Haruzen

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Haruzen

Postprzez Haruzen » 18 lis 2018, o 17:51


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Haruzen
NAZWISKO: Uchiha
KLAN: Uchiha
WIEK [DATA URODZENIA]: 366
PŁEĆ: Mężczyzna
WZROST | WAGA: 176|71
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Haruzen jest młodym mężczyzną. Nie zalicza się do olbrzymów, ale nie jest tez specjalnie niski. Najlepiej chyba powiedzieć, po prostu, ze jest średniego wzrostu.Podobnie jest z jego wagą - ani specjalnie chudy, ani też grubas typu Akimichi. Ot, zwyczajny chłopak. Ciało ma umięśnione, jednak również nie jakoś przesadnie. Cechuje się raczej atletyczną budową ciała. Włosy ma, typowo dla swojego klanu, ciemne, praktycznie czarne, średniej długości. Zwykle nie dba specjalnie o fryzurę, więc jego włosy są rozczochrane i w nieładzie. Twarz ma symetryczną i zazwyczaj spokojną. Oczy, jak u większości członków jego klanu, ma bardzo ciemne.
UBIÓR: Jeśli chodzi o ubiór, to Haruzen stawia przede wszystkim na wygodę. Nie lubi, gdy jego ubranie w jakikolwiek sposób ogranicza jego ruchy. Poza tym jednak nie przywiązuje do niego zbyt dużej uwagi. Zakłada więc zwykle na siebie luźne znoszone bluzy w ciemnych kolorach. Podobnie ma się ze spodniami. Ciemne kolory i w żądnym stopniu nie krępujące ruchów. Na bluzę często zakłada również niebieską kamizelkę. Na rękach często nosi również ciemne rękawiczki bez palców. Na stopach nosi klasyczne, zwykłe, tradycyjne buty shinobich. Jego ubrania często nie prezentują się najlepiej. Nierzadko są poplamione, lub gdzieniegdzie przetarte, lub delikatnie rozdarte.


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Haruzen nie jest nadzwyczaj mocno związany z czymkolwiek. Naturalnie ceni i szanuje swój klan i jego starszyznę, a w związku z tym nie darzy sympatią Senju, jednak trudno byłoby go nazwać patriotą. Tym co się mocno wyróżnia u niego, spośród innych Uchicha jest nieposzanowanie etykiety. Haruzen nie lubi i nie widzi sensu w kulturalnym zachowaniu, pełnym niuansów i uprzejmości. Zdecydowanie bardziej woli bezpośredniość. W ogóle bardzo często wybiera drogę na skróty, zamiast ciężkiej i mozolnej pracy. Problemy moralne zazwyczaj go nie interesują i przymyka oczy na dobro, lub zło. Co jest dla niego ważne, to własna wygoda i korzyść. Ma jednak przy tym marzenia o własnej sile, potędze i sławie. Poza tym często zdarza mu się nadużywać alkoholu.
HISTORIA: Haruzen urodził się w tradycyjnej rodzinie, należącej do klanu Uchicha. Małżeństwo jego rodziców było zgodnie z tradycją zaaranżowane, a oni sami byli bardzo wierni tradycją klanu Uchicha. Można by wręcz powiedzieć, że byli dewotami. W związku z tym wychowywali Haruzena surowo, próbując wpoić mu swoje własne wartości. Niestety mocno się w tym względzie przeliczyli. Od małego Haruzen był niesfornym dzieckiem, który bardzo nie lubił narzucanych mu konwenansów i etykiety. Skutkowało to tym, że jego rodzice byli wobec niego tylko jeszcze bardziej surowi i coraz mocniej naciskali na młodzieńca, aby przyjął tradycyjne zwyczaje i ogładę. Przy okazji oczywiście uczyli go bycia shinobim, tak aby w przyszłości mógł być bardziej wartościowym członkiem klanu. Surowe wychowanie sprawiło jednak, że gdy Haruzen dorósł i mógł już pić alkohol, zaczął go nadużywać, zarówno w ramach buntu, jak i zamaskowania swoich problemów emocjonalnych wyniesionych z nazbyt jego zdaniem tradycyjnego domu.


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=101&t=6687
PH: http://shinobi-war.xaa.pl/viewtopic.php?f=34&t=6688
MISJE: 
    D - 
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:  
Ostatnio edytowano 27 lis 2018, o 20:15 przez Haruzen, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Haruzen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 lis 2018, o 16:28
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=104383#p104383
GG: 0
Multikonta:

Re: Haruzen

Postprzez Exodia » 24 lis 2018, o 12:08

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai

Re: Haruzen

Postprzez Haruzen » 24 lis 2018, o 12:31

Poprawione
Avatar użytkownika

Haruzen
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 lis 2018, o 16:28
Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?p=104383#p104383
GG: 0
Multikonta:

Re: Haruzen

Postprzez Exodia » 24 lis 2018, o 21:09

Link do KP do Profilu jeszcze. A tak to akcept.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG: 45935453
Multikonta: Murai


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości