Zlecenia

W tym dziale można znaleźć aktualną listę misjonarzy, czyli osób mogących przeprowadzić Ci misję. Tutaj także można zamieścić zgłoszenie po misję oraz sprawdzić, kto takowe złożył.

Zlecenia

Postprzez Venus » 30 lis 2016, o 01:04

Obrazek

Witajcie w temacie będącym odwrotnością zgłoszeń po misje! O co chodzi? Ano o to, że w tym miejscu każdy MG może zamieścić swój post o misji (albo ich serii) którą zaplanował. Następnie znajduje się gracz zainteresowany ów zleceniem, zaklepuje dany pomysł i już. Pomysłowi (ale nierakowi) MG! Zamiast czekać, aż ktoś napisze w zgłoszeniach i płakać, że Narubi już prowadzi misję... Stwórzcie misję która samym wstępem aktywuje oczy Uchiha, kobiety Hozuki poczują wilgoć a.. Nieważne, niżej wszystko jest opisane.

Prowadzący: Tutaj wpisujemy samych siebie, aby było jasne. Jak ktoś ma multikonta, to najlepiej konto, z którego misja będzie prowadzona.

Ranga: Domyślnie ranga misji. Możemy tworzyć zgłoszenia na takie misje, do jakich mamy przydział.
Ilość poszukiwanych graczy: Tutaj wpisujemy ilu graczy chcemy mieć na misji. Niektóre mogą być solo, a niektóre drużynowe - wedle pomysłu MG.

Seria misji: Niektórzy MG prowadzą całe serię misji odnośnie jednego wątku, który sobie wymyślili. Jeżeli jesteś takim MG, to zaznacz, że misja jest z serii, a najlepiej jakbyś całej serii nadał pewien tytuł. Jeżeli misja nie jest z serii, to należy to zaznaczyć.

Wprowadzenie: Tutaj poniekąd opisujemy na czym misja miałaby polegać, ale w taki sposób, aby zbytnio nie zdradzała celów. Jeżeli jednak jest to oficjalne zlecenie fabularnie wystosowane przez zleceniodawce, to możemy wpisać odpowiednią treść np. Poszukuję dwójki młodych ninja do pomocy w budowie łodzi.

Miejsce akcji: Wpisujemy prowincję, w której misja ZACZĘŁABY się, aby gracz mógł przemyśleć fabularny powód znalezienia się w tym miejscu.

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie może być standardowe jak do zwyczajnej misji lub za zgodą administracji lub moderatora fabularnego - może ono być zmienione. Przed wystosowaniem zgłoszenia z misją należy obgadać tę sprawę z odpowiednią osobą.

Dodatkowe: Miejsce na pewne uwagi i dodatkowe informacje jakie chcielibyśmy przekazać. Dla przykładu - wymagania wobec postaci graczy lub samych graczy. Co to mogłoby być? Że chcemy odpisy raz na 36h albo że postać musi mieć odpowiednią naturę chakry, albo cokolwiek innego.


Wzór:

Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[b]Prowadzący:[/b]

[b]Ranga:[/b]

[b]Seria misji: [/b]

[b]Wprowadzenie:[/b]

[b]Miejsce akcji: [/b]

[b]Wynagrodzenie:[/b]

[b]Dodatkowe: [/b]
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1524
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Zlecenia

Postprzez Ichirou » 22 sie 2017, o 22:06

Obrazek
Mitsukejima
Prowadzący: Ichirou

Ranga: B/A/S - do wyboru.

Seria misji: Możliwe rozbicie na 2, może 3 misje.

Wprowadzenie: Na niewielkiej wysepce - Mitsukejimie - znajdującej się dość blisko kontynentu w ciągu zaledwie jednej nocy dokonano przewrotu władzy. Przywódca rebelii ogłosił niezależność wyspy i zerwanie dotychczasowego zwierzchnictwa prowincji. Ze względu na nieduży potencjał gospodarczy Mitsukejimy i nieduże siły okupantów odbicie wyspy i przywrócenie na niej porządku nie powinno stanowić problemu. Problemem jest jednak to, że rebelii przewodzi bratanek Daimyō. Chociaż należy stłumić bunt, to jednak lord feudalny absolutnie zabronił eliminacji swojego krewnego. W związku z tym podjęto decyzję na bardziej skryte działanie o charakterze sabotażu i zaszkodzenie rebeliantom w taki sposób, by doprowadzić ich do kapitulacji.

Miejsce akcji: Jedna z prowincji z dostępem do morza. Nie podawałem konkretnej, żeby zostawić choć trochę swobody w wyborze lokacji. Najlepiej żeby uczestnik należał do klanu lub szczepu zamieszkującego właśnie jedną z przymorskich prowincji. Inna opcja to stacjonowanie w Ryuzaku i otrzymanie zadania od władz miasta.

Wynagrodzenie: Standardowe.

Dodatkowe: Jeżeli chodzi o tempo misji, to nie chcę przesadzić z szacunkiem, więc niech bazą będzie ten jeden dzień plus jakaś tam szansa na więcej. No, zobaczymy. Samo zlecenie nie musi być zrealizowane teraz, bo pisze je bardziej na przyszłość. Zamierzam zresztą dodać wkrótce jeszcze kilka takich, a nie będę w stanie prowadzić wszystkiego na raz. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

REZERWACJA: SHIKARUI I ASAKA
Ostatnio edytowano 8 gru 2018, o 10:46 przez Ichirou, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika

Ichirou
Mister Forum
 
Posty: 2374
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 17:25
Wiek postaci: 27
Ranga: Kogō
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=320
GG: 401110
Multikonta:

Re: Zlecenia

Postprzez Ekko » 8 sty 2018, o 23:12

Ranga:
  Pierwsza misja rangi D, a druga C lub B - Wszystko zależy od umiejętności uczestnika, jego chęci i mojego kaprysu.


Seria misji:
  Dwie misje, koniecznie jedna po drugiej, chociaż daje możliwość zrezygnowania po pierwszej.


Wprowadzenie:
  ...drzemią potwory, których nawet ludzie boją się spotykać. To przykre, że właśnie Ciebie otoczyły bezlitosne demony, ukryte w ciemności.
  Nieprzyjemna mgła unosiła się tuż nad ziemią, skutecznie przykrywając błotnistą od deszczu drogę. Ostre krople wody szalały na wszystkie strony miotane przez porywisty wiatr. Nie była to przyjemna wiosenna pogoda. Dużo bardziej przypomniała chłodną jesień.
  Zgubiłeś się? Niemożliwe, przecież cały czas szedłeś drogą! W takim razie skąd wzięły się te kolczaste krzewy zahaczające o spodnie i wbijające się w skórę. Każdy krok był jak walka – walka z naturą, która solidnie dawała Ci popalić. Jedyne co mogłeś zrobić, to zasłonić twarz i tak przemoczonym już kapturem i iść dalej.
  Coraz bardziej zagubiony, zagłębiałeś się w ciemności.
  Słońca nie było. Od czasu do czasu księżyc przebijał się przez dziurawe korony drzew. Żadnej gwiazdy, tylko ciemne chmury, równie mroczne co otaczająca Cię okolica.
  Grzmot.
  Jakbyś miał już mało kłopotów, jeszcze burzy brakowało. Niebo rozbłysło na moment srebrzystym kolorem, a bezkresny las pokazał się w całej okazałości. Ani jednej żywej duszy – dosłownie cały umarł. Lodowaty wiatr niczym pocałunek od samej śmierci, delikatnie otarł się o Twój kark. Gdyby ktoś tutaj był, mógłby się okazać naprawdę straszny.
  Krzyk!
  A może to tylko zwid – zwykły wiatr, a wyobraźnia szalała.
  Las wyraźnie zaszeleścił, jakaś gałąź pękła z wyraźnym trzaskiem. Czy to panika dawała Ci się we znaki? Przecież jesteś shinobi, musisz umieć zachować zimną krew.
  W ciemności wielka postać przebiegła Ci przed twarzą. Niedźwiedź czy może jakieś inne stworzenie?
  Demon…


Miejsce akcji:
  Niestety trakt nie ma jako takiego opisu, ale mam nadzieję, że wprowadzenie pozwala na wyobrażenie sobie klimatu panującego w naszej historii. Tutaj


Wynagrodzenie:
  Nie jestem jeszcze pewny, ale pełnego nie obiecuję.


Dodatkowe:
  Historia jest dosyć krótka i prosta, ale mam nadzieję, że okaże się bardzo ciekawa. W niesamowitą podróż chciałbym zabrać tylko jedną osobę, a zaczynamy ją już tutaj, ponieważ to zlecenie - wprowadzenie - jest pierwszym postem tej opowieści.
  Początek może się troszkę przeciągać ze względu na zbliżającą się sesje i masę zaliczeń, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle.
  Panie przepraszam za męską formę wprowadzenia.
Avatar użytkownika

Ekko
 
Posty: 41
Dołączył(a): 7 lip 2018, o 20:54
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5866&p=90203#p90203
GG: 0
Multikonta:

Re: Zlecenia

Postprzez Yamanaka Inoshi » 1 mar 2018, o 18:33

Prowadzący: Inoshi Yamanaka
Ranga: C
Seria misji: Poszukiwacze skał. Może jedna, może więcej, zobaczymy jak wszyscy wczują się w wątek.
Wprowadzenie: Poniżej -> zaopiekuje się w tej misji maksymalnie 2 graczami.
Miejsce akcji: Gdziekolwiek -> Soso - W zależności od obecnej lokacji gracza, ciut inny start.
Wynagrodzenie: Standardowy + może jakieś drobne fanty
Dodatkowe: Zastrzegam sobie prawo do przekroczenia limitu postów :XObrazek


Przechadzając się w mieście w jakim się znajdujesz nie umknęła by twojej uwadze tablica ogłoszeń na której znajdują się przeróżne zlecenia, oraz innego rodzaju oferty pracy, poczynając od łapania niesfornych kurczaków, a na likwidowaniu złowrogich bandytów kończąc. Twoją uwagę jednak na pewno zwrócił by lekko zgarbiony mężczyzna z ciężkim plecakiem na plecach zawieszający kolejne ogłoszenie, wydawało by się, że plecak ten jest przynajmniej trzy razy większy od niego. Musiał mieć krzepę ten mały człowiek.

Zespół Kandy poszukuje wspólnika! - Zajmujemy się przeróżnymi rzeczami poczynając od wydobywania skał, oraz poszukiwania nowych minerałów. Poszukujemy również nowych metod wydobywczych dla metali. Potrzebujemy silnych mężczyzn którzy wiedzą jak o siebie zadbać, podróże z nami bywają ciężkie i musisz dotrzymać nam kroku. Ochotników czeka godziwa zapłata, oraz darmowe jadło w podróży, dołącz do nas już teraz, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji i z nami zostaniesz.

wolne
Ostatnio edytowano 17 mar 2018, o 11:18 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 2 razy


Prowadzone misje:
B - Ostatni Smok - Maji Kenshi, Ryukata Nikusui
C - Formuła - Yumichika Yami
Rezerwacje:
Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life
 
Posty: 2333
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko -> https://i.imgur.com/zaBOeOp.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Zlecenia

Postprzez Yamanaka Inoshi » 1 mar 2018, o 21:15

Prowadzący: Inoshi Yamanaka
Ranga: C
Seria misji: Kompania Seikatsu
Wprowadzenie: Poniżej
Miejsce akcji: Gdziekolwiek -> Shinrin - W zależności od obecnej lokacji gracza, ciut inny start.
Wynagrodzenie: Standardowy + może jakieś drobne fanty
Dodatkowe: Zastrzegam sobie prawo do przekroczenia limitu postów :XObrazek


Obrazek

Przechadzając się po placu targowym w jednej z mieścin na pewno natrafiłeś/aś na zgrupowanie ludzi. Czyżby rozdawali coś za darmo, że aż tylu ich się zebrało? Może warto to sprawdzić? Gdy już zbliżałeś/aś się do grupy sępów okazało się, że wszyscy ci ludzie nie czekali w kolejce po darmowe fanty, a wysłuchiwali mowy wygłaszanej przez mężczyznę o długich włosach koloru granatowego, stojącego na piedestale. Odczytywał on ze zwoju następującą wiadomość:

Dołącz do naszej gromady! Wszyscy którzy pragną wrażeń, oraz przygody, jeżeli jesteś jedną z takich osób witamy z otwartymi ramionami, dołącz do nas, kompanii Seikatsu. Stawiamy czoła wielu wyzwaniom i przyjmujemy różnego rodzaju misje, wraz z nami udoskonalisz swoje umiejętności! Przybądź na zapisy do prowincji Shinrin. Nasza siedziba znajduje się kilometr na południe od Hayashimury. Tam się spotkamy!wolne
Ostatnio edytowano 17 mar 2018, o 11:19 przez Yamanaka Inoshi, łącznie edytowano 3 razy


Prowadzone misje:
B - Ostatni Smok - Maji Kenshi, Ryukata Nikusui
C - Formuła - Yumichika Yami
Rezerwacje:
Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi
Avatar użytkownika

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life
 
Posty: 2333
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:35
Lokalizacja: Soso
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko -> https://i.imgur.com/zaBOeOp.png
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname

Re: Zlecenia

Postprzez Rindou Arashi » 8 kwi 2018, o 21:37


Obrazek

"Skarby Grobowców"

Piaski skrywają wiele tajemnic. Raz na jakiś czas, kiedy wiatr zawieje mocniej, niektóre od dawna zapomniane sekrety wychodzą na światło dzienne kusząc złodziei grobów, odkrywców, kupców i wielu innych, którzy chcą w ten czy inny sposób skorzystać na cennych znaleziskach. Chodzą słuchy, że podczas jednej z letnich burz odsłonięte zostały pradawne grobowce. Większość ludzi w to nie wierzy, jednak są zapaleńcy, którzy pójdą za najmniejszym tropem aby zapisać się na kartach historii.
Dołącz do wyprawy prowadzonej przez Haka Takaro - syna bogatego kupca z Yusetsu, który postanowił sprawdzić szerzące się plotki. Zaciągnij się jako ochroniarz, przewodnik bądź ktokolwiek inny, potrzebny przy takiej wyprawie. Zmagaj się z trudami podróży, piaskami pustyni, prażącym słońcem a wszystko to aby zginąć gdzieś na krańcu świata. Czy jesteś na to gotowy? Po całych Wietrznych Równinach rozwieszono ogłoszenia informujące potencjalnych uczestników. Wyprawa wyrusza podczas pierwszej jesiennej pełni z Sansei, czy będziesz tam w tym czasie?Prowadzący: Ja w mojej skromnej osobie.
Ranga: C -> B
Seria Misji: Dwie misje, najpierw C później B z ewentualną przerwą na trening/fabułę w obozie, zależy od graczy.
Ilość graczy: przygarnę dwójkę ochotników.
Miejsce Akcji: Sansei -> Podróż na pustynię -> Nawet Bogowie nie wiedzą gdzie.
Wynagrodzenie: Standard z ewentualnymi małymi gadżetami.
Dodatkowe:Co do odpisów, jeden dziennie prawie codziennie, być może więcej, zależnie od mojego terminarza na uczelni. W razie pytań zapraszam na GG, tam jestem najczęściej.

PS Nie obiecuję, że wątek będzie krótki, jeżeli będzie wola graczy mogę go trochę rozbudować do C->C->B :D
Ostatnio edytowano 16 lip 2018, o 16:57 przez Rindou Arashi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika

Rindou Arashi
Mistrz Pióra
 
Posty: 1078
Dołączył(a): 31 gru 2017, o 02:41
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?p=69311#p69311
GG: 9261903
Multikonta: Eri

Re: Zlecenia

Postprzez Tamaki Hyūga » 8 kwi 2018, o 22:45

Prowadzący: Tamaki Hyuuga

Ranga: D/C

Seria misji: Tak (D+C)

Wprowadzenie: W mieście/osadzie grasuje bardzo ekscentryczny morderca i porywacz dzieci. Znaleziono już ponad tuzin ciał a miejsca zbrodni wyglądają jak po jakimś okultystycznym rytuale. Zadaniem zleceniobiorcy jest zbadać sytuację a następnie spróbować znaleźć i unieszkodliwić osobnika

Miejsce akcji: Dowolne miasto/osada

Wynagrodzenie: Standard + szansa na dodatkową nagrodę pieniężną z nagrody wyznaczonej za mordercę.
Ostatnio edytowano 15 cze 2018, o 10:35 przez Tamaki Hyūga, łącznie edytowano 2 razy
Tamaki Hyūga
 

Re: Zlecenia

Postprzez Minoru » 22 kwi 2018, o 15:10

Tak więc, kiedyś sporo prowadziłem i teraz z racji większej ilości czasu chciałbym do prowadzenia wrócić. Dlatego postanowiłem zacząć z wysokiego D i przedstawiam państwu:


”Echo przeszłości”

- I mówisz mi że takie małe coś może zrobić ze mnie sławnego archeologa?- Subaru po raz wtóry przetoczył, między swymi palcami, niewielką strzałkę, zdobioną starożytnymi znakami które mogły jednocześnie oznaczać „O wielka Kaguyo przyjmij mój dar” jak i „Ramen 2.50”.
- Nie - Odparł mu znudzonym głosem Toru. Nie potrafił zliczyć ile razy tłumaczył dzisiaj wszystko swojemu byłemu przyjacielowi. Faktem jednak pozostawało że sam nie potrafiłby rozwiązać tej zagadki, dlatego też nachylił się nad stołem i palcem wskazał na zwinięty rulon leżący naprzeciwko Subaru.
- Mówię ci że takie małe coś w z innymi małymi przedmiotami pozwoli na osiągnięcie sławy nam obu. - Zakończył kolejne zdanie z mocno wyczuwalną satysfakcją w głosie, gdy Subaru po raz pierwszy od rana wykazał zainteresowanie. Toru rozsiadł się wygodniej, zakładając nogę na nogę.
- Wpierw jednak trzeba przetłumaczyć to co zapisano na tym zwoju i tu…- kontynuował swój wywód Toru.
- I tu nie poradzisz sobie beze mnie - Przerwał mu grubiańsko Subaru, nachylając się nad stołem, uśmiechając się niczym stara ropucha na widok tłustej muchy.
- Wchodzę w to stary przyjacielu- wyciągnął przed siebie dłoń by przypieczętować ten kruchy pakt. Toru nie wahał się nawet przez ułamek sekundy. Z uśmiechem na ustach, jakiego nie powstydziłby się najchytrzejszy lis, odwzajemnił uścisk.Dwoje zwaśnionych przyjaciół ponownie łączy ze sobą siły by wspólnymi siłami dokonać odkrycia, które pomoże im w zdobyciu sławy i rozgłosu. Tylko czy rzeczywiście będą potrafili odłożyć dawne waśnie na bok i czy żaden z nich nie ukrywa w całym tym przedsięwzięciu swojej własnej intrygi?Prowadzący: Minoru.
Ranga: D (ewentualnie D -> C jak dostanę pozwolenie)
Seria Misji: Seria 3 misji D lub 2 D i 1 C jeśli dostanę pozwolenie.
Ilość graczy: 1-2.
Miejsce Akcji: Dostosowane do miejsca pobytu gracza/y.
Wynagrodzenie: Standard z wyborem jednego małego bonusu z dwóch.
Dodatkowe: W ciągu tygodnia mogę pisać jedynie wieczorami. Misje nie będą przesadnie długie, ale chciałbym by długość zależała od tego jak sprawnie pójdzie graczowi, a nie od tego że zbliżamy się do limitu postów.
Avatar użytkownika

Minoru
 
Posty: 183
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 19:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: 2 torby spoczywające na lędźwiach
Katana przewieszona przez plecy
Link do KP: viewtopic.php?p=68391#p68391
GG: 0
Multikonta:

Re: Zlecenia

Postprzez Oshi » 28 kwi 2018, o 12:40

Obrazek

Prowadzący: Senju Oshi

Ranga: C

Seria misji: "Przebudzenie Dźwięku" [Cała seria misji która wprowadza w poznanie fanatycznej grupy, poszukujące szczególnego artefaktu.]

Wprowadzenie: Główny wątek, będzie opierał się na możliwości śledzenia losów grupy, o dźwięcznej nazwie "Dźwięk"...

Miejsce akcji: Dostosowane do gracza.

Wynagrodzenie: Jako że nie będzie to standardowa misja [przynajmniej na początku] raczej bym na wynagrodzenie finansowe nie liczył, jednak robimy to przecież dla fabuły!... Tak?

Dodatkowe: Jako że będzie to fajna zabawa, chciałbym prosić o wybranie zlecenia zważając na fakt że może to być ciąg misji... 1/2 posty na dzień!
Obrazek

Towarzysz podróży •<~

Obrazek

•Imię: Burū
•Wiek: 2 lata
•Płeć: Męska
•Wielkość: 75 cm

...*Wąż ukrywający się przeważnie gdzieś na ciele Oshiego, owinięty wokół szyji przyjemnie syczy mu do ucha gdy krew niemal wisi w powietrzu. Złote spojrzenie pionowych źrenic, niebieskie łuski mieniące się w słońcu zielonym odcieniem. Chłopak nadał mu miano Burū... Było to pierwsze co przyszło do jego głowy, gdy ujrzał jak mały gad wydostaje się z rozciętych wnętrzności większej besti.*...
Avatar użytkownika

Oshi
 
Posty: 389
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 22:46
Wiek postaci: 18
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: -Niebieskie włosy.
-Całe ciało pokryte tatuażem w motywach lasu.
-Zlote oczy.
-Wakizashi na plecach, przy pasku.
Widoczny ekwipunek: -Plecak(Eventy/misje/wyprawy).
-Torba biodrowa.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&p=59104#p59104
GG: 49753745
Multikonta: O.O

Re: Zlecenia

Postprzez Shikarui » 5 wrz 2018, o 21:41

Hoist the colours high.
Obrazek


Prowadzący: le Koala
Ranga: C lub B
Seria misji: jak wyjdzie i jak będzie ochota, plus opłata w eukaliptusach

Wprowadzenie: -(...) Czarny Pazur.
- Głupia nazwa.
- Pretensjonalna. Co to w ogóle za łódka?
- Łódka?! Nie słyszałeś, że...

Nie słyszałeś, że po otwartych wodach, kiedy zapada zmrok, pływa statek o żaglach czarnych jak noc? Drapieżnik, który kryje się za mgłą i czeka. Zawsze obiera odpowiedni tor. Zawsze wie, gdzie dokładnie uderzyć. Zawsze wie, która z ofiar napełni go do syta. Czarny Pazur, tak nazwali ten statek-widmo sunący po sogeńskich morzach.

- (...) polowali na niego od lat i dopiero dziś go złapali!
- Widziałam, jak cały oddział straży odprowadzał ich do więzienia. Podobno wzięli nawet cały oddział shinobi do ochrony!
- Ilu naszych ocalało z bitwy?
- Niewielu...

Czarny Pazur - tak go zwali. Duma piratów, ikona wolności na morzach. Poskromiona latem 385 roku w Sogen.

Miejsce akcji: Sogen
Wynagrodzenie: standard
Dodatkowe: Misja może być podpięta pod jakąś wyprawę, jeśli ktoś ma fantazję.
Obrazek
Hold me by my name
Hold me till the end.
Avatar użytkownika

Shikarui
Pisarz Lata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -Czarne, dłuższe włosy
-Lawendowe, jasne oczy
-Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Średni łuk, kołczan ze strzałami, płaszcz, torba na tyłku
Link do KP: viewtopic.php?p=73144#p73144
GG: 12504223
Multikonta: Koala

Re: Zlecenia

Postprzez Natsume » 5 wrz 2018, o 22:11

... ty wisz co, w sumie bym się wybrał.
Avatar użytkownika

Natsume
Mocarz
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 23:22
Wiek postaci: 26
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Re: Zlecenia

Postprzez Hibana » 25 paź 2018, o 07:56

Prowadzący: Hibana

Ranga: D

Seria misji: Nie

Wprowadzenie: Kolejna misja zakończona sukcesem. Kolejny kot odnaleziony. Kolejne koło naprawione. Czy tak ma wyglądać życie shinobi? Wracasz do domu lub ruszasz w dalszą drogę. Sakiewka sama się nie napełni. Przystajesz przy tablicy ogłoszeń. "Może potrzeba gdzieś chłopca na posyłki?". Wśród wielu świeżych, białych kart, dostrzegasz jedno. Stare i poniszczone, musi wisieć tu od miesięcy. Ogłoszenie krótkie i proste:
Komu lęki obce i demony nie straszne.
Przybywa niechaj czym prędzej do Gospody, zwanej "Gospodą Mononoke", co by stawić czoła upiorom zza światów.
Mężny ów człowiek, pewien być może, że odwaga jego wynagrodzona zostanie.

Podpisano
Wielki Pan Hashimoto
Poniżej pieczęć zleceniodawcy i mapka, prowadząca do owej gospody.

Czy starczy Ci odwagi, by odpowiedzieć na wezwanie?

Miejsce akcji: Ogólnie dostosowane do gracza, ale gospoda musi znajdować się w lesie, więc prowincje pustynne odpadają w przedbiegach :(. Oczywiście, ogłoszenie można znaleźć (prawie)wszędzie.

Wynagrodzenie: Po wszystkim zgłosimy się do "Wynagrodzeń...", jak z każdą inną misją i zdamy na łaskę Administracji. Nie przewiduję żadnych dodatkowych nagród, więc radzę się nastawiać na standard.

Dodatkowe: Posty raz na dwa/trzy dni. Od razu mówię, że w tej misji będę stawiała na jakość, a nie na ilość, czy szybkość wrzucanych postów. Niby to tylko D, ale liczę na naprawdę fajną fabułę.
Pięciolinijkowcom dziękujemy ;)

EDIT: Chcę poprowadzić misję, a ostatnio w "Zgłoszeniach..." posucha. Jak ktoś chcę inną misje rangi D lub C i odpisy codziennie, to też zapraszam :D

EDIT: ZROBIONE!!!
Ostatnio edytowano 19 gru 2018, o 14:27 przez Hibana, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Hibana
 
Posty: 273
Dołączył(a): 8 lip 2018, o 17:36
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Wysoka, czerwonowłosa, złotooka kobieta, z dużą blizną na twarzy.
Ubranie czarne z czerwonymi elementami.
Widoczny ekwipunek: Kabura na prawym udzie.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5993&p=92024#p92024
GG: 66265515
Multikonta:

Re: Zlecenia

Postprzez Yasuo » 9 lis 2018, o 19:54

Hibana:
Jak już skończę fabułę z pewną uroczą damą, to podejmę się polowania na demony, duchy i ghoule :). No chyba, że ktoś inny się tego podejmie. Ewentualnie można podnieść poziom misji do rangi C, jeśli zdobędziesz uprawnienia :).
- Mowa
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF]- Mowa[/color]"Myśli"
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF][i]"Myśli"[/i][/color]Prowadzone Misje: Kyasupa Nagai, Tsukune, Hotaka, Fumiko

Wzór Misji:
Spoiler: pokaż
Kod: Zaznacz cały
[quote][center][i]Nick gracza[/i]
[b]Misja rangi Y
1/X
<Pora roku>, <Rok> roku[/b][/center]

[akap]Tu wstaw tekst...[/akap][/quote]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja wykonana pomyślnie![/i]
[b]X PH, Y Ryo(, dodatkowe wynagrodzenie lub informacje - opcjonalnie)![/b][/center]

Kod: Zaznacz cały
[center][i]Misja zakończona niepowodzeniem.[/i]
[b]Informacje.[/b][/center]
Avatar użytkownika

Yasuo
Pomysłowy Dobromir
 
Posty: 808
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 19:57
Wiek postaci: 20
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Miecz-tasak w kawałkach (znajdujący się w pochwie na plecach) - jego imię to Tsume ( 爪 ) co oznacza "Pazur" albo "Szpon". Główna, bojowa "część" tego miecza ma ostrze o długości około 20 cm.
- Wakizashi (znajdujące się w pochwie przy pasie) - imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=55892#p55892
GG: 4278470
Multikonta: Brak

Re: Zlecenia

Postprzez Shikarui » 29 lis 2018, o 11:09

Klepię z Asaką zlecenie Ocirkowe na randze B ♥
Obrazek
Hold me by my name
Hold me till the end.
Avatar użytkownika

Shikarui
Pisarz Lata
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 17:25
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -Czarne, dłuższe włosy
-Lawendowe, jasne oczy
-Średniego wzrostu
Widoczny ekwipunek: Średni łuk, kołczan ze strzałami, płaszcz, torba na tyłku
Link do KP: viewtopic.php?p=73144#p73144
GG: 12504223
Multikonta: Koala

Re: Zlecenia

Postprzez Ayatsuri Juranu » 9 gru 2018, o 15:35

Walcie się
Ostatnio edytowano 19 gru 2018, o 20:27 przez Ayatsuri Juranu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Ayatsuri Juranu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 18 lip 2018, o 18:51
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie białe włosy, ukryte w większości pod bordowym płaszczem. Blada cera. Średni wzrost.
Widoczny ekwipunek: Bordowy płaszcz, brudny i podniszczony. Wybrzuszenie sugeruje noszenie pod nim dużej torby na ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6012
GG: 2334356
Multikonta:

Następna strona

Powrót do Misje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości