(Yuki Eijirou, ゆき 英辞郎)

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

(Yuki Eijirou, ゆき 英辞郎)

Postprzez Yuki Eijirou » 19 lut 2019, o 15:34


DANE PERSONALNE


個人データ IMIĘ: Eijirou.
NAZWISKO/KLAN: Yuki.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Hyuo.
WIEK: 12 lat, urodzony; 05.08.374.
PŁEĆ: Shinobi.
WZROST | WAGA: 149 centymetrów, 42 kilogramy wagi.
RANGA: Dōkō.
ThemeAPARYCJA


亡霊 WYGLĄD: Nieskazitelna, śniada cera, zdobiona jasnymi, niemalże złotymi oczyma, jakoby idealnie ułożonymi na twarzy kształtem przypominającej serce. Wespół z mocno zarysowanymi kośćmi policzkowymi, naturalnymi i niezbyt gęstymi brwiami oraz zadziornym nosem, sprawiają wrażenie, że chłopak jest osobą pewną siebie. Cały ten efekt potęgowany jest przez wieczny, dość cyniczny uśmieszek, który – wydawać by się mogło – nigdy nie opuszcza twarzy posiadacza, co od czasu do czasu, może być niepokojące. Na jego czoło bezwładnie opadają niezliczone ilości białych kosmyków włosów, które zazwyczaj nie są modelowane; nie znaczy to jednak, że fryzura wygląda odpychająco. Wręcz przeciwnie – wygolone boki, o które niegdyś zadbał, bardzo mu pasują, a same włosy wyglądają jak coś, co można byłoby nazwać artystycznym nieładem. Jego prawe ucho jest zdobione kolczykiem, który symbolizuje przynależność rodziny Kobayashi oraz więzi rodzinne. Jest to część oryginalnej biżuterii, która przekazywana była z pokolenia na pokolenie, od rodziców do młodszych generacji.

UBIÓR: Zazwyczaj ubiera się w dwukolorowe, czarno–białe kimono obwiązane pasem, z falującymi, przydługawymi rękawami. W równie luźne spodnie, lecz tym razem w całkowicie czarnym kolorze. Jako dodatek do jego ubioru, nosi bezpalcowe rękawiczki; jedną w kolorze białym, a drugą w kolorze czarnym. Jego buty to typowe, aczkolwiek nieco różniące się obuwie shinobich, gdyż są za kostkę. Kimono jest ocieplone puchem, tak samo jak obuwie. Jeżeli chodzi o spodnie, to są one szyte ze specjalnego, ocieplającego materiału. Jak już wspomniano wcześniej, na prawym uchu; praktycznie bez przerwy nosi kolczyk, który otrzymał od swojej matki. Ma on dla niego ogromną wartość sentymentalną.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: Niewielki pieprzyk nad lewym okiem, tuż nad brwią. Zazwyczaj niewidoczny z powodu przykrywającej go grzywki.OSOBOWOŚĆ

個性 CHARAKTER: Kontrastując z wrażeniem, które sprawia; chłopak zdecydowanie nie jest osobą pewną siebie. Ma tendencję do zaniżania swoich możliwości, co wynika z jego przesadnej samokrytyczności. Nie wychodzi mu to zaś na złe, tudzież ciągle, a wręcz szaleńczo dąży do samodoskalenia się. Jest on wyjątkowo stoicką osobą i trudno wyprowadzić go z równowagi psychicznej, którą intencjonalnie trenuję po to, by móc podejmować jak najodpowiedniejsze decyzje w momentach najkrytyczniejszych. Chłopak przybiera wiele twarzy – oprócz stoickiej, która najczęściej jest wyzwalana w walkach, czy innych podbramkowych sytuacjach – dla przyjaciół czy rodziny potrafi być bardzo wyrozumiały i emaptyczny. W zasadzie, empatia jest czymś, co wróży mu zgubę – jest to cecha, która wielokrotnie go zwodzi. Naturalna dobroć, która w nim tkwi tłumaczy złe czyny innych ludzi w sposoby irracjonalne, by tylko spróbować ich zrozumieć. Młodzieniec nie potrafi pojąć, że zło potrafi istnieć w swojej najpodlejszej istocie bez żadnych porządnych i zrozumiałych motywacji.

NAWYKI: Gdy nie ma co robić z rękoma, to najczęściej bawi się swoimi włosami. Robi to na tyle często, że można to nazwać nawykiem.

HISTORIA: Chłopak wychowuje się w "odpowiedniej", ale wyjątkowo wymagającej rodzinie. Jego ojciec przez swoje zawyżone oczekiwania - może i nieświadomie - wywoływał na młodzieńcu ogromną presję. Oczekiwał, że prędko zostanie niesamowicie potężnym wojownikiem, wszak jest jego potomkiem. W oczach chłopca, który mimo swoich naturalnych predyspozycji do walki, nie był nastawiony entuzjastycznie do morderczych treningów - postawa ojca była tyrańcza. Czuł się beznadziejnie, jakby nie był w stanie dokonać żadnego postępu; nie zdołał uderzyć swojego przeciwnika nawet raz, choć okazji ku temu był ogrom. To nie tak, że borykał się ze słabościami natury fizycznej. To jego ojciec był niesłychanie silny. Doskonale wiedział jaki ruch wykona jego syn, zanim ten jeszcze zdążył o nim pomyśleć. Matka natomiast była niczym idealne przeciwieństwo starszego. Z wyjątkową pieczołowitością dbała o zdrowie swojego syna, martwiła się jego stanem i zdecydowanie opowiadała się przeciwko morderczym treningom. Jednakowoż nic nie mogła w tej kwestii wskórać, bowiem w swojej mądrości czuła, że jakakolwiek interwencja mogłaby sprowadzić na nią samą nieszczęście. Wolała tego uniknąć, nie tylko przez wzgląd na własne bezpieczeństwo, ale również wewnętrzny spokój potomka. Gdyby nieludzkie szkolenia szły w parze z przemocą domową - psychika chłopaka byłaby narażona na znaczne straty. On sam nie postawiłby się ojcu; miał absolutną światomość tego, że i tak nic nie zdziała. Dlatego właśnie podjęła decyzję, że nie będzie się wtrącała, aby nie dolewać oliwy do ognia. Mogła jedynie stać z boku i wspierać młodego, co ostatecznie było bardzo skutecznym narzędziem. W zasadzie tylko dzięki własnej matce chłopak nauczył się uśmiechać.WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


武装 PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Na pierwszy rzut oka nic specjalnego nie jest widoczne.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


決済 PIENIĄDZE:
PH:
MISJE:
    D - 0
    C - 0
    B - 0
    A - 0
    S - 0

PREZENT OD ADMINISTRACJI: +5 PH za kartę.

Ostatnio edytowano 20 lut 2019, o 13:21 przez Yuki Eijirou, łącznie edytowano 4 razy
寒い kp ph $
"Okrucieństwa czasu najlepiej widać w lustrze."
Avatar użytkownika

Yuki Eijirou
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 03:13
Wiek postaci: 12
Ranga: Dōkō.
Krótki wygląd: 149 centymetrów wzrostu, 42 kilogramy wagi.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6993
GG: 0
Multikonta: Brak.

Re: (Yuki Eijirou, ゆき 英辞郎)

Postprzez Venus » 19 lut 2019, o 19:54

Karta zaakceptowana.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1546
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości