Tajne uhide Masaru!

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Tajne uhide Masaru!

Postprzez Masaru Yoshida » 13 wrz 2017, o 21:59

Obrazek
Nazwa Kukły
Wara

Ranga
D

Klasa
Ultralekka

Cena
50Ryo

Materiały
Słoma, kości, ewentualna broń.

Wygląd Wielkość zależna od wziętego osobnika, ponieważ budowa kukły to szkielet człowieka, z wsadzonymi stawami kulistymi w miejscach dłoni,łokci, ramion, kolan, szyi i miejsc gdzie kończyny są doczepione do korpusu. Każda kość jest obwinięta słomą, lub też świeżą trawą i inną zieleniną, w zależności od woli tworzącego. Oczy to guziki ze starych ubrań, a usta to wycięcie w słomie. Słoma trzyma się dzięki liną które jako jedyne są zakupione. Każda kość jest obwiązana słomą(bądź innym zielskiem) i liną.

Mechanizmy Brak takowych.
Masaru Yoshida
 

Re: Tajne uhide Masaru!

Postprzez Yamiyo » 20 wrz 2017, o 09:43

Pozwolę sobie wykorzystać ten temat :)


Nazwa
Fuuton: Dātsu ni Taisuru (Przeciwko Strzałom)

Dziedzina
Fuuton

Ranga
D

Pieczęci
Ptak

Zasięg
1 metr nad głową i 4 metry średnicy.

Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 za utrzymanie)

Dodatkowe
Brak.

Opis Technika pozwala stworzyć nad głową użytkownika coś na wzór chmury stworzonej z powietrza (nie zasłania widoku). Chmura ta ma pewne właściwości defensywne. Chroni bowiem użytkownika przed strzałami i bełtami lecącymi z góry (np. z jakiegoś Muru). Działa na bardzo prostej zasadzie. Strzały po prostu na nią opadają i unoszą się nad głową. Jednak dotyczy to jedynie strzał, które w linii prostej miałyby mniejszy zasięg niż odległość strzelca od użytkownika. Przykładowo: Strzała wystrzelona za pomocą Krótkiego Łuku osiąga dystans 75 metrów. Jeśli więc strzelec stoi 80 metrów nad ziemią i strzela w użytkownika, to technika z powodzeniem go obroni. Jeśli natomiast strzelec zejdzie 5 metrów niżej i wtedy wystrzeli, to niestety technika działać nie będzie. Chmura przemieszcza się wraz z użytkownikiem.

Link do tematu postaci
KLIK!


Przed chwilą ten pomysł wpadł mi do głowy :). Nie wiem czy Ci się spodoba, ale jak coś, to dodałem możliwość kopiowania, byś sobie to przekopiował.
Yamiyo
 


Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość