Gundan Jugo

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Gundan Jugo

Postprzez Gundan » 20 kwi 2019, o 16:07


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Gundan
NAZWISKO: Jugo
PSEUDONIM: Ikari - Gniew
KLAN: Jugo
PRZYNALEŻNOŚĆ: Mafie Shigashi; Rodzina Akiyama
WIEK [DATA URODZENIA]: 15 lat ur. 23 września
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 171cm | 65kg
RANGA: Brązowa Łuska


APARYCJA


WYGLĄD:
Gundan to wysoki młodzieniec o średniej długości czarnych włosach, które zreguły "ułożone" są w tak zwany artystyczny nieład. Z tego powodu czasem część z nich opada na jego prawe oko, a skoro już mowa o oczach. Jügo pochwalić się może dosyć niezwykłym kolorem, ponieważ w jego przypadku są one złote. Już z samego powodu ich barwy rzucają się w oczy, jednak młodzieniec posiada również bardzo jasna karnacje, która jeszcze bardziej potęguje ten efekt. Co więcej jak większość przedstawicieli swojego szczepu posiada również nadwyraz dobrze zabudowane jak na swój wiek ciało.
UBIÓR:
Sposób ubioru jest zależny od panującej obecnie pory roku. Jednak jeśli chodzi o kolorystykę zazwyczaj ogranicza się do czerni oraz ewentualnie jakiś złotych czy czerwonych dodatków.
W okresie letnim oraz wiosennym paraduje on w czarnej koszuli bez guzików, której wewnętrzna strona obszyta jest czerwonym materiałem. Z powodu braku zapięcia klatka piersiowa czy na przykład brzuch są widoczne gołym okiem. Natomiast na nogach ma szerokie, długie, bufiaste spodnie oraz drewniane sandały również w kolorze czerni. Za to zimą choć dół zostaje po staremu to jednak na wierzch zakłada on bluzkę o dłuższych niż jego ramiona rękawach, które rozszerzają się w rękawach. Sprawia to nie dość, że jego dłonie są ukryte przed zimnem i w żaden sposób nie skrepowane to dodatkow jest w stanie schować tam nieduży przedmiot typu kunai. Natomiast dodatkowo na bluzkę zarzucony jest płaszcz z widocznie oderwanymi rękawami, świadczą o tym nierówno poszarpany materiał, z głębokim kapturem. Nie zaskoczy chyba nikogo też fakt, że strój też jest oczywiście w kolorze czerni.
Na szyi można też dostrzec u niego drewniane korale, w jego ulubionej barwie, których część ma średnicę 2cm, a druga część 3cm (naplecione naprzemian).
ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Złoty kolor oczu

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Gundan to miły młody chłopak, który większość czasu chodzi uśmiechnięty. Jest on zreguły kulturalny oraz uprzejmy, chyba że ktoś mu się nie spodoba. Wtedy pokazuje on swoje drugie oblicze, mściwe, pamiętliwe, wulgarne. Oczywiście to jak ktoś bardzo odczuje niechęć młodzieńca zależne jest też od tego jak bardzo mu się nie spodoba. W końcu nie będzie on łamał rąk komuś za złe słowo na jego temat czy krzywe spojrzenie, natomiast w przypadku próby ataku na niego czy jego towarzyszy na samych rękach może się nie skończyć.
Jednak tu trzeba dodać, że nie jest on bezmyślnym osiłkiem, który przykładowo rzuci się w wir walki z oddziałem strażników bo ci próbowali zaatakować jego kolegę. Raczej w takich sytuacjach po prostu, o ile będzie to możliwe, postara się pomóc mu w ucieczce.
Chłopak nie jest zbyt wygadany, wręcz przeciwnie jest on oszczędny w słowach. Wzniosłe przemowy, kwieciste porównania czy elokwencja to nie jego bajka. Według Jugo takie zabiegi są zbędne, ponieważ nie wnosi to nic, a wydłuża proces komunikacji więc w ten sposób po prostu marnuje się więcej czasu, a ten ma dla niego dużą wartość. Z tego też powodu nie lubi spóźnialstwa czy czekania ale nawet gdy go się tym nieco zdenerwuje można go zawsze udobruchać pieniędzmi.
NAWYKI: Strzela z kostek oraz zaczyna klnąć pod nosem zawsze gdy się denerwuje.
NINDO: "Żeby być szczęśliwym trzeba coś osiągnąć, żeby coś osiągnąć trzeba o to walczyć."
HISTORIA:
Historia Gundan'a zaczęła się od samego początku w nie najciekawszy sposób. Otóż chłopiec został wzięty w niewolę praktycznie w tym samym momencie, w którym zaczął przejawiać oznaki świadomości. Rodziców praktycznie nie pamięta, gdy stara się ich przypomnieć przed oczami ma zaledwie zarysy sylwetek. Żadnych szczegółów, czy choćby imienia jednego z rodzicieli.
Powodem porwania chłopca był fakt jego pochodzenia, pewien medyczny shinobi chciał pozyskać Jugo do swoich badań. W tym celu wynajął grupę najemników, którzy napadli na wolnostojący dom w środku lasu, w którym to mieszkał Gundan wraz z rodzicami.
Tamtego dnia chłopiec bawił się za domem z matką oraz leśnymi zwierzętami gdy raptem te stały się strasznie niespokojne. Dosłownie po ułamku sekund od strony drzwi frontowych rozległ się głośny huk typowy przy eksplozji. Wtedy też zwierzęta wpadły w panikę uciekając w stronę gęstszych drzew, a cały dom i podwórko wokół momentalnie spowite zostało dziwnym fioletowym gazem. Wystarczyła krótka chwilą, kilka wdechów trucizny, by zacząć tracić świadomość i władze w kończynach.
Ostatnie wspomnienie z tamtego incydentu to krzyk matki i ojca, okropny, wręcz przeraźliwy krzyk. Następnie jakiś błysk i ciepłe krople szkarłatu padające na twarz.

Gdy nastepnie otworzył oczy był już w zupełnie innym miejscu. Leżał na zimnej ceglanej podładze w nie wielkiej celi z kajdanami na maleńkich nadgarstkach i kostkach. Wokół panował półmrok, w którym ledwo widoczne było kilka innych cel, ale w całym lochu wyraźnie słychać było dziecięcy płacz. Gdy chłopak tylko zaczął próbować się ruszać jak na zawołanie zjawiła się trójka ludzi.
Stary, niski mężczyzna o odrażającej twarzy w długim białym kitlu oraz dwóch identycznie wyglądających rosłych karczków.
Starzec zwracał się do Gundan'a dziwnym nie zrozumiałym słowem "Ikari". Zresztą jak się później okazało do wszystkich pozostałych sześciu więźniów zwracał się jakimiś dziwnymi słowami.
To co młodzi więźniowie przeżyli przez 6 lat w tamtej katowni jest zbyt drastyczne by opisywać to słowami dlatego skrócę to do stwierdzenie, że poddawani byli licznym "badaniom", po których bardzo często musieli być poddawani leczeniu przez innych ludzi w białych kitlach. Pozbawieni dostępu do światła słonecznego czy chociażby jakiekolwiek formy okna bardzo szybko zagubili poczucie czasu. Pojecie dnia i nocy nie istniało. Czas zatrzymał się dla nich na te sześć lat podczas których marzyli tylko o wolności, a cała przeszłość jakby zoztawała wymazywana z ich głów.
Na szczęście w pewnym momencie najdłużej przebywający więzień nazywany przez doktora "Hokori" gdy został wciągnięty z celi zdołał się uwolnić. Gundan za dobrze nie widział co się wydarzyło, bo stało się to w mgnieniu oka. Jednak to co mógłby przysiąść to to, że oczy Hokori'ego stały się na moment czerwone, a chwilę później dwóch karczków leżało już na ziemi bez ruchu. Współwięzień uwolnił wszystkich pozostałych i razem połączonymi siłami zdołali uciec. Gdy wydostali się na powierzchnię panowała noc, a oni znajdowali się gdzieś w lesie więc gdy tylko usłyszeli że zaczynają ich ścigać każdy uciekł gdzieś w swoją stronę obiecując sobie wcześniej, że spotkają się później razem i pomogą sobie przetrwać. Wysoki, czarnowłosy chłopak o bladej cerze imieniem zwany Hokori, niska blondynka zwana Urayamimasu, chłopiec przebywający z nimi najkrócej o czarnych włosach Don'yoku, chłopiec który musiał przeżyć piekło w trakcie tej wizyty kontrolnej Yokuboo i gruby chłopiec Böshoku, Gundan nazywany tam Ikari i słabowity chyba najmłodszy chłopiec o czerwonych włosach i podkrążonych oczach Namake Mono.

Ucieczka w takich warunkach nigdy nie należy do najprostszych. Zwłaszcza gdy nie wiesz gdzie jesteś, w którą stronę masz uciekać i masz zaledwie dwanaście lat. Jednak gdy nie masz wyboru w człowieku budzi się chyba jakiś pierwotny instynkt. Przynajmniej najprawdopodobniej tak było w przypadku młodego Jugo, choć niektórzy mogą to też nazwać zwykłym fartem. Tak właściwie to czy to jakakolwiek różnica czy człowiek ma farta czy na moment budzą się w nim pierwotne instynkty? Wydaje mi się, że nie ma najmniejszej.
Chłopiec biegł co tchu, nie zatrzymywał się nawet gdy przestał słyszeć goniacy go pościg. Dopiero Gdy pod wieczór drugiego dnia dosłownie ciągnął już nogi za sobą na chwilę się zatrzymał by złapać oddech. Najgorsze w całej sytuacji dla niego było rozdzielenie od pozostałych. Ich twarze miał wyryte w pamięci jednak obawiał się, że nie uda im się spotkać, że któreś z nich zostanie złapane i znów będzie musiało wrócić w tamto miejsce...
Ocknął się z samego rana, okazało się że gdy adrenalina trochę zeszła z młodzieńca ten momentalnie udał się do krainy Morfeusza. Obudził go natomiast niesamowity głód i pierwsze krople deszczu. Tak też zaczęły się kolejne dwa okropne lata jego życia. Co prawda był już wolny ale mimo wszytko był niewiadomo gdzie i na dodatek sam. Dopiero mając 14 lat jakimś cudem przejeżdżając strażnicy znaleźli go i wraz z karawaną zabrali do miasta myśląc, że to jakaś zagubiona sierota.
Cóż gdy tylko dotarli za mury, Gundan zwyczajnie im nawiał. W końcu spodziewali się biednej sierotki z miasta, a nie kogoś kto dwa lata sam przetrwał w lesie.
W mieście jak się później okazało chłopak spotkał swoich dwóch towarzyszy niedoli z sprzed trzech lat gdy wstąpił on do jednej z rodzin mafijnych, a mianowicie Akiyama, po jednej z kilku walk które odbył w podziemiu miasta. Byli to Don'yoku inaczej Taisuke oraz Yokuboo, który nazywał się jak się później okazało Tenshin.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=7335&sid=ceeedeabdaf0efda613c3ee4cbc3bf9d
PH: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&t=7334&sid=ceeedeabdaf0efda613c3ee4cbc3bf9d
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ostatnio edytowano 24 cze 2019, o 20:19 przez Gundan, łącznie edytowano 8 razy
Avatar użytkownika

Gundan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7222
GG: 0
Multikonta:

Re: Gundan Jugo

Postprzez Exodia » 13 cze 2019, o 20:39

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Gundan Jugo

Postprzez Gundan » 13 cze 2019, o 21:20

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Gundan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=7222
GG: 0
Multikonta:

Re: Gundan Jugo

Postprzez Exodia » 15 cze 2019, o 00:27

No, akcept. Miłej gry życzę.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość