Zmiana misjodawcy

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zmiana misjodawcy

Postprzez Venus » 11 mar 2015, o 22:15

Ze względu na przedłużające się misje niektórych graczy (wywołane przeciągającymi się odpisami misjodawców) powstaje temat w którym można poprosić o zmianę prowadzącego misję. Jeśli więc Twój misjodawca bez żadnego uprzedzenia nie odpisuje już 2 czy też 3 dzień, śmiało składaj podanie w tym temacie.

Kod: Zaznacz cały
[quote][b]Nick osoby prowadzącej misję:[/b] osoba, która wcześniej prowadziła misję
[b]Imię i nazwisko naszej postaci:[/b] podajemy imię i nazwisko naszej postaci
[b]Ranga misji:[/b] kategoria misji
[b]Ilość postów:[/b] np. [11/30]
[b]Streszczenie postów:[/b] opisujemy co dotychczas wydarzylo sie w misji, aby ułatwić jej przecięcie
[b]Link do misji:[/b] wstawiamy link do tematu w którym misja się zatrzymała
[b]Od siebie:[/b] dodatkowe od nas informacje[/quote]
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus

Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Zmiana misjodawcy

Postprzez Oshi » 10 kwi 2018, o 11:27

Nick osoby prowadzącej misję: Kaori
Imię i nazwisko naszej postaci: Senju Oshi
Ranga misji: C
Ilość postów: [5/30]
Streszczenie postów:
- Obudziłem się w lesie
- Paliło się
- Pojawiły się jakieś typy i z miejsca pretensje że to Ja
- Doprowadzili mnie do swojego obozu
Koniec.
Link do misji: O tutej
Od siebie: To co na początku... Jeden post dziennie, chcesz prowadzić misję to nie pisz w jej trakcie ze tracisz wene... Dziękuję i pozdrawiam.
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wielkość: 70 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...

Oshi

Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy
-Blada cera
-Zlote oczy
-Biało/niebieskie kimono
-Czarny płaszcz z kapturem
-Wakizashi na plecach, przy pasku
-Drewniana maska węża na twarzy
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy)
-Torba biodrowa
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
GG: 49753745
Multikonta: O.O

Postprzez Sagisa » 10 kwi 2018, o 16:19

Kaori zrzekł się praw do pociągnięcia misji to przejmę.
Wunsz ląduje u mnie!
Obrazek

Sagisa
Młoda Matka

Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - długie, spięte z tyłu czerwone włosy,
- stalowoszare oczy
- jasna cera
- koszula z długim rękawem, długie ciemne spodnie, wygodne buty
- skryte pod ubraniem cienkie pajęczynki blizn po raitonie
- płaszcz podróżny z kapturem
Widoczny ekwipunek: - torba na biodrze, po prawej
- kabury na udach
- wakizashi za pasem
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3511&p=49998#p49998
GG: 9256888
Multikonta:

Postprzez Yamanaka Inoshi » 11 kwi 2018, o 23:12

Nick osoby prowadzącej misję: Koala -> Emiś[Hayami] -> ???
Imię i nazwisko naszej postaci: Hajime Yamanaka, Inoshi Yamanaka
Ranga misji: C->B
Ilość postów: 41/???
Streszczenie postów: Ciężko to będzie streścić bo tak naprawdę jedynie może zrobić to Hayami bo ona ma dostęp do uhide'ów. Ja widzę jedynie swoją część
Link do misji: Ostatni post misji
Od siebie:Sprawa wygląda tak, że Emi wysiadł komputer i razem stwierdziliśmy, że ewentualne oczekiwanie nie ma sensu, wstawiam post z ciężkim sercem, nie podaję tutaj streszczenia[ nie mam nawet takiej możliwości] a i tak i tak wymagam poprowadzenia tego według jej zamysłu. No i wiadomo, zależy mi na w miarę ogarniętych czasach odpisów[fajnie by było do eventu się wyrobić] No i co nie ukrywam, że fajnie by było sobie taką osobę wybrać po prostu bo na wstępie mówię, że misja jest strasznie skomplikowana i nie chcę angażować w nią kogoś kto to rzuci w kąt albo nie pójdzie drogą Emi. Dlatego osobę która by się zdecydowała dowiedzieć więcej prosiłbym o rozmowę i ze mną i Hayami, [Hajime słabo z czasem stoi więc nie ma potrzeby jej zawracać tym głowy]

Prowadzone misje:
- D - Pielgrzym - Sabaku Kuroko
- D - Leśne zwyczaje - Koseki Tamiko
- C - Kara - Kami Noriko, Senju Oshi
Rezerwacje:
Hikari, Numa, Ren

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life

Wiek postaci: 15
Krótki wygląd: - Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Ichirou » 11 kwi 2018, o 23:22

Jak mi Hajamiś powie co i jak, to jej pomogę ♥

Ichirou
Mister Forum

Wiek postaci: 26
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Postprzez Kugi Kaguya » 28 cze 2018, o 09:48

Nick osoby prowadzącej misję: Uchiha Izanami
Imię i nazwisko naszej postaci: Kugi Kaguya
Ranga misji: D
Ilość postów: np. [12/15]
Streszczenie postów: Na pustyni spotkałem chłopca o imieniu Teru który był nieprzytomny. Zabrałem go do oazy w której odpoczęliśmy. Tam dowiedziałem się że boi się ludzi z jakiegoś gangu, więc dlatego uciekał. Teraz jesteśmy w drodzę do centrub sabishi gdzie tam radziłem mu aby zaczął nowe Życie.
Link do misji: viewtopic.php?f=68&t=27&p=88816#p88816
Od siebie: Iza podobno jest na urlopie, a ja nie dostałem od niej żadnej informacji o tym że nie będzie odpisu. Mija 2 dzień więc chcę zmienić mg szkoda czasu, tym bardziej że do końca misji zostały raptem 3 posty
Kugi Kaguya

Postprzez Megumi Ishida » 28 cze 2018, o 21:56

Biorę, zaraz doczytam całość co się tam działo

Megumi Ishida

Wiek postaci: 20
Ranga: Wyrzutek B
Widoczny ekwipunek: Obandażowane ręce od nadgarstków do łokcia.
2 torby na wyposażenie na pośladkach
No-dachi na plecach
Rozłożony fuma-shuriken zawieszony na sznurku na plecach
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4403&p=65802#p65802
GG: 56674178
Multikonta:

Postprzez Seifū » 5 lip 2018, o 23:59

Nick osoby prowadzącej misję: le mua - Syfek
Imię i nazwisko naszej postaci: Jun'ichi
Ilość postów: 6/15
Streszczenie postów: Jun'ichi przebywając w dojo otrzymał dziwaczną wiadomość, która być może miała go zwabić poza granice swojego domostwa, bądź zwyczajnie zostać jedną z nierozwiązanych zagadek. Z pewnością osoba przejmująca wykaże się inwencją i rozpracuje po swojemu co i jak. ;)
Link do misji: klik
Od siebie: Fast and fast <opieop>
Seifū

Postprzez Rindou Arashi » 6 lip 2018, o 00:12

Wezmę
Obrazek

Rindou Arashi
Mistrz Pióra

Link do KP: viewtopic.php?p=69311#p69311
GG: 9261903
Multikonta: Eri

Postprzez Hiyori » 8 lip 2018, o 11:20

[quote]Nick osoby prowadzącej misję: Tamaki Hyūga
Imię i nazwisko naszej postaci: Uzumaki Hiyori
Ilość postów: 12/15
Streszczenie postów: Hiyori znalazła w zaspie wycieńczoną dziewczynkę, która straciła pamięć. Po doprowadzeniu jej do użytku powinna oddać ją w ręce rady, aby ci spróbowali jej pomóc
Link do misji: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=110&t=5730&p=89840#p89840
Od siebie: chcę to skończyć jak najszybciej i zacząć coś nowego,wystarczy już tylko dojść do tej rady >,<
"Should I be... good?
Or should I be myself?
Heat the frozen or burn what is left?"

Hiyori

Wiek postaci: 14
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu dziewczyna (170cm) o drobnej budowie, czerwonych włosach, zielonych oczach i jasnej karnacji w zielonej tunice do połowy ud i czarnych legginsach przed kolana
Widoczny ekwipunek: Torba na bronie znajdująca się przy lewym biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5722
GG: 0
Multikonta: 0

Postprzez Yamagata Issen » 26 lip 2018, o 10:43

Nick osoby prowadzącej misję: Katsuko
Imię i nazwisko naszej postaci: Yamagata Issen
Ilość postów: 2/15
Streszczenie postów: Niewiele się stało. Poszedłem do karczmarza i rozmawiam z nim
Link do misji: viewtopic.php?p=91353#p91353
Od siebie: Ruszmy coś :P
Yamagata Issen

Postprzez Suzu » 26 lip 2018, o 11:02

Przygarniam Issena, wszystko zgodne z regulaminem.
Obrazek
You don't have to be perfect to be amazing!

Suzu
Najlepszy Avatar oraz Sygnatura

Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: - zielone włosy i oczy
- średniego wzrostu, opalona
- odkryty brzuch i przepaska na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura, gurda, zwoje przy pasie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5306&p=80371#p80371
Multikonta: Miwako

Postprzez Yuji Saga » 29 lip 2018, o 10:13

Nick osoby prowadzącej misję: Buka/Hikari
Imię i nazwisko naszej postaci: Yuji Saga
Ranga misji: C
Ilość postów: [24/30]
Streszczenie postów:
  • W sklepie z wyposażeniem w Sakai, a dokładniej osadzie Akamichi. Yuji sprzedawał broń. Aż nagle do sklepu wbiła dwójka mężczyzn. Jeden zamaskowany, drugi trochę niski. Zamknęli drzwi za sobą. Wyszła rozmowa, ze byli umówieni, ale zamaskowanemu pomyliła się godzina. Tak bóg trafił i usłyszał rozmowę, którą nie powinien słyszeć. Nie mogli go już tak wypuścić, bo widział ich. Yuji przedstawił się jako Najemnik i zaproponował pomoc. Po krótkiej rozmowie przyjęli go na robotę, no może po niej będą mieli dłuższą współpracę.
    • Misja, którą MAJĄ razem zrobić to napad na jakiegoś handlarza, który będzie jechał traktem następnego dnia.
    • Zamaskowany to Norio - Lider. Niski to bezimienny, niemowa - Ochroniarz.
  • Wyruszyli za osadę, do lasu. Tam rozmawiali i była propozycja, że zakryją mu oczy niedaleko ich bazy, by go tam zaprowadzić. Bo jest nowy i im aż tak bardzo nie ufa. Rozmawiali na ten temat, były inne propozycję, małe zmiany planów, ponieważ Saga też im nie ufał i spodziewał się noża w plecy.
    • Podczas tej rozmowy, Yuji postanowił dać kswykwę bezimiennemu "Uszebti". Nie spodobało mu się, wpadł w furie, zaczeły się na jego ciele pojawiać tatuaże (Jugo) i ruszył na olbrzyma. Był dużo szybszy, ale na całe szczęście został powstrzymany przez Norio. Wyszła mała historia o jego przeszłości, że był w niewoli,stracił jezyk, nienawidzi przez to wszystko swego imienia i tym podobnych w jego kierunków.
    • Ruszyli dalej, jednak zostały Sadze związane oczy. Podążam tam za odgłosem dzwonków. Była jeszcze rozmowa czy też pytania podczas tej ciuciubabki
  • Dotarli do kryjówki. Yuji zdjął opaskę, musiał zamknąć za sobą drzwi na trzy spusty. Potem szedł za Norio z pochodnia po krętych jaskiniach przez jakieś pięć minut i dotarł do wielkiej jaskini, które miało parę drewnianych przybudówki. Na środku było palenisko. Była przy nim blond włosa kobieta gdzieś koło czterdziestki, która nazywa się Kin Kouseki. Niedaleko niej był gruby jegomość o imieniu Taro Akamichi. A w kolejnych zabudowań można było usłyszeć jeszcze kolejną dwójkę. Gdzie jeden chrapał, a drugi coś tam robił. Taki gang/banda.
    • Nasz Bohater dostał godzine wolności, przed naradą co do ich wspólnego wypadu, ponieważ gdzieś pod wieczór czyli właśnie chyba teraz w misji przyjdzie ktoś kto da informację o której dokładnie będzie handlarz jechał, jakim traktem oraz z jaką obstawą.
    • Przez ten czas rozmawiał, poznał Kin i Taro, zjadł sobie, popił z nimi oraz bezimiennym, którego "przeprosił" za nadanie mu ksywki. Aż wreszcie minęło tyle czasu, że już się zaczął powoli spóźniać na naradę z Norio. Przez co ruszył do przybudówki z drewna w której miała być narada i powinien czekać Norio. Z kimś? Nie wiadomo jeszcze.

Link do misji: viewtopic.php?p=92956#p92956
Od siebie: Prosiłbym odpisy dość często, bo czekać kilka dni nie chce. Misja już trwa prawie miesiąc. I Hikari się zgodził, dziękuje.

Yuji Saga
Antybohater

Krótki wygląd: Dwumetrowy muskularny mężczyzna o blond włosach i czerwonych oczach. Nosi zielone buty, żółte spodnie oraz czarną przylegającą koszulkę bez ramiączek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4628&p=69454#p69454
Multikonta: Chiaki Manano

Postprzez Yami » 30 lip 2018, o 21:36

Mogę wziąć ale coś czuję, że post najwcześniej jutro po południu. Jeśli ktoś zaoferuje usługi szybciej wtedy niech bierze.

Yami

Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta: Keiichi Maebara

Postprzez Akashi » 24 sie 2018, o 11:15

Nick osoby prowadzącej misję: Shiga
Imię i nazwisko naszej postaci: Akashi
Ranga misji: obecnie B
Ilość postów: 24/45
Streszczenie postów: Akashi zgodził się pomóc swojemu bratu w wierze z jego problemami, które dotyczyły jednej kobiety. W trakcie podróży do jej domu zamordowali dwóch kupców, a po krótkiej rozmowie z jej przyjacielem okazało się, że nie ma jej w domu, po czym wywiązała się walka. W trakcie, której jednooki dowiedział się, że został oszukany przez drugiego jashinistę przez co teraz chcą się wzajemnie pozabijać. Mimo obecności trzeciej osoby, z która chłopak chce się dogadać w sprawie zawieszenia broni.
Link do misji: viewtopic.php?p=95126#p95126
Od siebie: po dodatkowe informacje najlepiej walić do Shigi na gg, bądź pw. Zmiana misjodawcy z powodu jego połamanej ręki. Nie chce mi się zbytnio czekać.
Obrazek

Akashi

Ranga: Wędrowiec
Krótki wygląd: Jednooki młodzieniec o fioletowych włosach. Odziany w skórzany płaszcz ze znakiem jashina na plecach
Widoczny ekwipunek: Skórzany płaszcz, kazeshini
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3899
GG: 41875401
Multikonta:

Następna strona

Powrót do Misje