Wynagrodzenie za misje

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Hitsukejin Shiga » 4 kwi 2019, o 22:33

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
Martwa postać
 
Posty: 2746
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Exodia » 6 kwi 2019, o 01:05

Fumetsu & Chise, akcept. Fumetsu +2PH, Chise dostaje pozostałe 6PH i dodatkowo 3PH. Jak dajesz linki, to daj linki do postów. Klikasz na taki przycisk obok "przez Fumetsu" i tam masz.
Rika, Keizo i Sagisa, akcept. Dla Sagisy owy standardzik z bonusem +10PH, dla Riki , dla Keizo standard i 3PH, dla Riki 5PH pocieszenia.
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2567
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Kana Yuki » 6 kwi 2019, o 03:51

Nick prowadzącego: Masachi do 5/15 => od 7/15
Nick biorącego/biorących udział: Maname
Rodzaj misji: [D]
Streszczenie misji: Pijak 1 wraz z Pijakiem 2 oraz 3, jak rąbali wóz, tak rąbią dalej. Nikt nie wie, dlaczego ani właściwie po co. W każdym razie nasz wagonik stracił już kółko, jego bok wyglądał tak, jak statek po porządnym sztormie, a dechy odpadały wraz z unoszącymi się w powietrzu drzazgami. Wtrącenie dźwiękowe Maname spowodowało chwilowe przerwanie tegoż kabaretu. Wszyscy, jak jeden mąż, prócz handlarza i skupionego na celowaniu w deski melepecie znanego jako "pijak numer 2", spojrzeli w stronę, z której nadchodził dźwięk. Właściciel wozu wspaniałomyślnie postanowił wykorzystać powyższą sposobność. Do ataku, rzecz jasna. Gwałtownie sięgnął ku cholewce buta i wysunął z niej ostro zakończony nóż motylkowy. Bezceremonialnie cisnął nim pod żebra Różo-brodego. Ten, pod naporem syknął przeraźliwie i odepchnął naszego nożownika w tył. Dalsze wydarzenia doprowadzają do śmierci różowego, dwóch jego popleczników ucieka, a jeden z nich wciąż leży. Próby wydobycia z niego informacji kończą się niepowodzeniem. Odnaleziona za pazuchą przywódcy mapka pozwala Maname na dotarcie do magazynu, gdzie szajka ukryła skradzione towary. Bez problemu dostarcza je w docelowe miejsce i tam też spotyka kupca.
Link do misji: Dom Sameoshiego Hoshigaki => Magazyn Wakararu => Izakaya "Prezent wiatru"
Ilość postów: 15/15
Wynagrodzenie dla MG: co łaska + coś ekstra?
Wynagrodzenie dla gracza: pełne + bonus

Jeśli mogę dodać coś od siebie, przyszłam w momencie, gdy Masachi rozkręcił wątek jak na misję co najmniej C, a wątki były tak zagmatwane, że trzeba było to wszystko uporządkować. Z opisu można było co najmniej dostać zajoba. Niektóre, początkowe wątki choćby i śmierci Różowobrodego były wymuszone jak choćby to, że kupiec go ciachnął wprost w organy wewnętrzne. Motyw był arcy trudny do rozegrania na misji D i chyba poprzedzającego MG poniosła fantazja. Toteż prosiłabym o taryfę ulgową względem głupotom w tejże misji. Dziękówka.
PS. Jakby ktoś miał wątpliwości co do dwóch postów "7/15" - przejęłam misję, po czym z niewiadomych powodów (mimo uprzedzenia) Masachi dał swojego posta.
Kana Yuki
 

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Yami » 7 kwi 2019, o 16:32

Nick prowadzącego: Yami
Nick biorącego/biorących udział: Oshi
Rodzaj misji: C
Streszczenie misji:
Trawiąca ciało Oshiego trucizna doprowadziła do gwałtownego pogorszenia się stanu młodzieńca. Ten za sprawą przypadku, który wiązał się z wizytą jego towarzyszki w szpitalu, został odnaleziony i w ciężkim stanie przeniesiony do szpitala, gdzie odbyto operację wyciągania trucizny z organizmu. Ta była jednak gorsza niż się początkowo Oshiemu wydawało. Zaatakowała nie tylko organy wewnętrzne ale również i układ chakry. Brak możliwości stworzenia odtrutki oraz brak czasu sprawiły, że razem z młodym medykiem zostali wysłani do Yokukage, gdzie tamtejszy sprzęt oraz umiejętności lekarzy miały zapewnić zdrowie chłopaka.
Podczas drogi natrafili na tajemniczego myśliwego, który zdołał wyleczyć chłopaka. W ramach wdzięczności Oshi, słysząc o napadach zbójeckich postanowił zająć się tym problemem. Dołączyli więc do jednej z karawan, która miała służyć za przynętę a następnie niebieskowłosy rozprawił się z hersztem, który nie miał szans w walce z sentokim rodu.
Link do misji: viewtopic.php?f=110&p=112526#p112097 (Przy z/t są linki do innych wątków)
Ilość postów: 35/30
Wynagrodzenie dla MG: Standardowe + Degradacja ( źle poprowadziłem tę misję, oj źle :( )
Wynagrodzenie dla gracza: Standard (nagroda za pozbycie się bandy) + Wyleczenie z choroby.
Uwagi: Rozpoznawalność i sława postaci
Avatar użytkownika

Yami
Szarak
 
Posty: 1996
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 21
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Chise » 8 kwi 2019, o 01:11

Nick prowadzącego: Chise
Nick biorącego/biorących udział: Kisho
Rodzaj misji: C (kolejna z serii)
Streszczenie misji: Kisho po otrzymaniu liściku od poszukiwanego dwoma listami gończymi Masaru, postanawia go odszukać i oddać władzom. Pomaga mu zarekomendowany przez Kapitana Staży shinobi, Mitsuhide. Odnalazł chłopaka oraz, przekonany o jego niewinności, przekonuje go by sam oddał się w ręce straży. Jego towarzysz nie uznaje jego przemiany i postanawia uderzyć zanim Masaru postanowi zadać im cios w plecy. Załamany zdradą Kisho zabija chłopaka, a potem, powodowany poczuciem winny, odprowadza poszukiwanego oraz sam oddaje się w ręce sprawiedliwości.
Link do misji:1-6
7-13
14-15
16-31
32-39
40-41
Ilość postów:41/30
Wynagrodzenie dla MG: standard
Wynagrodzenie dla gracza: standard bez kaski, ale może przy kolejnej z serii zgarnie cccccombo
Chise
 

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Kana Yuki » 9 kwi 2019, o 17:09

Nick prowadzącego: Hayami do 5/15 => Harumi od 7/15
Nick biorącego/biorących udział: Takashi
Rodzaj misji: [D]
Streszczenie misji: Rodzina Shirome poszukuje kogoś z klanu Nara do opieki nad paniczem Kenshinem i dotrzymywania mu towarzystwa przez jeden dzień. Mile widziana, acz niekoniecznie, kobieta. Panicz Kenshin jest chory i potrzebuje fachowej opieki - a jak rodzinie Shirome wiadomo, shinobi charakteryzują się fachowością. Przewidziana nagroda pieniężna plus drobny upominek. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do posiadłości rodziny Shirome nieopodal osady Nara i skontaktowanie się z zarządczynią posiadłości, Kurotsu Yukinami.
*mapka, jak dotrzeć do posiadłości*. Ostatecznie opieka ma polegać na eskorcie, a choroba, to zwykłe, dziecięce ADHD.
Link do misji: Siedziba Władzy => Nieuczęszczany trakt => Szlak transportowy => Szlak transportowy
Ilość postów: 15/15
Wynagrodzenie dla MG: co łaska + bonus
Wynagrodzenie dla gracza: pełne + bonus
Kana Yuki
 

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Koala » 9 kwi 2019, o 19:24

@Harumi, wow, nie ma to jak dwa posty od dwóch misjodawców! Dla Masaru 5PH, dla Harumi 5PH. Dla Harumi i Maname 5PH dodatku :) Ładnie sobie poradziłaś z misją, Harumi!

@Yami, och, jeśli już umieszczasz linki na końcu, niech kierują bezpośrednio do twoich postów - wszystkie. Prosiłabym o uwzględnienie tego następnym razem, tutaj poradziłam sobie ze znalezieniem :) Nie ma czegoś takiego jak toksyny "krążące w układzie chakry" :) I toksyny same się nie chronią przed medycznymi technikami. Ludzie z Karmazynowych Szczytów nie mają jakiejś specjalnej karnacji.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Akcept! I nie będzie żadnej degradacji :) +2PH dla was.

@Chise, WOW ♥ super, bardzo mi się podobało! Akcept i +10PH bonusu!

@Harumi, na początku zlecenia chore dziecko wymagające opieki, potem nagle ADHD i wycieczka do ojca? (: Akcept. Dla Harumi pełne wynagrodzenie. +5PH dla was.
Obrazek
This is a fantasy based on reality
Avatar użytkownika

Koala
Support
 
Posty: 871
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:07
Wiek postaci: 0
Multikonta: Shikarui

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Keizo » 10 kwi 2019, o 11:38

Nick prowadzącego: Keizo
Nick biorącego/biorących udział: Hosomi
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji: Młody ninja, rozglądając się w poszukiwaniu zajęcia, z kilku możliwości wybiera towarzyszenie kupcowi w przechadzce po nieco mniej interesujących częściach osady.
Link do misji: O tu
Ilość postów: 15
Wynagrodzenie dla MG: standard
Wynagrodzenie dla gracza: standard + co w rączki wpadnie
Obrazek

Spoiler: pokaż
¯\_(ツ)_/¯
Avatar użytkownika

Keizo
Gracz nieobecny
 
Posty: 709
Dołączył(a): 16 gru 2017, o 22:39
Wiek postaci: 20
Ranga: Ogar
Widoczny ekwipunek: Mundur Shinsengumi, pod nim czarna zbroja; rękawiczki, torby przy pasie, guandao na plecach
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4506

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Maname » 11 kwi 2019, o 16:35

Nick prowadzącego: Fumetsu
Nick biorącego/biorących udział: Maname
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji:

Manamcia poirytowana nocną eskapadą pije herbatę. Zaczepia ją dziwny typ i zostawia liścik. Ta wychodzi do niego potem z listem i robi mu wyrzuty. Gość najpierw płacze po slowach Maname, potem mówi, że udawał. Daje jej przesyłkę do siedziby władzy którą ta donosi i po powrocie dostaje swoją dolę.

Link do misji: Izakaya
Ilość postów: 17
Wynagrodzenie dla MG: standard
Wynagrodzenie dla gracza: standard

Avatar użytkownika

Maname
Najlepszy Damski Charakter
 
Posty: 352
Dołączył(a): 12 sty 2019, o 13:42
Lokalizacja: Hanamura
Wiek postaci: 15
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Ma na oko około 1.55 wzrostu
- Duże niebieskie oczy
- Jak się uśmiecha widać ostre zęby
- Granatowe włosy
- Biały luźny strój z niebieskimi paskami na krawędziach
Widoczny ekwipunek: Torba, plecak, wyrzutnia shuriken, kabura na nóż.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6892
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Jun

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Hitsukejin Shiga » 12 kwi 2019, o 14:23

Nick prowadzącego: Shiga
Nick biorącego/biorących udział: Hao
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji: Na Hao przechadzającego się po obrzeżach wioski, oceniającego konsekwencje wojny Douhito i Haretsu, wpada mały zlodziej o krok od wpier... od piekarza. Hao rozwiązuje sytuaje pokojowo po czym chce bardziej poznać realia życia chłopca, gdzie spotyka jego chorą matkę...

Link do misji: Obrzeża osady - viewtopic.php?f=73&t=3415&p=114432#p114432 do końca
Ilość postów: 9/15
Wynagrodzenie dla MG: Coś tam coś tam?
Wynagrodzenie dla gracza: Zawieszone. Raczej na pewno wróci, pisał tydzień temu, że "jutro da odpis" ale wsiąkł, mam nadzieje, że wróci to dokończę.
Obrazek

Aktualny wygląd fortecy-sana.
Spoiler: pokaż
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Hitsukejin Shiga
Martwa postać
 
Posty: 2746
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Fumetsu » 12 kwi 2019, o 22:54

Nick prowadzącego:Fumetsu Haka
Nick biorącego/biorących udział:Maname
Rodzaj misji:D
Streszczenie misji:Do dziewczyny podbił mężczyzna po czym dziwnie okazywał swoje emocje, dał jej zlecenie, aby skierowała się do siedziby władz z paczką, dziewczyna z ciekawości otworzyła paczkę po czym dowiedziała się o zawartości. Kiedy doręczyła paczkę wróciła się po swoje wynagrodzenie
Link do misji:Click!
Ilość postów:17/15
Wynagrodzenie dla MG:10 PH, 250 ryo
Wynagrodzenie dla gracza:25 PH, 100 ryo
Poprowadzone Misje:
[D] - Podejrzana Przesyłka! - Maname
[D] - Kradzież! - Fuji

[D] - Zaginione Zwierzę? - Izanagi
[D] - Niech żyje sztuka - Gundan OCENA GRACZA 7-8/10
[D] - Morskie opowieści - Tenshin- OCENA GRACZA 8/10
Misje Prowadzone Aktualnie:

Rezerwacja:
[C] - Byakuren

PRZYGARNĘ OSOBĘ NA MISJE RANGI D-C
Avatar użytkownika

Fumetsu
Gracz nieobecny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 18:18
Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=2749&p=35227#p35227

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Koala » 13 kwi 2019, o 02:00

@Keizo, akcept!

@Maname,
jakąś teczką tacy jak na ogół nosił biznesmen.
Nie mamy tutaj teczek w stylu biznesmenów, bo nie ma biznesmenów (: I jaki Krakers? xD Dalej:
loh Morghan
- ale że co? Jaki "loh"? A "Morghan" to bardzo mało japońsko-brzmiące słowo. Nawet kiedy czytam je do góry nogami. Nie używamy żadnych Europejskich imion czy nazw. Amerykańskich też nie. I żadnych Afrykańskich.. Itd w razie wątpliwości. Akceptos! +2ph dla Maname i +1ph dla Fumetsu na zachętę. Odniosłam wrażenie, że się starałeś (:

@Shiga, fajna misja, podoba mi się. Bierz pełne wynagrodzenie, przecież nie Twoja wina, że gracz zniknął, a misja na końcówce minimum do wypełnienia normy.

@Fumetsu, odsyłam wyżej do wyceny Maname (: Wrzuciliście dokładnie to samo.
Obrazek
This is a fantasy based on reality
Avatar użytkownika

Koala
Support
 
Posty: 871
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:07
Wiek postaci: 0
Multikonta: Shikarui

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Ocir » 14 kwi 2019, o 00:57

Asaka, Shikarui, Shiga - akcept. Wynagrodzenie standardowe, a dla Asaki i Shikaruia +15PH za jakość.
Dodatkowo dla Musa 5PH za przeprowadzenie końcówki.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.

Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3459
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 00:33
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Ichi#9163
Multikonta: Ichirou

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Inoyū » 14 kwi 2019, o 16:37

Nick prowadzącego: Ichirou
Nick biorącego/biorących udział: Shikatsu + Inoyū
Rodzaj misji: D
Streszczenie misji: Dziewczęta zostają zaproszone na ślub swojej znajomej, której pomogły jakiś czas temu, gdy ta w nieokreślonych okolicznościach spadła z dachu. Wystroiwszy się niczym stróż w boże ciało docierają spóźnione na wesele, gdzie nie szczędzą sobie sake i lokalnych przysmaków. Wtem Shikatsu zaczepia Ayako - dziewczyna, która nakazała jej ukraść wazę jej ojca, przez co Nara z ledwością uniknęła więzienia. Pomimo tego, że brunetka zaczęła ją odganiać, Inoyū zdaje sobie sprawę, że nowopoznana jest bardzo podobna do blondynki, która uciekła z miejsca niedoszłego samobójstwa Hisako. Dziewczyna okazuje się być Yamanaką, a co za tym idzie - brakującym elementem układanki. Brak pieniędzy zmusza ją do przyjęcia zlecenia Saori na zabicie jej rywalki w miłości - Hisako. W ostatniej chwili postanawia jej nie zabijać, ale ta, potknąwszy się o dachówkę, i tak upada na ziemię. Po kilku chwilach zarówno siłowych, jak i telepatycznych przepychanek, Inoyū proponuje kupienie ich milczenia. Ayako przystaje na ofertę i wraz ze świtaniem przynosi dziewczętom ich zapłatę. Wesele się kończy, a razem z nim cała saga.
Link do misji: Dom Inoyū (1-3)Domy rodziny Tokutomi (4-22)
Ilość postów: 22/22
Wynagrodzenie dla MG: standard + jakiś miły bonusik?
Wynagrodzenie dla gracza: standard
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Avatar użytkownika

Inoyū
Postać porzucona
 
Posty: 470
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
Link do KP: viewtopic.php?p=85248#p85248
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope

Re: Wynagrodzenie za misje

Postprzez Yamanaka Inoshi » 17 kwi 2019, o 12:44

Nick prowadzącego: Yamanaka Inoshi
Nick biorącego/biorących udział: Numa
Rodzaj misji: C
Streszczenie misji:

Numa trafił do lokalu przy osadzie, zaczęła się burza śnieżna. Numa postanowił się ogrzać, później dosiadł się do niego pewien mężczyzna, posłaniec a inny, prowadzący wcześniej konwersacje z posłańcem odłączył się od tych siedzących przy stole i udał na górę. Rozmowa z nim rzuciła więcej światła na nastroje osób przy stoliku i zaznajomiły go z pracodawcą posłańca. Panem Jemusu. Numciak szukając pracy sogadał się z czarnoskórym Jemusu, miał odnaleźć pewnego osobnika w Hanamurze i przekazać mu wiadomość, udał się do portu i ruszył w drogę do Hanamury...Link do misji: - Fuyuhana, karczma u gospodarzy -
Ilość postów: 21
Wynagrodzenie dla MG: co łaska
Wynagrodzenie dla gracza: jak skończyOd x czasu brak odpisu. Dziś gracz zgłosił urlop do nie wiadomo kiedy, więc mogę z czystym sumieniem to wrzucić. Jak odpisze to dokończe. Misja miała być częścią serii no sle cóż.
Ostatnio edytowano 17 maja 2019, o 13:11 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 2 razy
Prowadzone misje:
- D - Patrol I
- C - Stary Relikt
- C - Sprawa Honoru

Rezerwacje:
Yasuo -
Naoki -

Kategorycznie nie przejmuję żadnych misji.

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
 
Posty: 3451
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 23:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość