Mechanika technik rodu Dōhito

Oto miejsce, w którym można pytać o wszystko, czego się nie wie w działaniu forum. Znajdziesz tutaj również samouczki pozwalające na lepszym opanowaniu niektórych cech naszego forum.

Mechanika technik rodu Dōhito

Postprzez Shins » 15 kwi 2018, o 20:07

1. Czy techniki C1: Shī Wan i C2: Shī Wan są utrzymywane, czy po stworzeniu ptaszków mogą sobie latać bez zużywania chakry?
2. Z jakiej odległości mogę detonować ładunki?
3. Czy jeśli mam bomby np. w postaci ptaków to mogę przerobić je na np. pająki bez zużycia chakry?
4. Czy koszt 20g gliny za małe bomby to koszt za 5 bomb czy za jedną? Czyli czy C1: Shī Wan zawsze zabiera 200g gliny?
5. Czy jeśli mam 5 bomb małych (po 20g gliny) to mogę utworzyć z nich bez zużycia chakry 1 średnią itd.?
6. Jaki jest udźwig ptaków transportowych?
Ostatnio edytowano 16 kwi 2018, o 14:36 przez Shins, łącznie edytowano 1 raz

Shins

Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5284
GG: 0
Multikonta:

Re: Mechanika technik rodu Dōhito

Postprzez Yamanaka Inoshi » 15 kwi 2018, o 20:11

1. Czy techniki C1: Shī Wan i C2: Shī Wan są utrzymywane, czy po stworzeniu ptaszków mogą sobie latać bez zużywania chakry?

Jeśli w opisie techniki nie ma nic o podtrzymaniu ani w temacie klanówek czy reberu to tworzysz i latasz jak chcesz.

Prowadzone misje:
- D - Pielgrzym - Sabaku Kuroko
- C - Kara - Kami Noriko, Senju Oshi
Rezerwacje:
Hikari, Numa

Spoiler: pokaż
Zamrożone:
- CW - - Kontakt utracony. Próba nawiązania dialogu!. - Kaminari Shigemi

Yamanaka Inoshi
Forumowy No-Life

Wiek postaci: 15
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy do przed ramion, grzywka na prawą stronę twarzy
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 155
- Ubranko->
https://i.imgur.com/nUEyczI.png
Widoczny ekwipunek: Podwieszona kusarigama
Duża Torba
Kabura z prawej strony na udzie.
[na misjach]
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4957
GG: 64789656
Multikonta:

Postprzez Kuroi Kuma » 17 kwi 2018, o 21:09

1. Nie, nie są. Oznacza to, że opłacasz je raz i istnieją sobie one dopóki ich nie zdetonujesz.
2. Obecnie (o zgrozo) z dowolnej.
3. Nie, za wszystkie przeróbki opłacamy chakrę. Normalnie trzeba "zjeść" i przerobić na nowy twór :)
4. To koszt za jedną bombę. C1 Możesz utworzyć mniej bombek, zużywając tym samym mniej gliny. W sumie to przy małych tworach wykorzystywane jest tam 100 gliny
5. Jak w numerku 3 - przerabiasz je poprzez om nom nom
6. Na obecną chwilę nie jest to nigdzie powiedziane, więc na zdrowy rozsądek / opinię MG.

Szczerze powiedziawszy gdyby Ci jakieś pytania wpadły to mów. Osobiście planuję zmienić nieco Dohito m. in. zasięg, który obecnie jest za duży, dostosować wybuchu do tego co jest obecnie, bo mechanika notek się zmieniła, a klan niestety nie, no i dobrze byłoby dorobić te ilości gliny.

Kuroi Kuma

Wiek postaci: 34
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG: 5488733
Multikonta:

Postprzez Shins » 17 kwi 2018, o 21:42

Czuję nerfa... tylko kiedy?

1. Czy można tak utworzyć figurki, by wybuchły od dotyku lub uderzenia?
2. Czy figurki poddane dodatkowej obróbce, np. wypalaniu zachowują swoje właściwości?
3. Jeśli stworze powiedzmy 20 figurek i schowam je do torby jak długo będą pełnowartościowe? Mogę z nimi tak chodzić do usranej śmierci i korzystać kiedy chcę?
4. Czy figurki muszą przedstawiać zwierzęta itp. Czy mogę zrobić wybuchowe krzesło składane?
5. Czy do sterowania figurkami muszę posiadać percepcję w ilości pozwalającej mi na nadążanie za nimi, czy wystarczy, że chce aby gdzieś poleciały i nie muszę nimi świadomie manipulować?

P.S. Warto dodać uwagę, że figurki detonuje się oddzielnie. Chyba, że nie?

Shins

Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Multikonta:

Postprzez Kuroi Kuma » 23 kwi 2018, o 06:27

1. Tylko WT jeżeli w ogóle. Osobiście wolałbym czegoś takiego uniknąć, bo może to być po prostu broken.
2. Nie
3. Szczerze to nie wiem czemu, ale uciekła gdzieś notka odnośnie utrzymywania się "tworów" z chakry po czasie... Według mnie powinno być jak w innych klanach - po X czasie glina traci swoje właściwości, ale możesz ją znowu przeżuć kosztem chakry i znowu będzie działać.
4. Cóż, na forum dostępne mamy zwierzaki do uformowania i ma to swoje uzasadnienie, bowiem ten twór jakoś musi się poruszać ;)
5. Tak, musisz mieć percepcję wynoszącą połowę szybkości tworu, by nadążać za nimi wzrokiem, musisz mieć świadomość swoich tworów, inaczej nie wiesz kiedy detonować.

Kuroi Kuma

Wiek postaci: 34
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Średniego wzrostu mężczyzna z kilkudniowym zarostem na twarzy. Widać że jest trochę starszy, jednak nie aż tak znacznie. Głos niski, lekko chrypiący od palenia. Trochę dłuższe, czarne włosy, przy szyi luźno obwiązany bandaż trochę jak szalik
Widoczny ekwipunek: Gurda
Plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=4367
GG: 5488733
Multikonta:

Postprzez Shins » 26 paź 2018, o 13:47

1. Ile gliny na raz może mieć w rękach Dohito? Czy może przerabiać na raz tylko 1 ładunek, czy powiedzmy może schować tam ich kilka a w razie konieczności z nich korzystać?

Shins

Multikonta:

Postprzez TwoFace » 30 paź 2018, o 10:34

Się zjada glinę tylko na następną technikę. Zjadasz glinę, dodajesz chakrę, mlaskasz, memłasz, wypluwasz i to jest taki ładunek.

TwoFace
Administrator

Wiek postaci: 0
Multikonta:

Powrót do FAQ