Kuźnia A(r/u)tystyczna

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Kuźnia A(r/u)tystyczna

Postprzez Misune Takashi » 30 mar 2019, o 01:24

No to tak - jeżeli widzieliście moje prace, to pewnie wiecie czego się spodziewać. Jeżeli ich nie widzieliście...

Spoiler: pokaż
    Nie przejmujcie się pikselozą - to tylko kompresja hostingu, moje avki są w full 18k ultra hd A++
    Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

Robię avki głównie w pastelach, lubię je przepalać, lubię bawić się prostą formą. Skomplikowane prace raczej nie wchodzą w grę, nie mam do tego wyczucia, a wiem, że jest co najmniej jeden 'avatarzysta' na tym forum, który świetnie sobie z taką formą radzi #pozdrawiamcieplutko

Przyjmuje maksymalnie 3 zamówienia na raz, i te realizuje. Oczywiście, jestem otwarta na wszelakie poprawki... (ale wolałabym ich nie robić, bo z reguły zajmują pińcet razy więcej czasu niż zrobienie avka od nowa). Jeżeli jednak avek, który Ci zrobię, akurat dziwnym zbiegiem okoliczności Ci się spodoba, to daj znać w 'Odbiorze'!

• Formularz złożenia zamówienia:
    Kod: Zaznacz cały
    Co chciałbym/chciałabym, żebyś mi zrobiła? : (Opisz mi proszę ogólny zamysł swojego avatara. Jeżeli nie masz pomysłu, to musisz zdać się na mnie, a moja wyobraźnia jest czasem... nieprzewidywalna.)
    W jakiej kolorystyce chcę, żeby mój avatar był utrzymany? : (Jasne i kolorowe pastele, stonowane beże, a może czujesz się odważnie i chcesz purpurę? Daj mi znać. W przeciwnym razie, pewnie zrobię pastele)
    Czy chcesz, żebym dodała do niego napis? Jeżeli tak, to jaki? : (Tutaj pełna dowolność. Jeżeli chcesz rozdział Pana Tadeusza, to też damy radę, tylko nie gwarantuje, że będzie czytelny).

• Formularz odbioru gotowego avatara.
    Kod: Zaznacz cały
    Czy podoba Ci się gotowy awatar? : (Wystarczy 'tak' lub 'nie', ale wszelkie uwagi, również są mile widziane.)
    Co łaska : (jeżeli avek Ci siadł, możesz sypnąć ryo. Nie obrażę się, szczególnie, że zbieram na łódkę, żeby wypłynąć z wyspy, a te jak się okazuje, kosztują 100 ryo za podróż. Wiem, zdzierstwo.)
Spoiler: pokaż
Jeżeli zdarzy się tak, że z jakiegoś powodu nie odpisuje w Warsztacie, szturchajcie mnie na czacie!

Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Misune Takashi

Wiek postaci: 0
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniego wzrostu, kolorowe włosy, smukła sylwetka
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura x2
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7091
GG: 0
Multikonta:

Powrót do Piszemy o wszystkim!