Harumi Kaguya

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Harumi Kaguya

Postprzez Harumi » 20 gru 2018, o 18:16

Obrazek
DANE PERSONALNE

IMIĘ: Harumi (晴 — „pogodny”, 美 — „piękno”)
KLAN: Kaguya (かぐや)
PRZYNALEŻNOŚĆ: Sabishi, Klan Kaguya
WZROST | WAGA: 165 cm | 55 kg
RANGA: Dōkō
GŁOS: *Klik*

APARYCJA

WYGLĄD
Harumi wyróżnia się nie tylko charakterem, ale również aparycją. Ciężko jednak stwierdzić czy w pozytywny, czy też negatywny sposób. Lustrując jej oblicze można dojść do wniosku, iż coś jest z nią nie tak, jak powinno. Wydawać by się mogło, że ciało Harumi pozbawione jest melaniny, a ona sama cierpi na bielactwo. Nic bardziej mylnego; to okaz zdrowia mierzący niespełna metr sześćdziesiąt pięć centymetrów. Jej obraz przypomina pejzaż zamarzniętego jeziora, malowany pędzlem maczanym w chłodnych barwach; niesamowicie blada, aczkolwiek gładka i pozbawiona większych skaz cera, która summ summarum sprawia, iż żyły pulsujące w jej drobnym ciele są nazbyt widoczne podbijana jest krzywo ściętymi, śnieżno—białymi, niesamowicie gęstymi włosami sięgającymi minimalnie poniżej łopatek. Została genetycznie obdarowana prostym, średnio—porowatym włosiem, które nie pozwala na żadne stylizacje. Z tegoż też powodu w znacznej mierze są one rozpuszczone tudzież związane w ciasnego, wysokiego kucyka. Należy wyraźnie podkreślić, iż głęboko zakorzeniona, w rodzinie Kaguyi, tradycja zakładała zakaz ścięcia włosów aż do zamążpójścia. Jednak w wyniku zawirowań życiowych, jakich doświadczyła, postanowiła zerwać z zasadami, które niegdyś wyznawała i skrócić swe włosie o ponad połowę. Jego odcień tworzy spory kontrast dla dużych, przyozdobionych kaskadą czarnych rzęs oczu. Przez te złote zwierciadło wygląda dusza czysta i dobra — oczy, bowiem są obrazem wnętrza człowieka, którego nie w sposób ukryć. Jej twarz posiada typowo żeńskie rysy; od zaokrąglonej żuchwy idącej w kształt litery V, poprzez lekko zadarty nosek, aż do zgrabnych, z wyraźnie zarysowanym łukiem kupidyna, nieco spierzchniętych ust zwieńczonych w czarującym, zagadkowym uśmiechu. Haru ma dziewczęcy typ budowy ciała; wąsko rozstawione ramiona, współmierny do wymiarów ciała biust, wąską talię, nieco zaokrąglone biodra oraz chudziutkie łydki. Z pewnością ćwiczenia fizyczne nie są obce jej ciału – bez problemu można dopatrzyć się mniej lub bardziej zarysowanych mięśni.

UBIÓR
Nie da się ukryć, że jest miłośniczką prostych, aczkolwiek skutecznych rozwiązań. Z pewnością nie znajdziemy w jej szafie wymyślnych strojów na różnorakie okazje. Temat mody jest jej obcy, czego skutkiem bywa banalność w doborze odzienia. Preferuje stroje funkcjonalne i pozwalające na swobodny ruch podczas wielogodzinnych treningów. Zwyczajowo brak jej czasu na codzienne zastanawianie się nad łączeniem barw i krojów; wybiera zatem bezpieczną opcję przywdziewania sprawdzonych kompletów. Niesamowicie ceni sobie czystość ubrań — oczywiście z wyłączeniem sytuacji, w których jest to najmniej ważny element — oraz ich prezencję. Jeśli zaś mowa o samym odzieniu… Przebywając na terenie Atsui otrzymała od miejscowego znachora, Isobu, komplet ubrań, w odcieniach żółci, czerwieni, pomarańczu oraz, dominującej nad innymi barwami, czerni. Odzienie składa się z dwóch warstw. Punktem wyjściowym kreacji jest, wykonany z przewiewnej tkaniny, zapewniającej skórze odpowiednią przepuszczalność powietrza, czarny kombinezon, z wycięciami na ramiona, o niesamowicie elastycznym materiale, który stale przylega do zgrabnego ciała kunoichi. Daje to Harumi niesamowity komfort w przypadku wykonywania wszelakich obrotów, skoków czy też uników. Na takowej podstawie spoczywa jednolicie zszyty, elegancki materiał z wykrojonymi ramionami i rękawami przyszytymi jedynie od wewnętrznej strony. Ów "narzuta" sięga połowy uda i przy nich jest też rozcięta z obu stron. Na nogach białowłosej nasunięte są cienkie, aczkolwiek porządnie wykonane, zakolanówki, natomiast stopy przyodziane są najzwyklejsze sandały z wytartą, czerwoną podeszwą.

ZNAKI SZCZEGÓLNE
• dwie, czerwone kropki pośrodku czoła typowe dla klanu, z którego pochodzi,
• białe włosy,
• złociste tęczówki.

OSOBOWOŚĆ

CHARAKTER
Harumi wyjątkowo ceni sobie dotrzymywanie obietnic i prawdomówność, można to nazwać swego rodzaju zasadą. Nigdy nie rzuca słów na wiatr i tego też oczekuje od innych. Dodatkowo jest niesamowicie opiekuńczą, troskliwą i oddaną ludziom, których darzy sympatią, młodą dziewczyną. Można rzec – prawdziwa altruistka; na życzliwość odpowiada jeszcze większą życzliwością, a w pracę i kontakty z ludźmi, które uznaje za ważne, angażuje się z entuzjazmem i wielkodusznością. Choć pełna empatii, może trącać o zaciekłość, gdy broni rodziny lub przyjaciół. Ma towarzyską naturę, znakomicie korzysta z własnej pamięci, nie po to, aby przechowywać w niej zbędne dane czy błahostki, lecz aby zapamiętywać ludzi i szczegóły z ich życia. W życiu kieruje się własnymi zasadami w większym stopniu niż logiką, fascynacją czy praktycznością. Decyzje, dotyczące przyszłości, są podyktowane poczuciem honoru, pięknem, moralnością i cnotą – wybiera rozwiązanie pod kątem czystości swoich zamierzeń, a nie nagrody czy kary. Swoje obowiązki traktuje bardzo osobiście, stale podwyższa poprzeczkę i robi wszystko, co w jej mocy, aby przekroczyć oczekiwania i zadowolić innych. Nie boi się brać na siebie odpowiedzialności w powierzonych jej zadaniach; ma dość silnej woli, by podejmować zamierzenia, których realizacja wymaga długotrwałej pracy, tudzież nakładów cierpliwości. Nigdy nie poddaje obranych ścieżek w wątpliwość. Początkowa, dziecięca niekonsekwencja w działaniu została bardzo szybko zniwelowana, by wraz z biegiem czasu rozpocząć proces wewnętrznych zmian. W następstwie poczynionych kroków stała się kowalem własnego losu – doskonale wiedząc czego i z jakiego powodu oczekuje od życia. Wykształtowała w sobie niezależność i siłę, przy tym unikając zblazowania i pyszności oraz wzbogaciła się o umiejętność racjonalnego i klarownego łączenia faktów. Zaczęła stronić od posiadania w najbliższym gronie osób słabych, nieprzystosowanych do realiów w jakich przyszło im żyć, znacznie uszczuplając grono swoich znajomych.

HISTORIA
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

WIEDZA

ZDOLNOŚCI

EKWIPUNEK

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
  • Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)

ROZLICZENIA

PIENIĄDZE: Bank
PH: Rozliczenie
MISJE:

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Święta, święta i dziewczynka z zapałkami, Dzień Kobiet
Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 19:01 przez Harumi, łącznie edytowano 151 razy
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nie ma tak że dobrze albo niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w forum najbardziej, to powiedziałbym że ludzi. Ekhm, ludzi którzy zaakceptowali mi WT, którzy powiedzieli mi "serwus" na chacie. I co ciekawe, właśnie takie przypadkowe spotkania wpływają na nasze postacie. Chodzi o to, że kiedy spotyka się pewne postacie, nawet pozornie urocze, bywa że nie znajduje się dobrej fabułki, która, że tak powiem, pozwala nam zdobyć PH. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję forum. Forum to misje, forum to fabułka, forum to czasem miłość. Wielu graczy pyta mnie, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam że to proste, to umiłowanie 5 linijek, to właśnie ono sprawia że dzisiaj, na przykład, zostaję wyrzucony z Cesarstwa, a jutro... Kto wie, dlaczego by nie... Oddam się pracy społecznej i ot... Choćby pójdę... Znaczy... Na mur.

Harumi
Nocny Marek

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe, krzywo ścięte, włosy sięgające trochę poniżej łopatek, złote oczy, niesamowicie blady odcień skóry.
Widoczny ekwipunek: Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6788
GG: 62022462
Multikonta:

Re: Harumi Kaguya

Postprzez Harumi » 22 gru 2018, o 14:34

Bumc, można sprawdzać. <jaszczureł>
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nie ma tak że dobrze albo niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w forum najbardziej, to powiedziałbym że ludzi. Ekhm, ludzi którzy zaakceptowali mi WT, którzy powiedzieli mi "serwus" na chacie. I co ciekawe, właśnie takie przypadkowe spotkania wpływają na nasze postacie. Chodzi o to, że kiedy spotyka się pewne postacie, nawet pozornie urocze, bywa że nie znajduje się dobrej fabułki, która, że tak powiem, pozwala nam zdobyć PH. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję forum. Forum to misje, forum to fabułka, forum to czasem miłość. Wielu graczy pyta mnie, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam że to proste, to umiłowanie 5 linijek, to właśnie ono sprawia że dzisiaj, na przykład, zostaję wyrzucony z Cesarstwa, a jutro... Kto wie, dlaczego by nie... Oddam się pracy społecznej i ot... Choćby pójdę... Znaczy... Na mur.

Harumi
Nocny Marek

Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białe, krzywo ścięte, włosy sięgające trochę poniżej łopatek, złote oczy, niesamowicie blady odcień skóry.
Widoczny ekwipunek: Torba przymocowana do pasa (z przodu), duża torba na wysokości lędźwi (z tyłu)
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6788
GG: 62022462
Multikonta:

Re: Harumi Kaguya

Postprzez Koala » 22 gru 2018, o 21:22

No i takie KP to ja lubię! ♥
Bardzo ładnie i zaradnie (:
A K C E P T!
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Obrazek

Koala
Support

Wiek postaci: 0
GG: 0
Multikonta: Shikarui

Powrót do Zaakceptowane karty