KP - Misae

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.

KP - Misae

Postprzez Misae » 19 gru 2017, o 13:04


DANE PERSONALNE


Obrazek

IMIĘ: Misae
NAZWISKO: Yamanaka
KLAN: Yamanaka
PRZYNALEŻNOŚĆ: Yamanaka, Soso
WIEK [DATA URODZENIA]:23 lat[366]
PŁEĆ: Kunoichi
WZROST | WAGA: 171|55
RANGA: Dōkō


APARYCJA


Obrazek

WYGLĄD: Jaka Misae jest każdy widzi… i choć można by skończyć opis na tym zdaniu, to nie o to chodzi. Młoda Yamanaka, jak przystało na przedstawicielkę swojego klanu jest osobą wyjątkowo urodziwą… nie m co ukrywać, ciężko przejść obok niej i nie zatrzymać choć na chwilę spojrzenia na ślicznej twarzy. Od razu zauważa się pierwszą wyróżniającą z tłumu cechę Misae – jej dwukolorowe oczy – prawa tęczówka jest stalowo-biała, a lewa soczyście lawendowa. Drobny nosek, pełne usta, równo ścięta grzywka i delikatne rysy twarzy tylko dopełniają wizerunku.
Kolejną cechą, na która nie może umknąć uwadze nawet średnio zorientowanego obserwatora są niemal białe włosy, które pod odpowiednim światłem mogą przyjmować lekko fiołkowy odcień. Sięgają nieco za talię, są gęste i lśnią zdrowym blaskiem.
Po prawej stronie szyi przebiega pozioma blizna po ostrzu.
Raczej wyższa kunoichi jest drobnej budowy. Są jednak miejsca, w których natura pamiętała, że ma zostawić nieco więcej – mowa tu oczywiście o kształtnym, dobrze zarysowanym i umiejętnie podkreślanym biuście i co tu dużo kryć – zgrabnej pupie. Długie zgrabne nogi również zwracają na siebie uwagę idealnie dopełniając wizerunek.
UBIÓR: Yamanaka zależnie od sytuacji nosi się różnie. Na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę. Bluzka z dobrze zaznaczonym dekoltem w kroju dobrze przylegającego kimona bez rękawów. Widoczne są na nim jasnoróżowe, kwitowe akcenty. Talia opięta jest czarnym pasem obi, który skutecznie podkreśla figurę. Nieco niżej dziewczyna ma na sobie krótko ściętą, szkarłatną hakame, która sięga nieco za pośladki, a dzięki temu są one wyjątkowo wygodne i nie ograniczają ruchu. Przez hakamę przechodzi wycięty z tego samego materiału co góra pasek zawiązany w kokardę trzymająca się luźno na udach. Na nogach dziewczyna ma czarne zakolannówki i dobrze trzymające się skórzane buty na ładnie eksponującym łydkę, ale nie znacząco utrudniających ruchów obcasach.
~Zobrazowanie
Na specjalne okazje nosi czarną yukatę z różowymi, kwiatowymi akcentami oraz podobnej barwy pasem obi. Kompozycję dopełniają elegancko wykrojone sandały i ozdoby wpięte we włosy
~Zobrazowanie
Do podróży zakłada płaszcz.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Dwukolorowe oczy bez źrenic, blizna po prawej stronie szyi, kanzashi z kształcie jasnofioletowego kwiatu wiśni, kwiatowa ozdoba na szyi oraz białe włosy.


OSOBOWOŚĆ


Obrazek

CHARAKTER: Misae jest dobra. To słowo najlepiej odnosi się do jej charakteru. Delikatny uśmiech zdobiący jej twarz okazuje jak bardzo jest pogodna. Yamanaka jest istotką serdeczną, cieszącą się życiem i czerpiącą z niego garściami. Zupełnie nie pasuje do świata w jakim przyszło jej się urodzić. Jest oddana przyjaciołom i jest gotowa oddać za nich życie, którego nawiasem mówiąc miał szczęście jeszcze nikomu nie zabrać. Pewnie dlatego posiada pewną dziecinną niewinność, która utrzyma się tak długo jak długo pozwoli jej na to przyszłość. Chce nieść pomoc. Urodzona w takiej a nie innej rodzinie rozumie swoją powinność shinobi, ale pragnie przy okazji nie zbaczać ze ścieżki bliskiej jej sercu. Wierzy w swoją odwagę i z błyskiem w oku staje naprzeciw kolejnym wyzwaniom radząc sobie z jednym za drugim.
Yamanaka jest osobą opiekuńczą – taka matka, która pilnuje by przyjaciele zjedli pominięty posiłek i pamiętali o wzięciu wszystkiego na wyprawę – oczywiście sama w razie czego bierze troszkę więcej by starczyło dla każdego.
Jest to pełna empatii do każdej żywej istoty persona, która z szacunkiem odnosi się do starszych i wyższych rangą. Uwielbia się bawić, ale wie kiedy powinna być potulna, jednak bliscy jej sercu przyjaciele wiedzą, że nie ustępuje im nawet na krok.
Wadą, jakiej nie da jej się odmówić, jest zachowywanie swoich problemów dla siebie, kiedy z osobami jej bliskimi łatwiej by jej było je rozwiązać – z reguły nie chce nimi obarczać innych.

NAWYKI: Poprawia włosy kiedy jest zdenerwowana
NINDO: ~*~
HISTORIA:
~*~
Obrazek

-Urodziłam się.
– tak zaczyna się chyba każda historia. Choć nie. Każda historia zaczyna się dziewięć miesięcy wcześniej, kiedy przyspieszone oddechy dwóch osób, żar rozgrzanych ciał zapala jasny błysk, który tylko czeka aby mógł rozbłysnąć pełnym blaskiem. Misae poczęła się jako owoc miłości Hinori’ego i Megumi, wysoko postawionych członków rodziny Yamanaka. Było to szczęśliwie małżeństwo zaaranżowane dwójki młodych ludzi, którzy potajemnie zapałali do siebie uczuciem. Trudno powiedzieć jaka wyższa instancja nad nimi czuwała, ale sprawiła, że ci swoje mogli być razem.
Lata mijały i w ich życiu pojawiła się Misae. Była tym bardziej wyczekiwana, gdyż dwie poprzednie ciąże nie zostały donoszone, podobnie jak każda kolejna, tak więc białowłosa stała się oczkiem w głowie obojga. Może dlatego właśnie tak długo jak byli w stanie, chowali ją przez złem tego świata? Zapewne tak. Na szczęście nie wyrosła na rozpieszczoną nastolatkę. Wdała się w pogodną, wiecznie uśmiechniętą i miłą dla każdego matkę. Była ona niczym anioł w ludzkiej skórze. Mało kto wierzył, że jeszcze tacy ludzie istnieją.
Wychowywana w bogactwie swojego rodu i z kochającymi rodzicami mogła powiedzieć, że miała naprawdę wielkie szczęście… ale czy na pewno wszystko było tak piękne jak się wydawało?

~*~
Obrazek

-W zdrowiu i chorobie
– nie wszystko może być idealne w naszym życiu – to nie wyśniona bajka, która się spełnia. To, że dorastała w dostatku, pomagało jej na początku drogi. Misae jako dziecko była wyjątkowo chorowita… zapewne był to dodatkowy argument dla jej rodziców kiedy rodzina raz za razem dopytywała się kiedy najmłodsza z latorośli rozpocznie swój trening. Nie można ukrywać, że przez część mieszkalną, którą zajmowała przewinęło się wielu medyków jednak nikt nie był w stanie jednoznacznie określić powodu, dla którego dziewczynka raz za razem zapadała na nowe choroby. Liczne terapie lecznicze, napary z ziół, leczenie chakrą. Nikt nie był w stanie wskazać powodu, dla którego dziewczynka zapadała na niemoc na kilka dni. Był to czas kiedy głównie drżąca od wysokiej gorączki przesypiała całe dnie, modląc się o to, aby odzyskać pełnię sił.
Meduki – jeden z lepszych medyków w regionie nie poddawała się co chwila wymyślając jakieś nowe strategie by pomóc ukochanej córce. W końcu się udało. W dziesiąte urodziny kunoichi nastał przełom pozwalający wyprowadzić w końcu dziewczynkę na prostą.

~*~
Obrazek

- Obierz sobie drogę i ciesz się trudem jej pokonywania
- Czy zdrowie to jedyne co przez te lata zyskała od matki Misae? Nie. Pokazała ona również dziewczynie, że bycie shinobi nie oznacza tylko odbierania życia. Medyk. Czasem najprostsze rozwiązania okazywały się tymi najmniej oczywistymi, a szczególnie wtedy kiedy ramiona klanu coraz śmielej wychylają się po ciebie. Kiedy ten zachłanny wzrok mówi jedno. Twój czas nadszedł. Ucz się, bo niedługo twoje życie będzie wystawione na próbę.
Tak się skończyło, że chcąc, nie chcąc dziewczyna musiała podjąć trudny i wymagający trening ninja. Tu również wiele zawdzięczała swoim rodzicom – ojcu, który cierpliwie i z oddaniem pomagał jej poznawać tajniki ich hijutsu, a także matki, która sprawiła, że w tym czarnym tunelu zwanym życiu shinobi pojawił się jasny płomyczek nadziei. Treningi nie były proste i wymagały od dziewczyny wyjątkowo dużo poświęcenia, ale to dzięki wsparciu możemy radzić sobie z wszystkimi przeciwnościami losu… szczególnie wtedy, kiedy przestajemy być już sami...

~*~
Obrazek

-Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela
- tak się jakoś stało, że dziewczyna mimo że dojrzewająca w otoczeniu członków swojego klanu miała problem by spotkać ludzi, z którymi mogłaby nawiązać nić porozumienia. Jedyna dwójka, z którą się dogadywała to byli Sokiro i Minoru, dwójka synów jednej z pracujących u rodziny Yamanaka służących. Niedługo potem grupa powiększyła się o jeszcze jednego członka – Koseki Kitashi’ego, gdy wraz z rodzicami odwiedzał domostwo państwa Yamanaka - Tsubaki i Megumi były dalekimi kuzynkami ale dzięki dobrym kontaktom jakie utrzymywały nie było problemu. Dzięki temu mieli możliwość na spokojnie się poznać. Nić porozumienia i przyjaźni zaowocowała obietnicą, że będą się razem spotykać i spędzać razem czas. Dla młodej Misae była to wyjątkowo ważna sprawa bo znalazła ludzi, z którymi może od teraz dzielić troski, wspólne treningi, lub komu najzwyczajniej w świecie może zaufać. Tak narodziła się wieloletnia przyjaźń która trwa do dnia dzisiejszego i napełnia serca całej czwórki siłą do dalszej, wspólnej pracy. Bo chyba właśnie o to w życiu chodzi, by znaleźć ludzi, którzy dają nam chęci i motywują do dalszej pracy.

~*~
Obrazek

-Należy zawsze ukrywać to, co się czuje, by zachować to, co się kocha.
- Misae z roku na rok wyrastała na coraz ładniejszą młodą damę. Nie było to jej osobiste, pełne pychy odczucie. Była to obiektywna opinia ogółu, która była dla dziewczyny mało istotnym aspektem. Jasne jest, że każda kobieta lubi czuć się atrakcyjną i wiedzieć, że się komuś podoba, ale kiedy liczba potencjalnych adoratorów jest zbyt duża staje się to męczące… tym bardziej, kiedy jest się nazbyt empatyczną istotką.
Życie jednak pisze własne scenariusze sprawiając, że czasem nasze życie staje na głowie. W czasie przechadzania się po jednym z treningów z matką terenów prowincji trafił się on. Tomoe. Był inny niż pozostali panowie jakich poznała do tej pory. Ta dziecięca chęć poznawania świata i opowieści o dziesiątkach podróży sprawiły, ze Misae zapragnęła poznać tego białowłosego ninja, o szkarłatnych tęczówkach. Miał w sobie altruizm, którego od dawna nie widziała u nikogo innego, może właśnie dlatego serce piętnastoletniej wtedy dziewczyny z dnia na dzień biło coraz mocniej? Normalna rówieśniczka porozmawiałaby o tym z przyjaciółkami, ale najbliżsi jej byli trzej panowie, którzy nie do końca mogliby pojąć co właściwie dzieje się w życiu Yamanaki…
A powoli działo się coraz więcej. Mimo, że para nie przełamała żadnej z zasad dobrego wychowania, to zbliżali się do siebie coraz mocniej. Długie rozmowy, wspólne treningi. Białowłosa coraz wcześniej budzona myślą spotkania Tomoe czuła jak w jej życiu rozpoczyna się kolejny, naprawdę piękny rozdział.
Niestety nie ma róży bez kolców...

~*~
Obrazek

- Zazdrość to rozżarzony węgielek z piekła rodem
- sielanka trwała dobry rok. Rodzice nie mieli problemu z rozgryzieniem co się dzieje w życiu ich córki, ale sami kierowani sercem nie widzieli w tym wszystkim niczego złego. Chcieli dla swojej jedynaczki jak najlepiej, a skoro była szczęśliwa i rozwijała swoje umiejętności prawidłowo, dlaczego mieli by oponować?
Sielanka nie trwa wiecznie. Zawsze znajdzie się ktoś kto zapragnie przerwać piękne chwile. W tym przypadku był to Orinosuke. Jeden z byłych adoratorów kunoichi, o którym ta niesiona młodzieńczym zakochaniem zapomniała. Nie był to nikt, kto miał dla niej większe znaczenie, czy był w stanie poruszyć jej serce… jednakże kiedy przykładał chłodną stal do jej skóry czuła, jak nadmiar adrenaliny buzuje w jej krwi. Ciepła stróżka szkarłatnej cieczy brudziła jej skórę i materiał ubrania.
”Zostań ze mną” – mimowolnie dreszcze coraz mocniej przejmowały władzę nad jej drobnym ciałem. Przedwczesny koniec zdawał się być coraz bliżej i bliżej.
Misae nie wiedziała jak ojciec ją wtedy uratował. Ba! Nie wiedziała nawet jak udało im się ją znaleźć. Jedyne co było ważne to blizna jaka po tamtym dniu została zarówno na szyi jak i sercu dziewczyny. Nastała pora by i ona zaczęła być wstanie bronić się przed niebezpieczeństwami...

~*~
Obrazek

- To nie gest to obietnica przyszłych dni
- te słowa sprawiły, że w sercu dziewczyny zatliła się iskierka nadziei, kiedy Tomoe ogłosił, że wyrusza poza granice regionu wykonać jakieś pilne zadanie. Była to jedna z najgorszych wieści, jaka mogła dotrzeć do uszu kunoichi, tym bardziej, że zdawała sobie sprawę z tego, że białowłosy podjął decyzję. Wiedziała, że jeśli kryształowe łzy błysną w kącikach jej oczu, a usta nieśmiało ułożą się w błaganie zmieni on swoje plany i zostanie… ale kim by ona była jeśli przez swój egoizm ograniczałaby jego potrzebę wolności i podróży. Czy to nieśmiałe przyspieszenie tętna i mocniejsze bicie serca byłoby usprawiedliwieniem?
Nie.
Nigdy by sobie tego nie darowała. Co mogła zrobić innego niż z delikatnym i pełnym smutku uśmiechem życzyć mu powodzenia? Nie mogła. Tak samo jak nie mogła sprawić, że nadzieja, która początkowo budziła ją każdego dnia, po roku oczekiwania ustępowała miejsca godzeniu się z faktem, że Tomoe nie wróci. Obietnica bezwiednie stawał się ciepłym wspomnieniem przeszłości...

~*~
Obrazek

-Po prostu chcę wiedzieć, czy warto w ogóle dorastać. To wszystko.
- nie można żyć oczekiwaniem, tak jak nie można żyć życiem kogoś innego. Yamanaka pojęła to w dzień swoich osiemnastych urodzin, kiedy płatki kwiatów wiśni delikatnie muskały jej policzek poderwane ciepłym wietrzykiem. Był to dzień decyzji. Dzień, w którym zrozumiała, że jej los jest zależy tylko i wyłącznie od niej. Już przestała być dzieckiem, a świat jeszcze nigdy jak wtedy nie stał przed nią otworem. Mając kochających przyjaciół przy sobie mogła nareszcie zacząć żyć. Świecie! Szykuj się!


WIEDZA


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ZDOLNOŚCI


Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.EKWIPUNEK


PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): - Torba, plecak, rękawiczki na dłoniach, płaszcz z kapturem na ramionach

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla wybranych osób.ROZLICZENIA


PIENIĄDZE: Bank
PH: PH
MISJE: Dla klanu/ Inne

WYPRAWY:
    D -
    C -
    B -
    A -
    S -

PREZENT OD ADMINISTRACJI:
~ Transfer

~Nagroda w konkursie
~Dzień kobiet 2018
~Zimowa Gala 2018
~Trzecia rocznica SW
~Piosenka konkursowa
~Letnia Gala 2018
~Wielkanoc 2020
~5 Rocznica SW
Ostatnio edytowano 28 sie 2020, o 11:12 przez Misae, łącznie edytowano 39 razy
Obrazek~Kompan Tomoe
Obrazek
“It's amazing how a little tomorrow can make up for a whole lot of yesterday.”

Misje:
- Han Gug - Misja C
- Maji Bu - misja C - zawieszona, gracz nieobecny
Avatar użytkownika

Misae
Miss Lata
 
Posty: 784
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 11:38
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG/Discord: Misae#1695

Re: KP - Misae

Postprzez Natsu » 19 gru 2017, o 16:20

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2304
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume

Re: KP - Misae

Postprzez Misae » 19 gru 2017, o 16:53

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek~Kompan Tomoe
Obrazek
“It's amazing how a little tomorrow can make up for a whole lot of yesterday.”

Misje:
- Han Gug - Misja C
- Maji Bu - misja C - zawieszona, gracz nieobecny
Avatar użytkownika

Misae
Miss Lata
 
Posty: 784
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 11:38
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG/Discord: Misae#1695

Re: KP - Misae

Postprzez Natsu » 19 gru 2017, o 20:08

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2304
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume

Re: KP - Misae

Postprzez Misae » 20 gru 2017, o 13:15

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla autora wpisu.
Obrazek~Kompan Tomoe
Obrazek
“It's amazing how a little tomorrow can make up for a whole lot of yesterday.”

Misje:
- Han Gug - Misja C
- Maji Bu - misja C - zawieszona, gracz nieobecny
Avatar użytkownika

Misae
Miss Lata
 
Posty: 784
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 11:38
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosa, wysoka, o dwukolorowych tęczówkach - prawa srebrzysto-biała, a lewa fiołkowa, ubrana w płaszcz, na dłoniach rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na biodrze
Link do KP: viewtopic.php?f=33&t=4534
GG/Discord: Misae#1695

Re: KP - Misae

Postprzez Natsu » 20 gru 2017, o 19:24

Ukryty tekst. Treść widoczna tylko dla uczestników tematu
Avatar użytkownika

Natsu
 
Posty: 2304
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 18:36
Wiek postaci: 0
Multikonta: Natsume


Powrót do Zaakceptowane karty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości