Piszemy Historię

Tradycyjny offtop - można tutaj swobodnie rozmawiać na temat forum, rozgrywki, tematyki, albo nawet o tematach zupełnie z innej beczki. Ogólnie - piszta, co chceta!

Piszemy Historię

Postprzez Yami » 10 cze 2018, o 20:23

Każdy dodaje jedno zdanie, nie ważne jak bardzo abstrakcyjne czy realistyczne. Możemy wymyślić cokolwiek.
Zaczynam.

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli.
W sprawach WT można zgłaszać się na priv na Discordzie. Nie zamierzam gryźć
Obrazek

Misje:
ShinRak Tensei D - Zamrożona (nieobecność)
Yosiek i Goku C (nieobecność Yosuke)
Kaonajima D -Zamrożona (urlop)

Yami
Szarak

Wiek postaci: 18
Ranga: Leń
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4268
GG: 12310728
Multikonta:

Re: Piszemy Historię

Postprzez Yamanaka Inoshi » 10 cze 2018, o 20:29

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich.

Prowadzone misje:
[C] - ??? - Yamanaka Misae, Koseki Kitashi, Rakurai Minoru -
[C] - Raport ze zdarzenia - Keizo Senju -
[C] - Konkurencja - Chisana Miyuki -
[B] - Nici Dziedzictwa - Senju Oshi -
Rezerwacje:
Hikari, Rika Kari, Hiroshi, Numa, Yami

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
[D] - Nie wszystko jest za darmo - Sabaku Kirishi -

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf

Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy z długą grzywką na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Fioletowa szata z jednym rękawem, cała pokrwawiona
- Wzrost 155
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Torba
2 Kabury z prawej strony, jedna na pasie, druga na nodze.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Numa » 10 cze 2018, o 20:37

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie.
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -

Numa

Link do KP: viewtopic.php?p=79250#p79250
GG: 37827204
Multikonta:

Postprzez Yami » 10 cze 2018, o 20:38

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy.
Obrazek

Misje:

Yami
Szarak

Multikonta:

Postprzez Yamanaka Inoshi » 10 cze 2018, o 21:12

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była.

Prowadzone misje:
[C] - ??? - Yamanaka Misae, Koseki Kitashi, Rakurai Minoru -
[C] - Raport ze zdarzenia - Keizo Senju -
[C] - Konkurencja - Chisana Miyuki -
[B] - Nici Dziedzictwa - Senju Oshi -
Rezerwacje:
Hikari, Rika Kari, Hiroshi, Numa, Yami

Zamrożone:
[D] - Nie wszystko jest za darmo - Sabaku Kirishi -

Yamanaka Inoshi
Forumowy Noł Lajf

Krótki wygląd: - Krótkie blond włosy z długą grzywką na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Fioletowa szata z jednym rękawem, cała pokrwawiona
- Wzrost 155
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Torba
2 Kabury z prawej strony, jedna na pasie, druga na nodze.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Yami » 10 cze 2018, o 21:35

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była. Wtedy przychodzili ludzie chcący zdobyć błgosławieństwa, tak wiec Yami przy szczoty pomocy i czasem kawałkami gliny oblewał ludzi, w śród których znalazł się młodzieniec, co kobietą był a imię jego Inoshi brzmiało.
Obrazek

Misje:

Yami
Szarak

Multikonta:

Postprzez Ame » 10 cze 2018, o 21:39

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była. Wtedy przychodzili ludzie chcący zdobyć błgosławieństwa, tak wiec Yami przy szczoty pomocy i czasem kawałkami gliny oblewał ludzi, w śród których znalazł się młodzieniec, co kobietą był a imię jego Inoshi brzmiało. Młodzieniec owy, w kobiecym ciele, chętnie degustował tajemnicze fragmenty z końca przepychacza Yamiego.
Obrazek
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Ame
Szarak

Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4737&p=70902#p70902
GG: 65041008
Multikonta:

Postprzez Yami » 11 cze 2018, o 21:52

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była. Wtedy przychodzili ludzie chcący zdobyć błogosławieństwa, tak wiec Yami przy szczoty pomocy i czasem kawałkami gliny oblewał ludzi, w śród których znalazł się młodzieniec, co kobietą był a imię jego Inoshi brzmiało. Młodzieniec owy, w kobiecym ciele, chętnie degustował tajemnicze fragmenty z końca przepychacza Yamiego. Niestety jednak musiało w końcu dojść do tegoż upadku, musiał nadejść koniec, przyszedł przepotężny Numa, który miał strącić króla z jego tronu.
Obrazek

Misje:

Yami
Szarak

Multikonta:

Postprzez Numa » 12 cze 2018, o 13:19

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była. Wtedy przychodzili ludzie chcący zdobyć błogosławieństwa, tak wiec Yami przy szczoty pomocy i czasem kawałkami gliny oblewał ludzi, w śród których znalazł się młodzieniec, co kobietą był a imię jego Inoshi brzmiało. Młodzieniec owy, w kobiecym ciele, chętnie degustował tajemnicze fragmenty z końca przepychacza Yamiego. Niestety jednak musiało w końcu dojść do tegoż upadku, musiał nadejść koniec, przyszedł przepotężny Numa, który miał strącić króla z jego tronu. Ujrzawszy jednak tą sytuację postanowił tej dwójce nie przeszkadzać i wyszedł opuszczając ten kraj.
- Myśli Numy -
- Słowa Numy -

Numa

Link do KP: viewtopic.php?p=79250#p79250
GG: 37827204
Multikonta:

Postprzez Shiga » 14 cze 2018, o 17:06

Dawno, dawno temu, w kraju 4 świętych, ceramicznych kibli. Zasiadł sobie Yami na jednym z nich. Wywołało to wielkie oburzenie. Trzymał albowiem w prawej swej ręce berło, którym była złota szczota, zaś w lewym drugie, równe ważne, jakowym to był gumowy przepychacz lecz i on złotej był barwy. Na końcu jednak znajdowała się kupka gliny która kupką gliny wcale nie była. Wtedy przychodzili ludzie chcący zdobyć błogosławieństwa, tak wiec Yami przy szczoty pomocy i czasem kawałkami gliny oblewał ludzi, w śród których znalazł się młodzieniec, co kobietą był a imię jego Inoshi brzmiało. Młodzieniec owy, w kobiecym ciele, chętnie degustował tajemnicze fragmenty z końca przepychacza Yamiego. Niestety jednak musiało w końcu dojść do tegoż upadku, musiał nadejść koniec, przyszedł przepotężny Numa, który miał strącić króla z jego tronu. Ujrzawszy jednak tą sytuację postanowił tej dwójce nie przeszkadzać i wyszedł opuszczając ten kraj. Podróżował przez góry i lasy, na wiernym osiołku, niczym mityczny piąty jeździec, poszukując swojego celu życiowego.
Obrazek
Głos Shigi | Ból i Smutek Shigi
Kolorek - AF936B
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Shiga
Najbardziej specyficzna postać

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Powrót do Piszemy o wszystkim!