Kami Sona

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kami Sona

Postprzez Kami Sona » 22 sie 2019, o 15:38


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Sona
KLAN: Kami
PRZYNALEŻNOŚĆ: szczep Kami, prowincja Antai
WIEK [DATA URODZENIA]: 14 lat
PŁEĆ: męska
WZROST | WAGA: 160cm | 50kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Szczupły i dość niski jak na swój wiek chłopak cierpiący na wyraźny deficyt w departamencie mięśni. Nie wygląda na shinobi, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę, że jest tylko uczniem. Twarz Sony jest w kształcie serca z szerszym czołem i zwężająca się ku dołowi, zakończona wydatnym podbródkiem. Para szeroko rozstawionych ciemno-czerwonych oczu pod brwiami nadającymi jego twarzy lekko zdeterminowanego wyrazu, prosty nos oraz wąskie usta. Do tego niebieskie włosy, może nieco za długie jak na chłopaka i mamy całkiem przystępnie prezentujący się pakiet. Zwyczajnie wyglądające dziecko jakich w jego kraju wiele, nie boi się ubrudzić.
UBIÓR: Od kostek po szyję, większość jego ciała owinięta jest bandażem, który zwykle jest choć trochę przybrudzony od treningu. Do tego zwykły szary tshit dość dopasowany do jego szczupłego ciała i granatowy bezrękawnik z wysokim kołnierzem chroniącym przed klimatem Wietrznych Równin. Dół ubioru Sony składa się z ciemno szarych spodenek sięgających przed kolano oraz sandałów ninja pasujących kolorystycznie do bezrękawnika. Do tego standardowy ekwipunek początkującego shinobi w postaci niewielkiej skórzanej torby przewiązanej w pasie oraz kabury na udzie.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Pewność siebie Sony jest adekwatna do jego umiejętności, czyli niewielka. Na szczęście pracuje nad sobą w każdej kwestii i stara się zmienić na lepsze. Darzy szacunkiem starszych i chętnie angażuje się w pomoc innym, stanowi przykład idealnego ucznia i obywatela o nienagannych manierach. W gruncie rzeczy jego towarzystwo jest bezkonfliktowe i całkiem mile widziane. Jak przystało na obywatela Wietrznych Równin, ukrywa swoją prawdziwą twarz i problemy za maską, żyje w swojej bańce tak jak większość znanych mu osób. A jaki jest naprawdę? Przede wszystkim bardzo lojalny, jednak bardziej swojemu sumieniu niż jakimkolwiek odgórnym zasadom. Choć jest jeszcze młody (a może przede wszystkim dlatego) jego celem jest zaprowadzenie pokoju na świecie i jest gotów dokonać tego wszelkimi możliwymi środkami. Choć pragnie szczęścia i bezpieczeństwa obywateli swojego kraju, nie omieszka się poświęcić ich dla celu, który uzna za godny. Do tego wydaje się całkowicie nieświadomy własnej hipokryzji i nazbyt przeświadczony o swojej racji. Do jego zalet zależy niewątpliwie bezinteresowność, gdyż jest niepodatny na wszelkiego rodzaju przekupstwa nie mające ścisłego związku z jego celem. Jest idealistą i nie interesują go dobra materialne. Nie przywiązuje się do miejsc, ani przedmiotów, jednak przy tym pokłada zbyt wielkie zaufanie w ludziach i wszelkie zdrady bolą go nad wyraz dotkliwie. Pewnego dnia ta ufność może skończyć się dla niego tragicznie. Trudno jest mu zrozumieć postępowanie osób całkowicie mu odmiennych, co skutkuje brakiem empatii dla nich. To wszystko sprawia, że jako osoba Sona jest bardzo spolaryzowany i potrafi być zarówno najżyczliwszą jak i najpodlejszą osobą jaką można spotkać na swojej drodze, a obie te postawy godzi ze sobą, zdawałoby się, bez najmniejszego problemu.
NAWYKI: brak
NINDO: Za wszelką cenę
HISTORIA: Choć historia Sony może się wydawać dość przykra z naszego punktu widzenia, trzeba zdać sobie sprawę, że w perspektywie otaczających go realiów wcale taka nie była. Jego matka należała do szczepu nomadzkich watari, którzy nie odznaczali się szczególnymi umiejętnościami, czy zdolnościami ninja. Napadali, kradli i czasem zabijali, aby przeżyć. Dla zamieszkujących Wietrzne Równiny shinobi byli niewielkim utrapieniem nie wartym zachodu, a przetrwali głównie dlatego, że potrafili się przed nimi ukryć. W końcu jednak kolejne występki watari wywołały zamieszki wśród chłopów, którzy zdecydowali się w końcu wynająć zamieszkały w Antai szczep Kami do pozbycia się ich. Sona miał w tym wielkie szczęście, gdyż gdyby padło na sąsiadujących Kaminari to zapewne jego losy potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Grupa watari w jakiej żył Sona do ukończenia przez niego siódmego roku życia nie zawsze była życzliwie do niego nastawiona, lecz cieszył się opieką i ochroną swojej matki, która nie dała go nigdy skrzywdzić. Niezależnie jednak od tego, był przyjaźnie nastawionym do ludzi dzieckiem i widok ich brutalnej śmierci z rąk shinobi odbił się znacząco na jego psychice. Z grupy dziesięciorga dorosłych i kilku dzieci, z których on był najmłodszy pozostali jedynie on i chroniąca go własnym ciałem matka. Sytuacja wyglądała tragicznie i wszystko wskazywało na to, że życie Sony miało się zakończyć nim się na dobre rozpoczęło. I choć miał ledwie siedem lat, rozumiał to w sposób wystarczający do wywołania ogromnego strachu pod wpływem którego udało mu się użyć zdolności klanowych w marnej próbie ochrony ich przed napastnikami. Kami był niewielkim szczepem shinobi w świecie, gdzie wpływy były proporcjonalne do ilości i siły wojowników jakich mieli do dyspozycji. Zabicie dziecka wykazującego potencjał w ich dziedzinie shinobi byłoby stratą, a Sona był wystarczająco młody, by można go było wychować jak swojego. Takie podrzutki dziedziczące klanowe zdolności nie zdarzały się często i zwykle ginęły młodo bez wsparcia krewnych, lecz nie były niespotykane. Aby zdobyć zaufanie chłopca i jego przychylność, lider oddziału Kami obiecał mu, że puści jego matkę wolno jeśli ten zgodzi się iść z nimi. Sona prawdopodobnie nie opuściłby jej, gdyby ta sama nie nakłaniała go do tego widząc w tym szansę na odmianę losu swojego syna. Jako dobre i łatwowierne dziecko uwierzył, że mówili prawdę i po płaczliwym pożegnaniu został bez walki zabrany do osady szczepu.

Tam, jak spodziewała się jego matka życie chłopca faktycznie uległo zmianie i to w większości na lepsze. Poprawiły się jego warunki bytu i nie był narażony na ciągłe, męczące wędrówki. Jedzenie i czyste ubranie było mu zapewnione tak samo jak dach nad głową. Kami nie był bogatym klanem, lecz trzymał się blisko i dbał o swoją młodzież. Dla Sony nie było porównania z watari, którzy walczyli między sobą o ostatni skrawek jedzenia. Jednak rozumiał ich lepiej niż ktokolwiek z jego nowej rodziny, co nieco utrudniało jego relacje z nowymi braćmi i siostrami. Wielu z nich było też trochę o niego zazdrosnych, czego Sona nigdy nie był w stanie zrozumieć. Nie zważając na odrzucenie i nieufność, starał się zyskać ich przychylność oraz uznanie w oczach shinobi, którzy zgodzili się go przygarnąć pomimo gorszego pochodzenia. Jako sierota został przyjęty pod skrzydła jednej z opiekunek, a postać ojca (choć dość obojętnego i nieobecnego) widział w liderze grupy, która sprowadziła go do osady. Jego rówieśnicy nie rozumieli, że ich relacja nie jest niczym godnym pozazdroszczenia i nie może równać się z miłością ojca do rodzonego dziecka. A traktowanie przez niego innych dzieci jak braci i sióstr nie było tym samym, co szczera relacja pomiędzy bliskimi krewnymi, którzy wychowywali się razem od urodzenia.

Lecz poza nadaniem mu klanowego nazwiska, szczep postawił przed Soną też spore wymagania. Od samego początku swojego pobytu w osadzie jego zdolności były testowane w różnoraki sposób i porównywane z innymi dziećmi. Zaczynał później od nich, jednak na jego szczęście uznano, że ma potencjał stać się dla nich użyteczny. A po kilku latach wszyscy przyzwyczaili się do jego obecności i przestali żywić do niego otwartą nieufność z powodu przeszłości, którą on sam powoli zaczął zapominać... Sona był dzieckiem uczynnym i pomocnym, nie narzekał na swój los i trudy treningu, co z pewnością pomogło mu w jego nowym środowisku. Nawet osoby, które szczególnie za nim nie przepadały nie mogły zbytnio na niego narzekać.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Duża torba

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&t=7640
PH: viewtopic.php?f=34&t=7641
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ostatnio edytowano 24 sie 2019, o 01:20 przez Kami Sona, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika

Kami Sona
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sie 2019, o 21:18
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szczupły, nie wysoki chłopak o bordowych oczach i niebieskich włosach.
Ubrany w granatowy bezrękawnik z lekko zakrywającym twarz kołnierzem.
Cech szczególnie zwracających uwagę brak.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7642
GG: 0
Multikonta:

Re: Kami Sona

Postprzez Exodia » 23 sie 2019, o 09:33

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2060
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Kami Sona

Postprzez Kami Sona » 23 sie 2019, o 20:16

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Kami Sona
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sie 2019, o 21:18
Wiek postaci: 14
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szczupły, nie wysoki chłopak o bordowych oczach i niebieskich włosach.
Ubrany w granatowy bezrękawnik z lekko zakrywającym twarz kołnierzem.
Cech szczególnie zwracających uwagę brak.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7642
GG: 0
Multikonta:

Re: Kami Sona

Postprzez Exodia » 23 sie 2019, o 20:42

Widzę poprawione, w takim razie akcept. Miłej gry życzę.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2060
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron