KP- Minoru Rakurai

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

KP- Minoru Rakurai

Postprzez Minoru » 23 gru 2017, o 16:47


DANE PERSONALNE


IMIĘ: Minoru NAZWISKO: Rakurai
KLAN: brak
PRZYNALEŻNOŚĆ: Yamanaka
WIEK [DATA URODZENIA]: 25 [zima 364 roku]
PŁEĆ: Shinobi
WZROST | WAGA: 174cm/68 kg
RANGA: Dōkō


APARYCJA


WYGLĄD: Minoru jaki jest, każdy widzi. Na tyle niski, by nie wyróżniał się w tłumie, a jednocześnie nie na tyle niski by nazywać go konusem. Włosy koloru kruczo czarnego, które odziedziczył po matce, nosi dłuższe niż typowy mężczyzna, bo sięgające aż do podbródka. Zwykle zwisają mu one luźno, a w sytuacjach bojowych spina je w kucyka. Na twarzy często można napotkać zawadiacki uśmiech (ten odziedziczył po ojcu), tak bardzo pasujący do błękitnych oczu, w których często można dostrzec tą samą wesołość, co na twarzy młodzieńca. Pod ubraniem skrywa sylwetkę wyprostowaną, z zarysowaną muskulaturą, będącą efektem licznych treningów, które tylko przybrały na sile, gdy jego brat osiągnął odpowiedni wiek.
UBIÓR: Minoru nosi się na różne modły. Najczęściej jednak spotkać go można w luźnym ubraniu składającym się z białego t-shirta na który narzuca czarną kurtkę. Do tego spodnie z długimi nogawkami, do prawego uda przypięta kabura, w której chowa mniejsze uzbrojenie. Spodnie, w miejscu trzyma skórzany pas. Buty, zwykle wysokie, stabilizujące kostkę, ze stalowymi płytkami na czubku buta. Na dłoniach rękawice, na szyi szalik, a zwieńczeniem ulubionego stylu Minoru jest bandana, którą zawiązuje sobie na głowie.
Jest też druga wersja chłopaka. Ta którą można najczęściej spotkać w domowym zaciszu państwa Rakurai. Jest to zestaw składający się z drewnianych chodaków i kolorowego, kwiecistego kimona.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Na lewej klatce piersiowej znajduje się podłużna blizna, pamiątka z jednego z treningów z bratem, gdy ten trochę za bardzo wczuł się w swoją rolę.

OSOBOWOŚĆ


CHARAKTER: Jest jednym z tych dziwnych typów, którzy po bliższym poznaniu wydają się zupełnie inni niż wydawało się na początku. Z początku może wydawać się nieprzywiązany do tego świata, lekkomyślny i że mówi co mu ślina na język przyniesie. I na pewno jest w tym ziarnko prawdy, lecz tak naprawdę Minoru jest niezwykle uczuciowym młodzieńcem, gotowym wiele poświęcić dla swoich bliskich. Uwielbia dobrą muzykę, nawet uczy się gry na gayageum, czym doprowadza spora część rodziny do rozstroju nerwowego. Lubi też jedzenie swojej matki, kwiaty rosnące w domowym ogródku i kolor w swoim pokoju… zielony. Może się to wydawać zupełnie zbędnymi informacjami, lecz właśnie w tych kilku prostych rzeczach można streścić charakter chłopaka. Jest domownikiem, kochającym rodzinę, a w szczególności brata, dla którego poświęca bujanie w obłokach, by ten miał z kim trenować. Nie lubi również rozlewu krwi. Nie to, że jest zagorzałym pacyfistą, jeśli trzeba, to przywali komu trzeba w łeb, lecz nigdy nie potrafi zmusić się do zabicia swego przeciwnika, a jeśli już się to zdarzy, to przeżywa to bardzo boleśnie. Drogę shinobi obrał po ojcu, wiedziony poczuciem sprawiedliwości i wiarą w to, że dzięki sztukom shinobi zdolny będzie do zmiany, jeśli nie całego, to choć części świata. Do obcych odnosi się z szacunkiem, uważając że każdy człowiek jest sobie równy, a dopiero ich zachowania określają co im się należy.
NAWYKI:
- Gdy jest zakłopotany drapie się po tyle głowy i odwraca wzrok.
- Uspokaja się grając na swoim instrumencie.
NINDO: -
HISTORIA: Syn Keiko i Kenshiro Rakurai przyszedł na świat w zimie 364 roku, jako śliczny i pulchniutki bobas o niezwykle donośnym głosie, którym tak bardzo lubił dzielić się z innymi, czy tego chcieli czy nie. Dziecko rosło otoczone miłością swych rodziców, nie brakowało. Ojciec będący shinobi, dbał o rozwój fizyczny swego pierworodnego, a matka, służąca klanu Yamanaka, robiła co mogła, by jej syn już od najmłodszych lat rozwijał swój umysł, by w przyszłości mógł zostać kimś ważnym. Sielanka Minoru nie trwała jednak wiecznie.
Trwał rok 367, był to rok wielkich zmian dla młodego Minoru. Pod koniec wiosny matka chłopca zaczęła tyć, a ojciec z miesiąca na miesiąc stawał się coraz bardziej nadopiekuńczy wobec niej, by na przełomie lata i jesieni, gdy brzuch Keiko przybrał rozmiary dorodnego arbuza, jego nadopiekuńczość zastąpiło podenerwowanie. Kilka dni później na świat przyszedł ON! Drugi, mięciutki, słodki i jeszcze pulchniejszy bobas. Młodszy brat Minoru, Sokiro. Z początku, chłopak traktował brata jak powietrze, później, gdy już odkrył, że ten nie zniknie jeśli olewać go dostatecznie długo, traktował go jako zło konieczne. Niechęć Minoru do brata nie była bezpodstawna. Miłość rodziców, dotychczas skupiona jedynie na chłopcu, teraz nagle zdawała się być inna, mniejsza i skupiona bardziej na nowym członku rodziny. Gdy Minoru musiał się uczyć, lub wypełniać swoje obowiązki, Sokiro bawił się w najlepsze.
Dopiero w późniejszych latach Minoru nauczył się tolerować brata. Do miłości jednakże była jeszcze długa droga. Pojawiła się ona małymi kroczkami. Za pierwszym razem było to, gdy Minoru został pobity przez miejscowych dryblasów. Rodziców nie było jeszcze w domu, gdy chłopak wrócił. Zamknął się w pokoju i ułożył na łóżku łkając cicho. Wtedy też do pokoju wślizgnął się Sokiro. Młodzieniec podszedł do starszego brata i bez słowa, najzwyczajniej w świecie przytulił go. Był to niewielki czyn, ale był to pierwszy krok, w przełamaniu lodów pomiędzy oboma młodymi Rakurai. Kilka miesięcy później, bracia stali się niemalże nierozłączni.
Mijały lata, a Minoru zaczynał powoli wchodzić w okres buntowniczy. Jego zmieniający charakter zaczynał dawać się we znaki tak swoim rodzicom, jak i młodszemu bratu. Wtedy też na pierwszy plan wszedł Kenshiro, ojciec chłopaka. Kenshiro jako shinobi, miał bardzo proste podejście do życia, uważał że skoro chłopak rozrabia, to ma za dużo energii, a skoro ma za dużo energii, to znaczy że może ją spożytkować w lepszy sposób. Tak oto rozpoczęły się treningi młodego członka rodziny Rakurai. Każdego dnia, po kilka godzin, ojciec wymęczał biednego młodzieńca, sprowadzając go do momentu, gdy ten nie miał więcej sił. Nie trzeba było długo czekać, gdy do treningów dołączył również i młodszy z synów. Ten jako dziecko z niewyczerpaną wręcz energią, niezwykle szybko wyrównał różnicę w umiejętnościach ze swym bratem i stał się jego głównym rywalem. Sposób ojca, na spożytkowanie buzujących w Minoru hormonów okazał się strzałem w dziesiątkę. Chłopak wciąż posiadał buńczuczną naturę, lecz teraz mając ujście dla całej zawartej w jego młodym ciele energii, potrafił chociaż zapanować nad sobą. Wszystko to, nie podobało się jednak matce obu shinobi. Keiko, nie była kunoichi, a świat shinobi uważała za zbyt brutalny, a jako służąca w rodzinie Yamanaka wielokrotnie napatrzyła się na przedwcześnie zmarłych synów. Kobieta chcąc ustrzec synów przed takim losem starała się pokazać im inne życie, zabierając ich wraz ze sobą do swej pracy. To tam Minoru i Sokiro poznali Yamanake Misae, młodziutką dziewczynę, w wieku zbliżonym do obu chłopców. Odwiedziny te były niczym powiew świeżości dla chłopców. Członkowie klanu Yamanaka byli pierwszymi shinobi jakich chłopcy spotkali na swojej drodze, nie licząc ich ojca. Misja ich matki spaliła na panewce, ponieważ nie tylko nie udało się jej odwieść synów od bycia shinobi, ale jeszcze obaj zwiększyli swe wysiłki w treningach.
W dalszych latach więzi chłopców z klanem Yamanaka zacieśniały się, a zwłaszcza z młodziutką Misae, która stała się ich przyjaciółką. Oprócz niej pojawił się również Koseki Kitashi, chłopak z innego klanu, sąsiadującego z rodziną Misae, któremu zdarzyło się raz czy dwa odwiedzić rodzinę dziewczyny. Z początku Minoru zachowywał dystans wobec obcego mężczyzny, z czasem jednak zdobył on jego zaufanie. A co jeśli chodzi o samych braci? Zażyłość powstała między nimi wciąż trwała, choć każdy zaczynał powoli myśleć o swoim własnym życiu. Żaden z nich nie zapomniał również o swoich treningach, choć powoli stawały się one zupełnie różne. Minoru nie mógł się równać z Sokiro pod względem fizycznym, lecz udało mu się osiągnąć swoją własną niszę w zupełnie innym kierunku niż brat. Było jeszcze coś, wraz z uspokajającymi się hormonami, pojawiła się miłość do muzyki. Była ona na tyle mocna, że chłopak postanowił spróbować swoich sił w grze na gayageum z całkiem niezłym skutkiem.
Przyszedł jednak czas gdy chłopcy zmienili się w mężczyzn, a dziewczynki w kobiety. W grupie przyjaciół pojawiła się chęć do przygód, do poznawania dalszego świata, zwłaszcza u Kitashiego. Minoru nie był zachwycony tym pomysłem, lecz był w mniejszości, zatem świecie… szykuj się !


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
- 2 Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 Katany przewieszone przez plecy (jedna z nich posiada na rękojeści wprawiony kamon rodziny Rakurai)
- Medalion ze znakiem klanowym Yamanaka na szyi

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Bank
PH: PH
MISJE:
    D - 4
    C - 2 | 3
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI: Święta 2019, Dzień mężczyzny 2020, Wielkanoc 2020, Piąta rocznica powstania forum
Ostatnio edytowano 1 sie 2020, o 10:43 przez Minoru, łącznie edytowano 47 razy
Avatar użytkownika

Minoru
 
Posty: 196
Dołączył(a): 3 kwi 2019, o 16:58
Wiek postaci: 25
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: - 2 Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 Katany przewieszone przez plecy
Link do KP: viewtopic.php?f=32&p=114808#p114808

Re: KP- Minoru Rakurai

Postprzez Exodia » 24 gru 2017, o 02:10

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu


[/thide]
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin

Re: KP- Minoru Rakurai

Postprzez Harikken » 3 kwi 2019, o 21:40

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.
Avatar użytkownika

Harikken
Moderator
 
Posty: 2596
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 11:20
Wiek postaci: 0
GG/Discord: Harikken#4936
Multikonta: Toshiro

Re: KP- Minoru Rakurai

Postprzez Exodia » 4 kwi 2019, o 23:49

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Administrator Fabularny
W razie jakichkolwiek pytań czy spraw, pisać na gg/PW. Chętnie pomogę : )
Avatar użytkownika

Exodia
Administrator
 
Posty: 2600
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 15:36
Wiek postaci: 0
Ranga: Admin Fabularny
GG/Discord: Wolfig#2761
Multikonta: Mujin


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron