POMYSŁY/ SUGESTIE

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Ocir » 21 kwi 2015, o 22:23

Ten wątek kieruję do tych kreatywnych, którzy nom stop podsuwają nam nowe pomysły. Otóż, administracja ma także coś takiego jak życie prywatne, studia, a nawet magisterkę... Od dzisiaj tutaj możecie zasypywać nas swoimi pomysłami. Wtedy Wy macie pewność, że widzimy co się dzieje, a wiadomości, nie zginą w czeluściach archiwum. Z kolei my mamy wolną chwilę na oddech, jak także przemyślenie niektórych spraw. Na pewno co jakiś czas będzie się pojawiała odpowiedź na dany pomysł, będziemy dyskutować, szukać kompromisów. Jednakże nie dajcie się zwieść! Mamy swoje zasady, więc co nieco może być po prostu... odrzucone.
Ach tak! I jeszcze jedno, wrzucamy pomysł, uzasadnienie i argumenty. Rozpatrywanie pojedynczych zdań nie będzie miało sensu.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Teien » 22 kwi 2015, o 06:48

Czemu nie używać do tego po prostu działu "Pomysły"?
Teien
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Natsu » 22 kwi 2015, o 07:42

Itami, tu jest odpowiednie miejsce do pomysłów. zamykam
"Tamiko załozyła tamten temat, aby ludzie nie spamili przed otwarciem pbf-a swoimi pomysłami na gg, dział pomysłow otwarty dopiero mial być przy otwarciu pbf-a. Chcieliśmy pozwolic wykazac się temu systemowi, a nie, zeby jeszcze przed ruszeniem, wszystko wywrócić do góry nogami i na innych zasadach grac. Stąd tamten temat."
Avatar użytkownika

Natsu
Support
 
Posty: 2281
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Kaz » 22 kwi 2015, o 07:49

Problem
Hachimon przez wszystkich kochany nie jest ograniczony z tego co czytałem. Jest to potężny boost, a może się go uczyć każdy mający rangę i poziom wytrzymałości. Dodatkowo progi wytrzymałości uważam za zbyt niskie.

Rozwiązanie
Wymagana zgoda administracji/Wyprawy po informacje jak opanować daną bramę, poziom wyprawy wzrastałby wraz z zaawansowaniem bramy.
Wymaganie wytrzymałości - niech wzrasta o 20, nie o 10. Ktoś posiadający tą VII bramę powinien być prawdziwym koksem w wytrzymałości jak Rock czy Gui.

Dodatkowe uwagi
Rangi są stare, nie ma tam podziału na genin, chuunin etc.
Kaz
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Natsu » 22 kwi 2015, o 07:59

@UP
rozważymy to, w mojej wizji Hachimon powinien być dla bezklanowców (albo przynajmniej wyższe bramy, ale jak będzie to zobaczymy
Jak na razie masz mój głos za.
Avatar użytkownika

Natsu
Support
 
Posty: 2281
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Teien » 22 kwi 2015, o 08:08

Dodać wymagane UW, które odpowiada za naukę Hachimon. UW Hachimon - nasz organizm od urodzenia ciężko przyswaja sobie dziedzinę Ninjutsu, jak i inne które wymagają dobrej kontroli chakry, by miotać kulami ognia, ciskać strumieniami wody. Natomiast nasze ciało w przeciwieństwie do rówieśników jest bardziej wytrzymałe. Nie mamy tutaj na myśli odporności na chłód, gorąc i inne takie. Jesteśmy po prostu bardziej wytrwali jeśli chodzi o nasze mięśnie, co sprawia, że że jesteśmy w stanie nauczyć się Bram Chakry. (Nauka technik z dziedzin Chakrowych za więcej X% PH + Kontrola Chakry. Nauka Taijutsu i rozwój fizycznych cech tańsza - X% PH + Pozwala nam nauczyć się Hachimon)
Może coś takiego?

Dobra ścieżka.
~ Defrev.
Teien
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Soh » 22 kwi 2015, o 13:25

Technika ninjutsu rangi S od latania nie istnieje. W zasadzie był to doton, ten od zmiany wagi.
http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Doton:_ ... n_no_Jutsu
To chyba też lepsze rozwiązanie niż wrzucenie w zwykłym ninjutsu czegoś opartego na grawitacji, już sobie można wyobrazić te wt.. ^^
Soh
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Kamiru » 22 kwi 2015, o 15:02

Soh, technika istnieje, jest w fuutonie. ~
Kamiru
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Soh » 22 kwi 2015, o 15:23

Chodzi o to, że w ninjutsu jest technika Hikō Gijutsu, której być nie powinno, bo to podany przeze mnie doton był. W fuutonie też jest? Dziwne. Może jakoś inaczej z własną inwencją zostało to tutaj zrobione:-P
Soh
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Soh » 23 kwi 2015, o 23:51

Klan Dohito - przy technikach brak wpisanego kosztu gliny za danego stworka (opcjonalnie można by było dopisać też coś o szybkości ich tworzenia, jednakże to raczej sprawa zdecydowanie drugorzędna i można nawet zostawić dla sędziów:-P).
Soh
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Kaz » 24 kwi 2015, o 06:18

viewtopic.php?f=56&t=174

2% za wybuch o sile C3, jednak ja bym zwiększył te koszty do jakichś 15% za taki cios, warto zauważyć, że Gari (użytkownik Bakutonu), nie z każdym ciosem wybuchał wszystko naokoło, zatem musiał być tego jakiś powód np. koszta chakry.
Kaz
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Soh » 24 kwi 2015, o 10:21

Wyposażenie->broń->łuki.
Za łuki odpowiada ninpou bojutsu, problem w tym, że w żadnym innym miejscu poza wymaganiem w lukach, nie znalazłem żadnej wzmianki o tej dziedzinie.

W opisie techniki Iryo od przeszczepu mamy wpisane, że więcej info w odpowiednim temacie. Nie mogę go znaleźć, warto też by było dodać do niego link przy technice.

viewtopic.php?f=51&t=132
Ten sam obrazek przy Konoha Daisenpū oraz technice niżej.

viewtopic.php?f=107&t=202
Brak obrazka przy Yonbim.
Soh
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Miyuki » 25 kwi 2015, o 01:31

Obrazek

Problem:
Boli w oczy

Rozwiązanie:
Zmiana obrazka

Dodatkowe uwagi:
Żadnych
Miyuki
 

Re: POMYSŁY/ SUGESTIE

Postprzez Midori » 8 maja 2017, o 15:50

Kiedy znajdzesz pomysły dla siebie.
Midori
 


Powrót do Piszemy o wszystkim!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość