Kei

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

Kei

Postprzez Kei » 9 sty 2018, o 16:33


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Kei
NAZWISKO: Kuroshi
KLAN: Bezklanowiec
WIEK [DATA URODZENIA]: 16 lat (13.02.369)
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 1.87m | 80kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Wygląd jest taki, jak każdy widzi, ale skoro trzeba opisać, to trudno. Kei jest on raczej w miarę wysokim młodzikiem o dość szczupłej budowie ciała. Jednakże określenie go samą skórą i kośćmi z pewnością byłoby przesadą. Jakby nie patrzeć trzeba przyznać, że jego sylwetka jest całkiem przyzwoita. Posiada też gęste, proste, czarne włosy, które dzięki swej długości sięgają mu niemal do jego nosa oraz zza uszy. Zwykle ich jakoś specjalnie nie układa, przez co czasem jego fryzura może okazać się nieco roztrzepana. Z kolei cerę ma o dość jasnym odcieniu, z resztą jak i resztę skóry. Cóż, Kei niespecjalnie przepada za opalaniem i pewnie to jest tego powodem. Natomiast jeśli chodzi o oczy chłopaka, to są naprawdę ciemne. Niektórzy wręcz mogli by je uznać za niemal czarne. Nie jest to zbytnio normalny kolor, co w sumie obdarza go pewną dozą niezwykłości. Dodatkowo na jego twarzy przeważnie widnieje dość tajemniczy, lecz raczej uprzejmy uśmiech.
UBIÓR: Jeśli chodzi o codzienną odzież, to raczej gustuje w miarę luźnych ubraniach. Zaczynając od góry zakłada bordową koszulkę na której przeważnie znajduje się czarna kurtka z czterema kieszeniami i białym futerkiem na końcówkach rękawów i kaptura. Na misje jednak bierze wersje bez puchatych dodatków oraz z zapinką do regulacji rękawów i kaptura by te nie wpływały negatywnie na jego skuteczność i percepcję podczas wykonywania zadań. Przywdziewa także czarne spodnie oraz skórzane buty o ciemnym odcieniu z grubą podeszwą nadającą się do poruszania po większości nawierzchni. Zdarza mu się także zakładać rękawiczki w kolorze grafitu.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Brak


OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Jakby się zastanowić, to Kei ma raczej skomplikowaną osobowość. Lubi być tajemniczą osobą, choć za bardzo tego nie ujawnia, przez co można odnieś wrażenie, iż w sumie nie ma żadnych sekretów. Lecz to raczej najmniej istotna sprawa. Tym, co w głównej mierze przykuwa uwagę innych, to jego pokazowe podejście do życia. Cóż dla większości z pewnością będzie wręcz niepoprawnym optymistą, a jego wieczny uśmiech i żartobliwe teksty z pewnością nie pomogą w zmianie tego poglądu. Dodajmy też, że przeważnie bywa całkiem miłą osobą, a uzupełnieniem dla tego osobliwego „wizerunku” jest to, iż nieraz można go spotkać z czymś słodkim. Nie to żeby był cukroholikiem, po prostu lubi od czasu do czasu zjeść coś słodkiego. Skoro mamy obraz jakim widzą go nieznajomi przejdźmy do dogłębnej analizy jego wnętrza. Mimo że większość może uznać go za strasznego optymistę, to tak właściwie ciężko stwierdzić, czy tak naprawdę nie bliżej mu do osoby całkiem racjonalnej. Cóż, jak wcześniej wspomniano jego powierzchowność jest wręcz ścianą przeszkadzającą w dotarciu do jego wnętrza. Natomiast przechodząc do emocji negatywnych, to trudno go przerazić, czy zdenerwować. Cóż zachowanie zimnej krwi, czy bycie stoikiem to dla niego żaden problem. Druga kwestia z kolei wiążę się ze swoistym rodzajem gry. Z zewnątrz przykładowo raczej szanse są marne, że ktoś zauważy żeby Keiowi kończyła się cierpliwość, ale w końcu każdy ma jakieś swe limity. Dlatego też brunet zgrabnie operując sarkazmem, ironią oraz udawaniem głupa stara się uciszyć drugą stronę sporu, lub prędzej wyprowadzić ją z równowagi. O tym jednak jak to działa wiedzą raczej tylko najbliżsi.
NAWYKI:
- Drapie się po policzku, gdy o czymś rozmyśla.
- Skłonność do podjadania, jeśli w zasięgu ręki ma jakieś przekąski, zwłaszcza te słodkie.
- Na jego ustach niemal zawsze widnieje lekki uśmiech.
NINDO:
- „Jeśli możesz pokonaj przeciwnika bez zbędnego narażania siebie samego.”
- „Staraj się rozeznać w sytuacji nim się w coś wmieszasz.”
HISTORIA:
Właściwie pierwotnie Keiowi nie pisane było zostać ninja. Urodził się jako członek średnio zamożnej rodziny kupieckiej i zapewne, gdyby nic się nie stało sam zająłby się handlem. Najwyraźniej los chciał jednak inaczej, gdyż zaledwie dwa lata po narodzinach doszło do pewnego incydentu. Mianowicie karawana, w której uczestniczyła jego rodzina została zaatakowana przez dość liczną zorganizowaną grupę. Do dziś nie wiadomo zbyt wiele o ich tożsamości, jedni mówią, iż to byli zwykli bandyci, a drudzy, że to ustawiona prowokacja ze strony jakiegoś klanu, lecz wróćmy teraz do rzeczy. Atak nastąpił zbyt nagle i nawet shinobi zatrudnieni w charakterze ochrony nie zdążyli zareagować na czas. Dlatego mimo iż w końcu udało się im odeprzeć agresorów, większość uczestników karawany zginęła, w tym też rodzina Keia. W wyniku pewnych okoliczności zaopiekować się nim postanowił jeden z ninja odpowiedzialnych za ochronę. Uznał, że przynajmniej w ten sposób odpokutuje choć w części swe niepowodzenie. Dlatego też zabrał malca do swego domu w Shigashi no Kibu. Jednakże początkowo żona mężczyzny nie do końca była zachwycona takim torem wydarzeń. Wynikało to z tego, że małżeństwo od lat bez owocnie starało się o własne dziecko, a teraz znikąd jej mąż postanowił się zaopiekować pewną sierotką… Lecz z czasem kobieta przywykła, a nawet polubiła malca, dzięki czemu włożyła wystarczająco starań w jego wychowanie. Troska obojga przybranych rodziców pozwoliła Keiowi odpowiednio się rozwijać. Już w wczesnym dzieciństwie ojczym zaczął poddawać go podstawowym treningom ninja, uznając że w przyszłości pozwoli to malcowi lepiej radzić sobie z problemami i wyzwaniami. Trzeba przyznać, iż chłopak miał całkiem niezły talent i dlatego też mając dziesięć lat potrafił już użyć najprostszych podstawowych technik. Jeśli chodzi o relacje z rówieśnikami, to początkowo był otwarty praktycznie na każdego z nich. Z czasem jednak się okazało, iż świat ninja umie odcisnąć swe piętno w dziecięcej społeczności, o czym na swej skórze kilkukrotnie przekonał się mały Kei. Od tamtej pory jedną z jego podstawowych zasad stało się „nie mieszanie w sprawy, o których niewiele wie” oraz „podchodzenie do nie znajomych rezerwą,w tym i tych w jego wieku”. Parę lat później podczas pierwszych misji okazało się że ta druga zasada bywa dość niepraktyczna, dlatego też zmodyfikował swe nastawienie na bardziej elastyczne. Jeśli chodzi o rodzinę to rok temu jego ojczym dostał ofertę ochrony wielkiego muru na kilka lat. Po dłuższych przemyśleniach postanowił ją przyjąć i wyjechać wraz z żoną w tamte okolice. Kei jednak został w mieście, gdyż był młody, a region przy wielkim murze mógłby być dla niego zbyt niebezpieczny. Czy nie obawiali się o Keia zostawiając go samego? Być może, jednakże to już był odpowiedni czas na usamodzielnienie i zresztą co jakiś czas wysyłali chłopakowi trochę pieniędzy, by nie zabrakło mu na utrzymanie.

WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- Plecak

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Tutaj
PH: Tutaj
MISJE:
    D - 4
    C - 1
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: 
Ostatnio edytowano 2 lip 2018, o 16:40 przez Kei, łącznie edytowano 20 razy
Avatar użytkownika

Kei
 
Posty: 312
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 14:40
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: plecak
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4707
GG: 0
Multikonta:

Re: Kei

Postprzez Venus » 9 sty 2018, o 19:51

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Złoty Pracuś
 
Posty: 1468
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui

Re: Kei

Postprzez Venus » 9 sty 2018, o 21:04

Karta zaakceptowana.
Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Obrazek

Jeśli czegoś potrzebujesz lub nie wiesz, śmiało zwróć się do mnie. Wystarczy napisać prywatną wiadomość czy też odezwać się na gg, zawsze odpowiem.
Have fun!
Avatar użytkownika

Venus
Złoty Pracuś
 
Posty: 1468
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 23:41
Wiek postaci: 0
Ranga: Bogini
Krótki wygląd: -
Widoczny ekwipunek: -
Link do KP: -
GG: 4208281
Multikonta: Nikusui


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości