Muzyczny zakątek

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Muzyczny zakątek

Postprzez Kyoraku » 23 wrz 2017, o 22:11

Hejo!
Zapraszam wszystkich do podzielenia się w tym wątku swoimi gustami muzycznymi. Ulubione gatunki, zespoły, utwory. Ja przepadam za ostrymi brzmieniami - metalcore, post-hardcore i inne odłamy (przy okazji szukam kogoś, kto wybiera się do Warszawy na koncert Our Last Night w październiku).
Piszcie śmiało!
Kyoraku

Re: Muzyczny zakątek

Postprzez Natsume » 24 wrz 2017, o 10:56

Kyoraku, polecam przyjrzenie się zespołowi Silent Jester z Rzeszowa. Całkiem fajne metalkory, mój kumpel z roku jest tam wokalistą (growlistą? dunno).

Tak szczerze? Ciężko mi zdefiniować czego słucham w pełni, bo o ile dominują niektóre odłamy metalu - power, melodic, melodic death, blackened death, blackened power, folk, doom - to również bardzo często słucham kawałków typowo rockowych, muzykę z lat 80., niektóre utwory muzyki klasycznej, pirate punk. Dużo zależy od tego na co mam ochotę.

Natsume
Mocarz

Wiek postaci: 26
Ranga: Kogō, Shimakage
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=199
GG: 6078035
Multikonta: Natsu

Powrót do Piszemy o wszystkim!