Kyane

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kyane

Postprzez Kyane » 30 cze 2018, o 12:47


~ DANE PERSONALNE ~


Obrazek

IMIĘ:
Kyane
NAZWISKO:
Inuzuka
KLAN:
Inuzuka
WIEK [DATA URODZENIA]:
20 lat [369 r.]
PŁEĆ:
Kunoichi
WZROST | WAGA:
167 cm | 49 kg
RANGA:
Doko



~ APARYCJA ~


Obrazek

WYGLĄD:
Kyane jest dziewczyną średniego wzrostu, o szczupłej sylwetce. Budowa jej ciała jest raczej delikatna, podobnie jak delikatne są rysy jej twarzy. Mimo to widać ładnie zarysowany biust, wąską talię i kołyszące się w rytm taktu kroków biodra. Długie nogi, pewnie niosą ją przed siebie, a delikatne, miękkie dłonie sprawiają wrażenie, że dziewczyna nigdy nie zaznała trudów pracy.
Jednak to nie sylwetka, ale twarz dziewczyny zwracają szczególną uwagę. Jej duże, owalne, otoczone gęstymi, długimi rzęsami, szkarłatne oczy o pionowych źrenicach potrafią prześwidrować na wskroś każdego, kto zwróci na siebie uwagę. Inuzuka bardzo często się uśmiecha, przez co często ukazuje swoje zaostrzone kiełki tak charakterystyczne dla jej rodziny. Nic jednak nie zwraca na siebie tak mocno spojrzeń jak jej długie różowe włosy, które im bliżej końców tym osiągają bardziej nasycony odcień. Czasem dziewczyna je spina w dwa luźne kucyki, a czasem pozwala by wiatr bawił się nimi w pełni. Delikatna grzywka zakrywa część czoła, dodając Kyane dziecięcego uroku, którego chciałaby na pewno jeszcze dużo w sobie zachować

UBIÓR:
Inuzuka nosi się na dwa sposoby i przede wszystkim ceni sobie wygodę. Dlatego też na co dzień ubiera czarną yukatę o jasnofioletowych akcentach, której rękawy od wysokości łokcia są pocięte na krótkie paski. Kolejnym udogodnieniem jest fakt, że od wysokości jednej trzeciej uda jest ona również pocięta na długość do kolan, przez co mogłoby się zdawać, że odsłania nieco więcej niż powinna, choć dziewczynie w żadnym wypadku to nie przeszkadza, tym bardziej, że uważa, że wysokie do połowy uda kabaretki w zupełności załatwiają sprawę zasłaniając wystarczająco. Stylizacji dopełniają wygodne, czarne buty, na płaskiej podeszwie.
Ubranie codzienne
Dodatkowo w przypadku kiedy dziewczyna szykuje się na jakąś misję, potyczkę lub po prostu nudzi jej się to co ma na sobie wybiera nieco odważniejszą kreację. Jej barwy płynnie przechodzą od jasnego pomarańczu do intensywnego szkarłatu. Przylegający materiał body odsłania szerokim pasem część biustu, aż do pępka kończąc się głębokim wcięciem w kształcie trójkąta. Po obu stronach bioder wychodzą czarne rajstopy zaczynające się już pod body, z wycięciem na obu nogach w okolicach pachwiny. Na rękach są przylegające rękawiczki w kolorze dominującym w kreacji. Na udach i biodrach są dodatkowo wycięte w kształcie szkarłatnych kłów naszywki.

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
Różowe włosy, szkarłatne tęczówki o pionowych źrenicach, ostre kły



~ OSOBOWOŚĆ ~


Obrazek

CHARAKTER:
Pogoda i pewność siebie. Te dwa słowa najlepiej opisują dziewczynę. Kyane jest wyjątkowo uśmiechniętą, cieszącą się życiem nastolatką, która z odwagą patrzy przed siebie. Czasem można odnieść wrażenie, że jest wręcz infantylna, ale nie przeszkadza jej taki obraz w głowach ludzi. Ponad ludzi stawia psy, z którymi wychowała się od najmłodszych lat. Ciężko jest ją zawstydzić, a w szczególności jeśli chodzi o jej cielesność - traktuje tą sprawę wyjątkowo naturalnie i pokazanie się komuś w pełnej okazałości nie stanowiłoby dla niej problemu, choć rozumie, że nie każdy musiałby to aprobować.
Uwielbia przygody i zabawę, jednak mimo pozornej otwartości mało kto sprawia, że kunoichi mu ufa. Nawet więcej, jeśli ktoś wzbudzi jej wątpliwości lub zawiedzie ją, może bardzo łatwo spotkać się ze złośliwym przytykiem lub lodowatym spojrzeniem. Różowowłosa wychodzi z założenia, że nie musi jej lubić cały świat, jeśli nie jest jej przychylny to tylko i wyłącznie jego strata. Nie boi się stanąć do walki, choć takowej specjalnie nie szuka. Jeśli ktokolwiek zagroziłby jej bliskim nie zawahałaby się nawet przez sekundę by oddać swoje życie za ich.

NAWYKI:
Gdy jest czymś zdenerwowana mizia po głowie swojego ninkena
NINDO:
~ Jestem podejrzliwy wobec człowieka, który nie lubi psów
Ale ufa psu, który nie lubi jakiegoś człowieka ~

HISTORIA:


Kyane, córka Chihiro i Ashury. Co jest wyjątkowego u niej poza faktem, że urodziła się w wyjątkowym klanie? Pewnie to, że Chihoro jest rodzoną siostrą matki obecnej przywódczyni klanu. Czy ustawiło to życie różowowłosej w przegranej pozycji? A może żyło jej się jak pączek w maśle szczególnie, że jako jedynaczka miała najwięcej szansy na uwagę i troski rodziców? Tyle możliwości, a jak wyglądała rzeczywistość.
Pewnym było to, że wychowana od najmłodszych lat wychowana była w otoczeniu czworonożnych towarzyszy, z którymi dużo łatwiej było nawiązać jej kontakt psiakami niż rówieśnikami. Najmłodsze lata mijały spokojnie, pełne miłości i zabawy.

Kiedy Kyane skończyła pięć lat nastał ważny dzień. Przydzielony miał jej zostać pierwszy towarzysz. Był na to idealny okres ponieważ zarówno i suczka rasy Esukimo jak i Urufu doczekała się potomstwa i teraz, w wieku trzech miesięcy nadawały się one do przekazania pod opiekę młodej Inuzuki. Zapewne wszystko byłoby nieco prostsze gdyby nie fakt, że Chihiro sama podjęła już ważną w życiu córki decyzję.
Przechadzali się właśnie obok wybiegów, ciemnowłosa kobieta pogłaskała dziewczynkę po włosach.
- Chodźmy do Rino, jest tam ktoś kto na ciebie czeka - Rino, czarna, ogromna suka rasy Urufu zawsze wywoływała u różowowłosej lekki strach i szacunek. Jej rozmiar. Siła. To wszystko tak bardzo onieśmielało czerwonooką, jednak ufała matce, że ta wie najlepiej. Zapewne podążyłaby za nią potulnie gdyby nie rozszczekane potomstwo Shiro - pogodnej suczki rasy Esukimo. W porównaniu do spokojniejszych Rino, te zdawały się tak bardzo cieszyć życiem.
Dziewczyna bez słowa podbiegła do maluchów, które wręcz rzuciły się w jej stronę z ogonkami tak merdającymi, że niemal wszystkie nie odleciały w niebo. Żadne jednak nie zwróciło na siebie jej uwagi tak bardzo jak trzymająca się nieco z boku, ale ciesząca się równie mocno suczka, która od początku była "brzydkim kaczątkiem" ze względu na dość wyjątkowe umaszczenie. Zawsze rzucała się w oczy, ale ze względu na swoje wycofanie była ostatnia na liście.
Różowowłosa wstała, ignorując pozostałe małe psiaki i usiadła obok "kaczątka". Była to magiczna chwila. Nieśmiałe spojrzenie. Opuszczone uszka. I stało się. Kyane chwyciła łaciatą kulkę w ramiona i niezgrabnie niemal potykając się o swoje nóżki pobiegła w stronę matki.
- Mamo! Mogę? - zapytała z wielkimi, lśniącymi oczami.
- Kochanie, to nie jest najlepszy wybór - zaczęła łagodnie
- Proszę!
- Chodźmy do Rino - głos stawał się coraz bardziej stanowczy
- Mamo ja chcę ją!
- Sądzisz, że ona cię obroni? - zapytała ostro, aż różowowłosa cofnęła się o krok. Chihoro podniosła rękę, a wielki biały basior, wychowanek kobiety. Pies zbliżał się spokojnie, obniżając się na łapach i strosząc futro.
- To nie są odważne psy, są dobre do zabawy, ale nie nadają się do walki - dziewczynka cofała się ze strachem w oczach z każdym krokiem kiedy ogromny Urufu zbliżał się do niej warcząc coraz bardziej groźnie. Kyane potknęła się upadając z głuchym uderzeniem. Łzy same cisnęły się do jej oczu. Nawet nie wiedziała kiedy szczeniak wyrwał się z jej objęć i stanął między nią a wielkim wilkiem. Mała zjeżyła się groźnie i sama starała się ze wszystkich sił sprawiać wrażenie większej. Pochylona, gotowa do skoku nie zamierzała się cofać.
Szczeknęła raz, drugi. Pozostałe szczeniaki kulące się po kątach przed groźnym napastnikiem powoli zaczynały się zbierać po prawej i lewej stronie suczki, przyjmując podobną pozycję. Dawid na przeciw Goliata.
Chihiro obserwowała wszystko, aż cofnęła swojego psa samym gestem ręki.

Był to krótki moment, ale sprawił on, że suczka, której nadano piękne imię Himegimi, stała się przyjaciółką, powiernicą sekretów i sercem dziewczynki, z którą dorastały. Wspierały się nawzajem. Nawzajem trenowały, walczyły i wspinały się szczebelek po szczebelku po drabinie umiejętności. Ninken stawał się coraz dumniejszym towarzyszem, a Kyane powoli dorastała, aż nastał czas na decyzję. Może czas poznać nieco innego świata? Wszystko się okaże, bo ta para, jest gotowa na wszystko.



~ WIEDZA ~


Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.



~ ZDOLNOŚCI ~


Obrazek

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.



EKWIPUNEK


Obrazek

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.



ROZLICZENIA


Obrazek

PIENIĄDZE:
PH
MISJE:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:




NINKENY


IMIĘ:
Himegimi
PŁEĆ:
samica
RASA:
Esukimo
WYGLĄD:
50 cm | 25 kg
Niewielkich rozmiarów suczka o bardzo bystrym spojrzeniu miodowych oczu. Jej średniej długości, białe futro ozdobione jest niezliczoną ilością ciemno brązowych cętek, których największe skupiska są na łapach do łokcia oraz pęcin a także na kufie. Dodatkowo nie można pominąć dużych lat tej samej barwy na grzbiecie, otaczających oczy w swoistej masce oraz, na jej niesamowicie długich uszach.
Futerko Himegimi jest jedwabiście miękkie i zawsze dokładnie wyczesane. Księżniczka, bo to oznacza jej imię, chętnie nosi wszelkie wstążki, kokardki i inne ozdobniki, które Kyane z zachwytem w oczach wybiera jedno za drugim. Nie da się odmówić suczce arystokratycznego uroku i gracji, która przejawia się w każdym kroku, kiedy ta unosząc wysoko głowę ku górze niemal płynie w powietrzu... Urok ten nieco znika kiedy suczka biega z wywalonym na wierzchu językiem i szaleńczo merdającym ogonem, ale to można pominąć milczeniem.
Poglądowa Himegimi

CHARAKTER:
jest to stworzonko, które jak na swój rozmiar kryje w sobie wiele. Jest przede wszystkim oddana swojej właścicielce. Więź jaka ją z nią łączy jest wręcz trudna do opisania. Suczka najchętniej spędzała by z nią całą dobę pilnując by Kyane nic się nie stało. Jest opiekuńcza a także wrażliwa. Widzi cierpienie i jeśli jest ktoś jej bliski stara się na tyle na ile potrafi pomoc. Jest bardzo odważna, a kiedy życie jej przyjaciółki staje na włosku nie waha się zaryzykować własnego.
Hime ma bardzo silny instynkt przywódcy, który czuć od niej już od pierwszego spotkania. Nawet jeśli jest zdawać by się mogło pogodnym, kochającym zabawę szczeniakiem jest w jej ruchach pewne dostojeństwo.
Ten ninken poziomem swojej inteligencji i rozumienia pozostawia swoich rówieśników daleko z tyłu. Uczy się przez obserwację, co wykorzystuje zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie.
Z uśmiechem na pysku spełnia polecenia ale tylko te wydane przez różowowłosą i to tylko z nią chce się ciągle bawić. Wobec obcych zachowuje dystans. Wtedy szczególne stara się zachowywać dostojnie, a głowę unosi wyżej niż zazwyczaj. Dopiero gdy ktoś zdobędzie jej zaufanie i stanie się częścią stada suczki dowie się jak pełnym empatii, energii i chęci do zabawy jest ten osobnik.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Ostatnio edytowano 27 cze 2020, o 22:55 przez Kyane, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika

Kyane
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 cze 2018, o 17:56
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=5806&p=89153#p89153
Multikonta: Misae

Re: Kyane

Postprzez Exodia » 30 cze 2018, o 15:29

Akcept.

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2562
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości