Zmiana misjodawcy

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zmiana misjodawcy

Postprzez Venus » 11 mar 2015, o 22:15

Ze względu na przedłużające się misje niektórych graczy (wywołane przeciągającymi się odpisami misjodawców) powstaje temat w którym można poprosić o zmianę prowadzącego misję. Jeśli więc Twój misjodawca bez żadnego uprzedzenia nie odpisuje już 2 czy też 3 dzień, śmiało składaj podanie w tym temacie.

Kod: Zaznacz cały
[quote][b]Nick osoby prowadzącej misję:[/b] osoba, która wcześniej prowadziła misję
[b]Imię i nazwisko naszej postaci:[/b] podajemy imię i nazwisko naszej postaci
[b]Ranga misji:[/b] kategoria misji
[b]Ilość postów:[/b] np. [11/30]
[b]Streszczenie postów:[/b] opisujemy co dotychczas wydarzylo sie w misji, aby ułatwić jej przecięcie
[b]Link do misji:[/b] wstawiamy link do tematu w którym misja się zatrzymała
[b]Od siebie:[/b] dodatkowe od nas informacje[/quote]
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus

Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Zmiana misjodawcy

Postprzez Izanagi » 8 mar 2019, o 19:59

Nick osoby prowadzącej misję: Ayatsuri Juranu
Imię i nazwisko naszej postaci: Uchiha Izanagi
Ranga misji: C
Ilość postów: 19/45
Streszczenie postów: mała komplikacja w misji, której mój bohater nie chce przyjąć bo ma zostać ochroniarzem przy napadzie, przez co misja się skomplikowała gdyż jakby koncept mojego misjo dawcy nieco upadł, nie chciałem zrobić tego specjalnie, po prostu przypadek że moja postać nie chce brać udziału w napadzie.
Link do misji: viewtopic.php?f=120&t=4411&p=111970#p111970
Od siebie: Chciałbym tam przeprosić mojego misjodawce bo nie chciałem żeby tak wyszło, oraz mojego kompana z misji, nie robiłem tego specjalnie, przypadek.

Izanagi

Wiek postaci: 17
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Tak jak na avatarze.
Widoczny ekwipunek: Katana
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5250&p=79530#p79530
GG: 12493699
Multikonta:

Re: Zmiana misjodawcy

Postprzez Harumi » 16 mar 2019, o 01:02

Nick osoby prowadzącej misję: Jun'chi
Imię i nazwisko naszej postaci: Kuroi Kuma & Harumi & Etsuya + Yami w ramach fabułki
Ranga misji: C
Ilość postów: [16/60]
Streszczenie postów: W sumie nic ciekawego, mini kłótnia z gangusami. Oni wyszli. Nie ma wiele do nadrabiania.
Link do misji: viewtopic.php?f=58&t=5303&start=210
Od siebie: minimum jeden odpis/dzień, pls.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nie ma tak że dobrze albo niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w forum najbardziej, to powiedziałbym że ludzi. Ekhm, ludzi którzy zaakceptowali mi WT, którzy powiedzieli mi "serwus" na chacie. I co ciekawe, właśnie takie przypadkowe spotkania wpływają na nasze postacie. Chodzi o to, że kiedy spotyka się pewne postacie, nawet pozornie urocze, bywa że nie znajduje się dobrej fabułki, która, że tak powiem, pozwala nam zdobyć PH. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję forum. Forum to misje, forum to fabułka, forum to czasem miłość. Wielu graczy pyta mnie, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam że to proste, to umiłowanie 5 linijek, to właśnie ono sprawia że dzisiaj, na przykład, zostaję wyrzucony z Cesarstwa, a jutro... Kto wie, dlaczego by nie... Oddam się pracy społecznej i ot... Choćby pójdę... Znaczy... Na mur.

Harumi
Nocny Marek

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe, krzywo ścięte, włosy sięgające trochę poniżej łopatek, złote oczy, niesamowicie blady odcień skóry.
Widoczny ekwipunek: Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6788
GG: 62022462
Multikonta:

Powrót do Misje