Kenji ma pytania :D

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.

Kenji ma pytania :D

Postprzez Kenji » 24 sie 2017, o 22:42

okej to zaczynam, pytania mogą być banalne ale kto pyta nie błądzi, a pewności nigdy za wiele :)

1) Czy Aburame potrafi rozmawiać z robakami? Wydaje im polecenia telepatycznie, jednak czy robak jest w stanie przekazać jakoś informacje Aburame.
2) Dobrze kminie, że najpierw wykonuje znaki pod technikę Kawarimi, pobieram chakrę ale technika działa czasowa i używam dopiero gdy będę się spodziewał ataku, którego nie uniknę?
3) Czy przy wykonywaniu znaku pod Kawarimi muszę wybrać przedmiot, z którym się będę podmieniał czy dopiero przy aktywowaniu techniki?

to tyle, pytanie banalne zadaje je dla pewności aby przypadkiem jakiegoś faila roku nie popełnić :D
Avatar użytkownika

Kenji
 
Posty: 247
Dołączył(a): 28 lip 2017, o 23:15
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=3921
GG: 63194933
Multikonta:

Re: Kenji ma pytania :D

Postprzez Yasuo » 25 sie 2017, o 08:10

Nie jestem modem technicznym ani tym bardziej administratorem, więc moja opinia może być nieprawdziwa, więc zbytnio się nią nie sugeruj, ale postaram się udzielić jakiejś odpowiedzi i ewentualnie ktoś sprostuje bądź potwierdzi moje słowa:

1. Z tego co pamiętam, Aburame mają technikę, która pozwala im na to, by robaki przekazały informacje o tym gdzie wróg się ukrywa. Na dobrą sprawę więc mogą przekazywać użytkownikowi informacje, ale zapewne będzie to wymagało jakichś odpowiednich Własnych Technik. No i robaki muszą być w stanie zapamiętać i jakoś odtworzyć - ciężko stwierdzić czy ta telepatia działa w obie strony - informacje, które udało im się pozyskać. Głównie chodzi o to zapamiętanie. Pies (mówię o realnym świecie) wie gdzie mieszka, ewentualnie czuje zapach swojego domu bądź jego domowników i potrafi skojarzyć to miejsce ze swoim domem i wie jak tam trafić. Po prostu (chyba) to pamięta. Ale wątpię, żeby zapamiętał rozmowę dwóch ludzi. Robaki mają jeszcze "słabszy" mózg, więc na pewno nie byłbyś w stanie podsłuchiwać. No chyba, że wyhodowałbyś (a taka możliwość jest!) jakiś mega inteligentny rodzaj robaków z dobrą pamięcią. Wtedy pewnie dałbyś radę podsłuchiwać czy szpiegować ludzi. Ale tak jak mówię: WT + własny rodzaj robaków.

2. Z tego co się orientuję, Kawarimi nie jest techniką czasową. Nie możesz sobie złożyć pieczęci i czekać co zrobi przeciwnik - jeśli atakuje, to Kawarimi, a jeśli nie atakuje to czekasz aż zaatakuje i wtedy Kawarimi. To tak nie działa raczej. Widząc atak przeciwnika, dopiero składasz pieczęcie i podmieniasz się jak ten Cię uderzy. Generalnie chodzi o to, że jak przeciwnik nie atakuje, to złożenie pieczęci nic Ci nie da.

3. Ciężko stwierdzić, ale generalnie wydaje mi się, że podczas składania pieczęci. No, ale tak jak pisałem w punkcie 2, nie jesteś w stanie "opóźnić" użycia tej techniki, więc aktywacja techniki następuje praktycznie w tym samym czasie co złożenie ostatniej pieczęci, więc prawdopodobnie nieistotne jest kiedy wybiera się ten przedmiot.

---
Tak jak pisałem. To tylko moja opinia.
- Mowa
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF]- Mowa[/color]"Myśli"
Kod: Zaznacz cały
[color=#00FFFF][i]"Myśli"[/i][/color]Prowadzone Misje: Kurusu, Kohei
Avatar użytkownika

Yasuo
 
Posty: 272
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 19:57
Wiek postaci: 18
Ranga: Samuraj
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=55892#p55892
GG: 0
Multikonta: Brak :(


Powrót do FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość