Ichiro

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Ichiro

Postprzez Ichiro » 3 lip 2019, o 09:43

Obrazek


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Ichiro
NAZWISKO | KLAN: Uchiha
PRZYNALEŻNOŚĆ: Uchiha
WIEK [DATA URODZENIA]: 15 lat [Lato, 371]
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 170cm | 60kg
RANGA: DōkōAPARYCJA


Obrazek

WYGLĄD:
Ichiro wygląda jak najbardziej przeciętnie jak na członka swojego klanu. Na pierwszy rzut oka widzi się chłopaczka o typowej dla ninjy budowie ciała, z długimi czarnymi włosami. Jeśli przyjrzeć się twarzy, da się zaobserwować czarne oczy, prosty nos i dość spiczastą szczękę, która chyba zbyt wcześnie się rozwinęła. Brwi młodzieniec ma cienkie, rzęsy krótkie, jak na chłopaka przystało, a uszy kompletnie nieodstające, często i tak przykryte bujną czupryną, która spada również na ramiona i górę klatki piersiowej. Usta wąskie, krótkie. Nic cie-ka-we-go.
Pod względem umięśnienia nie ma żadnego szału. Ot, gówniarz, który coś tam ćwiczył, jak na każdego członka klanu przystało, ale trudno o nim powiedzieć, żeby jakkolwiek dominował szerokimi barami, napuchniętą klatą czy chociażby ogromnymi mięśniami ramion, które to rozrywałyby ubrania. Otóż nie, Ichiro prezentuje się jak najbardziej zwyczajnie, może poza odcieniem skóry, który jest stosunkowo blady, nawet w porównaniu do reszty członków jego klanu.
UBIÓR:
W swojej skromności, Ichiro ubiera się w proste kimono barwy czarnej lub ciemnogranatowej. Na obu z nich widnieją znaki barwy białej w kształcie okręgu połączonego z kotwicą. Jest ich pełno, i pomimo, że ciuch ten jest prosty, zdecydowanie należy do rozpoznawalnych. Poza tym młodzieniec nie nosi pod nim nic, a że zazwyczaj nie zapina go do końca, można ujrzeć jego pierś, nieporośniętą jeszcze żadnymi włosami. Co do reszty ubioru, młodzieniec nosi ciemne rękawiczki, sandały typowe dla każdego ninja, a jeśli jest zimno, to bandaże na przedramionach i łydkach. Wygląda więc jak przeciętny ninja, dla niewprawionego oka może jako samuraj.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brakOSOBOWOŚĆ


Obrazek

CHARAKTER:
Jeśli zaistniałaby potrzeba do skrócenia opisu charakteru młodzieńca do jedynie jednego słowa, zapewne nazwany by został lekkoduchem. I pomimo, że jest to jedynie jeden wyraz, to oddaje on lwią część charakteru młodzieńca. Ichiro, generalnie rzecz ujmując, nie wygląda na zbytnio przejętego życiem. Młodzieniec zazwyczaj jest w dobrym nastroju, widać po nim, że jest zrelaksowany i traktuje swój żywot z dystansem. Nie wydaje się specjalnie sztywny czy spięty, na pewno nie jest frustratem. No, ale może przejdźmy do troszkę ciekawszych cech jego charakteru.
Przede wszystkim, Uchiha jest bardzo rodzinną osobą. Bardzo kocha swoich najbliższych, nie potrafi się na nich długo gniewać i chować urazy, ponieważ, jak to powtarza dość często, "rodzinę ma się tylko jedną". Młodzieniec ma szczególnie dobre kontakty z ojcem, który wychowywał go bardzo sumiennie, i chociaż nie żałował pasa, to Ichiro zdawał sobie sprawę, że tamten używał go wyłącznie w celach wychowawczych. Kolejną osobą bliską jego sercu, jest jego siostra, Chise. Młodzieniec zachowuje się wobec niej, jakby był jej winien jakąś ogromną sumę pieniędzy, i jest zawstydzony. Wszystko to wynika z tego z faktu, iż Chise jest niewidoma, co przy porodzie sprawiło rodzicom ogromny zawód. Ichiro traktuje więc swój wzrok jako coś, czego jego starsza siostrzyczka nigdy nie mogła mieć, przez co czuje nienaturalne poczucie winy.
Młody ninja jest również skromny. Wie, że urodził się w szczęśliwej rodzinie we wspaniałym klanie, czego niewiele osób może o sobie powiedzieć. Dlatego też nie stara się wywyższać ponad innych, bo nie czuje takiej potrzeby. Udowadnianie innym, że jest silniejszy czy mądrzejszy dawno zostawił w żłobku. Woli przytakiwać, a nawet udawać błazna.
O, poruszyliśmy kolejną cechę charakteru Uchihy. Chłopak bardzo lubi sobie żartować ze wszystkiego co się da, nie wyłączając w tym samego siebie. Gówniarz ma całkiem spory dystans, a potrafi szpilę innym wbić tak głęboko, że potem tego żałuje, i znowu się śmieje... tyle, że przez łzy.
Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, to Ichiro jest całkiem ambitny. Nie trenuje on dla świata, dla rodziców, czy nawet dla dobra klanu. Młody chcesię rozwijać dla samego siebie. Czuje, że w jego żyłach płynie czysty potencjał, który powinien wykorzystać, bo inaczej zmarnuje szansę, którą dostał od losu.
NINDO: "Nieważne co mam w sercu. Ważne jest to, co mam w dupie."
HISTORIA:
Życie jest czasami kapryśne. Żywym tego przykładem jest rodzina, w której urodził się Ichiro Uchiha. W wielkim skrócie, młodzieniec urodził się z całkowicie zdrowym wzrokiem, a jego starsza siostra nie. Chise była ślepa, co oczywiście uderzyło w dumę rodziny. Generalnie rzecz ujmując, to w momencie, w którym jej rodzicom urodził się drugi bachor, tym razem pełnosprawny, radościom nie było końca. To nie tak, że niewidoma dziewczynka była uznawana za niepotrzebną. Po prostu rodzice jej nie kochali tak mocno jak Ichirka, który to samym faktem posiadania wzroku tak uradował małżeństwo, że ci zaczęli żyć ze sobą znacznie lepiej. W końcu niewidomy Uchiha jako gówniak na pewno był powodem do wstydu i związek rodziców Chise i Ichiro został wystawiony na próbę. Jednakowoż przetrwał ją, i skończyło się to dwojako. Dobrze dla chłopca, nieco mniej dobrze dla dziewczynki.
Droga dla Ichiro została nakreślona w dniu, w którym orzeczono, iż może patrzeć na świat, a jego siostra nie. Musiał zostać ninją. Wojownikiem, skrytobójcą, mordercą, bohaterem, nazwijcie to jak chcecie. Musiał walczyć dla rodziny, dla klanu, dla Sogen, dla wszystkiego co dobre, a przeciwko wszystkiemu co złe, i co miało jakikolwiek związek z Senju. Od dziecka więc chłopaczek edukowany był w wiadomym kierunku, a w każdej wolnej chwili wpajano mu tyle informacji, ile tylko jego łeb mógł pomieścić. Rutynową formą zabawy był pseudo sparing z rodzicami, zamiast zabawek miał kunaie, i tak dalej, generalnie dzieciństwo ukierunkowane tylko w jednym stopniu. No i trzeba przyznać, że przyniosło to efekty. Młody został Doko w wieku 10 lat, co uradowało rodziców, a niestety zasmuciło trochę jego siostrzyczkę.
Chise, jakkolwiek kochana przez brata by nie była, nie czuła niestety miłości od rodziców. Nic dziwnego, że w pierwszej dogodnej okazji, która się jej przydarzyła, nawiała. To nie tak, że nie mogła wcześniej wychodzić z domu, ale raczej utrudniano jej podróż dalszą niż na jeden dzień marszu od domku. Jednakże na złość dla rodziców, a na całkowitą radość dla Ichirka, Chise okazała się być niezłą ninją, i zbierając coraz to więcej pochlebnych doświadczeń od innych wojowników, zaczęła podróżować po świecie. Generalnie wszystko byłoby do zniesienia dla jej rodziny, gdyby nie jeden, tyciusieńki, malutki szczegół.
Dziewczyna zaciągnęła się na mur.
Właściwie to tylko i wyłącznie z tego powodu młody gówniak dostał bojowe zadanie o treści "sprowadź Chise do domu, najlepiej na 14, skarbie". Ichiro wyruszył więc w niesamowitą podróż, która dopiero otworzyła przygodę jego życia...WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Torba na prawym pośladku.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&t=7441
PH: viewtopic.php?f=34&t=7440&p=120023#p120023
MISJE:
    D - 1, 2
    C - 1
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: +5PH za KP
Ostatnio edytowano 29 lip 2019, o 13:57 przez Ichiro, łącznie edytowano 13 razy
Obrazek

Icirek | Itemy | #FF6600
Avatar użytkownika

Ichiro
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2 lip 2019, o 18:17
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: young_madara.png
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7442&p=120026#p120026
GG: 68610694
Multikonta:

Re: Ichiro

Postprzez Ocir » 3 lip 2019, o 17:39

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Akcept.
Avatar użytkownika

Ocir
Administrator
 
Posty: 3194
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 23:33
Wiek postaci: 0
GG: 401110
Multikonta: Ichirou


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości