Wynagrodzenie za misje

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Venus » 2 lis 2017, o 18:47

Sanshou, akcept.
Tensa, akceptuję, ale następnym razem jak wyślesz post upewnij się, że odnośnik działa.
Unagi, wedle zasad ustalonych co do przejmowania misji - postąpię tutaj tak samo. Za niewykonaną misję ze względu na gracza, jako MG otrzymujesz połowę wynagrodzenia, czyli 10PH i 250ryo.
Sagisa, akcept jest.
Unagi, no jest kłopot, bo to od początku nie była łączona, tylko dwie misje połączyły się w jedną i to w nierównych momentach. Poza tym, widzę, że Jin zagląda na forum, więc w sumie proponowałabym dokończyć mu misję, jeśli będzie chciał (jakiś zwrot akcji, w końcu z celi też trzeba się wydostać). Dlatego tymczasowo wynagrodzenie za wykonanie misji dla Mishimy, czyli standardowo to, co dla MG. Gdyby Jin się zdecydował kontynuować wątek - droga wolna. Gdyby jednak nie, zgłoś się do mnie przez PW i wtedy pomyślimy. ;)
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus
Złoty Pracuś

Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Postprzez Natsume » 5 lis 2017, o 12:15

Nick prowadzącego: Hikari
Nick biorącego/biorących udział: Natsume
Rodzaj misji: B (+)
Streszczenie misji: Młodzieniec z rodu Yuki odpoczywał w swoim domu, gdy nagle w odwiedziny przybył do niego poprzedni lider, aktualnie wygnaniec - Gareki. Po rozmowie, w której przedstawili sobie swoje plany na przyszłość, Kenshi pożegnał swojego przyjaciela, przy okazji tworząc w umyśle pewien pomysł. Natsume skontaktował się z liderem rodu Ranmaru, Satoshim, aby przedstawić mu swoją koncepcję na nie tylko zawarcie pokoju między Rodami wyspiarskimi, ale wręcz na połączenie wysp w jedno stronnictwo - koncepcję, którą Satoshi przyjął z zainteresowaniem. Po zwołaniu wszystkich liderów w nowo wybudowanym mieście na Kantai - Hanamurze, Natsume przedstawił ten sam projekt pozostałym liderom - zainteresowanie wykazali wszyscy oprócz liderki Hoozuki, Mayumi, która uznała że nie jest sprawna w polityce i bardziej niż gadanina przemówi do niej szczęk oręża. Aby ostatecznie wybrać, kto zostanie pierwszym Cesarzem - Shimakage, Natsume stoczył szermierczy pojedynek z Mayumi, który udało mu się zwyciężyć. Mayumi została odprowadzona do szpitala, a Yuki został uznany za prawowitego przywódcę, kończąc tym samym wojnę. Pozostało tylko zorganizować pierwsze posiedzenie Senatu i oficjalnie przedstawić ludności, że Cesarstwo istnieje, i zarazem przedstawić pierwszego Shimakage.
Link do misji: viewtopic.php?f=79&t=3308&p=59217#p59217 , viewtopic.php?f=80&p=62757#p62757 , viewtopic.php?f=190&t=4083
Ilość postów: 45/45
Wynagrodzenie dla MG: 40 PH, 650 ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 90 PH, 650 ryo, tytuł Shimakage

Natsume
Mocarz

Wiek postaci: 25
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Postprzez BeeBee-Hachi » 5 lis 2017, o 15:58

Natsume, akcept ♥
Obrazek

BeeBee-Hachi
Moderator

GG: 9261903
Multikonta: Arashi

Postprzez Shapu » 5 lis 2017, o 23:19

Nick prowadzącego: Shijima
Nick biorącego/biorących udział: Shapu
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji: Shapu siedział sobie w bibliotece, kiedy nagle okazało się, że w przeglądanej przez niego księdze brakuje kilku kartek, które zostały wyrwane. Podczas misji dowiaduje się, że to jego ojciec odpowiada za ten barbarzyński czyn. Na końcu pomaga bibliotekarce w układaniu książek.
Link do misji: KLIK
Ilość postów: 15/15
Wynagrodzenie dla MG: 10 PH, 250 ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 20 PH, 250 ryo
Shapu

Postprzez BeeBee-Hachi » 6 lis 2017, o 15:32

Akcept ♥
Obrazek

BeeBee-Hachi
Moderator

Postprzez Hitsukejin Shiga » 6 lis 2017, o 15:40

Nick prowadzącego: Hisui
Nick biorącego/biorących udział: Szyga
Rodzaj misji: C
Streszczenie misji: Szyga miał pojmać chłopaka dla mafiozo. Nie było go tam. Pojawił się oddział straży. Szyga wymordowal ze 30 osób i przygarnął włócznie jednego z nich. Okazało się, z listu w kieszeni trupa, że to zaplanowana przez mafiozo zasadzka. Słabo. Szyga ograbił trupy z hajsu.
Link do misji: Start viewtopic.php?f=61&t=3664&start=15 i dalej viewtopic.php?f=61&t=525&start=165
Ilość postów: 30/30
Wynagrodzenie dla MG: 20 pH, 500 ryo
Wynagrodzenie dla gracza: 50 PH, 500 ryo + włócznia.
Spoiler: pokaż

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Exodia » 6 lis 2017, o 20:48

Shiga i Hisui, akcept. ALE następnym razem dawaj linki do wszystkich tematów w których misja się odbyła, bo nie znalazłem odnośnika żadnego do środkowej części. I link do POSTA : )
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )

ADMINISTRATOR NA URLOPIE DO WTORKU!

Exodia
Administrator

Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Postprzez Sanshou » 9 lis 2017, o 16:40

Nick prowadzącego: Najpierw Yamiyo, później Yasuo
Nick biorącego/biorących udział: Sanshou
Streszczenie misji: Zwykła pomoc przy łowieniu ryb.
Link do misji: Tutaj
Ilość postów: 15/15
Sanshou

Postprzez Venus » 10 lis 2017, o 19:08

Sanshou, misja zaakceptowana.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!

Venus
Złoty Pracuś

Postprzez Shijima » 12 lis 2017, o 15:00

Nick biorącego/biorących udział: Totoro
Streszczenie misji: Pomoc dziewczynce.
Link do misji: viewtopic.php?p=62532#p62532
Ilość postów: 5/15
Wynagrodzenie dla MG: ???
Wynagrodzenie dla gracza: ???

Gracz od miesiąca nie odpisuje, o ile wróci to dokończymy sesję.

Nick biorącego/biorących udział: Ayame
Streszczenie misji: Ayame znalazła na drodze dziewczynkę pogryzioną przez psy. Zaniosła ją do szpitala, ratując jej życie.
Link do misji:początek: viewtopic.php?p=63627#p63627
koniec: viewtopic.php?p=63887#p63887
Ilość postów: 17/15
Shijima

Postprzez Venus » 12 lis 2017, o 19:01

Shijima, w pierwszym przypadku dla Ciebie pełne wynagrodzenie. Toć nie Twoja wina, że gracz zniknął. Druga misja zaakceptowana.
Obrazek

Have fun!

Venus
Złoty Pracuś

Postprzez Nikusui » 12 lis 2017, o 19:14

Nick prowadzącego: Murai
Nick biorącego/biorących udział: Nikusui
Rodzaj misji: B
Streszczenie misji: Białowłosa wyruszyła w pogoń za mężczyzną, który zabił jej ukochanego. Do pomocy dostała jednego z członków klanu Senju, Toko. Podróż była długa i mieli jedynie poszlaki, które końcowo skierowały ich w Głębokie Odnogi. Tam, napotkawszy na swojej drodze woźnicę, zdołali nieco uściślić domniemaną lokację zabójcy Shigeru. Okazało się, że nie był sam, a towarzyszył mu nieznany mężczyzna. Po trudach walki, udało się zabić obu przeciwników i jakoś wydostać się z niesprzyjających terenów, by ostatecznie, po szybkim podleczeniu w szeregach Inuzuka, wrócić do Hayashimury.
Link do misji: 1 - Siedziba Władzy, 2 - Szlak transportowy Shinrin, 3 - Hebikyōkoku, 4 - Szlak transportowy Yusetsu, 5 - Szlak transportowy Shinrin, 6 - Szpital.
Ilość postów: 71/45
Wynagrodzenie dla MG: Pozostawiam puste, wedle uznania oceniającego przez wzgląd na przedłużenie się misji
Wynagrodzenie dla gracza: tak jak wyżej, odnotuję jednak, że Nikusui za tę misję nie weźmie pieniężnego wynagrodzenia, ze względy na to, że sama chciała wykonać to zadanie z pobudek osobistych.
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Av: 1, 2

Nikusui
Miss Forum

Wiek postaci: 25
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=283
Multikonta: Venus

Postprzez BeeBee-Hachi » 12 lis 2017, o 22:28

Cudowna misja ♥ Murai, masz bana na używanie tego oczo-walącego kolorku z końcówki sesji -.-

Murai: 50 PH, 1 ryo
Niku: 110 PH

Ten jeden ryo to tak w prezencie od firmy kappa
A tak serio to masz standardowe 650.
Obrazek

BeeBee-Hachi
Moderator

Postprzez Motoko » 13 lis 2017, o 00:55

Nick prowadzącego: Irie (2 posty) ; Motoko (4 posty)
Nick biorącego/biorących udział: Ryūji
Rodzaj misji: C
Streszczenie misji: Ryūji poszedł do lasu, znalazł jakąś przemarzniętą i omdlałą niewiastę, z którą starał się wrócić do miasta, zamiast tego trafił do sadyby pewnej zagadkowej staruszki...
Link do misji: Począteczek | Przeskoczek
Ilość postów: Ogółem to wyszło 11/30, ale z chęcią bym dokończyła gdyby wrócił, taka ładna lokacja i pomysł nie może się zmarnować. W sumie nie wiedziałam, czy zgłaszać, ale wrzucę, żeby potem nie było... >.<
Wynagrodzenie dla MG: :|
Wynagrodzenie dla gracza: :|
Motoko

Postprzez Seinaru » 15 lis 2017, o 13:26

Nick prowadzącego: Seinaru
Nick biorącego/biorących udział: Saneatsu
Streszczenie misji: Łapanie złodzieja aczkolwiek... niedokończone
Link do misji: viewtopic.php?p=62692#p62692
Ilość postów: 5/15
Wynagrodzenie dla MG: ?
Wynagrodzenie dla gracza: ?

Ostatni post w misji i ostatnia wizyta gracza na forum to 18.10 Mam nadzieję, że ta misja nie jest tego powodem XD

Seinaru
Śmieszek

Wiek postaci: 23
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Czarny bezrękawnik ze stójką i białymi obszyciami; ciemne, materiałowe spodnie; zakryte, lekkie buty, torba przy lewym boku; na sobie Zbroja Modliszki, wszystko przykryte ciemnozielonym płaszczem
Widoczny ekwipunek: Kij w lewej ręce lub na plecach, tanto przy prawym boku, torba przy lewym boku
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=3828
GG: 0
Multikonta: Dwuryj

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Misje