Ryūji Kumo

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Ryūji Kumo

Postprzez Ryūji » 18 gru 2018, o 23:13


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Ryūji
NAZWISKO: Kumo
KLAN: Brak
WIEK [DATA URODZENIA]: 27|X|370 r.
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 186cm|78kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Ryūji jest wysokim, młodym mężczyzną, mierzy 186 cm, jego waga natomiast ma się bardzo dobrze co do wzrostu. Nie jest gruby, jednak swoje 78 kg waży. Jest lekko umięśniony, na pewno nie jak ci shinobi którzy trenują dzień i noc by swoimi zdolnościami przewyższyć boga, ale koniec końców jest i ma się to dobrze do jego kondycji. To co się tyczy się aparycji, można wyróżnić średniej długości, brązowe włosy, delikatne rysy twarzy pozbawione jakichś większych znaków szczególnych oraz niebieskie, przeszywające oczy. Ryūji nie jest osobą, która ściąga na siebie atencję innych ludzi. Jest to raczej przypadek normalnego gościa który idzie swoją drogą. Ryūji jest ubrany w dość prosty sposób. Luźne, białe spodnie z długimi osłaniające całe nogi, granatowa koszulka oraz brązowa bluza ze średniej długości rękawami zapinana zamkiem błyskawicznym. Posiada rękawice pozbawione palców. Na spodniach widoczne są również rozmaite dodatki takie jak kabury czy torby. Jego obuwie to długie, skórzane buty koloru czarnego, z odsłoniętymi palcami stóp.
UBIÓR:
Spoiler: pokaż
Ubiór (Opis w wyglądzie)Obrazek

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Błękitne oczy, które w momencie złapania kontaktu wzrokowego sprawiają wrażenie, jakby były w stanie przejrzeć wszystko, nawet ludzką duszę.

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Śmiało można by rzec iż Ryūji jest bardzo tajemniczą osobą mimo faktu iż nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów czy swobodną rozmową. Zawdzięcza to bardzo intuicyjnej i skutecznej metodzie, która opiera się o stosowanie wymijających odpowiedzi i płynne zmienianie tematu rozmowy, tak by adwersarz nie zorientował się w zamiarach chłopaka. Zazwyczaj uśmiechnięty, pogodnie nastawiony do ludzi którzy z nim pracują. Postrzegany jako bardzo empatyczny i uczynny chłopak, który z reguły nie odmawia pomocy. Jednak jest to tylko część jego osobowości, która w zależności od tego z kim ma do czynienia może ulec diametralnej zmianie. Maska skrywająca jego nieco mroczniejszą naturę odsłania swoje oblicze w chwili gdy ma do czynienia z osobami, których uznaje za swoich wrogów. Wobec takowych delikwentów zazwyczaj bywa bezwzględny a czasami okrutny. Defektem jego dwóch skrajnych osobowości, które nim targają, jest brak umiejętności interpretacji emocji innych ludzi. Nie potrafi wczuć się w inną osobę aby móc odgadnąć co ona czuje i jakie ma intencje co często wpływa na jego błędny osąd. Ów sytuacje często sprawiają iż znajduje się w niezręcznych sytuacjach, z których ciężko mu wyjść obronną ręką.
NAWYKI:
Ryūji w sytuacjach stresowych bądź wymagających głębszej analizy, przytyka dłoń do ust w taki sposób, że kciuk podpiera brodę, natomiast palec wskazujący ułożony jest pionowo wzdłuż ust aż do nosa (Taka typowa poza a la myśliciel)
NINDO:
Bez względu na wszystko !
HISTORIA:
Ryūji Kumo urodził się w wiosce Utsukushī, przynależącej do prowincji Soso. Jego ojciec był przedsiębiorcą, który stworzył swoje przedsiębiorstwo, które operowało rozmaitymi towarami, a dzięki bliskości rzeki oraz traktu obrót całego biznesu był bardzo satysfakcjonujący. Jednakże konflikty pomiędzy Hyuuga a Yamanaka regularnie pogarszały jego interesy, jednakże nigdy go doszczętnie nie zniszczyły. Matka Ruijiego była typową kobietą człowieka biznesu, która poświęcając swoją karierę zawodową, postanowiła zająć się gospodarstwem domowym i wychowaniem bohatera historii. Wczesne dzieciństwo nie wyróżniało się niczym szczególnym. Chłopak biegał ze zgrają dzieciaków tworząc rekonstrukcje bitew shinobi, których finały okazywała się za każdym razem inne. W międzyczasie chłopak chodził do miejscowego Dojo, które było prowadzone przez byłego najemnika-shinobi, który w przeszłości regularnie był wynajmowany przez rozmaite rody. Obecność ów szkoły walki była bardzo na rękę całej wiosce, ponieważ jako dość prężny ośrodek handlowy byli narażeni na ataki bandytów lub wyrzutków, a dzieci i mężczyźni szkoleni przez wcześniej wspomnianego mistrza, znacznie podnosili poziom obronności całej lokalnej społeczności. Tym samym młodzi adepci poznawali podstawy rozmaitych dziedzin, które są niezbędne w fachu shinobi. Dodatkowo Ryūji czerpał sporo wiedzy od swojego ojca, który stopniowo i umiejętnie wprowadzał go w świat handlu, historii świata oraz negocjacji, co pozwalało mu również rozwijać swój umysł i kreatywność. W wolnych chwilach chłopak lubił wymykać się nocami z domu i podziwiać księżyc wymyślając i wizualizując rozmaite sytuacje i postacie. Mijały kolejne lata a Ryūji był coraz bardziej zafascynowany postacią najemnika, który go uczył. Z czasem w sposób dość naturalny, jego priorytety ulegały zmianom i przyszłego właściciela przedsiębiorstwa swojego ojca, jego myśli kierowały się ku karierze najemnego shinobi, który wedle swego uznania będzie oferował i przyjmował zlecenia od różnych rodów i możnowładców. Gdy jego wiek wyniósł lat 16, postanowił podzielić się swoją decyzją z rodzicami i nie zwlekając, spakował się i wyruszył w swoją podróż, aby zdobywać doświadczenie, reputacje i sławę, które wyniosą go na piedestał.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Kabura (lewa noga)
Duża torba (biodro, prawa strona)

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Bank
PH: Rozliczenia
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
Dodatkowe 6 PH.
Ostatnio edytowano 19 gru 2018, o 22:38 przez Ryūji, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Ryūji
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 17:35
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 186 cm|78 kg. Średniej długości brązowe włosy, niebieskie oczy.
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewej nodze.
Duża Torba przypięta za plecami.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6782&p=106565#p106565
GG: 67198229
Multikonta: Brak

Re: Ryūji Kumo (Gotowa)

Postprzez Ryūji » 19 gru 2018, o 16:13

Gotowe do sprawdzenia
Avatar użytkownika

Ryūji
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 17:35
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 186 cm|78 kg. Średniej długości brązowe włosy, niebieskie oczy.
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewej nodze.
Duża Torba przypięta za plecami.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6782&p=106565#p106565
GG: 67198229
Multikonta: Brak

Re: Ryūji Kumo (Gotowa)

Postprzez Venus » 19 gru 2018, o 20:34

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu


Karta zaakceptowana.
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość