Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Re: Ogłoszenia parafialne + rekrutacja

Postprzez Ryou » 17 sty 2019, o 16:35

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.

Ryou

Wiek postaci: 0
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=6855&p=108004#p108004
GG: 0
Multikonta:

Postprzez Nagara » 19 sty 2019, o 13:01

Stanowisko: Moderator fabularny
Doświadczenie: Dość duże, w ciągu 10 lat miałem możliwość pisania na różnych forach i też dzierżenie różnych funkcji.
Coś od siebie: Kiedyś Gierek zapytał się ludzi czy mu pomogą, dlatego ja się ponownie zapytam "Pomożecie"? No, to możecie mnie przyjąć na moda. Może jestem osobą kontrowersyjną, ale jak ma przyjść co do czego to potrafię się zmobilizować.
Nagara

Postprzez Yukirin » 20 sty 2019, o 22:14

Rekrutacja na stanowisko Moderatora działu WT

Dobry wieczór. Bez zbędnego gadania: ponownie otwieramy rekrutację na moderatora działu Własnych Technik. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie według wzoru:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator WT
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja"

Na zgłoszenia czekamy od tygodnia do dwóch, w zależności od tego czy będą napływały nowe. Zgłoszenia można umieszczać w hide. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia naboru nierozstrzygniętego. Zapraszamy do współpracy.
Obrazek

Yukirin
Moderator

Multikonta: Asaka

Postprzez Nagara » 20 sty 2019, o 22:53

Stanowisko: Moderator WT
Doświadczenie: Ponownie jak wcześniej - 10 lat doświadczenia.
Coś od siebie: Bo w tym o to miejscu toczy się dość dużo raka, który trzeba powolutku wyplenić. I dlatego chciałbym zostać nim ja.
Nagara

Postprzez Inoyū » 20 sty 2019, o 23:19

PH BANK KP arciki głosik

I have dreams like you - no, really!
just much less touchy-feely
they mainly happen somewhere warm and sunny

Obrazek

on an island that I own
tanned and rested and alone
surrounded by enormous piles of money

· 鹿 ·

Inoyū
Miss Forum

Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wielki kunai na grzbiecie, torba na biodrze, rękawiczki z blaszkami.
Link do KP: viewtopic.php?p=85248#p85248
GG: 6685228
Multikonta: nope

Postprzez Ayatsuri Juranu » 21 sty 2019, o 00:40

Ayatsuri Juranu

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Długie białe włosy, ukryte w większości pod bordowym płaszczem. Blada cera. Średni wzrost.
Widoczny ekwipunek: Bordowy płaszcz, brudny i podniszczony. Wybrzuszenie sugeruje noszenie pod nim dużej torby na ekwipunek.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=6012
GG: 2334356
Multikonta:

Postprzez Ame » 21 sty 2019, o 20:28

Obrazek
Spoiler: pokaż
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Ame

Wiek postaci: 19
Krótki wygląd: jak na av
Widoczny ekwipunek: *Zanbato na plecach
*Miecz obosieczny przy pasie
*Torba na zadzie
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4737&p=70902#p70902
GG: 65041008
Multikonta:

Postprzez TwoFace » 22 sty 2019, o 07:44

Wyniki rekrutacji na stanowisko Moderatora działu WT/Kuźni

Tym razem (nie)szczęśliwcami dołączającymi do naszej ekipy są Inoyū oraz Ame. Bardzo dziękujemy za odzew w tej rekrutacji i zapraszamy ponownie, gdy przy okazji kolejnej rotacji znowu zwolnią się miejsca. Wybranym nowym modom gratuluję i życzę owocnej współpracy.

Tym samym chciałbym poinformować, że ze względu na brak czasu w życiu prywatnym, z aktywności pozafabularnych musiał zrezygnować nasz ekspert od bukijutsu - Kakita Asagi. Dalej oczywiście będzie się z nami bawił jako samuraj, ale póki co z moda WT zdecydował się zrezygnować.
Obrazek

TwoFace
Administrator

Multikonta:

Postprzez Defrevin » 26 lut 2019, o 17:58

Rezygnacja z funkcji H@
Prawdziwa emeryturka

Przechodząc od razu do sedna sprawy, chciałem poinformować naszą społeczność forumową, że sytuacja życiowa zmusza mnie do całkowitej rezygnacji ze sprawowania funkcji H@. W ostatnich miesiącac, kompletnie nie jestem w stanie w ogóle odkopać się z codziennych obowiązków na tyle, by móc przysiąść na forum i być na bieżąco z tym co się u nas dzieje. O sprawach ważnych, w tym i konfliktach, dowiadywałem się zazwyczaj przez drugie osoby, a nie o to przecież w tym wszystkim chodzi... Dlatego was przepraszam.

Po zasięgnięciu opinii i zgody pozostałych osób ze składu Administracji, postanowiłem wskazać TwoFace, naszego Administratora Ogólnego jako osobę, która zastąpi mnie na stanowisku H@. To on będzie miał decydujące zdanie w kwestiach dzielących administrację, a także obowiążek rozwiązywania sytuacji kryzysowych. W kwestii hostingowych, na razie będę jeszcze pomagał, na tyle na ile to będzie potrzebne.

Wiem, że u części osób TwoFace ma niezbyt dobrą opinię, ale wynika to z faktu, że nie stroni on od podejmowania niepopularnych opinii, często stojących nie po planach graczy. Wszystko to jednak robione jest nie ze złośliwości, tylko w chęci ciągłego poprawiania tego co można, przy trzymaniu się ram na których opieramy uniwersum. Dlatego w swoim imieniu proszę o kredyt zaufania i danie czasu na wykazanie się, ufam że TwoFace spełni nasze oczekiwania.

Pozdrawiam i życzę jak najlepiej,
Def
Jeśli masz ważną sprawę, pytanie lub potrzebujesz pomocy związanej z funkcjonowaniem forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Z chęcią zapoznam się ze sprawą i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Defrevin
Założyciel Forum

Multikonta:

Postprzez TwoFace » 28 lut 2019, o 23:35

Nowy Moderator Fabularny

Krótkie ogłoszonko, ale jakże pozytywne. Chciałbym poinformować, że do składu Moderatorów dołączył Natsume, który zajął wolne stanowisko Moderatora Fabularnego. Standardowo już chyba, nowy/stary nick to Natsu, a my bardzo cieszymy się na owocną współpracę. :)
Obrazek

TwoFace
Administrator

Multikonta:

Postprzez Ocir » 19 mar 2019, o 22:46

Rekrutacja na stanowisko Moderatora Technicznego

Z przykrością informujemy, że z Rafiki vel Akarui zrezygnował z funkcji moderatora technicznego z powodu niemożności zagwarantowania aktywności na takim poziomie, jakim wymagało od tego stanowisko moderatora. Serdecznie dziękujemy mu za dotychczasowy wkład w rozwój forum i życzymy powodzenie w dalszej grze.

Oczywistym następstwem tej decyzji jest otwarcie rekrutacji na wolne stanowisko. W dużym skrócie, do obowiązków moderatora technicznego należeć będzie aktualizowanie i poprawianie mechanicznych aspektów gry na forum oraz opiekowanie się działem pomysłów. Dokładniejszy opis funkcji znajduje się w spisie składu administracji.
Żeby nie przedłużać, zapraszamy chętnych do zgłoszenia się zgodnie z poniższym formularzem. Rekrutacja będzie trwać do czasu pojawienia się satysfakcjonujących zgłoszeń.

FORMULARZ:
Kod: Zaznacz cały
[color=#BF8000]Stanowisko:[/color] Moderator Techniczny
[color=#BF8000]Doświadczenie:[/color] Jakie posiadamy w zakresie pełnienia podobnych funkcji
[color=#BF8000]Coś od siebie:[/color] Takie typowe "dlaczego ja", czyli motywacyjny w skróconej formie

Ocir
Administrator

GG: 401110
Multikonta: Ichirou

Postprzez Hitsukejin Shiga » 20 mar 2019, o 15:21

Mnisia aura.

Nazwa
Katon: Shuujitsu Reiki

Dziedzina
Techniki żywiołowe, Katon

Ranga
E - Technika Fabularna

Pieczęci
Smok

Zasięg
Bezpośredni

Koszt D: 5% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: Niezauważalny (Koszt jednorazowy na trzy tury, użyć ponownie)

Dodatkowe
Kontrola czakry D

Opis Użytkownik poprzez skupienie koncentruje ognistą czakrę w swoich dłoniach po czym przesuwając nimi od głowy w dół rozprowadza ją dookoła swojego ciele. Powietrze maksymalnie dwadzieścia pięć centymetrów wokół użytkownika (jeśli kogoś mocno obejmujemy to także jest w tej strefie ciepła.) jest ogrzewane do komfortowej temperatury dwudziestu kilku stopni, przez co nawet w zimie utrzymuje się w ten sposób aura ciepła nie pozwalająca zmarznąć. Nie są ogrzewane osoby czy przedmioty, a powietrze, co tworzy swoisty koc grzewczy odcinający od chłodu. Ogrzewanie powietrza poprzez korzystanie ognistej czakry, takiej samej jak przy Yakitsuku Daichi powoduje, że unoszą się dookoła malutkie, niegroźne ogniki-popiołki o temperaturze maksymalnie czterdziestu stopni. Kontakt z popiołkami to jak "kropla ciepła" spadająca na skórę, jest to przyjemne uczucie. Popiołki unoszą sie w strefie oddziaływania temperatury.
Ogrzanie i różnica temperatur do ok. 15 stopni nie jest tak męcząca dla czakroobiegu, inaczej niźli gdy jest to różnica ok. 30 stopni co jest już nieco bardziej męczące i wymaga podwójnego kosztu za podtrzymanie.

Jest to technika podtrzymywana, nie można używać podczas jej żadnej innej techniki podtrzymywanej gdyż to zburzy harmonijny przepływ niezbędny do działania tejże techniki. Powstała aura nie może być wykorzystana w innych technikach ani nijak wzmocniona by zmienić jej efekt.

Link do tematu postaci
KLIK!

Piękne ząbki Shigi.

Nazwa
Sumairu + Kiba

Typ
Unikat/Broń

Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.

Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.

Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.

Wytrzymałość
100 punktów

Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".

Link do tematu postaci
KLIK!

Nazwa
Suiseki - Krzesiwo

Typ
Dodatek

Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.

Zdobycie
300 za sztukę.

Link do tematu postaci
KLIK!

Obrazek
Głos Shigi
Czy wiara zostanie nagrodzona gdy mój czas dobiegnie końca?
Czy przegapię ostatnie ostrzeżenie przez kłamstwo, którym żyję?
Czy jest tam ktokolwiek? Przecież wiem, że dusza istnieje.
I nie jestem godzien, nie jestem godzien abyś przyszedł.

Jeśli mimo wszystko jesteś przy mnie, dlaczego milczysz Panie?
Jeśli trwasz przy mnie w każdej chwili, dlaczego nie czuję Twej obecności?
Bądź przy mnie, nie pozwól mi odejść, inaczej pozostanie jedynie nicość.

Czy ogarnie mnie ciemność, gdy zacznie brakować tchu?
Czy może pociągnie mnie światłość, ku swej wiecznej chwale?
Nawiedzają mnie głosy, mówiące, że nie ma czego się lękać.
I wciąż Cię wołam, wciąż Cię wołam Panie!

Dlaczego milczysz Panie? Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Inaczej pozostanie jedynie nicość. Zostań ze mną, nie pozwól mi odejść.
Nim Raj obróci się w pył, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona.
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu, niebosa nade mną, wyciągnijcie ku mnie ramiona
Jaśniej aż tylko Ty będziesz w moim sercu

Hitsukejin Shiga
Antybohater

Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Strój składa się z czarnego montsuki i juban, skórzanego ciemnego haorihomo, bordowego date-eri i o śnieżnym haori. Sam Shiga jest niepokojący, wygląda na kogoś nawiedzonego, mnicha lub kultystę, ze względu na elegancki i bojowy ubiór i bijąca aurę.
Widoczny ekwipunek: Dwa wielkie kunai na plecach. Kij od włóczni w ręku. Na ręku rękawica z kuszą.
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4164
GG: 63835158
Multikonta:

Postprzez Jun'ichi » 21 mar 2019, o 12:18

Chętnie poprowadzę misję (D / C / B)
Aktualnie prowadzę:

1) Keion - D (zawieszona do ~15.02.2019)
2) Shin - C
3) Shins - D
4) -

Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there

[color=#4080BF]

Jun'ichi
Ciapciak

Wiek postaci: 17
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Link do KP: viewtopic.php?f=32&t=5630&p=86429#p86350
Multikonta: -

Poprzednia strona

Powrót do Zaakceptowane karty