Masachi

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Masachi

Postprzez Masachi » 7 mar 2019, o 19:41


DANE PERSONALNE

Obrazek
IMIĘ: Masachi
NAZWISKO: Ayatsuri
PRZYDOMEK: Błękitny lis
KLAN: -
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

PRZYNALEŻNOŚĆ: Ayatsuri
WIEK [DATA URODZENIA]: 23
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 180 cm 79 kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Masachi, postać o jasnoniebieskich średniej długości włosach niechlujnie pozostawionych samym sobie. Jasna cera, połączona z jasnym owłosieniem, powoduje że oczy bohatera zwracają największą uwagę. Fioletowe oczy przenikliwie lustrujące wszystko i wszystkich. Jest młodym mężczyzną o typowej dla jego wieku budowie, szczupłemu i dobrze zbudowany. Na swoim lewym boku ma tatuaż wielkości rozpostartej dłoni przedstawiający lisa. Jego twarz jest kształtu owalnego z lekko zarysowanymi kościami policzkowymi. Czoło płaskie a poniżej normalny nos i pełne szerokie usta, pozbawione jednak naturalnie mocnego koloru. Posiada gładkie ogolenie z ciałem bez blizn, pomijając jedną paskudną na smukłej szyi po lewej stronie która wkracza delikatnie na policzek. Małe uszy kontrastują z dużymi pełnymi oczami o spojrzeniu bez emocji. Człowiek z szerokimi biodrami, wąskiej talii i długimi nogami jak i palcami, tak najprościej opisać Masachiego.

UBIÓR: Czerwone spodnie, nieodziany tors, brązowawe buty ze skóry. Na to jest narzucony bordowy płaszcz, spinany z tego samego materiału co buty paskiem z srebrną klamrą. Płaszcz posiada wycięcie na klatce piersiowej tworząc niejako długi dekolt eksponując umięśnienie. Posiada rozłożysty kołnierz sięgający połowy długości uszu. Kołnierz posiada wszyte dwa metalowe kręgi, po jednym na każdą stronę. Rękawy kończą się metalowymi łuseczkami również wszytymi w odzież w 4 rzędach po 5 w każdym. Spodnie Masachiego są przepasane czerwonym pasmem materiału wiązanego na kokardę. Zarówno w nich jak i w samym płaszczu znajdują się kieszenie, płaszcz to jedyna rzecz okalająca ciała bohatera powyżej pasa.
Spoiler: pokaż
ObrazekZNAKI SZCZEGÓLNE: Blizna na karku wchodząca na lewy policzek. Wytatuowany lis na lewym boku. Jasnoniebieskie włosy.
Spoiler: pokaż
ObrazekOSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Fanatyczne przywiązanie do klanu. Nienawiść do obcych kultur. Morderca bez skrupułów. Nienawidzący pomiatania dziećmi i kobietami. Śmiejący się z przesadnej religijności. Oto Masachi. Powiedzielibyście że jakiś szurnięty koleś, i wiecie co? Macie całkowitą rację. Zazwyczaj spokojny, ale wystarczy jakiś impuls żeby zaraz wyskoczył z wielką wykałaczką i pociachał wszystkich którzy się nawiną. Zabijanie sprawia mu radość, ale mistrz Ban jako samuraj wpoił mu jakieś tam zasady. Nie żeby on specjalnie nimi się przejmował, ale z szacunku do pamięci o mistrzu stara się nad sobą panować. No bo co z tego że jak ta osoba nie pochodzi z wydm to jest nic nie warta dla klanu, warto dać jej żyć często, każdego robaka na drodze też nie zgniatasz prawda? Można by rzec że konsensusem jest w miarę zdrowe podejście do obcych cywili, nawet jak kultywują chorą kulturę to jednak to nie ich wina że w wychowano ich w niej. Masachi ma jednak mimo wszystko skłonność do przywiązywania się do różnych osób albo grup. Jeśli trafi się ktoś naprawdę mu odpowiadający który stanie się jego przyjacielem jak mistrz Ban, to bohater skoczy za nim w ogień i ochroni go własną piersią bez względu na wszystko, bo po to są przyjaciele. I mogą wyznawać inne wartości, ale więzi przyjaźni są ponad to. Tyle że żeby się zaprzyjaźnić z takim gościem to też trzeba mieć nierówno pod sufitem. Ma również tendencję do tego że jeśli działa pod przykrywką to korzysta z imienia swojego mistrza Bana.
NAWYKI: Drapanie się po głowie w sytuacjach stresowych
NINDO: ,,Klan jest wszystkim" ,,Mój łańcuch niesie ból, moje ostrze ukojenie"
HISTORIA: Masachi urodził się w klanie kuglarzy, mając za rodziców dwóch shinobich. Miał jednego brata kilka lat starszego który również specjalizował się w ninjutsu. Od najmłodszych lat bohater czerpał wzorce od starszych kolegów, wychowano go w rodzinie wojowników klanu Aystsuri, i właśnie na takiego wyrósł. Na wojownika gotowego oddać życie za swój klan, traktując go jak największą wartość. Sam również kształcił się w kuglarstwie, w szczycie swojej siły w wieku około 18 lat korzystał z 2 kukiełek, jedną był spory humanoidalny twór z toporem przypominający jakiegoś Minotaura, a drugą była niebieska kukła lisicy posiadana od samego początku kształcenia wojskowego.Jako że to była jego ukochana kukiełka dostał przydomek wśród rówieśników ,,błękitny lis", z racji tego że kukła była niebieskawa. Wraz z rozwojem i poznawaniem świata coraz bardziej rozumiał jak bardzo różni się kultura w różnych miejscach globu. Razem z bratem wyruszali na długie miejsce za granice kraju, co dla miłującego kraj, klan, wioskę i pustynię Masachiego było trudne, ale rozumiał że to dla dobra ogółu i że taka jest jego rola. Mierziło go zaś to co widział za granicą.
Wychowany w rejonie samotnych wydm, mimo całej miłości dla klanu i wszystkich obecnych i byłych mieszkańców Sabishi, również dla szczepu Kaguya i klanu Sabaku, (uważał że zbrodnią jest konflikt miejscowych klanów i szczepów) darzył sympatią również klan Maji. Dużo mniejszą ale zawsze jakąś również obydwa klany z Tsurai. Ale wszystkie inne, z poza tego rejonu kulturowego jakim były wydmy, po prostu go brzydził. Baa on je powoli znienawidził. Wychowany w takim bardzo rozwiniętym klanie, w kulturze szacunku do płci żeńskiej, w jego mniemaniu normalnym społeczeństwie bez przesadnego kajania się przed bóstwami, gdy widział co się dzieje na takich Karmazynowych Szczytach gdzie ludność jest bardzo mocno konserwatywna, a kobieta jest tam wręcz przedmiotem, albo w Prastarym Lesie gdzie wszyscy się kłaniają jakimś bożkom i krzakom, wręcz łapał się za głowę. Jakim cudem taki ciemnogród nie został jeszcze zmasakrowany i podbity przez cywilizację pytał się brata, który zazwyczaj tylko wzruszał ramionami. Z każdym rokiem życia, znajdywał coraz więcej ,,drzazg w oczach" innych kultur. Wietrzne Równiny? Ta ostoja zoofilów co gadają częściej z własnymi psami niż z innymi ludźmi? Lazurowe Wybrzeża? Tam gdzie zakute łby zwane samurajami popełniają samobójstwo bo coś im nie wyszło? Dla niego Sabishi to było coś więcej niż miejsce urodzenia. To było jedyne miejsce gdzie pasował.
I tak właśnie wyrósł i ukształtował się nasz bohater. Rodzice zginęli podczas jednej z misji gdy miał 17 lat, no cóż zdarza się, życie. On sam razem z bratem dalej funkcjonowali i wykonywali misję dla klanu. W wieku 18 lat, w szczycie swojej formy musiał razem z rodzeństwem dołączyć do wojny pod Dokuroyamą czyli potyczki między między sojuszem Senju-Akimichi i Uchiha. A dokładniej jego brat nalegał na dołączenie w roli najemników po stronie Senju aby nazbierać informację o wszystkich stronach konfliktu. Skończyło się to niestety tragicznie. W bitwie zginął brat a główny bohater został ranny. Bardzo poważnie ranny, starł się na polu bitwy z jednym z członków klanu o białych oczach zdolnych do blokowania przepływu czakry w ciele przeciwnika. Obrażenia były takie że powinien umrzeć ale cudem go odratowano. Nie obyło się jednak bez start, stracił możliwość formowania czakry. Według lekarzy jest szansa by nauczył się tego na nowo, ale pewnym jest że będzie to wymagało znacznie więcej wysiłku, ponadto nigdy już nie opanuje na nowo zdolności klanowych, oraz nie posiądzie drugiego żywiołu. Dla kuglarza to był koniec historii o walce kukłami. Młody Masachi na szczęście został w domu przyjęty ciepło przez swój klan który postanowił poratować młodego weterana. Jeśli nie może tkać niebieskiej energii żeby zostać wojownikiem musi skupić się na rozwoju fizycznym. Znaleziono dla niego starego mistrza szkoły samurajskiej. Oddano mu go pod opiekę i wyprawiono w świat. Dzięki temu zresztą ominęła go bitwa w Atsui.
Mistrz zwany Banem, jako weteran Chanbary Bottodo stylu Ryo, przyjął nowego ucznia. Niestety obrażenia które wynikły z bitwy odbiły się również na fizycznych aspektach. Długa rekonwalescencja doprowadziała do tego że zagubił sporą część swojej kondycji. I tak rozpoczęła się pięcio letnia wędrówka po świecie wraz z Banem. Masachi ćwiczył cały ten czas jak samuraj pod okiem mistrza. Jednak starość nie radość i mistrz z racji wieku musiał opuścić ziemski padół. Przed śmiercią oddał jednak swojemu uczniowi swój wielki miecz. Umarł w ciszy na łożu z patyków, bez chwały, splendoru i podniosłej atmosfery. Bohater łzy nie uronił. To nie tak że nie lubił mistrza, on go kochał jak drugiego ojca. W sercu łkał, ale nauczony przez życie obycia ze śmiercią, urządził mu pogrzeb, zarzucił rąbadło na plecy i poszedł wprost przed siebie do miasta kupieckiego. I tak zaczyna się nowa historia ucznia samuraja, byłego kuglarza, Masachiego który idzie w świat zyskać znowu siłę oraz być przydatnym swemu ukochanemu klanowi. A miejsce takiego delikwenta jest tam gdzie największa mordowania, bo tam można zdobyć łatwo i szybko wpływy które potem mogą przydać się klanowi. A więc witajcie mafie i ty zły zbrukany okropną kulturą świecie! Bo Masachi powraca!


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Zanbato na plecach
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: viewtopic.php?f=101&t=7061
PH: viewtopic.php?f=34&t=7062
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: 30% z Megumi Ishidy http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=201&t=4404&p=65875&hilit=megumi+ishida#p65875 (Exodia)
viewtopic.php?f=26&t=7227&start=45 50ph w dziedziny
Ostatnio edytowano 8 maja 2019, o 20:43 przez Masachi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Masachi
 
Posty: 43
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 20:37
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blizna na karku wchodząca na lewy policzek. Wytatuowany lis na lewym boku. Jasnoniebieskie włosy. 180cm. Czerwone spodnie, nieodziany tors, brązowawe buty ze skóry. Na to narzucony bordowy płaszcz.
Widoczny ekwipunek: Zanbato na plecach
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7045
GG: 67779192
Multikonta: -

Re: Masachi

Postprzez Natsu » 19 mar 2019, o 10:26

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Natsu
Moderator
 
Posty: 2248
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume

Re: Masachi

Postprzez Masachi » 19 mar 2019, o 15:01

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Avatar użytkownika

Masachi
 
Posty: 43
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 20:37
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Blizna na karku wchodząca na lewy policzek. Wytatuowany lis na lewym boku. Jasnoniebieskie włosy. 180cm. Czerwone spodnie, nieodziany tors, brązowawe buty ze skóry. Na to narzucony bordowy płaszcz.
Widoczny ekwipunek: Zanbato na plecach
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=7045
GG: 67779192
Multikonta: -

Re: Masachi

Postprzez Natsu » 19 mar 2019, o 23:35

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.


Akcept
Avatar użytkownika

Natsu
Moderator
 
Posty: 2248
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:36
Wiek postaci: 0
GG: 6078035
Multikonta: Natsume


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość