Momoka

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Momoka

Postprzez Momoka » 28 gru 2018, o 23:32


Obrazek

DANE PERSONALNE


IMIĘ: Momoko
NAZWISKO: Tsukina
KLAN: Gazo
WIEK [DATA URODZENIA]: 17 lat [06.06.369]
PŁEĆ: Kobieta
WZROST | WAGA: 163 cm i 53 kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD:
Momoka to niezbyt wysoka dziewczyna, która nie odznacza się w tłumie niczym szczególnym. Jej ciało nie jest jakoś wybitnie umięśnione, jej biodra czy biust nie przyciągają uwagi każdego, a twarz nie jest ideałem piękna. To prosta kunoichi, która bardziej od wyglądu przejmuje się swoimi umiejętnościami. To w końcu one jej ratują życie. Skoro jednak o aparycji już mowa, to Momo posiada długie, czarne włosy sięgające jej za połowę pleców, które jednak z spina w kok. Całość zwieńczona jest kilkoma, złotymi spinkami do włosów, które zawsze zajmują wyeksponowane miejsce. Z przodu natomiast, kunoichi zaczesuje włosy tak, aby powstały z nich dwa pasemka spoczywające po boku jej twarzy. W ten sposób nie przeszkadzają one podczas zwykłych czynności i walki. Należy jednak wspomnieć, że pomimo braku przesadnego przejmowania się wyglądem jako całością, o swoje włosy Momo dba szczególnie i lśnią one tak, jak u niejednych ważnych dam. Uwagę mogą na pewno przyciągać oczy dziewczyny, które są całkowicie błękitne. Nos Momo jest delikatnie zadarty i zwężony u podstawy, dzięki czemu nie wygląda jak dziób pierwszej lepszej ptaszyny. Podbródek za to niezwykle ostry, przez co uwydatnia on wysunięte kości policzkowe kunoichi. Jej ciało nie posiada żadnych blizn, otarć, ani poparzeń, chociaż cera jest może trochę zbyt blada. Dziewczyna posiada także dość długie i smukłe palce, które niemal zawsze chowa pod rękawiczkami.
UBIÓR:
Ubranie nie musi być piękne, ubranie musi być wygodne. Z takiego założenia zawsze wychodziła Momo, więc na pewno nie może uchodzić za kreatorkę mody. W każdym razie jej codzienny ubiór jest dość skromny. Składa się on z ciemnej, niemal czarnej spódnicy, z ropierdakiem na prawym udzie, sięgającej do połowy łydek, bluzki koloru morskiego z rękawami sięgającymi jej do łokci, która zasuwana na całej dlugości białym suwakiem oraz żółtego, szerokiego kawałka materiału, który zakrywa nagie ciało znajdujące się pomiędzy końcem jej bluzki, a spódnicą. Ten materiał sprawia również, że górna część ubioru nie podwiewana jest przez wiatr podczas treningów, walki czy też zwyczajnego spaceru. Na dłoniach Momo niemal zawsze znajdują się czarne rękawiczki, które nie tylko chronią jej skórę, ale także ukrywają to z jaką intensywnością trenuje (malowanie, oczywiście). Ubiór kunoichi składa się także w dużej mierze z siatkowanego materiału, który znajduje się na jej ciele w formie bluzeczki bez rękawów oraz podkolanówek. Na stopach nie nosi natomiast standarowych sandałów shinobi, a ich lekko przerobioną wersję na obcasie, dzięki któremu jest trochę wyższa. Całość wygląda tak. Jednak nie należy zapominać o elemencie ubioru, bez którego nie wychodzi z domu - maski. Nie ma ona żadnej wartości defensywnej, ale z pewnością dzieki niej Momo wygląda o wiele bardziej tajemniczo, niż zazwyczaj,


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER:
Momoka jest osobą, która na pierwszym planie zawsze stawia swoje dobre imię jako kunoichi oraz renomę swojego klanu. Dlatego też stara zachowywać się o wiele poważniej, niż można by spodziewać się po spojrzeniu na jej wiek. Być może stało się tak za sprawą matki, która zawsze ją strofowała, a być może Momo po prostu odziedziczyła po niej charakterek. Znakiem firmowym dziewczyny jest towarzyskie nieogarnięcie. Pomimo ostrych upomnień matki, nie wszystko weszło do tej niesfornej główki dziewczyny. Przede wszystkim, Momoka jest nieziemsko łatwowierna. Naprawdę łatwo przekonać ją nawet do czegoś, co wydaje się nierealne. Ważnym jest jednak to, aby cały czas trzymać się ściśle ustalonej wersji, bo pomimo łatwowierności, dziewczyna jest bystra i łatwo wychwytuje wszelkie nieścisłości. Życzliwość jest natomiast jedną z jej bardziej widocznych cech. Potrafi się z niemałą uwagą pochylić nawet nad najbardziej błahym problemem i traktować go tak, jakby to było jedno z najważniejszych zadań świata. Momo bywa także niezdarna zarówno podczas normalnego egzystowania, jak i podczas rozmowy z innymi. Nie jest tajemnicą to, że dziewczyna urodziła się akurat w bogatszym rejonie osady, a że przez większość czasu przebywała w domu, to jej pojęcie o świecie jest niewielkie. Uznaje zatem, że takie warunki jakie posiadała u siebie, panują wszędzie. Z tego też powodu niektórzy mogą uznać ją za snobkę, chociaż niebieskowłosa nigdy nie ma na myśli nic złego. Warto też podkreślić, że kunoichi jest delikatna. Nie mam jednak tutaj na myśli delikatności objawiającej się w braku chęci do walki czy też obrzydzenia na widok krwi. Najzwyczajniej w świecie nie lubi się męczyć i jeśli może sobie jakoś ułatwić życie i sprawić by było ono bardziej luksusowe, to na pewno to z chęcią zrobi. Jest jednak przy tym na tyle słodka i radosna, że można jej to niejednokrotnie wybaczyć. W końcu jak można oskarżać te niewinne oczka, prawda? Właśnie, właśnie! Tutaj wychodzi na wierzch jeszcze jedna cecha charakteru Momo. Kunoichi uważa, że rozmowa również jest sztuką, więc powinna się w niej specjalizować. Niech słodki wygląd nie zmyli nikogo, kto wejdzie z nią w polemikę. Wyznaje ona bowiem zasadę, wedle której siła argumentu jest lepsza niż argument siły. Delikatne manipulacje czy podpuszczanie w szczytnym celu sa u niej na porządku dziennym.

HISTORIA:
Historia Momo nie jest typową historią shinobi. Nie była ona bowiem od małego trenowana do objęcia swojego przyszłego zawodu, ani nie wymagano od niej szczególnych rzeczy. Jej rodzice sami nie trudnili się tym morderczym zawodem pomimo tego, że wywodzili się bezpośrednio z klanu Uchiha. Dziadek Momoki za swego życia obudził dwułezkowego sharingana, ale to kekkei genkai jakimś cudem nie przeszło ani na jego synów, ani także na jedną z jego córek. Żadne z nich nie mogło obudzić w sobie tego niezwykłego oka, więc po kilku latach zwyczajnie zaprzestali prób. I tak ojciec Momo został zwykłym sprzedawcą w rodzinnej osadzie Uchiha, a matka opiekowała się domem i pomagała od czasu do czasu w sklepie. Sama dziewczyna pamięta jeszcze czasy, gdy sama przenosiła drobne rzeczy z zaplecza na wystawę. To wszystko jednak minęło, albowiem okazało się, że Hisato (bo tak miał na imię ojciec głównej bohaterki) trafił na żyłę złota i odkrył swój niezwykły talent w handlu. W krótkim czasie z jednego sklepu zrobiły mu się dwa, a obecnie posiada on już pięć placówek, z czego trzy znajdują się w wiosce, a dwie w Ryuzaku no Taki. Nie trzeba wobec tego zgadywać, że Momoka miała dość wygodne życie, które nie wymagało od niej wiele. Owszem, musiała ona przejść typowy dla shinobi trening, ale nie robiła tego w wieku pięciu czy sześciu lat, jak to zazwyczaj ma miejsce, a dopiero kiedy skończyła dziesięć lat. Do tego czasu mogła się beztrosko cieszyć wygodami, jakich dostarczał jej majątek rodziców. Dzięki kochającemu otoczeniu i bezpiecznej sytuacji finansowej mogła skupić się nie tylko na spokojnym i szczęśliwym życiu, ale także na rozwijaniu swoich pasji, a tych było już w jej życiu kilka. Od małego fascynował ją taniec i to właśnie na jego punkcie najpierw oszalała. Snuła plany objazdowe po wielkich wioskach, chciała być na ustach wszystkich, a głosy niedowierzania planowała uciszać swoimi występami. Taniec z czasem przestawał jednak sprawiać jej radość. Wydawało jej się, że stanęła w miejscu, a jej rozwój nie postępował. Dlatego też na kolejny strzał poszedł śpiew, który jednak również nigdzie jej nie zaprowadził. Miała dobry głos, ale to nie wystarczyło do tego, żeby zawojować świat. I właśnie wtedy, gdy stanęła na rozdrożu w tym swoim bajkowym świecie, na ratunek przyszedł jej wujek, który zabrał ją na spacer po sąsiedniej wiosce. To tam dojrzała malarza oddającego piękno otaczającego go świata. Całym procederem zafascynowała się do tego stopnia, że następnego dnia wylądowała w domu ze sztalugą, pędzlami, farbami i, co najważniejsze, prywatnym nauczycielem malarstwa. Po kilkunastu miesiącach, liczne godziny spędzone przed płótnem zaczęły przynosić efekty. Jeśli dodać do tego, że jej fascynacja malarstwem trwa po dziś dzień, to nie wydaje się dziwne to, co stało się potem.
Pewnego dnia, do drzwi jej domu zapukał pewien shinobi dobrze znany w wiosce. Wsławił się swoją walką w imię klanu i licznymi, świetnie wykonanymi misjami. Pytanie tylko co robił u drzwi sklepikarza, któremu dobrze się powodzi? Tę samą zagwozdkę miała Momoka, kiedy go zobaczyła. Jednakże w ciągu kilkunastu następnych minut wszystko się wyjaśniło. Okazało się, że klan Uchiha dotarł do nowego sposobu poszerzenia swojej potęgi i szukał osób, które mogłyby go opanować. Wymagania były tylko dwa - musiała to być osoba bezpośrednio związana z rodem, która wykazuje artystyczną smykałkę. Jak nic, mowa była tutaj o Momoce. To samo pomyślała piętnastoletnia wówczas dziewczyna, której gula stanęła w gardle. Nie była bowiem pewna czy podoła temu zadaniu. Owszem, przeszła podstawowy trening shinobi, podczas którego wykazywała smykałkę do ninjutsu, ale nigdy nie myślała, żeby wiązać swoje życie z tym tematem. Tymczasem tego dnia stawił się przed nią człowiek niezwykle szanowany i z pewnością silny, który wręcz prosił ją o to, aby im pomogła. Zmieszana dziewczyna poprosiła o kilka dni namysłu, po których planowała podjąć decyzję. Ta nie przyszła do niej jednak od razu. Najpierw chodziła bowiem do niepozornej siedziby, gdzie nauczono tej trudnej sztuki manipulowania atramentem. Pierwsze miesiące spędziła na obserwowaniu i sprawdzaniu swoich umiejętności. Tego ostatniego nie robiła jednak razem z innymi uczniami, chcąc nie dać po sobie poznać, że cały temat ją zainteresował. Nie chciała czuć nacisku Uchiha, więc pierwsze kroki stawiała w domowym zaciszu, mając na uwadze wszystkie uwagi i tłumaczenia, które skierowane były w kierunku oficjalnych adeptów. Dopiero kiedy upewniła się, że faktycznie może się w tym sprawdzić, usiadła z rodzicami na wspólną naradę i podjęła ostateczną decyzję. Wchodzi w to. Do osiągnięcia umiejętności, które wykazywała obecnie potrzebowała półtora roku. Niektórzy powiedzą, że to dużo, niektórzy zdziwią się, że tylko tyle, ale to właśnie Momoka ma świadomość tego, ile godzin poświęciła na to, aby rozwinąć swój "talent". A wskazać trzeba, że był on zadowalający. I tak z zupełnego przypadku w szeregi klanu Uchiha wstąpiła dziewczyna, która być może nie wie jeszcze zbyt wiele o świecie shinobi, ale ma wszelkie podstawy do tego, aby się w nim odnaleźć.


Obrazek

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Duża torba
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


Obrazek

ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Wielkie pieniądze
PH: Wielka siła
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: transfer
Ostatnio edytowano 30 gru 2018, o 15:58 przez Momoka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Momoka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 gru 2018, o 23:35
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6821
GG: 0
Multikonta: Nie

Re: Momoka

Postprzez Exodia » 30 gru 2018, o 13:29

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Momoka

Postprzez Momoka » 30 gru 2018, o 15:58

Już poprawiłam i dziękuję. ^^
Avatar użytkownika

Momoka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 gru 2018, o 23:35
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6821
GG: 0
Multikonta: Nie

Re: Momoka

Postprzez Exodia » 30 gru 2018, o 20:47

No to dobrze jest. Akcept zatem, miłej gry.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości