybko i dość sprawnie sobie z nim poradziłem i poinformowałem o przeciwwskazaniach. Przy drugim pacjencie kobieta mi już nie towarzyszyła, a była tam rana otwarta. Mężczyzna został ugryziony przez zwierze, ale również udało mi się go doprowadzić do zdrowia. Pacjent wspomniał coś jeszcze o szarej fali, ale nie udało mi sie dopytać o co chodzi, ponieważ wróciła kobieta która podziękowała mi za pomoc przy pacjentach i zgłosiła się z prośbą o ponowne moje przyjście.
Link do misji: tutaj
Wynagrodzenie dla MG: 10 PH, 250 Ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, 250 Ryo
Ostatnio edytowano 25 kwi 2020, o 14:42 przez Yamado Kai, łącznie edytowano 1 raz

Yamado Kai
Gracz nieobecny

Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Jasne włosy (siwe), okulary, fartuch lekarski, 180cm wzrostu, szczupły.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=8411&p=139307#p139307

Postprzez Gundan » 22 kwi 2020, o 18:44

Nick prowadzącego: Gundan
Nick biorącego/biorących udział: Tenshin
Streszczenie misji: Pewien podejrzany człowiek w barze o dźwięcznej nazwie "Szkarłatna speluna" zaproponował Tenshinowi szybki zarobek polegający na kradzieży własności właściciela. Chłopak odmówił i sprowokował małą burdę w lokalu z którego postanowił uciec. Zmyślnie oszukał swojego niedoszłego pracodawce i uszedł z tej sytuacji cało, jednak ze względu na odrzucenie oferty nie otrzymał ani grosza.
Link do misji:http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=58&t=398&start=375#p130794 - Początek
http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=58&t=398&start=405#p139985 - Koniec
Wynagrodzenie dla MG: Co łaska i prosiłbym o wyrozumiałość, bo to moja pierwsza prowadzona misją
Wynagrodzenie dla gracza: PH co łaska ale bez pieniężnego ze względu na decyzję podjętą przez gracza

Gundan

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
187cm oraz 87kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi, Torba
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7222

Postprzez Yamanaka Inoshi » 23 kwi 2020, o 02:03

Nick prowadzącego: Inoshi
Nick biorącego/biorących udział: Akashi
Streszczenie misji:

Akashi dotarł do wioski w środku nocy. Rano wszedł przez bramę i zostawił kosę do ostrzenia. Cieśla w wiosce miał wypadek i poproszono go o pomoc w odnalezieniu tajemniczego lekarza który ostatnio był w okolicy, ta natomiast była niebezpieczna. W trakcie poszukiwań natrafił na leśne stwory które przeszły pewne modyfikacje. Starcie z medykiem zakończyło się remisem gdy Akashi okazał się zbyt trudny do zabicia w celu ukrycia swojej tożsamości. Nieznajomy medyk zdecydował się przystać na propozycję Jashinisty stawiając też własne warunki. Przeprowadził zabieg, a Akashi został wynagrodzony za próbę pomocy mieszkańcom osady.

Link do misji:
- Suzumura -
Ilość postów: 44
Wynagrodzenie dla gracza: Standard
Prowadzone misje:
- D - Patrol I
- C - Stary Relikt
- C - Sprawa Honoru

Rezerwacje:
Yasuo -
Naoki -

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Zamrożone:

Yamanaka Inoshi
Postać porzucona

Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Postprzez Misae » 24 kwi 2020, o 17:26

Nick prowadzącego: Misae
Nick biorącego/biorących udział: Shidia
Streszczenie misji: Shidia widzi staruszkę, która z trudem, próbuje przenieść zakupy. Dziewczyna pomaga jej z ciężkim bagażem i odprowadza ją do domu, gdzie odkrywa, że małżonek kobiety jest ciężko chory. Pomaga staruszce w opiece nad umierającym starcem, oraz przy pielęgnowaniu ogrodu.
Link do misji:Klik
Ilość postów:15/15
Wynagrodzenie dla MG: standardzik
Wynagrodzenie dla gracza: standardzik - zamiast Ryo obrączka staruszki - wartość tyle co w Ryo
Obrazek~Kompan Tomoe
Obrazek
“It's amazing how a little tomorrow can make up for a whole lot of yesterday.”

Misje:
- Yuto i Sae - misja D
- Han Gug - Misja C
- Maji Bu - misja C - zawieszona, gracz nieobecny

Misae

Wiek postaci: 23
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG/Discord: Misae#1695

Postprzez Uchiha Masako » 25 kwi 2020, o 03:13

Nick prowadzącego: Uchiha Masako
Nick biorącego/biorących udział: Mahiro
Streszczenie misji: Wkurzony Mahiro wracając po raz kolejny ze szpitala natrafia na grupkę robotników pracujących przy mauzoleum niedaleko wioski. Pomimo agresywnej postawy, szef robotników decyduje się wykorzystać zdolności Mahiro do usunięcia problematycznego kamienia, blokującego prace jego grupy.
Link do misji: Początek, Koniec
Wynagrodzenie dla MG: Standard
Wynagrodzenie dla gracza: Standard
Głos

Prowadzone misje:

1. Ślad popiołu - Rozdział 2 - (D) Katakuri
  2. Pachinko, gdzie jesteś?! - (C) Matsu

Uchiha Masako
Mistrz Opowieści

Wiek postaci: 20
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7198
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Misje